Olsztyńskie czwartki la na mecie – Powodzenia w Łodzi! Trzymamy kciuki

Dobiegł końca cykl czwartków lekkoatletycznych, które odbywały się jesienią i wiosną na stadionie w Kortowie. Pomysł sprzed laty został reaktywowany i jest znakomitym impulsem by dzieci częściej odwiedzały stadiony. Zawody finałowe miały szczególnie interesujący przebieg, bowiem dodatkowo rywalizowano o miano najlepszych w całym cyklu (Grand Prix) Najlepsi, którzy spełnili wymogi, wyjadą na finał do Łodzi i zmierza się z rówieśnikami z całego kraju.

 

Podczas finału Olsztyna uhonorowano pucharami najbardziej aktywnych nauczycieli szkół Olsztyna za propagowanie wśród swoich podopiecznych. Puchary otrzymali: Julita Kowalewska z SP 10, Dariusz Olszewski z SP2 oraz Iwona Jakubowska z SP Kat. Ale na uznanie zasłużyli wszyscy, ponad 20 osobowa gromadka nauczycieli wychowania fizycznego. Wyróżnione zostały także szkoły, których reprezentanci najliczniej, i – co trzeba podkreślić – najwytrwalej zjawiali się na kortowskim obiekcie: SP 29, SP 10 i SP2.

Wyniki indywidualne finału i Grand Prix

Rocznik 2000

Chłopcy

60 metrów 

1. SZON WOJCIECH PP 2 OLSZTYN 8,15

2. KUCIŃSKI AREK SP 25 OLSZTYN 8,28

3. DZIADKO MATEUSZ SP 25 OLSZTYN 8,37

Punktacja Grand Prix 60 m

1. SZON WOJCIECH SP2 OLSZTYN 7 544 

2. KUCIŃSKI AREK SP25 OLSZTYN 7 506 

3. DZIADKO MATEUSZ SP25 OLSZTYN 7 466

300 metrów 

1. SZYMANSKI DAMIAN SP 25 OLSZTYN 44,30

2. KUZEMKO MATEUSZ KAT SP OLSZTYN 55,24

Punktacja Grand Prix 300 m

1. SZYMAŃSKI DAMIAN SP25 OLSZTYN 7 488

2. WELENC KONRAD SP2 OLSZTYN 2 83

3. KOZŁOWSKI MICHAŁ SP2 OLSZTYN 3 26

1000 metrów 

1. BŁASZCZYK MICHAŁ SP 25 OLSZTYN 3,23.53

Punktacja Grand Prix 1000 m

1. BŁASZCZYK MICHAŁ SP25 OLSZTYN 7 286 

2. KURIATA GRZEGORZ SP2 OLSZTYN 6 43 

3. PAWELEC KASJAN SP2 OLSZTYN 1 30

Rzut piłeczką palantową

1. KOCENKO BARTEK SP 25 OLSZTYN 55,00

2. KALINOWSKI MARCELI SP10 OLSZTYN 51,00

3. KLINICKI KACPER SP29 OLSZTYN 49,00

Punktacja Grand Prix Rzut piłeczka palantową

1. MAZUREK IGOR SP29 OLSZTYN 5 508 

2. KOCENKO BARTEK SP25 OLSZTYN 7 488

3. KALINOWSKI MARCELI SP10 OLSZTYN 7 371

Skok w dal

1. SZON WOJCIECH SP 2 OLSZTYN 4,87

2. SZYMAŃSKI DAMIAN SP25 OLSZTYN 4,47

3. DZIADKO MATEUSZ SP25 OLSZTYN 4,28

Punktacja Grand Prix skok w dal

1. SZON WOJCIECH SP2 OLSZTYN 7 508

2. SZYMAŃSKI DAMIAN SP25 OLSZTYN 7 383

3. DZIADKO MATEUSZ SP25 OLSZTYN 7 370

Skok wzwyż

1 KUCIŃSKI AREK SP25 OLSZTYN 1.35

Punktacja Grand Prix skok wzwyż

1. KUCIŃSKI AREK SP25 OLSZTYN 7 487 

2. PRUSIŃSKI DANIEL SP25 OLSZTYN 6 401 

3. BALCERCZYK DAWID SP25 OLSZTYN 2 46

Dziewczęta

60 metrów 

1. ŻUKOWSKA JULIA SP 13 OLSZTYN 9,35

2. WILAM WIKTORIA SP29 OLSZTYN 9,40

3. MURENIA ALEKSANDRA SP22 OLSZTYN 9,66

Punktacja Grand Prix 60 m

1. ŻUKOWSKA JULIA SP13 OLSZTYN 6 432

2. WILAM WIKTORIA SP29 OLSZTYN 4 270

3. DMUCHOWSKA WIKTORIA SP29 OLSZTYN 6 233

300 metrów 

1. GRABOWSKA KINGA SP 25 OLSZTYN 53,80 39

2. ŚWIERCZEWSKA WIKTORIA SP25 OLSZTYN 54,69

3. MAZURKIEWICZ OLIWIA SP10 OLSZTYN 56,39

Punktacja Grand Prix 300 m

1. GRABOWSKA KINGA SP25 OLSZTYN 5 116

2. POPŁAWSKA AGATA SP2 OLSZTYN 3 105

3. KOJTEK NATALIA SP22 OLSZTYN 2 99

Punktacja Grand Prix 600 m

1. ŚWIĘCKA JULIA SP10 OLSZTYN 4 217

2. WROCŁAWSKA OLA SP2 OLSZTYN 3 130

3. WROCŁAWSKA WIKTORIA SP2 OLSZTYN 3 111

Rzut piłeczką palantową

1. LEŚNIEWSKA IZA SP 10 OLSZTYN 45,00

2. MROZOWICZ JULIA SP29 OLSZTYN 40,00

Punktacja Grand Prix Rzut piłeczka palantową

1. MROZOWICZ JULIA SP29 OLSZTYN 6 417

2. ROSTOCKA MAGDA SP29 OLSZTYN 3 193

3. MAJCHERSKA WIKTORIA SP2 OLSZTYN 3 160

Skok w dal

1. ŻUKOWSKA JULIA SP 13 OLSZTYN 3,77

2. WILAM WIKTORIA SP29 OLSZTYN 3,76

3. MURENIA ALEKSANDRA SP22 OLSZTYN 3,67

Punktacja Grand Prix skok w dal

1. ŻUKOWSKA JULIA SP13 OLSZTYN 6 432

2. JAKUBOWSKA JULIA KAT SP OLSZTYN 7 276

3. WILAM WIKTORIA SP29 OLSZTYN 4 264

Skok wzwyż

1. RAFALSKA ALEKSANDRA SP 25 OLSZTYN 1,15

2. ŚWIERCZEWSKA WIKTORIA SP25 OLSZTYN 1,10

3. DMUCHOWSKA WIKTORIA SP29 OLSZTYN 1,05

Punktacja Grand Prix skok wzwyż

1. RAFALSKA ALEKSANDRA SP25 OLSZTYN 3 205

2. DMUCHOWSKA WIKTORIA SP29 OLSZTYN 6 195

3. ŚWIERCZEWSKA WIKTORIA SP25 OLSZTYN 3 195

Rocznik 2001

Chłopcy

60 metrów

1.SKOWRONSKi MACIEJ SP 10 OLSZTYN 9,44 61

2. WĄSOWSKI TOMASZ KAT SP OLSZTYN 9,50 58

3. LEWKOWICZ JAN SP29 OLSZTYN 9,72 48

Punktacja Grand Prix 60 m

1. LEWKOWICZ JAN SP29 OLSZTYN 6 290

2. WĄSOWSKI TOMASZ KAT SP OLSZTYN 7 270

3. BOEHM ŁUKASZ SP10 OLSZTYN 7 206

300 metrów

1. KRAJEWSKI MICHAŁ KAT. SP OLSZTYN 49,34

2. ZABOLEWICZ WIKTOR SP29 OLSZTYN 50,38

3. POMIESZCZ DOMINIK SP25 OLSZTYN 52,92

Punktacja Grand Prix 300 m

1. ZABOLEWICZ WIKTOR SP29 OLSZTYN 6 260

2. KROTOSZYŃSKI FILIP SP2 OLSZTYN 7 243

3. KRAJEWSKI MICHAŁ KAT SP OLSZTYN 7 200

Punktacja Grand Prix 1000 m

1. TYBOROWSKI NATAN SP7 OLSZTYN 3 149

2. KRAJEWSKI MICHAŁ KAT SP OLSZTYN 7 96

3. PRZYBYLAK ADAM SP34 OLSZTYN 2 89

Rzut piłeczką palantową

1. WĄSOWSKI TOMASZ KAT. SP OLSZTYN 45,00

2. DROZD PATRYK SP29 OLSZTYN 44,00

3. POLAKOWSKI BARTŁOMIEJ SP29 OLSZTYN 42,00

Punktacja Grand Prix Rzut piłeczka palantową

1. WĄSOWSKI TOMASZ KAT SP OLSZTYN 7 483

2. ŁOKUCIEJEWSKI MICHAŁ SP10 OLSZTYN 6 464

3. DROZD PATRYK SP29 OLSZTYN 6 446

Skok w dal

1. KRAJEWSKI MICHAŁ KAT. SP OLSZTYN 4,01

2. KROTOSZYŃSKI FILIP SP2 OLSZTYN 3,95

3. LEWKOWICZ JAN SP29 OLSZTYN 3,80

Punktacja Grand Prix skok w dal

1. KRAJEWSKI MICHAŁ KAT SP OLSZTYN 7 453

2. LEWKOWICZ JAN SP29 OLSZTYN 6 431

3. KROTOSZYŃSKI FILIP SP2 OLSZTYN 7 404

Skok wzwyż

1. POMIESZCZ DOMINIK SP 25 OLSZTYN 1,30

2. ZABOLEWICZ WIKTOR SP29 OLSZTYN 1,10

Punktacja Grand Prix skok wzwyż

1. ZABOLEWICZ WIKTOR SP29 OLSZTYN 6 413

2. POMIESZCZ DOMINIK SP25 OLSZTYN 4 388 

3. GODLEWSKI GRACJAN SP25 OLSZTYN 2 167

Dziewczęta

60 metrów

1. SZITENHELM WIKTORIA SP 2 OLSZTYN 8,82

2. KONDRACKA WIKTORIA SP22 OLSZTYN 9,38

3. ŁAZARSKA ANNA SP2 OLSZTYN 9,69

Punktacja Grand Prix 60 m

1. SZITENHELM WIKTORIA SP2 OLSZTYN 6 501

2. KAMIŃSKA MAGDALENA SP29 OLSZTYN 6 362

3. PEJAS KATARZYNA SP29 OLSZTYN 6 274

300 metrów

1. KARPIŃSKA WERONIKA SP 22 OLSZTYN 50,35

2. TEREBIŁOW OLA SP3 OLSZTYN 52,24

3. PIECZKOWSKA IGA SP29 OLSZTYN 57,37

Punktacja Grand Prix 300 m

1. KARPIŃSKA WERONIKA SP22 OLSZTYN 6 298

2. TEREBIŁOW OLA SP3 OLSZTYN 7 281

3 KALBARCZYK EMILIA SP2 OLSZTYN 3 158

600 metrow

1. LEMANOWICZ MAJA SP 22 OLSZTYN 1,58.20

2. GODLEWSKA IZA SP2 OLSZTYN 2,05.50

Punktacja Grand Prix 600 m

1. LEMANOWICZ MAJA SP22 OLSZTYN 7 339

2. GODLEWSKA IZA SP2 OLSZTYN 6 291

3. HENKIEL PATRYCJA SP6 OLSZTYN 2 76

Rzut piłeczką palantową

1. LEMANOWICZ MAJA SP 22 OLSZTYN 36,00

2. WASILEWSKA ZUZANNA SP29 OLSZTYN 30,00

3. WIECHA WANESA SP22 OLSZTYN 29,00

Punktacja Grand Prix Rzut piłeczka palantową

1. LEMANOWICZ MAJA SP22 OLSZTYN 7 493

2. WASILEWSKA ZUZANNA SP29 OLSZTYN 7 417

3. WIECHA WANESA SP22 OLSZTYN 6 360

Skok w dal

1.SZITENHELM WIKTORIA SP 2 OLSZTYN 4,13

2.TEREBIŁOW OLA SP3 OLSZTYN 3,86

3. PEJAS KATARZYNA SP29 OLSZTYN 3,80

Punktacja Grand Prix skok w dal

1. TEREBIŁOW OLA SP3 OLSZTYN 7 510

2. KAMIŃSKA MAGDALENA SP29 OLSZTYN 6 473

3. SZITENHELM WIKTORIA SP2 OLSZTYN 6 470

Skok wzwyż

1. BĄK MAGDLENA SP 29 OLSZTYN 1,00

2. JAŚKIEWICZ WIKTORIA SP29 OLSZTYN 1,00

Punktacja Grand Prix skok wzwyż

1. BĄK MAGDALENA SP29 OLSZTYN 6 378

2. JAŚKIEWICZ WIKTORIA SP29 OLSZTYN 7 300

Rocznik 2002

Chłopcy

60 metrów

1. LEWALSKI FILIP SP 18 OLSZTYN 8,86

2. DZIDA KACPER SP18 OLSZTYN 8,93

3. KADZIEWICZ FILIP SP10 OLSZTYN 9,82

Punktacja Grand Prix 60 m

1LEWALSKI FILIP SP18 OLSZTYN 7 530

2. DZIDA KACPER SP18 OLSZTYN 7 472

3. NAKIELSKI SZYMON KAT SP OLSZTYN 6 292

300 metrów

1. RYBAK MICHAŁ KAT.SP OLSZTYN 54,48

2. KRZYŻANOWSKI KRZYSZTOF SP2 OLSZTYN 57,96 26

Punktacja Grand Prix 300 m

1. RYBAK MICHAŁ KAT SP OLSZTYN 7 238

2. KRZYŻANOWSKI KRZYSZTOF SP2 OLSZTYN 7 126

3. MIKULAK JAKUB SP22 OLSZTYN 2 102

1000 metrów

1. DRASZKIEWICZ JAKUB SP 2 OLSZTYN 3,34.57

2. RADZIEWICZ OSKAR SP2 OLSZTYN 3,34.69

Punktacja Grand Prix 1000 m

1. DRASZKIEWICZ JAKUB SP2 OLSZTYN 6 292

2. RADZIEWICZ OSKAR SP2 OLSZTYN 5 250

3. TARGOŃSKI ROBERT SP10 OLSZTYN 2 13

Rzut piłeczką palantową

1. NIEDŹWIEDŹ TADEUSZ SP 2 OLSZTYN 45,00

2. KADZIEWICZ FILIP SP10 OLSZTYN 40,00

3. DZIDA KACPER SP18 OLSZTYN 38,00

Punktacja Grand Prix Rzut piłeczka palantową

1. NIEDŹWIEDŹ MATEUSZ SP2 OLSZTYN 7 641

2. KADZIEWICZ FILIP SP10 OLSZTYN 7 527

3. ROPIAK ALEKSANDER KAT SP OLSZTYN 7 526

Skok w dal

1. LEWALSKI FILIP SP 18 OLSZTYN 4,17

2. RADZIEWICZ OSKAR SP2 OLSZTYN 3,53

3. KOSAKOWSKI PIOTR SP10 OLSZTYN 3,16

Punktacja Grand Prix skok w dal

1. LEWALSKI FILIP SP18 OLSZTYN 7 627

2. RADZIEWICZ OSKAR SP2 OLSZTYN 5 333

3. NAKIELSKI SZYMON KAT SP OLSZTYN 6 316

Punktacja Grand Prix skok wzwyż

1. SĘCZKOWSKI NIKODEM SP25 OLSZTYN 1 97

Dziewczęta

60 metrów

1. KITEWSKA WIOLETTA SP 18 OLSZTYN 9,59

2. REISCH NATALIA SP 10 OLSZTYN 9,84

3. KARBOWIAK NATALIA SP 10 OLSZTYN 9,85

Punktacja Grand Prix 60 m

1. 87. KITEWSKA WIOLETA SP18 OLSZTYN 7 426

2. 93. KARBOWIAK NATALIA SP10 OLSZTYN 7 346

3. 99. REISCH NATALIA SP10 OLSZTYN 7 301

300 metrów

1. ANYSZ ANIELA SP 25 OLSZTYN 59,40

2. SUMIŃSKA JOLANTA SP22 OLSZTYN 62,96

3. BILIŃSKA NATALIA SP25 OLSZTYN 64,91

Punktacja Grand Prix 300 m

1. ANYSZ ANIELA SP25 OLSZTYN 2 65 30 35

2. KUBICKA JULIA SP3 OLSZTYN 3 46 46

3. SUMIŃSKA JOLANTA SP22 OLSZTYN 2 38

Punktacja Grand Prix 600 m

1.. PIŁAT NIKOLA SP10 OLSZTYN 1 50

2. STRZELECKA ANTONINA SP2 OLSZTYN 5 0

Rzut piłeczką palantową

1. ŚWIERZEWSKA WIKTORIA SP 22 OLSZTYN 31,00

2. PAŹDZIORKO PAULINA SP2 OLSZTYN 30,00

3. BIAŁY JULIA SP29 OLSZTYN 27,00

Punktacja Grand Prix Rzut piłeczka palantową

1. PAŹDZIORKO PAULINA SP2 OLSZTYN 7 470 

2. BIAŁY JULIA SP29 OLSZTYN 6 457 

3. REISCH NATALIA SP10 OLSZTYN 7 435

Skok w dal

1. GADOMSKA MARTYNA SP 22 OLSZTYN 3,47

2. ADAMOWICZ POLA SP29 OLSZTYN 3,22

3. KARBOWIAK NATALIA SP10 OLSZTYN 3,20

Punktacja Grand Prix skok w dal

1. ADAMOWICZ POLA SP29 OLSZTYN 6 354

2. KARBOWIAK NATALIA SP10 OLSZTYN 7 301

3. MIELĘCKA KATARZYNA SP29 OLSZTYN 6 284

Skok wzwyż

1. BILIŃSKA NATALIA SP 25 OLSZTYN 1,00

2. ANYSZ ANIELA SP25 OLSZTYN 0,90

Punktacja Grand Prix skok wzwyż

1. BILIŃSKA NATALIA SP25 OLSZTYN 4 246

2. ANYSZ ANIELA SP25 OLSZTYN 2 182

3. FEDOR ZUZANNA SP25 OLSZTYN 2 145

Klasyfikacja nauczycieli

1. KOWALEWSKA JULITA 13555

2. OLSZEWSKI DARIUSZ 12249

3. JAKUBOWSKA IWONA 8783

4. ANDRONOWSKI JERZY 8710

5. KOLBUSZ ALEKSANDRA 7735

6. PAWŁOWSKI GRZEGORZ 6649

7. BAWÓŁ MARTA 5523

8. DĄBROWSKI MAREK 4302

9. TAŃSKA IWONA 3970

10. KUKIELSKA BARBARA 3641

11. SŁOMIŃSKA AGNIESZKA 1133

12. DZIUBA ELŻBIETA 1058

13. KEMPIŃSKI TOMASZ 837

14. GŁOCKI SŁAWOMIR 508

15. KUŹMICKI PAWEŁ 381

16. TYBOROWSKI MACIEJ 189

17. MAZURO KAROL 149

18. ??? JOLANTA 61

19. CICHOCKA JADWIGA 45

20. BIELUCH ELŻBIETA 27

Klasyfikacja szkół

1. SP29 OLSZTYN 17560

2. SP10 OLSZTYN 14688

3. SP2 OLSZTYN 12249

4. KAT SP OLSZTYN 8783

5. SP25 OLSZTYN 8710

6. SP22 OLSZTYN 6649

7. SP18 OLSZTYN 3970

8. SP3 OLSZTYN 3641

9. SP13 OLSZTYN 1058

10. SP6 OLSZTYN 837

11. SP23 OLSZTYN 508

12. SSP101 OLSZTYN 381

13. SP34 OLSZTYN 189

14. SP7 OLSZTYN 149

15. SP30 OLSZTYN 133

{AdmirorGallery}czwartki100{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x