Ogólnopolskie Zawody Lekkoatletyczne Toruń 2020 – Szczyt sezonu coraz bliżej

Fot.ilustracja

W toruńskiej Arenie odbyły się w sobotę Ogólnopolskie Halowe Zawody Lekkoatletyczne, które towarzyszyły Mistrzostwom Pomorza U16. Startowali reprezentanci sekcji warmińsko mazurskich z: AZS UWM Olsztyn, IKS MOSiR Działdowo, KS Zamek Kurzętnik. UKS Gimpas Pasłęk, MLKS Ostróda, LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński, UKS Atos Woźnice, UKS Sokół Węgorzewo. Wielu młodych zawodników ustanowiło rekordy życiowe.

Znów dał o sobie znać sprinter AZS UWM Damian Soból (60 m i 300 m), niezłą formę zaprezentował Wiktor Kujawa (AZS UWM) – 1000 m. Z najmłodszych wyróżnił się Jakub Dąbkowski (MOSiR Działdowo) – 300 m. Z pań warto odnotować dobre występy: sprinterek AZS UWM: Aleksandry Lis, Aleksandry Czarneckiej, Katarzyny Bielakow, Małgorzaty Prusińskiej, Alicji Piechockiej (MLKS Ostróda) i Zuzanny Kopko (Atos Woźnice) – 60 m, 200 m i 300m. Na 600 mi nieźle pobiegły: Wiktoria Cybulska, Julia Twardowska (AZS UWM) oraz Julia Wawrzynowicz (Atos Woźnice). Wieloboistka Patrycja Steć (Gimpas Pasłęk) wystartowała w trzech konkurencjach, ustanawiając rekord życiowy na 60 m ppł.

Mężczyźni

60 metrów

SOBÓL Damian 23-07-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.16 =PB

OSTAPIUK Mateusz 12-12-93 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.28

SZYŁEJKO Dominik 14-07-05 UKS Atos Woźnice WN 7.83 PB

POGORZELSKI Wiktor 21-01-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.88

KOSIOREK Stanisław 26-09-06 UKS Atos Woźnice WN 8.84

200 metrów

POGORZELSKI Wiktor 21-01-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.73 PB

300 metrów

SOBÓL Damian 23-07-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 34.45 PB

DĄBKOWSKI Jakub 13-03-06 UKS MOSiR Działdowo WN 39.68

SZYŁEJKO Dominik 14-07-05 UKS Atos Woźnice WN 40.40 PB

KIENINGSMAN Jakub 08-01-06 PKS Gwardia Szczytno WN 40.51 PB

JANICKI Maciej 11-10-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.99

KOSIOREK Stanisław 26-09-06 UKS Atos Woźnice WN 45.41

SKOCKI Piotr 29-06-07 KS Zamek Kurzętnik WN 51.17 PB

BIRBACH Wiktor 17-09-07 KS Zamek Kurzętnik WN 52.18

PIOTROWICZ Marcel 17-05-07 KS Zamek Kurzętnik WN 52.46 PB

600 metrów

FLOREK Mikołaj 17-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:30.00

KIJEWSKI Michał 25-10-05 UKS Sokół Węgorzewo WN 1:30.40

MICHALAK Sebastian 04-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:32.47

WASIELEWSKI Wojciech 18-01-06 UKS MOSiR Działdowo WN 1:35.79

OBRĘBSKI Robert 08-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:39.07

LINDORF Adrian 17-06-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:41.98

1000 metrów

KUJAWA Wiktor 03-08-93 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:33.85

BENDYK Marcin 23-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:46.05 PB

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

11 KRAWCEWICZ Kacper 20-02-06 UKS Atos Woźnice WN 8.02

12 WÓJTOWICZ Bartosz 20-09-06 UKS MOSiR Działdowo WN 7.15

Kobiety

60 metrów

LIS Aleksandra 20-02-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.17 PB

CZARNECKA Aleksandra 29-06-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.18 PB

PRUSIŃSKA Małgorzata 25-07-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.22

BIELAKOW Katarzyna 22-05-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.26

JANUCHTA Kinga 05-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.47

KOPKO Zuzanna 08-02-05 UKS Atos Woźnice WN 8.53 PB

MURACH Maja 24-05-06 UKS Atos Woźnice WN 8.55

OBIDOSKA Wiktoria 30-03-06 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 8.76

BIAŁEK Magdalena 20-02-05 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 8.77

BIEGAJ Oliwia 11-06-04 UKS Atos Woźnice WN 8.81

200 metrów

PRUSIŃSKA Małgorzata 25-07-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.46

PIECHOCKA Alicja 16-02-03 MLKS Ostróda WN 27.13 PB

CZARNECKA Aleksandra 29-06-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.21

MURACH Maja 24-05-06 UKS Atos Woźnice WN 28.38

SZMIGIEL Julia 15-12-05 CSiR Susz WN 28.71

300 metrów

LIS Aleksandra 20-02-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 41.04 PB

PIECHOCKA Alicja 16-02-03 MLKS Ostróda WN 42.26 PB

BIELAKOW Katarzyna 22-05-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.78 PB

KUŁAKOWSKA Dominika 14-06-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.42 PB

KOPKO Zuzanna 08-02-05 UKS Atos Woźnice WN 43.73 PB

JANKOWSKA Urszula 23-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.20 PB

ORZECHOWSKA Dorota 27-09-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.22

BIEGAJ Oliwia 11-06-04 UKS Atos Woźnice WN 44.59 PB

KRAUSHAR Julia 24-10-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.81

ZIELIŃSKA Maja 18-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.99 PB

DUDZIEC Martyna 27-08-04 PKS Gwardia Szczytno WN 46.14 PB

CEBULA Aurelia 26-01-05 UKS Gimpas Pasłęk WN 47.21 PB

PRUSIŃSKA Monika 04-02-05 MLKS Ostróda WN 47.40 PB

WARZYŃSKA Zuzanna 16-03-05 MLKS Ostróda WN 47.64 PB

JEZNACH Patrycja 09-09-06 KS Zamek Kurzętnik WN 48.25

EJDYS Emilia 16-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 48.39

SOKOŁOWSKA Natalia 27-06-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 48.66

CEGIELSKA Roksana 05-07-07 KS Zamek Kurzętnik WN 50.60

KOZŁOWSKA Natalia 25-06-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 51.14 PB

JEZNACH Anita 16-04-09 KS Zamek Kurzętnik WN 51.95

83245199 3295336687148561 8864784757750235136 n

400 metrów

LEMANOWICZ Maja 05-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:00.94

FUCZEK Alexandra 15-04-03 PKS Gwardia Szczytno WN 1:03.49

600 metrów

CYBULSKA Wiktoria 12-08-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:38.68 PB

TWARDOWSKA Julia 19-05-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:38.77 PB

WAWRZYNOWICZ Julia 11-02-04 UKS Atos Woźnice WN 1:40.28 PB

WRÓBEL Patrycja 22-01-04 UKS Gimpas Pasłęk WN 1:44.03 PB

DUDZIEC Kornelia 03-02-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:46.16 PB

ULIŃSKA Otylia 06-09-04 KS Zamek Kurzętnik WN 1:46.23 PB

JELENIEWICZ Nikola 17-04-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:47.30 PB

ZIENKIEWICZ Kinga 05-01-06 UKS Gimpas Pasłęk WN 1:51.77 PB

ORZECHOWSKA Michalina 07-07-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:56.24 PB

WOŹNIAK Kinga 14-10-06 UKS Gimpas Pasłęk WN 2:00.41 PB

JEZNACH Olga 16-04-09 KS Zamek Kurzętnik WN 2:03.20 PB

1000 metrow

ZIÓŁEK Weronika 23-04-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:59.31 PB

60 metrów pł K U20

STEĆ Patrycja 22-03-01 UKS Gimpas Pasłęk WN 9.53 SB

Pchnięcie kulą (4kg

STEĆ Patrycja 22-03-01 UKS Gimpas Pasłęk WN 10.38

Skok w dal

1STEĆ Patrycja 22-03-01 UKS Gimpas Pasłęk WN 4.81

Skok w dal K U16

OBIDOSKA Wiktoria 30-03-06 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 4.57

JANUCHTA Kinga 05-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 4.76 PB

Trójskok

NAZAROWICZ Klaudia 09-03-00 UKS Sokół Węgorzewo WN 12.24

Działdowo Kurzętnik lekka atletyka Lidzbark Warmiński Olsztyn Ostróda Pasłęk sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x