MMM w biegach przełajowych Braniewo 2013 – Lepiej indywidualnie niż zespołowo

W Braniewie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa młodzików w biegach przełajowych. Startowali reprezentanci klubów regionów: mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Z czterech biegów wygraliśmy trzy (Paulina Marciniak – Zatoka Braniewo, Adrian Judek – Truso Elbląg i Maciej Ferenc – Jedynka Bartoszyce). Klasyfikacje klubowa wygrał AZS UWM Olsztyn, a mimo to więcej punktów zebrało Mazowsze (39 do 28).

 

Oprócz imprezy głównej odbyły się również biegi juniorów i juniorek, gdzie triumfowali znani biegacze: Klaudia Owczarek i Łukasz Zlotucha z Jedynki Bartoszyce .

Wyniki

Młodziczki dystans 1,5 km

1 Gruz Aleksandra 1998 OKLA Ostrołęka 00:04:29

2 Bielecka Emilia 1999 KS AZS UWM Olsztyn 00:04:30

3 Krupa Aleksandra 1999 00:04:34

4 Szczęsna Katarzyna 1998 ULKS Jedlińsk 00:04:38

5 Tercjak Zofia 1999 UKS Atos Woźnice 00:04:39

6 Pons Sara 1999 UKS Siódemka Ostrołęka 00:04:54

7 Tercjak Małgorzata 1999 UKS Atos Woźnice 00:04:58

8 Płatek Sylwia 1999 WLKS Iganie Nowe 00:04:59

9 Głąbicka Aleksandra 1999 MOS Zatoka Braniewo 00:05:01

10 Szymańska Agata 1999 00:05:04

11 Sinkiewicz Iga 1998 MKS Pogoń Siedlce 00:05:04

12 Płatek Aneta 1999 WLKS Iganie Nowe 00:05:05

13 Miecznikowska Patrycja 1999 UKS Siódemka Ostrołęka 00:05:05

14 Filipek Justyna 1999 WLKS Iganie Nowe 00:05:05

15 Jóźwik Sylwia 1999 ULKS Jedlińsk 00:05:11

16 Pawełczak Natalia 1999 WLKS Iganie Nowe 00:05:14

17 Konopka Natalia 1999 MKS Pogoń Siedlce 00:05:16

18 Lelonek Klaudia 1998 KM Aktywni Sochaczew 00:05:18

19 Borkowska Julia 1999 MKS Pogoń Siedlce 00:05:23

20 Dorota 1999 UKS Siódemka Ostrołęka 00:05:23

21 Ciok Natalia 1999 MKS Pogoń Siedlce 00:05:31

22 Góralska Marta 1998 KS AZS UWM Olsztyn 00:05:32

23 Nowak Julia 1999 KS AZS UWM Olsztyn 00:05:45

24 Kuleszo Wiktoria 1999 KS AZS UWM Olsztyn 00:06:01

Młodziczki dystans 2,5 km

1 Marciniak Paulina 1998 MOS Zatoka Braniewo 00:08:12

2 Cybulska Dagmara 1999 LKS Mazowsze Teresin 00:08:30

3 Cybulska Klaudia 1999 LKS Mazowsze Teresin 00:08:37

4 Przestrzelska Kornelia 1998 MKS Pogoń Siedlce 00:08:56

5 Daszkiewicz Anna 1999 MKS Pogoń Siedlce 00:09:06

6 Kamińska Jagoda 1999 KS AZS UWM Olsztyn 00:09:16

7 Trębicka Aleksandra 1999 KS AZS UWM Olsztyn 00:09:19

8 Kojtek Paulina 1998 UKS Siódemka Ostrołęka 00:09:22

9 Tatarewicz Angelika 1998 MKS Truso Elbląg 00:09:30

10 Gręziak Emilia 1998 WLKS Iganie Nowe 00:09:36

11 Dobrzyńska Monika 1998 GUKS Asy Dywity 00:09:41

12 Natalia 1999 MKS Pogoń Siedlce 00:09:59

13 Przybyszewska Katarzyna 1999 KS AZS UWM Olsztyn 00:10:39

14 Górko Dominika 1999 KS AZS UWM Olsztyn 00:11:17

Młodzicy dystans 2 km

1 Judek Adrian 1998 MKS Truso Elbląg 00:06:32 3

2 Szatan Patryk 1999 ULKS Jedlińsk 00:06:35 2

3 Gadomski Daniel 1998 UKS Siódemka Ostrołęka 00:06:47 2

4 Łyszkowski Kamil 1998 OKLA Ostrołęka 00:06:57

5 Plawgo Jacek 1999 KS Polonia Pasłęk 00:07:01

6 Dawid 1999 UKS Jedynka Bartoszyce 00:07:08

7 Szczęsny Konrad 1999 GUKS Asy Dywity 00:07:20

8 Grodzicki Dariusz 1999 MKS Pogoń Siedlce 00:07:20

9 Zahorski Grzegorz 1999 MOS Zatoka Braniewo 00:07:26

10 Ostręga Hubert 1999 UKS Gimpas Pasłęk 00:07:35

11 Lubiejewski Karol 1999 OKLA Ostrołęka 00:07:41

12 Chabiera Patryk 1999 WLKS Iganie Nowe 00:07:53

13 Kosk Jakub 1998 KM Aktywni Sochaczew 00:07:54

14 Kłos Klaudiusz 1999 MOS Zatoka Braniewo 00:07:57

15 Dominik 1999 KS AZS UWM Olsztyn 00:08:33

Młodzicy dystans 3 km

1 Ferenc Maciej 1998 UKS Jedynka Bartoszyce 00:09:51 3

2 Goławski Robert 1998 WLKS Iganie Nowe 00:10:02 2

3 Figat Bartosz 1999 UKS Jedynka Bartoszyce 00:10:05 2

4 Kowalczyk Marcin 1998 ULKS Jedlińsk 00:10:09 1

5 Słupczyński Krystian 1999 MKS Pogoń Siedlce 00:10:10 1

6 Romańczuk Michał 1999 MKS Pogoń Siedlce 00:10:21 1

7 Klimek Rafał 1999 KS AZS UWM Olsztyn 00:10:21 1

8 Domagała Daniel 1998 MKS Pogoń Siedlce 00:10:43 1

9 Groszewski Adrian 1999 Piast Wilczęta 00:10:52 1

10 Kużawski Jakub 1999 WLKS Iganie Nowe 00:11:07 1

11 Kobryń Krystian 1999 MKS Pogoń Siedlce 00:11:15 1

12 Ożański Kamil 1998 KS AZS UWM Olsztyn 00:11:20 1

13 Pikura Kamil 1999 KS AZS UWM Olsztyn 00:11:26 1

14 Księżpolski Patryk 1999 WLKS Iganie Nowe 00:11:51 1

15 Ławreszuk Mateusz 1999 KS AZS UWM Olsztyn 00:12:12 1

Klasyfikacja drużynowa Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików

1 KS AZS UWM Olsztyn 11

2 WLKS Iganie Nowe 10

3 MKS Pogoń Siedlce 9

4 UKS Jedynka Bartoszyce 6

5 MKS Truso Elbląg  6

6 MOS Zatoka Braniewo 6

7 UKS Siódemka Ostrołęka 5

8 ULKS Jedlińsk 5

9 OKLA Ostrołęka 5

10 LKS Mazowsze Teresin 4

11 GUKS Asy Dywity 2

12 Piast Wilczęta 1

13 KM Aktywni Sochaczew 1

14 KS Polonia Pasłęk 1

15 UKS Gimpas Pasłęk 1

16 KS Zawkrze Mława 0

Juniorki – dystans 2 km

1 Owczarek Klaudia 1997 UKS Jedynka Bartoszyce 00:07:22

2 Kopik Amanda 1996 MKS Pogoń Siedlce 00:07:24

3 Kłopotowska Mariola 1996 MKS Pogoń Siedlce 00:07:34

4 Budziało Martyna 1996 UKS Siódemka Ostrołęka 00:07:49

5 Tarka Angelika 1994 MKS Truso Elbląg 00:07:58

6 Łada Alicja 1997 MKS Truso Elbląg 00:08:04

7 Ciosek Patrycja MKS Truso Elbląg 1997 00:08:20

Juniorzy dystans 3 km

1 Złotucha Łukasz 1995 UKS Jedynka Bartoszyce 00:08:29

2 Roguski Michał 1997 MKS Pogoń Siedlce 00:08:30

3 Hwedoruk Maciej 1996 MOS Zatoka Braniewo 00:08:32

4 Skrzecz Remigiusz 1995 UKS Jedynka Bartoszyce 00:08:54

5 Konopski Kacper 1995 MKS Truso Elbląg 00:08:54

6 Mateusiak Cezary 1997 UKS Jedynka Bartoszyce 00:09:09

7 Domagała Patryk 1997 MKS Pogoń Siedlce 00:09:20

8 Spustek Marcin 1997 MKS Truso Elblag 00:09:29

9 Wójcicki Maciej 1997 MKS Truso Elblag 00:09:33

10 Procajło Adrian 1996 MKS Truso Elbląg 00:09:38

11 Jaszczuk Piotr 1997 MOS Zatoka Braniewo 00:09:42

12Nowak Dariusz 1997 MKS Truso Elbląg 00:09:45

13 Skoczylas Dawid 1997 UKS Jedynka Bartoszyce 00:09:52

14 Raczkowski Filip 1997 KM Aktywni Sochaczew 00:10:41

Fot: maratony polskie.pl

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x