Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Łomża 2014 – Akcenty z Warmii i Mazur

W Otwartych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Łomży startowali także lekkoatleci z Warmii i Mazur (Polonia Pasłęk, Atos Woźnice, Asów Dywity i MLKS Ostróda). Najlepsze wyniki uzyskali Patrycja Bujnicka, Karolina Karczewska (obie Ostróda) i Zofia Tercjak (młodziczka,Woźnice) na 800 metrów Jakub Moskal (Pasłęk) w skoku wzwyż, Paulina Potasznik (Dywity) na 200 m.

Wyniki

Kobiety

200 metrów

1 Ewelina POPOWSKA 91-05-08 KS Podlasie Białystok 25.06

2 Paulina MIKIEWICZ 92-07-13 KS Podlasie Białystok 26.10

3 Aleksandra LUBICKA 96-01-01 OKS Skra Warszawa 26.35

………………………………………………………………..

4 Paulina POTASZNIK 98-01-01 GUKS Asy Dywity 26.38 PB

800 metrów

1 Izabela DZIEDZIECH 91-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo 1 Łomża 2:13.26

2 Patrycja BUJNICKA 93-07-21 MLKS Ostróda 2:17.23

3 Julita KROPIEWNICKA 94-01-10 KS Podlasie Białystok 2:18.79

…………………………………………………..

5 Karolina KARCZEWSKA 96-01-01 MLKS Ostróda 2:19.94

8 Zofia TERCJAK 99-08-17 UKS Atos Woźnice 2:23.78 SB

11 Justyna SZAJNER 97-01-01 MLKS Ostróda 2:28.42

14 Małgorzata TERCJAK 99-08-17 UKS Atos Woźnice 2:32.85

19 Magdalena STOLARCZYK 97-01-01 MLKS Ostróda 2:37.00

20 Natalia GRUBERT 00-02-17 GUKS Asy Dywity 2:37.94

21 Dominika ŁOJEWSKA 00-06-25 GUKS Asy Dywity 2:41.22

Rzut dyskiem (1kg)

1 Daria ZABAWSKA 95-01-01 ZSR CKP Białystok(POD) 49.17

2 Aldona Magdalena ŻEBROWSKA 91-01-11 WSWFiT Białystok(POD) 42.59

3 Beata TRZONKOWSKA 95-01-01 ZSR CKP Białystok(POD) 42.14

…………………………………………………………

8 Izabela MENDYK 98-01-01 KS Polonia Pasłęk(WMZ) 36.90

Mężczyźni

400 metrów

1 Jakub STRZELCZYK 98-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 51.51 PB

2 Grzegorz CHYLIŃSKI 96-01-01 ZSEiO 6 Łomża 52.33

3 Andrzej JANKOWSKI 93-08-02 KS Podlasie Białystok 52.39

……………………………………………………………

5 Piotr KAJETANEK 95-01-01 MLKS Ostróda 53.69

10 Sebastian BEDNARSKI 96-01-01 MLKS Ostróda 62.08

Skok wzwyż

1 Piotr SAWCZYŃSKI 94-01-30 KS Podlasie Białystok(POD) 2.13

2 Damian NOWICKI 95-01-01 ZSR CKP Białystok(POD) 2.07

3 Bartłomiej BEDENICZUK 95-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski(POD) 1.95

………………………………………

8 Jakub MOSKAL 98-01-01 KS Polonia Pasłęk(WMZ) 1.85

Skok w dal

1 Kamil SZCZESIUL 91-01-01 MKS Juvenia Białystok(POD) 6.89

2 Marcin SYSKI 98-03-07 MKS DURASAN Płońsk(MAZ) 6.86 SB

3 Bartosz CHOJNOWSKI 97-01-01 ZSR CKP Białystok(POD) 6.73

……………………………………………

8 Przemysław ADAMSKI 96-12-27 UKS Atos Woźnice(WMZ) 6.26

{AdmirorGallery}lomza44{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Asy Dywity Atos Woźnice Dywity lekka atletyka mlks ostroda Ostróda Pasłęk Polonia Pasłęk Woźnice

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x