Otwarty mityng Toruń 2015 – Niezłe wyniki sprinterów, Weronika śrubuje rekord

W Toruniu odbył się w niedziele (10 maja) ogólnopolski mityng lekkoatletyczny z dość licznym udziałem reprezentantów Warmii i Mazur. najwięcej zawodników wysłał AZS UWM Olsztyn, byli przedstawiciele: LKS Lubawa, GUKS Asy Dywity, LKS Lubawa, MLKS Ostróda i Finishparkietu Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Wyniki niezłe, zwłaszcza, że warunki były dość trudne i nie sprzyjały uczestnikom.

Na uwagę zasługują: wśród dziewcząt Weronika Mieczkowska (LKS Lubawa) w rzucie oszczepem, która znów ustanowiła rekord życiowy, dobrze zaprezentowały się siostry Alicja i Paulina Potasznik z Dywit oraz Izabela Wujkowska z AZS UWM i Karolina Pawłowska z Drwęcy Nowe Miasto. Wśród mężczyzn bliski przełamania bariery 11 sekund na 100 metrow był Mateusz Ostapiuk (AZS UWM), Sekundował mu kolega klubowy Cezary Rolka.

Wyniki

MĘŻCZYŹNI

100 m

OSTAPIUK Mateusz 93-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.04 PB (0.8)

WIESIOŁEK Kacper 96-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.49 PB (0.2)

BIEŃKOWSKI Wiktor 97-09-24 LKS Lubawa WN 11.67 (-0.8)

ROLKA Cezary 95-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.77 (1.2)

JAKUBOWSKI Sebastian 99-03-05 LKS Lubawa WN 12.31 PB (-0.5)

SZYMAŃSKI Damian 00-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.56 (1.2)

LEWALSKI Błażej 01-03-31 LKS Lubawa WN 13.33 (0.5)

200 m

JAGUSZEWSKI Paweł 97-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.60 (0.2)

BIEŃKOWSKI Wiktor 97-09-24 LKS Lubawa WN 23.87 (0.2)

TARASZKIEWICZ Wiktor 96-07-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.28

DZIADKO Mateusz 00-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.72 (0.2)

LIGMAN Michał 99-06-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 25.13

SZYCA Aleksander 00-06-18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 25.15 (-0.2)

RYBKA Sebastian 00-05-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.24 (0.4)

SZYMAŃSKI Damian 00-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.35 (0.4)

ZABOLEWICZ Wiktor 01-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.28 (-0.2)

300 m

OSTAPIUK Mateusz 93-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 35.72

ROLKA Cezary 95-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 36.98

WIESIOŁEK Kacper 96-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 37.17 PB

KLIMEK Rafał 99-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 39.14

JAKUBOWSKI Sebastian 99-03-05 LKS Lubawa WN 39.60

RZEŻUCHOWSKI Piotr 96-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 39.70

BRZÓZKA Maciej 99-05-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 39.99

BARTNICKI Tomasz 00-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.76

LEWALSKI Błażej 01-03-31 LKS Lubawa WN 44.56

600 m

2 NOWAKOWSKI Maciej 98-09-01 LKS Lubawa WN 1:23.24 PB

1000 m

ILSKI Piotr 95-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:41.73

REGINA Dariusz 95-03-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:47.90

SOKÓŁ Krzysztof 96-06-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:57.08

GREBER Dawid 99-04-02 UKS Jedynka Bartoszyce WN 2:57.31

PAWŁOWSKI Bartłomiej 01-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 3:15.76 PB

300 m pł młodzików

5 JABŁOŃSKI Kasper 98-07-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.79

2 DZIATKO Mateusz 00-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.85

2 RYBKA Sebastian 00-05-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.85

3 SZON Wojciech 00-06-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.18

6 ZABOLEWICZ Wiktor 01-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.66

Pchnięcie kulą (7,26kg)

1 CHOJNOWSKI Bartosz 95-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.10

Rzut oszczepem juniorów mł (700)

2 ZAWADZKI Szymon 99-01-01 LKS Lubawa WN 37.76

3 SARNACKI Michał 99-06-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 36.84

Rzut oszczepem młodzików (600)

2 MODRZEWSKI Dominik 00-08-01 LKS Lubawa WN 35.91 PB

Rzut dyskiem juniorów mł (1.5kg)

2 OPCZYŃSKI Marek 98-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.97

Rzut dyskiem młodzików (1kg)

1 KUCHCIŃSKI Adam 00-04-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 37.52 PB

Rzut dyskiem (2kg)

2 CHOJNOWSKI Bartosz 95-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 35.40

5 ZAWADZKI Patryk 96-01-26 LKS Lubawa WN 5.84 PB (0.1)

Skok w dal młodzików

5 LEWALSKI Błażej 01-03-31 LKS Lubawa WN 4.60 (0.1)

KOBIETY

100 m

1 PRUSIŃSKA Małgorzata 00-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.34 (1.0)

200 m

WUJKOWSKA Izabela 99-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.44 (1.4)

KOTEWICZ Kinga 01-07-20 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 27.62 PB (1.3)

GRUBERT Natalia 00-02-17 GUKS Asy Dywity WN 28.22 PB (0.0)

ZIÓŁKOWSKA Paulina 97-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.23 (1,3)

300 m

POTASZNIK Paulina 98-12-09 GUKS Asy Dywity WN 41.53

BIELECKA Emilia 99-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.11

MILANOWSKA Beata 95-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.18

GRUBERT Natalia 00-02-17 GUKS Asy Dywity WN 44.40

ZIÓŁKOWSKA Paulina 97-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.76

POŁUJAŃSKA Oliwia 01-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WN 44.99 PB

PRUSIŃSKA Małgorzata 00-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.31

GREBER Karolina 00-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 46.67 PB

MARZEC Karolina 00-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WN 47.25 PB

400 m

POTASZNIK Alicja 00-04-24 GUKS Asy Dywity WN 1:01.00

JAKUBOWSKA Klaudia 97-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:06.17

BIAŁAS Bogna 99-08-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:06.87

600 m

PAWŁOWSKA Kamila 00-07-18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1:42.61

GREBER Karolina 00-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:42.91 PB

GROSZEWSKA Patrycja 01-09-08 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1:51.07 SB

1000 m

BUJNICKA Patrycja 93-07-21 MLKS Ostróda WN 3:03.87

TRZECIAK Magdalena 95-04-08 KU AZS UWM Olsztyn WN 3:06.42 PB

RUTKOWSKA Michaela 97-04-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:12.36

HANOWSKA Weronika 98-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:14.72

GRABOWSKA Kinga 00-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:19.24

TREMBICKA Aleksandra 99-10-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:21.08

KĘDZIA Milena 97-06-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:23.74 SB

300 m pł

1 WUJKOWSKA Izabela 99-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.45

2 MILANOWSKA Beata 95-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.08

Pchnięcie kulą (4kg)

2 JABŁOŃSKA Magdalena 96-06-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 10.99

3 ŚWIDER Alicja 97-11-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.28

4 PĘKAŁA Angelika 97-04-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.42

Pchnięcie kulą młodziczek (3kg)

2 KRAJEWSKA Angelika 00-01-24 LKS Lubawa WN 8.94

5 JARZĄBEK Magdalena 00-01-18 LKS Lubawa WN 8.73

7 JAKUBOWSKA Wiktoria 00-01-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.12

Rzut oszczepem juniorek mł (500)

1 MIECZKOWSKA Weronika 99-01-02 LKS Lubawa WN 46.88 PB

Rzut oszczepem (600)

3 ŚWIDER Alicja 97-11-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 30.58

Rzut dyskiem (1kg)

3 JABŁOŃSKA Magdalena 96-06-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 33.20

5 PĘKAŁA Angelika 97-04-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.97 PB

Rzut dyskiem młodziczek (0,75 kg)

3 KRAJEWSKA Angelika 00-01-24 LKS Lubawa WN 27.13

5 JARZĄBEK Magdalena 00-01-18 LKS Lubawa WN 23.00

7 JAKUBOWSKA Wiktoria 00-01-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 20.44

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Dywity lekka atletyka lubawa nowe miasto lubawskie Olsztyn sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x