Ogólnopolski Mityng Klasy I Lidzbark Warmiński 2014 – Parada młodzieży

W sobotę (3 maja) nastąpiło otwarcie sezonu lekkoatletycznego na Warmii i Mazurach. W Ogólnopolskim Mityngu Klasy I wystąpiła głównie młodzież województwa warmińsko-mazurskiego, ale byli też goście z Warszawy i Klaudia Owczarek z SKLA Sopot, ale przecież pochodząca z Bartoszyc. Pasjonującą walkę stoczyli kulomioci ze Szczytna, świetnie zaprezentowały się: Aleksandra Szczerbaczewicz (AZS UWM) na 400 m i Alicja Potasznik (Asy Dywity).

Sprinterom przeszkadzał w uzyskaniu lepszych wyników przeciwny wiatr, najważniejsze, że frekwencja dopisała i każdy mógł sprawdzić formę po okresie przygotowawczym. Teraz z dużym zainteresowaniem przyglądać się będziemy kolejnym startom. Oby najwyższa forma przyszła na występy w imprezach rangi mistrzowskiej.

Wyniki

MĘŻCZYŹNI/MEN

100 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 4 -0,3 m/s

1 ADAMSKI Przemysław 96-12-27 UKS Atos Woźnice WN 11.49

2 CHWEDCZUK Karol 96-07-09 MKS Truso Elbląg WN 11.77

3 ŁUKIAN Łukasz 92-06-01 LUKS Warmia Lidzbark WN 11.84

4 JAGUSZEWSKI Paweł 97-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.07

5 FLORKOWSKI Radosław 96-04-10 MKS Truso Elbląg WN 12.14 =PB

6 MACIESZA Jakub 98-01-19 MKS Truso Elbląg WN 12.50 PB

Bieg 2/ 4 +0,1 m/s

1 KRAWCZYK Rafał 99-03-16 LUKS Warmia Lidzbark WN 12.11 PB

2 GRECZKO Marcin 99-01-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.35 PB

3 SZUMNY Michał 99-03-27 LUKS Warmia Lidzbark WN 12.78

4 RYBKA Sebastian 00-05-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.83 PB

5 SZON Wojciech 00-06-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.84 PB

6 SZYMAŃSKI Damian 00-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.97 PB

Bieg 3/ 4 -1,0 m/s

1 BARTNICKI Tomasz 00-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.93 PB

2 DZIADKO Mateusz 00-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.09 PB

3 SZUMNY Grzegorz 01-05-17 LUKS Warmia Lidzbark WN 16.14

Bieg 4/ 4 -1,3 m/s

1 KOWALSKI Przemysław 97-01-01 MKS Truso Elbląg WN 12.22

2 OSTROWSKI Maksymilian 99-03-12 MKS Polonia Warszawa MZ 13.72

3 JEREMICZ Michał 01-01-01 KS Piast Wilczęta WN 15.00

4 DUDKIEWICZ Piotr 01-09-03 LUKS Warmia Lidzbark WN 15.27

200 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 4 -0,5

1 OSTAPIUK Mateusz 93-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.00

2 WIESIOŁEK Kacper 96-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.02 PB

3 SUDOŁ Krystian 96-01-31 LUKS Orneta WN 23.22

4 ŁUKIAN Łukasz 92-06-01 LUKS Warmia Lidzbark WN 24.07

5 ROLKA Cezary 95-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.65

Bieg 2/ 4 -0,7 m/s

1 BARTNIKOWSKI Michał 96-03-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.17 PB

2 NOWAK Jakub 98-03-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.30 PB

3 JAGUSZEWSKI Paweł 97-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.48 PB

4 NAHAJOWSKI Łukasz 97-08-08 MKS Truso Elbląg WN 25.39

5 SZON Wojciech 00-06-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.89 PB

Bieg 3/ 4 -1,0 m/s

1 RZERZUCHOWSKI Piotr 96-08-19 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.70

2 RYKOWSKI Piotr 98-02-21 LUKS Orneta WN 25.92

3 KOWALEWSKI Oliwier 99-06-17 MKS Polonia Warszawa MZ 26.08

4 RYBACZUK Eneasz 00-01-01 LUKS Orneta WN 27.95

Bieg 4/ 4 -0,9

1 KOWALSKI Przemysław 97-01-01 MKS Truso Elbląg WN 24.69

2 SZUMNY Michał 99-03-27 LUKS Warmia Lidzbark WN 26.26

3 JAGŁOWSKI Kacper 98-09-06 MKS Polonia Warszawa MZ 28.23

4 WĄSOWICZ-KIRYŁO Piotr 98-07-05 MKS Polonia Warszawa MZ 29.32

300 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 5

1 GIESZCZYŃSKI Rafał 94-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WN 35.47

2 SUDOŁ Krystian 96-01-31 LUKS Orneta WN 35.75

3 ROGOWSKI Zbigniew 92-03-30 KS AZS UWM Olsztyn WN 36.53 PB

4 CHWEDCZUK Karol 96-07-09 MKS Truso Elbląg WN 36.85

5 SKRZECZ Remigiusz 95-01-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 38.42

Bieg 2/ 5

1 FLORKOWSKI Radosław 96-04-10 MKS Truso Elbląg WN 37.67 PB

2 MACIESZA Jakub 98-01-19 MKS Truso Elbląg WN 39.00 PB

3 NOWAK Dariusz 97-11-21 MKS Truso Elbląg WN 40.73 PB

4 PIKURA Kamil 99-02-13 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.10 PB

5 SPUSTEK Marcin 97-05-21 MKS Truso Elbląg WN 42.77 PB

Bieg 3/ 5 13:55

1 GRECZKO Marcin 99-01-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 39.65 PB

2 RYKOWSKI Piotr 98-02-21 LUKS Orneta WN 40.24 PB

3 RATUSZYŃSKI Michał 96-06-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.95 PB

4 SZYMAŃSKI Damian 00-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 41.15 PB

5 SZCZĘSNY Konrad 99-02-18 GUKS Asy Dywity WN 41.97

Bieg 4/ 5

1 BARTNICKI Tomasz 00-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 41.40 PB

2 DZIADKO Mateusz 00-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.78 PB

3 JABŁOŃSKI Błażej 00-09-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.06

4 DUCZYC Damian 00-01-01 MKS Truso Elbląg WN 43.26

5 PRZYPŁOT Damian 96-01-01 LUKS Orneta WN 44.96 PB

Bieg 5/ 5

1 JACKIEWICZ Mateusz 97-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 39.74

2 DOMAŃSKI Piotr 97-01-03 MKS Polonia Warszawa MZ 39.80

3 KONOPSKI Kacper 95-08-08 MKS Truso Elbląg WN 40.28

4 RYBKA Sebastian 00-05-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 41.13 PB

5 WÓJCICKI Maciej 97-04-11 MKS Truso Elbląg WN 41.87

6 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz 29-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.00

400 metrów mężczyzn

1 OSTAPIUK Mateusz 93-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 50.14

2 NOWAK Jakub 98-03-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 52.13

3 WIESIOŁEK Kacper 96-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 52.55 PB

4 BARTNIKOWSKI Michał 96-03-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 53.23

5 NAHAJOWSKI Łukasz 97-08-08 MKS Truso Elbląg WN 54.27 PB

600 metrów mężczyzn

1 SKRZECZ Remigiusz 95-01-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:24.74 PB

2 ROLKA Cezary 95-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:25.49 PB

3 KANIA Jakub 00-01-01 niest.Olsztyn WN 1:31.99

4 SZCZĘSNY Konrad 99-02-18 GUKS Asy Dywity WN 1:35.38 PB

5 DUCZYC Damian 00-01-01 MKS Truso Elbląg WN 1:39.87

6 PRZYPŁOT Damian 96-01-01 LUKS Orneta WN 1:43.30

7 PAWŁOWSKI Bartłomiej 01-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:53.61 PB

800 metrów mężczyzn

1 ROGOWSKI Zbigniew 92-03-30 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:57.96

2 JACKIEWICZ Mateusz 97-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:00.57 PB

3 RATUSZYŃSKI Michał 96-06-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:13.88 PB

1000 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 2

1 ŻOCHOWSKI Daniel 97-01-06 MKS Polonia Warszawa MZ 2:34.61

2 ZŁOTUCHA Łukasz 95-02-17 UKS Jedynka Bartoszyce WN 2:36.44

3 KANIGOWSKI Michał 90-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:37.09 PB

4 MARCZAK Tomasz 96-08-18 MKS Polonia Warszawa MZ 2:38.74

5 GIL Michał 97-01-29 MKS Polonia Warszawa MZ 2:39.74 PB

6 KONOPSKI Kacper 95-08-08 MKS Truso Elbląg WN 2:39.74 PB

7 MISIEWICZ Michał 95-12-31 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:40.96

8 NOWAK Dariusz 97-11-21 MKS Truso Elbląg WN 2:43.80 PB

9 RETKA Wojciech 94-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:48.93 PB

10 IWANICZ Rafał 96-06-06 MKS Polonia Warszawa MZ 2:50.72

11 SZYMBORSKI Rafał 92-07-05 MKS Polonia Warszawa MZ 2:51.62

Bieg 2/ 2

1 KUBICKI Adam 97-09-28 MKS Polonia Warszawa MZ 2:45.99 PB

2 FERENC Maciej 98-07-28 UKS Jedynka Bartoszyce WN 2:47.63 PB

3 PIEŃKOSZ Grzegorz 98-05-02 MKS Polonia Warszawa MZ 2:49.32

4 KOZŁOWSKI Bartosz 96-04-30 UKS Gimpas Pasłęk WN 2:49.51

5 SOKÓŁ Krzysztof 96-06-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:49.83

6 BĄCZEK Jakub 97-07-25 MKS Polonia Warszawa MZ 2:51.19 PB

7 SPUSTEK Marcin 97-05-21 MKS Truso Elbląg WN 2:53.41

8 GREBER Dawid 99-04-02 UKS Jedynka Bartoszyce WN 2:55.21 PB

9 SUDUJKO Ryszard 97-04-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:55.74

10 NIEDŹWIECKI Mateusz 96-02-06 MKS Polonia Warszawa MZ 2:57.42 PB

11 PIEŃKOSZ Rafał 98-05-02 MKS Polonia Warszawa MZ 3:05.63

Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)

1 REGIN Andrzej 94-02-21 PKS Gwardia Szczytno WN 17.16 PB

2 ŁUKSZO Sebastian 94-07-29 PKS Gwardia Szczytno WN 16.99 PB

3 REGIN Paweł 92-02-27 PKS Gwardia Szczytno WN 16.97 SB

Pchnięcie kulą juniorów mł (5kg)

1 SZCZĘSNY Adrian 97-10-26 MKS Syrena Warszawa MZ 9.56 SB

OPCZYŃSKI Marek 98-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN DNS

Pchnięcie kulą młodzików (5kg)

1 JÓŹWIAK Szymon 00-01-01 KS Polonia Pasłęk WN 11.05 SB

Rzut oszczepem juniorów mł (700)

1 MAŁEJKYJ Damian 97-04-16 KS Piast Wilczęta 36.48

2 SZCZĘSNY Adrian 97-10-26 MKS Syrena Warszawa MZ 33.04 SB

Rzut oszczepem młodzików (600)

1 JACHIMOWICZ Marcin 99-11-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.49 PB

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

1 ĆWIK Wojciech 94-07-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 61.03 SB

2 ŁUKASIK Szymon 96-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 57.62 PB

3 ZIELIŃSKI Daniel 89-11-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 51.47 SB

4 RÓŻEWICZ Michał 96-03-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 48.05 PB

Rzut dyskiem juniorów mł (1.5kg)

1 OPCZYŃSKI Marek 98-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 32.20 SB

Rzut dyskiem młodzików (1kg)

1 BOŁDYSZ Mariusz 99-01-02 KS Polonia Pasłęk WN 46.35 SB

2 JACHIMOWICZ Marcin 99-11-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 36.19 PB

3 KUCHCIŃSKI Adam 00-04-04 KS AZS UWM Olsztyn 34.40

4 MOŁDA Marcin 99-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.30 SB

5 MAŚLIJ Igor 00-03-28 KS AZS UWM Olsztyn 24.67

Skok wzwyż mężczyzn

1 LAWRENC Damian 92-08-09 LUKS Warmia Lidzbark WN 1.80 SB

2 MOSKAL Jakub 98-03-12 KS Polonia Pasłęk WN 1.75 SB

3 KARKOWSKI Krzysztof 99-05-22 LUKS Warmia Lidzbark WN 1.75 SB

3 MAŁEJKYJ Damian 97-04-16 KS Piast Wilczęta WN 1.75 SB

5 JANKOWSKI Marcin 99-10-24 LUKS Warmia Lidzbark WN 1.65 PB

6 PAWLAK Bartosz 99-01-01 KS Piast Wilczęta WN 1.50

7 JEREMICZ Michał 01-01-01 KS Piast Wilczęta WN 1.45 SB

Skok w dal mężczyzn

1 ADAMSKI Przemysław 96-12-27 UKS Atos Woźnice WN 6.60 PB -1,0

2 LAWRENC Damian 92-08-09 LUKS Warmia Lidzbark WN 5.81 PB -1,0

3 MOSKAL Jakub 98-03-12 KS Polonia Pasłęk WN 5.80 SB -1,3

4 KRAWCZYK Rafał 99-03-16 LUKS Warmia Lidzbark WN 5.74 PB +3,0

5 KANIA Jakub 00-01-01 niest.Olsztyn WN 5.07 0.0

6 PAWLAK Bartosz 99-10-01 KS Piast Wilczęta WN 4.67 +0,3

7 SZCZEPANEK Bartosz 03-01-24 UKS Atos Woźnice WN 4.12 -0,9

8 DUDKIEWICZ Piotr 01-09-03 LUKS Warmia Lidzbark WN 4.04 SB +0,3

9 SZUMNY Grzegorz 01-05-17 LUKS Warmia Lidzbark WN 3.85 PB -1,0

10 NEUMANN Dawid 02-05-01 UKS Atos Woźnice WN 3.83 +1,9

KOBIETY/WOMEN

100 metrów kobiet

Bieg 1/ 2 -1,1 m/s

1 POLAK Natalia 99-12-23 LUKS Warmia Lidzbark WN 13.49

2 GÓRALSKA Marta Aneta 98-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.42

3 ŻUKOWSKA Julia 00-04-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.53

4 KARPIŃSKA Weronika 01-12-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.83

5 PRZYKAZKA Wiktoria 97-03-15 MKS Polonia Warszawa MZ 15.61

6 WŁOSTOWSKA Katarzyna 99-07-06 MKS Polonia Warszawa MZ 16.35

Bieg 2/ 2 -1,7 m/s

1 NIKLIBORG Natalia 01-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.26

2 PRUSIŃSKA Małgorzata 00-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.40 PB

3 GOŁĄBEK Alicja 01-07-25 LUKS Warmia Lidzbark WN 14.76 PB

4 NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 KS Polonia Pasłęk WN 14.83

5 KWIATKOWSKA Małgorzata 00-02-16 MKS Polonia Warszawa MZ 15.26 PB

6 MAZURKIEWICZ Oliwia 00-10-29 KS AZS UWM Olsztyn WN 15.37

7 SZERSZENIEWSKA 00-12-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 15.67

200 metrów kobiet

Bieg 1/ 3 -0,5

1 MILANOWSKA Beata 95-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.64

2 ŁADA Alicja 97-06-04 MKS Truso Elbląg WN 28.10 PB

3 ZIÓŁKOWSKA Paulina 97-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.69

Bieg 2/ 3 -0,3 m/s

1 NEŚCIOR Judyta 92-04-27 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.13

2 CIOSEK Patrycja 97-04-02 MKS Truso Elbląg WN 29.14

3 BARTCZAK Magdalena 96-09-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 29.22

4 JAKUBOWSKA Klaudia 97-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 29.71

Bieg 3/ 3 -0,9 m/s

1 POLAK Natalia 99-12-23 LUKS Warmia Lidzbark WN 27.10 PB

2 ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 KS Polonia Pasłęk WN 27.20

3 IWAŃSKA Barbara 99-09-04 MKS Polonia Warszawa MZ 30.99

4 SZELĄG Olga 98-09-06 MKS Polonia Warszawa MZ 31.12

5 DUDKIEWICZ Paulina 00-04-10 LUKS Warmia Lidzbark WN 31.20

300 metrów kobiet

Bieg 1/ 5

1 POTASZNIK Alicja 00-04-24 GUKS Asy Dywity WN 41.91 PB

2 WUJKOWSKA Izabela 99-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.47 PB

3 PACHOLCZYK Adrianna 96-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.40 PB

4 SŁOMIŃSKA Dominika 97-11-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.96

5 RUTKOWSKA Michaela 97-04-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.84

Bieg 2/ 5

1 KRUPA Aleksandra 99-11-15 MKS Truso Elbląg WN 46.21

2 ŻUKOWSKA Julia 00-04-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.03 PB

3 TREMBICKA Aleksandra 99-10-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.87

4 SZERSZENIEWSKA 00-12-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 50.56

Bieg 3/ 5

1 GÓRALSKA Marta Aneta 98-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.11 PB

2 GÓRCZAK Izabela 01-06-23 GUKS Asy Dywity WN 47.53 PB

3 KARPIŃSKA Weronika 01-12-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.96 PB

Bieg 4/ 5

1 PRUSIŃSKA Małgorzata 00-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.12 PB

2 MAZURKIEWICZ Oliwia 00-10-29 KS AZS UWM Olsztyn WN 48.90

3 ZAMŁYŃSKA Beata 97-04-06 MKS Truso Elbląg WN 49.45

Bieg 5/ 5

1 HANOWSKA Weronika 98-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.99

2 DYLAWERSKA Sylwia 97-11-06 MKS Polonia Warszawa MZ 48.55

3 OGORODNIK Kornelija 00-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 51.34

400 metrów kobiet

Bieg 1/ 2

1 ŁADA Alicja 97-06-04 MKS Truso Elbląg WN 59.93 PB

2 POTASZNIK Paulina 98-12-09 GUKS Asy Dywity WN 60.21 PB

3 ZIÓŁKOWSKA Paulina 97-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 60.73

4 JAKUBOWSKA Klaudia 97-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 67.69

Bieg 2/ 2

1 SZCZERBACZEWICZ 96-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 56.43 PB

2 MILANOWSKA Beata 95-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 60.30

3 PACHOLCZYK Adrianna 96-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 61.18

4 BARTCZAK Magdalena 96-09-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 63.94

600 metrów kobiet

Bieg 1/ 2

1 SPADARZEWSKA 92-02-19 MKS Polonia Warszawa MZ 1:36.91 PB

2 PYSZEL Zuzanna 97-06-15 MKS Polonia Warszawa MZ 1:38.92

3 RODAK Karolina 97-11-01 MKS Polonia Warszawa MZ 1:42.32 PB

4 GREBER Karolina 00-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:45.91 PB

5 ZIENDARA Michalina 00-06-14 MKS Polonia Warszawa MZ 1:47.15 PB

6 TERCJAK Zofia 99-08-17 UKS Atos Woźnice WN 1:48.50

7 TERCJAK Małgorzata 99-08-17 UKS Atos Woźnice WN 1:49.67

Bieg 2/ 2

1 POŁUJAŃSKA Oliwia 01-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:49.22 PB

2 MARZEC Karolina 00-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:53.35

3 DUDEK Zofia 01-12-25 MKS Syrena Warszawa MZ 1:55.18

4 KUCZYŃSKA Katarzyna 00-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:56.99

5 RAWIŃSKA Zuzanna 01-01-11 LUKS Warmia Lidzbark WN 2:01.89

6 ZAMŁYŃSKA Beata 97-04-06 MKS Truso Elbląg WN 2:03.24

7 MICH Magdalena 00-08-08 UKS Jedynka Bartoszyce WN 2:22.39

800 metrów kobiet

Bieg 1/ 1

1 RUTKOWSKA Michaela 97-04-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:22.57

2 TREMBICKA Aleksandra 99-10-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:27.71 PB

3 KAMIŃSKA Jagoda 99-07-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:30.10

4 SŁOMIŃSKA Dominika 97-11-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:30.11

5 HANOWSKA Weronika 98-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:33.35

1000 metrów kobiet

Bieg 1/ 1

1 OWCZAREK Klaudia 97-02-24 SKLA Sopot PM 2:56.76

2 TRZECIAK Magdalena 95-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:04.40

3 KRUPA Aleksandra 99-11-15 MKS Truso Elbląg WN 3:26.87

4 FREDO Karolina 97-10-23 UKS Jedynka Bartoszyce WN 3:29.92

5 OZGA-ZAJŁO Marcelina 00-01-01 KS Piast Wilczęta WN 4:01.79

100 m ppł młodziczek (76,2)

Bieg 1/ 1 -0,1

1 ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 KS Polonia Pasłęk WN 15.73 PB

2 NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 KS Polonia Pasłęk WN 17.67

3 KOLTERMAN Dominika 99-05-09 KS Polonia Pasłęk WN 18.52

Pchnięcie kulą kobiet (4kg)

1 JABŁOŃSKA Magdalena 96-06-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 10.93 PB

2 ŁĄCZYŃSKA Monika 95-02-04 LUKS Warmia Lidzbark WN 10.17 PB

3 CZAJKA Dorota 93-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.63 SB

Pchnięcie kulą juniorek mł (3kg)

1 MICHAŁEK Aleksandra 97-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.80 PB

2 MENDYK Izabela 98-01-27 KS Polonia Pasłęk WN 9.34 SB

3 KORZENIEWSKA Justyna 97-05-12 LUKS Warmia Lidzbark WN 8.45 PB

4 PĘKAŁA Angelika 97-04-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.28 PB

Pchnięcie kulą młodziczek (3kg)

1 ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 KS Polonia Pasłęk WN 10.78

2 RZĄP Aleksandra 99-06-17 niest.Olsztyn WN 10.25

3 WALCZAK Klaudia 99-08-02 UKS Atos Woźnice WN 8.54 SB

4 OCHOCKA Beata 00-01-01 KS Piast Wilczęta WN 8.33 SB

5 PASTUSIAK Kinga 00-04-25 LUKS Warmia Lidzbark WN 8.27 PB

6 ZAPAŚNIK Małgorzata 99-01-22 LUKS Warmia Lidzbark WN 8.01 PB

7 OZGA-ZAJŁO Zuzanna 01-01-01 KS Piast Wilczęta WN 7.77 SB

Rzut oszczepem młodziczek (500)

1 PRZYSTASZ Aleksandra 00-02-11 UKS Gimpas Pasłęk WN 24.69 PB

2 ZAPAŚNIK Małgorzata 99-01-22 LUKS Warmia Lidzbark WN 18.69 PB

Rzut dyskiem kobiet (1kg)

1 MENDYK Izabela 98-01-27 KS Polonia Pasłęk WN 34.17 SB

2 JABŁOŃSKA Magdalena 96-06-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 30.23 SB

3 MICHAŁEK Aleksandra 97-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 30.22 SB

4 CZAJKA Dorota 93-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 29.02 SB

5 PĘKAŁA Angelika 97-04-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.38 SB

Rzut dyskiem młodziczek (0,75 kg)

1 OCHOCKA Beata 00-01-01 KS Piast Wilczęta WN 20.66 SB

Skok wzwyż kobiet

1 OKSENIUK Agnieszka 96-03-23 MKS Truso Elbląg WN 1.55 SB

2 GRZYB Joanna 00-01-26 UKS Gimpas Pasłęk WN 1.50

3 STEĆ Patrycja 01-03-23 KS Piast Wilczęta WN 1.40 SB

4 NAWROCKA Aleksandra 01-01-04 UKS Gimpas Pasłęk WN 1.40 =SB

5 KALBARCZYK Natalia 98-01-01 KS Piast Wilczęta WN 1.35 SB

6 ŁAWRYNOWICZ Paulina 00-02-01 UKS Gimpas Pasłęk WN 1.20 SB

Skok w dal kobiet

1 ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 KS Polonia Pasłęk WN 5.01 SB +0.2

2 POLAK Natalia 99-12-23 LUKS Warmia Lidzbark WN 4.88 SB 0.0

3 NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 KS Polonia Pasłęk WN 4.81 SB -0.5

4 PIECZUŁAJTIS Martyna 97-04-10 LUKS Warmia Lidzbark WN 4.45 SB +0.6

5 GOŁĄBEK Alicja 01-07-25 LUKS Warmia Lidzbark WN 3.94 PB +0.6

6 STEĆ Patrycja 01-03-23 KS Piast Wilczęta WN 3.94 SB -0.8

7 KALBARCZYK Natalia 98-01-01 KS Piast Wilczęta WN 3.83 SB -1.8

8 DUDEK Zofia 01-12-25 MKS Syrena Warszawa MZ 3.78 SB -0.2

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce Dywity Elbląg lekka atletyka Lidzbark Warmiński Olsztyn Orneta Pasłęk Wilczęta Woźnice

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x