Optymizm przed drugą częścia sezonu – Konrad bije rekordy na potęgę

Znakomicie drugą część sezonu rozpoczął Konrad Bukowiecki, przygotowujący się do startu w Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbędą się 29-30.09.2012 r. w Słubicach.  Po intensywnych przygotowaniach m. in w Chorwacji (Makarska-zdjęcie), Świnoujściu i Spale, gdzie głównie koncentrowaliśmy się nad poprawą techniki, Konrad wystartował 29-30.08 2012 w Łodzi gdzie wynikiem 18,38 m poprawił rekord Polski młodzików( poprzedni 18,32 m należał również do niego). Dwa dni póżniej 01.09.2012 w Płocku Konrad "dołożył" jeszcze 3 cm uzyskując wynik 18,41 m.

 

Poza tym w Łodzi w rzucie cięższym dyskiem 1,5 kg, którym rzucają juniorzy młodsi, wynikiem 48,58 m o ponad 2,5 m poprawił  rekord życiowy. W Płocku natomiast zwyciężył w rzucie dyskiem 1 kg uzyskując wynik 57,19 m.

Wyniki sa wielce i optymistyczne nie tylko w kontekście wspomnianych Mistrzostw Polski Młodzików lecz w dalszej perspektywie. Rośnie nam kolejny miotacz wielkiego formatu. Oby tak dalej!

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x