Okręgowy Mityng w Kortowie 2013 – Dalekie próby braci Reginów

W Kortowie odbył się okręgowy mityng lekkoatletyczny z udziałem czołowych zawodników województwa warmińsko-mazurskiego. To już druga w krótkim odstępie czasu taka impreza, świetna okazja by sprawdzić formę przed najważniejszymi startami w sezonie. Było gorąco i od czasu do czasu zrywał się wiatr, stąd poszczególne serie sprintów przebiegały w różnych warunkach. Niektórzy zawodnicy wystąpili na nietypowych dla siebie dystansach, taka jest strategia szkoleniowców. Takie zawody to środek do celu. Najlepsze wyniki osiągnęli bracia Reginowie w kuli. Starszy Paweł uzyskał 17.10 (7.26 kg), a Andrzej 19.54 (6 kg).

 

Wyniki

Kobiety

100 metrów

I seria (+1,5)

1 GRZYBOWSKA JOANNA 96 LKS LUBAWA    12.35

2 PANAŚ BOŻENA 96     KS AZS UWM OLSZTYN 12.75

3 JANKOWSKA BARBARA 94 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE EŁK 12.90

4 POTASZNIK ALICJA 00 GUKS ASY DYWITY 13.18

5 JAKUBOWSKA KAROLINA 95 PKS GWARDIA SZCZYTNO 13.25

6 POLAK NATALIA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 13.37

7 JAKUBOWSKA KLAUDIA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 13.91

seria 2 (+2.7)

1 MICHAŁOWSKA NATALIA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 13.44

2KAMIŃSKA MONIKA 99 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE EŁK 13.49

3 ADAMCZYK PATRYCJA 99 KS POLONIA PASŁĘK   13.60

4 KOLTERMAN DOMINIKA 99 KS POLONIA PASŁĘK 13.80

5 ŻUKOWSKA JULIA 00 KS AZS UWM OLSZTYN 14.63

6 PIOTROWSKA ALICJA 98 LKS LUBAWA 14.70

7 SULIKOWSKA MARTYNA 98 GUKS ASY DYWITY 14.81

seria 3 (+1,5)

1 KARPIŃSKA WERONIKA 01 KS AZS UWM OLSZTYN 14.81

2 OZGA-ZAJŁO MARCELINA 00 KS PIAST WILCZĘTA 15.26

3 RUTA MAGDALENA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 15.76

4 TEREBIŁOW ALEKSANDRA 01 KS AZS UWM OLSZTYN 15.87

seria 4 (+3,9)

1 MAĆKO OLIWIA 97 LKS LUBAWA 13.10

2 NAZAROWICZ KLAUDIA 00 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 13.76

3 GÓRCZAK IZABELA 01 GUKS ASY DYWITY 14.02

4 PRZYBYSZEWSKA KATARZYNA 99  KS AZS UWM OLSZTYN 15.03

5 PETTKE LAURA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 17.02

200 metrów (+1,9)

seria 1

1 JANKOWSKA BARBARA 94 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE EŁK 25.96

2 PANAŚ BOŻENA 96     KS AZS UWM OLSZTYN 26.32

3 POTASZNIK ALICJA 00 GUKS ASY DYWITY 26.64

4 ZIÓŁKOWSKA PAULINA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 26.92

5 OWCZAREK KLAUDIA  97 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 27.72

6 KAMIŃSKA MONIKA    99 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE EŁK 27.83

7 RACKA MAGDALENA  00 MLKS OSTRÓDA 31.24

seria 2 (+0.8)

1 KOLTERMAN DOMINIKA 99 KS POLONIA PASŁĘK 28.06

2 JAKUBOWSKA KLAUDIA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 28.41

3 GÓRCZAK IZABELA     01 GUKS ASY DYWITY 29.56

4 GRUBERT NATALIA     00 GUKS ASY DYWITY 30.01

5 WOJCIECHOWSKA JULIA 01 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 31.75

300metrów

seria 1

1 OWCZAREK KLAUDIA  97 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 42.83

2 ADAMCZYK PATRYCJA 99 KS POLONIA PASŁĘK 43.70

3 MICHAŁOWSKA NATALIA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 44.39

4 KUTZA KINGA 98 GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ 44.47

5 PAWŁOWSKA KAMILA 00 KS DRWĘCA NOWE MIASTO LUBAWSKIE 46.14

6 ŁOJEWSKA DOMINIKA 00 GUKS ASY DYWITY 48.60

seria 2

1 WIŚNIEWSKA KATRIN 95 GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ 44.23

2 JABŁONSKA WIKTORIA 01 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE EŁK 47.74

3 JATKIEWICZ IZABELA 00 GUKS ASY DYWITY 48.15

4 GÓRALSKA MARTA ANETA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 48.28

5 NOWAK JULIA 98 KS AZS UWM OLSZTYN    50.29

6 KITEWSKA WIOLETA  02 KS AZS UWM OLSZTYN  52.84

7 KUBICKA JULIA 02 KS AZS UWM OLSZTYN 56.20

8 ORZECHOWSKA MAGDALENA 01 KS AZS UWM OLSZTYN 61.33

seria 3

1 STANISZEWSKA ŻANETA 95 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 43.21

2 DOBRZYŃSKA MONIKA 98 GUKS ASY DYWITY 46.98

3 POLEWACZ HANNA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 47.03

4 SULIKOWSKA MARTYNA 98 GUKS ASY DYWITY 47.69

5 PIOTROWSKA ALICJA 98LKS LUBAWA 49.59

6 PRZYBYSZEWSKA KATARZYNA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 50.51

7 SUMIŃSKA OLANTA 02 KS AZS UWM OLSZTYN 58.12

400 metrów

seria 1

1 BRZEZICKA JUSTYNA 94 KS AZS UWM OLSZTYN 57.20

2 STRUCIŃSKA MARTYNA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 57.68

3 SZCZERBACZEWICZ ALEKSANDRA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 57.73

4 PACHOLCZYK ADRIANNA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 59.33

5 MILANOWSKA BEATA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 60.53

6 KARCZEWSKA KAROLINA 96 MLKS OSTRÓDA  60.86

7 ZIÓŁKOWSKA PAULINA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 64.71

8 ŻUK ALEKSANDRA 97 LUKS OLIMPIJCZYK MORĄG 67.41

600 metrów

seria 1

1 BUJNICKA PATRYCJA 93 MLKS OSTRÓDA   1:33.65

2 KOŁECKA AGATA 96 KS JEZIORAK IŁAWA   1:39.66

3 STANISZEWSKA ŻANETA 95 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 1:40.57

4 TERCJAK ZOFIA 99     UKS ATOS WOŹNICE 1:45.48

5 KAMIŃSKA JAGODA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 1:47.24

6 BALICKA ALEKSANDRA 00 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 1:48.34

7 TERCJAK MAŁGORZATA 99 UKS ATOS WOŹNICE 1:49.14

8 GREBER KAROLINA 00 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1:50.73

seria 2

1 KOŁATKA MONIKA 97 KS JEZIORAK IŁAWA 1:47.80

2 JAMROŻY MONIKA 97 KS DRWĘCA NOWE MIASTO LUBAWSKIE 1:48.61

3 DOBRZYŃSKA MONIKA 98 GUKS ASY DYWITY 1:48.73

4 STOLARCZYK MAGDALENA 96 MLKS OSTRÓDA   1:54.05

5 PARZYCH ADRIANNA  97 KS AZS UWM OLSZTYN 2:01.07

6 KULESZO WIKTORIA   99 KS AZS UWM OLSZTYN 2:05.05

7 GÓRKO DOMINIKA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 2:06.65

800 metrów

seria 1

1 LISOWSKA ALEKSANDRA 90 KS AZS UWM OLSZTYN 2:14.69

2 STRUCIŃSKA DARIA   94 KS AZS UWM OLSZTYN  2:16.68

3 BARTCZAK MAGDALENA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 2:17.02

4 RUTKOWSKA MICHAELA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 2:19.11

5 SŁOMIŃSKA DOMINIKA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 2:22.89

6 JACKIEWICZ MONIKA 92 KS AZS UWM OLSZTYN 2:23.92

7 MULKITYN PATRYCJA 95 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 2:29.52

8 KĘDZIA MILENA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 2:34.09

5000 metrów 

1 LULIŃSKA KAMILA 95 KS JEZIORAK IŁAWA 19:29.98 

kula K (4kg)

1 JAKUBOWSKA KAROLINA 95 PKS GWARDIA SZCZYTNO 10.94

kula K (3kg)

1 MICHAŁEK ALEKSANDRA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 12.16

2 JABŁOŃSKA MAGDALENA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 11.08

3 REDOSZ MAJA 00 LUKS OLIMPIJCZYK MORĄG      9.53

4 BIERNACKA PATRYCJA 98 LUKS OLIMPIJCZYK MORĄG 9.37

5 WALCZAK KLAUDIA 99 UKS ATOS WOŹNICE 8.90

6 PĘKAŁA ANGELIKA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 8.14

7 WOJCIECHOWSKA JULIA 01 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 7.95

rzut dyskiem K (0.75kg)

1 MENDYK IZABELA 98   CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 41.68

2 MIECZKOWSKA WERONIKA 99 LKS LUBAWA 24.49

rzut dyskiem K (1kg)

1 JABŁOŃSKA MAGDALENA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 32.12

2 MICHAŁEK ALEKSANDRA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 29.80

3 PĘKAŁA ANGELIKA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 22.58

oszczep k (500g)

1 MIECZKOWSKA WERONIKA 99 LKS LUBAWA 33.30

2 BIERNACKA PATRYCJA 98 LUKS OLIMPIJCZYK MORĄG 30.24

3 POLAK NATALIA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 27.51

4 REDOSZ MAJA 00 LUKS OLIMPIJCZYK MORĄG 20.48

Mężczyźni

100m M

seria 1 (+0,9)

1 GIESZCZYŃSKI RAFAŁ 94 KS AZS UWM OLSZTYN 10.94

2 ŻURAWSKI KRYSTIAN 96 GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ 11.14

3 ADAMSKI PRZEMYSŁAW 96 UKS ATOS WOŹNICE 11.27

4 MARACHA SEBASTIAN 94 KS AZS UWM OLSZTYN 11.44

5 WIESIOŁEK KACPER 96 KS AZS UWM OLSZTYN 11.49

6 DĄBROWSKI PAWEŁ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 11.68

seria 2 (+1,1)

1 MOSKAL JAKUB 98 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 12.44

2 ZAWADZKI SZYMON 99 LKS LUBAWA 12.82

3 SZON WOJCIECH 00 KS AZS UWM OLSZTYN 13.43

4 SZUMNY MICHAŁ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 13.49

5 PIKURA KAMIL 99 KS AZS UWM OLSZTYN   13.56

6 ILASZ MICHAŁ 98 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 13.61

seria 3 (+2.0)

1 MAZUREWICZ PATRYK 96 KS JEZIORAK IŁAWA 12.20

2 KUROWSKI ERNEST 99 KS PIAST WILCZĘTA 12.49

3 NOWAKOWSKI MACIEJ 98 LKS LUBAWA 12.59

4 GRECZKO MARCIN 99 KS AZS UWM OLSZTYN 13.09

5 JAKUBOWSKI SEBASTIAN 99 LKS LUBAWA 13.41

6 SZUMNY GRZEGORZ 01 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 15.87

seria 4 (3,6 )

1 ŁUKASZEWICZ ANTONI 99 LKS LUBAWA 12.72

2 TRZCIŃSKI KACPER 99 KS AZS UWM OLSZTYN 12.85

3 BRZÓSKA MACIEJ 99  KS AZS UWM OLSZTYN 12.91

4 JAROSZ MATEUSZ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 14.14

5 RAKOWSKI MAURYCY 99 KS AZS UWM OLSZTYN 14.93

200 metrów

seria 1 (pomiar ręczny) -+1,4

1 GIESZCZYŃSKI RAFAŁ 94 KS AZS UWM OLSZTYN 21.3

2 ŻURAWSKI KRYSTIAN 96 GKS OLIMPIA GRUDZIĄDZ 21.8

3 SUDOŁ KRYSTIAN 96  LUKS ORNETA 22.2

4 WIESIOŁEK KACPER 96 KS AZS UWM OLSZTYN   22.4

5 KAJETANEK PAWEŁ 94 MLKS OSTRÓDA 22.7

6 ROLKA CEZARY 95 KS AZS UWM OLSZTYN 23.0

7 DĄBROWSKI PAWEŁ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 24.1

seria 2 (+0.2)

1 KAJETANEK PIOTR 95 MLKS OSTRÓDA 23.30

2 SKRZECZ REMIGIUSZ 95 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 24.16

3 SZUMNY MICHAŁ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 26.22

4 OBUCHOWICZ HUBERT 02 GUKS ASY DYWITY 30.92

5 SZUMNY GRZEGORZ   01 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 35.96

300 metrow

seria 1

1 KUROWSKI ERNEST 99 KS PIAST WILCZĘTA 39.74

2 JAKUBOWSKI SEBASTIAN 99 LKS LUBAWA 41.69

3 ŁUKASZEWICZ ANTONI 99 LKS LUBAWA 41.84

4 SZCZĘSNY KONRAD 99 GUKS ASY DYWITY 42.00

5 OŻAŃSKI KAMIL 98 KS AZS UWM OLSZTYN 44.10

6 PIKURA KAMIL 99 KS AZS UWM OLSZTYN 44.86

seria 2

1 WRONOWSKI DAWID  92 KS AZS UWM OLSZTYN 41.97

2 BRZÓSKA MACIEJ 99  KS AZS UWM OLSZTYN 42.76

3 JAROSZ MATEUSZ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 47.96

4 RAKOWSKI MAURYCY 99 KS AZS UWM OLSZTYN 50.10

5 ŁOJEWSKI DANIEL 01 GUKS ASY DYWITY 51.65

seria 3

1 SUDOŁ KRYSTIAN 96  LUKS ORNETA 35.19

2 SKRZECZ REMIGIUSZ 95 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 37.70

3 MAZUREWICZ PATRYK 96 KS JEZIORAK IŁAWA 40.05

4 ZAWADZKI SZYMON   99 LKS LUBAWA 42.62

5 TRZCIŃSKI KACPER 99 KS AZS UWM OLSZTYN 42.77

400 metrów

seria 1

1 KAJETANEK PAWEŁ 94 MLKS OSTRÓDA 49.47

2 SŁUPSKI RAFAŁ 94 LKS LUBAWA 50.71

3 KAJETANEK PIOTR 95 MLKS OSTRÓDA 50.94

4 HADER RAFAŁ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 51.31

5 PIÓRKOWSKI RAFAŁ 92 KS AZS UWM OLSZTYN 52.45

6 MACIOŁEK DAMIAN 95 LKS LUBAWA 53.14

7 RZERZUCHOWSKI PIOTR 96 KS AZS UWM OLSZTYN 55.39

600 metrów 

seria 1

1 WYTRĄŻEK FILIP 95 KS JEZIORAK IŁAWA 1:29.98

2 RETKA WOJCIECH 94  KS JEZIORAK IŁAWA 1:32.67

3 RYKOWSKI PIOTR 98  LUKS ORNETA 1:35.56

4 FERENC MACIEJ 98     UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1:36.18

5 SZCZĘSNY KONRAD 99 GUKS ASY DYWITY 1:36.94

6 GREBER DAWID 99     UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1:43.17

7 BŁASZCZYK MICHAŁ 00 KS AZS UWM OLSZTYN    1:44.55

8 FIGAT BARTOSZ 99     UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1:47.19

9 MELNYK MIKOŁAJ 99  KS AZS UWM OLSZTYN 1:48.54

seria 2

1 MYSZKIEWICZ MACIEJ 96 KS JEZIORAK IŁAWA 1:28.93

2 GONERA DOMINIK 97  KS JEZIORAK IŁAWA 1:33.16

3 RATUSZYŃSKI MICHAŁ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 1:33.29

4 WODZYŃSKI ARTUR 95 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 1:33.70

5 KLIMEK RAFAŁ 99       KS AZS UWM OLSZTYN 1:36.95

6 JABŁOŃSKI KASPER 98 KS AZS UWM OLSZTYN 1:39.17

7 ŁAWRESZUK MATEUSZ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 1:53.08

800 metrów

1 ROGOWSKI ZBIGNIEW 92 KS AZS UWM OLSZTYN 1:54.10

2 BACZEWSKI MATEUSZ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 1:54.96

3 WRONOWSKI RAFAŁ 86 KS AZS UWM OLSZTYN 1:56.96

4 PASIK ŁUKASZ 95 MLKS OSTRÓDA 2:01.24

5 MISIEWICZ MICHAŁ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 2:02.52

6 ILSKI PIOTR 95 KS AZS UWM OLSZTYN 2:03.56

7 TAMBOR MICHAŁ 94   KS JEZIORAK IŁAWA 2:07.95

8 SKOCZYLAS DAWID 97 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 2:15.46

9 OLLER MICHAŁ 97 KS AZS UWM OLSZTYN 2:23.02

4×100 metrów

1 KS AZS UWM OLSZTYN 43.57 ( ROLKA CEZARY 95 GIESZCZYŃSKI RAFAŁ 94 MARACHA SEBASTIAN 94 BACZEWSKI MATEUSZ 95)

2 LKS LUBAWA 51.07 (ŁUKASZEWICZ ANTONI 99 NOWAKOWSKI MACIEJ 98 JAKUBOWSKI SEBASTIAN 99 ZAWADZKI SZYMON 99)

3 KS AZS UWM OLSZTYN II 51.66 (JABŁOŃSKI KASPER 98 GRECZKO MARCIN 99 PIKURA KAMIL 99 JAROSZ MATEUSZ 99)

kula M (7.26kg)

1 REGIN PAWEŁ 92 PKS GWARDIA SZCZYTNO 17.10

kula M (6kg)

1 REGIN ANDRZEJ 94 PKS GWARDIA SZCZYTNO 19.54

kula M (5kg)

1 BOŁDYSZ MARIUSZ 99 KS POLONIA PASŁĘK 10.48

rzut dyskiem M (2kg)

1 MENDYK DANIEL 93 KS AZS UWM OLSZTYN 40.86

2 REGIN PAWEŁ 92 PKS GWARDIA SZCZYTNO 34.44

rzut dyskiem M (1kg)

1 BOŁDYSZ MARIUSZ 99 KS POLONIA PASŁĘK 45.36

2 FIGGER MATEUSZ 98  LKS LUBAWA 33.27

3 JACHIMOWICZ MARCIN 99 KS AZS UWM OLSZTYN 29.50

4 MOŁDA MARCIN 99     KS AZS UWM OLSZTYN 27.07

5 NOWOWIEJSKI MACIEJ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 22.38

6 MAŚLIJ IGOR 00 KS AZS UWM OLSZTYN 18.39

oszczep M (800g)

1 ZIELIŃSKI DANIEL 89  KS AZS UWM OLSZTYN 49.51

2 GABARA GRZEGORZ  89 KS AZS UWM OLSZTYN  41.08

oszczep M (700g)

1 RÓŻEWICZ MICHAŁ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 46.56

oszczep M (600g)

1 FIGGER MATEUSZ 98  LKS LUBAWA 47.99

2 ŁUKASIK PRZEMYSŁAW 99 KS AZS UWM OLSZTYN 37.30

3 JACHIMOWICZ MARCIN 99 KS AZS UWM OLSZTYN 35.50

4 NOWOWIEJSKI MACIEJ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 26.33

Fot. kurek mazurski.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x