OOM i MP juniorów w biegach Przełajowych 2012 – Bez większego błysku

W Szczecinie odbyły się: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski juniorów w biegach przełajowych. W tej konkurencji mamy spore tradycje, a drugiej strony zdajemy sobie sprawę, że o wynikach często decyduje przypadek. Oczywiście warunkiem sukcesu jest odpowiednie przygotowanie fizyczne, jednak bez łutu szczęścia w przełajach trudno o medale. Nie mieliśmy tym razem na podium reprezentantów Warmii i Mazur, a najbliższa tego była Martyna Stucińska (AZS UWM), zajmując w OOM czwarta lokatę. W klasyfikacji zespołowej OOM na wysokim szóstym miejscu AZS UWM Olsztyn, natomiast juniorzy byli tylko tłem.

Wyniki

Juniorki młodsze

3 km 

1 ŚLĘZAK Sylwia 1995 K-1 CKS Budowlani Częstochowa (SLK) 0:12:10

2 PAWŁOWSKA Paulina 1995 K-1 MKS Pogoń Siedlce (MAZ) 0:12:14

3 GAWŁOWSKA Daria 1995 K-1 LKS Vectra-DGS Włocławek (KPO) 0:12:16

4  DZIENNIAK Natalia 1995 K-1 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (POM) 0:12:23

5 ZIELEŃ Małgorzata 1996 K-1 SS MKS Parasol Wrocław (DOL) 0:12:32

6 STACHOWIAK Agnieszka 1996 K-1 ZLKL Zielona Góra (LBU) 0:12:36

………………………………………

19 MULKITYN Patrycja 1995 K-1 UKS MOSiR Działdowo (WMZ) 0:13:09

24  BIRYŁO Urszula 1995 K-1 MOS Zatoka Braniewo (WMZ) 0:13:19

26 LULIŃSKA Kamila 1995 K-1 KS Jeziorak Iława (WMZ) 0:13:19

49 STAŃCZAK Dominika 1996 K-1 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 0:14:33

Juniorki młodsze

2 km

1 WIERA Natalia 1995 K-1 LKS Pszczyna (SLK) 0:07:31

2 PYZIK Weronika 1996 K-1 LKS Znicz Biłgoraj (LBE) 0:07:34

3 HOŁDA Aleksandra 1996 K-1 MKL Maraton Świnoujście (ZPO) 0:07:36

4 STRUCIŃSKA Martyna 1995 K-1 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 0:07:54

5 GASIAK Julianna 1995 K-1 CKS Budowlani Częstochowa (SLK) 0:07:54

6 GĘBARZEWSKA Monika 1996 K-1 SS MKS Parasol Wrocław (DOL) 0:07:57

………………………………………….

12 TRZECIAK Magdalena 1995 K-1 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 0:08:05

21 STANISZEWSKA Żaneta 1995 K-1 UKS MOSiR Działdowo (WMZ) 0:08:19

24 PACHOLCZYK Adrianna 1996 K-1 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 0:08:26

Juniorki

2 km

1 LUBIEJEWSKA Ewelina 1993 K-1 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POD) 0:07:24

2  KONIECZEK Alicja 1994 K-1 WMLKS Nadodrze Powodowo (WLP) 0:07:35

3  ROMEJ Justyna 1994 K-1 ŁKB Trucht Łobez (ZPO) 0:07:36

4  SABAT Anna 1993 K-1 MKL Sparta Stalowa Wola (PDK) 0:07:44

5 MIERZEJEWSKA Karolina 1993 K-1 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski (SWK) 0:07:45

6  JUSIŃSKA Monika 1994 K-1 AKL Ursynów Warszawa (MAZ) 0:07:45

……………………………………………….

18 STRUCIŃSKA Daria 1994 K-1 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 0:08:17

36  BUJNICKA Patrycja 1993 K-1 MLKS Ostróda (WMZ) 0:08:59

Juniorki

4 km

1  WÓJCIK Anna 1994 K-1 KKS Victoria Stalowa Wola (PDK) 0:16:09

2  PARANIAK Samanta 1993 K-1 MKS Piast Lwówek Śląski (DOL) 0:16:19

3  DULAK Katarzyna 1993 K-1 UKS Budowlani Nowy Sącz (MLP) 0:16:27

4 PALUCH Kamila 1994 K-1 LKS Znicz Biłgoraj (LBE) 0:16:34

5 STEFAŃSKA Angelika 1993 K-1 OŚ AZS Poznań (WLP) 0:16:37

6 WIATROWSKA Agata 1994 K-1 UKS Trójka Sandomierz (SWK) 0:16:43

…………………………………………………………..

26 JAREMKO Nina 1994 K-1 UKS Jedynka Bartoszyce (WMZ) 0:18:10

31  KOPEĆ Lucyna 1993 K-1 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 0:18:42

Juniorzy młodsi

5 km

1 KUŚMIERZ Aleksander 1995 M-1 MKS Agros Chełm (LBE) 0:18:08

2 TABOR Dominik 1995 M-1 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MLP) 0:18:15

3 LACHOWSKI Patryk 1995 M-1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne (PDK) 0:18:25

4 FRANKOWSKI Mateusz 1995 M-1 SS MKS Parasol Wrocław (DOL) 0:18:29

5 KICZUŁA Konrad 1995 M-1 CWKS Resovia Rzeszów (PDK) 0:18:39

6 SZATECKI Maksymilian 1996 M-1 AKL Ursynów Warszawa (MAZ) 0:18:44

……………………………………………….

8 HWEDORUK Maciej 1996 M-1 MOS Zatoka Braniewo (WMZ) 0:18:56

29  ZŁOTUCHA Łukasz 1995 M-1 UKS Jedynka Bartoszyce (WMZ) 0:19:33

58 WODZYŃSKI Artur 1995 M-1 UKS MOSiR Działdowo (WMZ) 0:21:04

Juniorzy młodsi

3 km

1 ROZMYS Michał 1995 M-1 MLKS Agros Żary (LBU) 0:10:24

2 RUDNIK Damian 1995 M-1 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice (POM) 0:10:28

3 SIERŻĘGA Jakub 1995 M-1 UKS Trójka Sandomierz (SWK) 0:10:30

4 RADWAŃSKI Patryk 1996 M-1 SL WKS Zawisza Bydgoszcz (KPO) 0:10:44

5 POLAKOWSKI Paweł 1995 M-1 OKLA Ostrołęka (MAZ) 0:10:46

6 COPIK Bartłomiej 1995 M-1 GKS Piast Gliwice (SLK) 0:10:50

………………………………………..

11 EWERTOWSKI Damian 1996 M-1 MLKS Ostróda (WMZ) 0:10:55

14 MISIEWICZ Michał 1995 M-1 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 0:10:58

49 MYSZKIEWICZ Maciej 1996 M-1 KS Jeziorak Iława (WMZ) 0:11:32

53 PASIK Łukasz 1995 M-1 MLKS Ostróda (WMZ) 0:11:37

64 ŁĘGOWSKI Robert 1996 M-1 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 0:11:49

85 SKRZECZ Remigiusz 1995 M-1 UKS Jedynka Bartoszyce (WMZ) 0:12:25

Juniorzy

6 km

1 KULKA Szymon 1993 M-1 ULKS Lipinki (MLP) 0:21:02

2  ROGIEWICZ Andrzej 1993 M-1 LKS Zantyr Sztum (POM) 0:21:19

3 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 1993 M-1 MKS MOS Wrocław (DOL) 0:21:22

4  JASZCZUR Mateusz 1994 M-1 CWKS Resovia Rzeszów (PDK) 0:21:27

5  ŻYCHSKI Marcin 1994 M-1 UKS Wiking Rychnowy (POM) 0:21:41

6  LEPIARZ Sylwester 1993 M-1 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski (SWK) 0:21:55

…………………………………………………

43 LIPIŃSKI Szymon 1994 M-1 KS AZS UWM Olsztyn (WMZ) 0:24:43

Juniorzy

3 km

1  KONIECZEK Dawid 1993 M-1 WMLKS Nadodrze Powodowo (WLP) 0:10:07

2 SZOSTAK Paweł 1993 M-1 MKS Unia Hrubieszów (LBE) 0:10:07

3 BAK Mateusz 1994 M-1 ZLKL Zielona Góra (LBU) 0:10:07

4 BOROWSKI Miłosz 1994 M-1 MKS Durasan Płońsk (MAZ) 0:10:16

5 NITKA Maciej 1993 M-1 MULKS MOS Sieradz (LDZ) 0:10:17

6 PIOTROWICZ Patryk 1994 M-1 PLKS Gwda Piła (WLP) 0:10:17

……………………………….

59 TAMBOR Michał 1994 M-1 KS Jeziorak Iława (WMZ) 0:12:16

Klasyfikacja juniorów młodszych

Kluby

1 SS MKS Parasol Wrocław 17.0

2 CKS Budowlani Częstochowa 16.0

3 LKS Pszczyna 15.0

4 CWKS Resovia Rzeszów 13.0

5 MKS Pogoń Siedlce 12.0

6 KS AZS UWM Olsztyn 12.0

…………………………………….

28 MOS Zatoka Braniewo 5.0

36 UKS MOSiR Działdowo 4.0

48 MLKS Ostróda 3.0

66 UKS Jedynka Bartoszyce 1.0

Województwa

1 ŚLĄSKIE 42.0

2 POMORSKIE 38.0

3 MAZOWIECKIE 36.0

4 PODKARPACKIE 34.0

5 WIELKOPOLSKIE 30.0

6 DOLNOŚLĄSKIE 30.0

7 LUBELSKIE 29.0

8 LUBUSKIE 29.0

9 WARMIŃSKO-MAZURSKIE 26.0

10 KUJAWSKO-POMORSKIE 22.0

11 ZACHODNIOPOMORSKIE 20.0

12 MAŁOPOLSKIE 14.0

13 ŁÓDZKIE 8.0

14 ŚWIĘTOKRZYSKIE 7.0

15 PODLASKIE 2.0

16 OPOLSKIE 1.0

Juniorzy

Kluby

1 WMLKS Nadodrze Powodowo 39.0

2 AKL Ursynów Warszawa 18.0

3 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 17.0

4 MKS MOS Wrocław 17.0

5 LLKS Osowa Sień 17.0

6 ULKS Lipinki 16.0

…………………………..

55 KS AZS UWM Olsztyn 1.0

Województwa

1 WIELKOPOLSKIE 73.0

2 POMORSKIE 43.0

3 PODKARPACKIE 41.0

4 LUBELSKIE 40.0

5 DOLNOŚLĄSKIE 37.0

6 ŚWIĘTOKRZYSKIE 35.0

7 MAŁOPOLSKIE 33.0

8 ZACHODNIOPOMORSKIE 31.0

9 MAZOWIECKIE 31.0

10 LUBUSKIE 29.0

11 PODLASKIE 18.0

12 ŚLĄSKIE 8.0

13 ŁÓDZKIE 8.0

14 KUJAWSKO-POMORSKIE 4.0

15 WARMIŃSKO-MAZURSKIE 1.0

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x