MP Zrzeszenia LZS Siedlce 2012 – Pasłęk i Ostróda liderami ekipy

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce. Reprezentanci  Warmii i Mazur zdobyli 11 medali: 5 złote, 5 srebrne i 1 brązowy. Na najwyższym stopniu stanęli w kategorii juniorów: Patrycja Bujnicka (MLKS Ostróda) w biegu na 1500 metrów i 800 metrów, Martyna Polkowska (Polonia Pasłęk) w biegu juniorek na 400 m ppł  oraz para oszczepników Polonii Pasłęk: Karolina Bołdysz i Kacper Oleszczuk. Nasza ekipa składa się z lekkoatletów: Ełku, Ornety, Lubawy, Działdowa, Pasłęka i Ostródy. W klasyfikacji województw zajęlismy 9 miejsce.

 

Wyniki

100 metrów ppł juniorek młodszych

1 Klaudia KARASEK 96-04-11 RLTL ZTE Radom(MAZ) 14.79 8

2 Karolina KONIECZKA 96-04-10 UKS Przełaj Żerków(WLP) 14.79 8

3 Martyna POLOCH 95-03-09 UKS Achilles Leszno(WLP) 14.89 6

…………………………………

5 Karolina JAKUBOWSKA 95-03-10 LKS Lubawa(WMZ) 15.26

10 Żaneta STANISZEWSKA 95-02-22 UKS MOSiR Działdowo 16.52

100 metrów juniorek młodszych

1 Kamila ZAŃKO 95-01-31 KS Agros Zamość(LBE) 12.26

2 Katarzyna KOPYTO 95-08-21 LKLA Krokus Astromal Leszno(WLP) 12.29 =PB

3 Paulina KAJEWSKA 95-06-30 KS Podlasie Białystok(POD) 12.34

…………………………………………………..

5 Patrycja ŁUGOWSKA 95-07-20 UKS MOSiR Działdowo(WMZ) 12.45

16 Angelika BRZOZOWSKA 96-03-14 LKS Lubawa 13.39

200 metrów juniorek młodszych

1 Magdalena WRONKA 95-01-01 1 KS Agros Zamość 24.70 PB

2 Alicja WRONA 96-01-11 SKB Kraśnik 24.92 PB 7

3 Paulina KAJEWSKA 95-06-30 KS Podlasie Białystok 25.03 PB

………………………………………………………

6 Patrycja ŁUGOWSKA 95-07-20 UKS MOSiR Działdowo 25.49 PB

14 Angelika BRZOZOWSKA 96-03-14 LKS Lubawa 27.22 =PB

200 metrów juniorów młodszych

1 Dominik KOPEĆ 95-03-05 1 KS Agros Zamość 22.10 PB

2 Piotr STRASZEWSKI 95-03-29 MKS Żak Biała Podlaska 22.16 PB

3 Bartosz WIERZBIŃSKI 95-01-29 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 22.41 PB

………………………………………………

17 Patryk ŁUGOWSKI 95-01-04 MLKS Ostróda 23.45(441) PB

20 Krystian SUDOŁ 96-01-31 LUKS Orneta 23.60 PB

26 Piotr KAJETANEK 95-06-30 MLKS Ostróda 23.94

400 metrów juniorów młodszych

1 Grzegorz BEDNARZ 95-1 11-17 MKS Osa Zgorzelec 50.41

2 Bartosz GULCZYŃSKI 95-03-02 LKS Olimpic Szczecin 50.65

3 Marcin DRZEWIECKI 95-11-13 LKS Lubusz Słubice 51.37

………………………………………………….

15 Krystian SUDOŁ 96-01-31 LUKS Orneta 52.64

17 Patryk ŁUGOWSKI 95-01-04 MLKS Ostróda 53.44 PB

18 Łukasz PASIK 95-06-01 MLKS Ostróda 53.61(601) PB

21 Piotr KAJETANEK 95-06-30 MLKS Ostróda 54.25

800 metrów juniorów młodszych

1 Michał ROZMYS 95-03-13 MLKS 1 Agros Żary 1:55.11 PB

2 Paweł POLAKOWSKI 95-10-12 OKLA Ostrołęka 1:55.55 PB

3 Jakub BAŁDYKA 96-04-13 UKS Skoczek Władysławów 1:57.90 PB

……………………………………………………………………

8 Łukasz PASIK 95-06-01 MLKS Ostróda 2:01.29 PB 1

9 Damian EWERTOWSKI 96-05-15 MLKS Ostróda 2:01.47

Pchnięcie kulą juniorek młodszych

1 Klaudia KARDASZ 96-05-02 KS Podlasie Białystok(POD) 14.82 PB

2 Karolina NESTEROWICZ 96-04-24 LKS Sprinter Siemiatycze(POD) 13.81

3 Wioleta GÓRSKA 95-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża(POD) 13.73

……………………………………………….

8 Karolina JAKUBOWSKA 95-03-10 LKS Lubawa(WMZ) 12.31

1500 metrów juniorów młodszych

1 Sławomir KUC 96-01-24 UMLKS PEGAZ Opoczno(LDZ) 4:12.37 9

2 Aleksander KUŚMIERZ 95-12-02 MKS Agros Chełm(LBE) 4:12.89 7

3 Damian EWERTOWSKI 96-05-15 MLKS Ostróda(WMZ) 4:13.36 PB

Pchnięcie kula juniorów młodszych (5kg)

1 Ernest GLEGOŁA 95-02-19 RLTL ZTE Radom(MAZ) 17.58 PB

2 Dominik SIEJKOWSKI 95-08-21 LKS Lubusz Słubice(LBU) 16.70 PB

3 Marcin WROTYŃSKI 96-03-11 UKS Orkan Środa Wlkp.(WLP) 16.61

…………………………………………………..

10 Krystian TREDER 96-03-21 LKS Lubawa(WMZ) 14.30 PB

Rzut oszczepem juniorów młodszych

1 Mateusz KWAŚNIEWSKI 95-07-16 ULKS Uczniak Szprotawa(LBU) 64.20 9

2 Krystian TREDER 96-03-21 LKS Lubawa(WMZ) 56.82 7

3 Dominik KONIECZNY 95-09-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów(MLP) 51.87

100 metrów ppł juniorek

1 Martyna MĄKOSA 93-09-03 RLTL ZTE Radom(MAZ) 14.76

2 Angelika BLAUTENBERG 94-12-08 UKS MOSiR Działdowo(WMZ) 15.06 PB

3 Klaudia KORPAS 94-04-24 UMLKS PEGAZ Opoczno(LDZ) 15.18

…………………………………………………………………………………….

4 Barbara JANKOWSKA 94-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk(WMZ) 15.40 PB

400 metrów juniorek

1 Marta KNULL 93-08-02 MLKS Sokół Lubin 56.38 PB

2 Magdalena SOBEK 94-07-18 LUKS Podium Kup 58.62 PB

3 Karolina TYMIŃSKA 94-09-07 KS Podlasie Białystok 59.75

…………………………………………………………….

5 Martyna POLKOWSKA 93-01-05 KS Polonia Pasłęk 60.28

800 metrów juniorek

1 Patrycja BUJNICKA 93-07-21 MLKS Ostróda(WMZ) 2:14.02 SB J(1)

2 Karolina KOSTYRKA 94-06-01 KKL Rodło Kwidzyn(POM) 2:15.50 SB J(2)

3 Monika KOSZ 94-06-10 MKS Agros Chełm(LBE) 2:17.31 PB J(3)

1500 metrów juniorek

1 Patrycja BUJNICKA 93-07-21 MLKS Ostróda(WMZ) 4:41.53 PB J (1) 9

2 Kamila PALUCH 94-01-28 LKS Znicz Biłgoraj(LBE) 4:42.89 SB J(2) 7

3 Marika PAWŁOWSKA 93-07-14 WMLKS Nadodrze Powodowo(WLP) 4:47.92 SB

400 metrów ppł kobiet

1 Martyna POLKOWSKA 93-01-05 KS 1 Polonia Pasłęk 61.99 PB

2 Magdalena SOBEK 94-07-18 LUKS Podium Kup 63.17 PB

3 Karolina KONIECZKA 96-04-10 UKS Przełaj Żerków 63.78 PB

………………………………………………………………………………………

6 Żaneta STANISZEWSKA 95-02-22 UKS MOSiR Działdowo 65.02

7 Barbara JANKOWSKA 94-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 65.61 SB

14 Angelika BLAUTENBERG 94-12-08 UKS MOSiR Działdowo 69.38

2 km z przeszkodami kobiet

1 Mariola ŚLUSARCZYK 90-01-04 UKS WiR Łopuszno(SWK) 6:40.94 PB

2 Martyna KONARZEWSKA 91-02-13 UKS MOSiR Działdowo(WMZ) 6:59.60 PB

3 Dominika KAMIŃSKA 95-03-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec(DOL) 7:03.26 PB

Rzut oszczepem juniorek

1 Karolina BOŁDYSZ 93-04-21 KS Polonia Pasłęk(WMZ) 50.11 9

2 Agnieszka BOSEK 93-08-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec(DOL) 30.49 7

3 Martyna NOWAK 94-02-18 RLTL ZTE Radom(MAZ) 27.37

200 metrów juniorów

1 Tomasz KOŁODZIEJSKI 94-03-15 MKL 12 1 Jelenia Góra 22.07 PB

2 Marcin CIECHANOWICZ 94-01-07 MLKS Agros Żary 22.22

3 Oktawian KAWKA 94-04-29 KS Agros Zamość 22.36 PB

……………………………………………

11 Tomasz SOSNOWSKI 93-09-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 22.95

400 metrów juniorów

1 LITERSKI 1 93-09-22 ZLKL Zielona Góra 48.95 SB

2 Marcin CIECHANOWICZ 94-01-07 MLKS Agros Żary 49.00 PB

3 Marcin GAJDA 93-12-05 ULKS Technik Trzcinica 49.49 SB

……………………………………………………

5 Tomasz SOSNOWSKI 93-09-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 50.03

11 Patryk GRZYMKOWSKI 94-05-26 UKS MOSiR Działdowo 50.99

400 metrów przez płotki juniorów

1 Maciej STRZELECKI 94-02-28 KS Agros Zamość 55.33 PB

2 Patryk GRZYMKOWSKI 94-05-26 UKS MOSiR Działdowo 55.69

3 Jakub OLIWA 93-01-15 LLKS Osowa Sień 55.76 SB

Rzut oszczepem juniorów

1 Kacper OLESZCZUK 94-05-15 KS Polonia Pasłęk(WMZ) 66.92

2 Marcin KOTUK 93-04-04 KS Podlasie Białystok(POD) 59.16

3 Paweł ANIŚKO 94-04-08 KS Podlasie Białystok(POD) 55.37

Rzut dyskiem juniorów

1 Wojciech PRACZYK 93-01-10 ULKS Uczniak Szprotawa(LBU) 62.67

2 Patryk ŁABIENIEC 94-04-17 KS Podlasie Białystok(POD) 50.59 PB

3 Kamil GLINKA 93-01-15 LKS Maraton Turek(WLP) 50.55

……………………………………………………………….

6 Kacper OLESZCZUK 94-05-15 KS Polonia Pasłęk(WMZ) 45.46

7 Marek SITARZ 93-11-05 KS Polonia Pasłęk(WMZ) 44.84 PB

1500 metrów k U-23

1 Paulina KACZYŃSKA 91-07-24 LKS Pomorze Stargard(ZPO) 4:34.94 PB U23(1)

2 Martyna KONARZEWSKA 91-02-13 UKS MOSiR Działdowo(WMZ) 4:43.71 PB U23 (2)

Klasyfikacja klubowa

1 KS Podlasie Białystok 52 283,0

2 KS Agros Zamość 27 172,0

3 WLKS Iganie Nowe 20 99,0

4 RLTL ZTE Radom 15 94,0

5 MKS Bolesłavia Bolesławiec 17 85,0

6 WMLKS Nadodrze Powodowo 16 76,0

7 LUKS Podium Kup 12 70,5

8 ULKS Uczniak Szprotawa 13 65,0

9 MLKS Agros Żary 12 64,0

10 MKS Durasan Płońsk 13 64,0

……………………………………………

30 KS Polonia Pasłęk 6 36,0

36 UKS MOSiR Działdowo 6 31,0

43 MLKS Ostróda 4 25,0

58 LKS Lubawa 3 12,0

61 LKS Lubawa 3 12,0

Klasyfikacja województw

1 WIELKOPOLSKIE 363,0

2 PODLASKIE 360,0

3 MAZOWIECKIE 346,0

4 LUBELSKIE 341,0

5 DOLNOŚLĄSKIE 267,5

6 LUBUSKIE 231,0

7 ZACHODNIOPOMORSKIE 170,0

8 POMORSKIE 167,0

9 WARMIŃSKO-MAZURSKIE 115,0

10 OPOLSKIE 86,5

11 ŁÓDZKIE 78,0

12 MAŁOPOLSKIE 67,0

13 ŚWIĘTOKRZYSKIE 47,0

14 PODKARPACKIE 46,0

15 KUJAWSKO-POMORSKIE 15,0

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x