Pod dachem w Nowym Mieście Lub. – Konrad ponad 20 metrów, Podajemy wszyskie klasyfikacje

13 marca w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się zawody Halowe Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w pchnięciu kulą i skoku wzwyż. To tradycyjna impreza, a ponieważ warunki halowe sprzyjają obu konkurencjom w Nowym Mieście zjawiła się czołówka regionu. Najlepszy wynik uzyskał Konrad Bukowiecki z Gwardii Szczytno, który po raz kolejny przektoczył granicę 20 metrow. To był rodzynek, pasjonująca była też  rywalizacja uczniów szkół naszego regionu

 

Wróćmy na chwile do pchnięcia kulą. Wśród juniorów (6.00 kg) został Andrzej Regin (94, PKS Gwardia Szczytno), który osiągnął rezultat 19.07m, wyprzedzając Sebastiana Łukszę (94 PKS Gwardia Szczytno) 17.47m i Kacpra Oleszczuka (94, KS Polonia Pasłęk) 16.47m (rekord życiowy).

W konkursie juniorów młodszych (5.00 kg) triumfował rekordzista i mistrz Polski w hali Konrad Bukowiecki (PKS Gwardia Szczytno), który w trzecim konkursie z rzędu przekroczył granicę 20 metrów – 20.11m. Seria Konrada (za cztery dni ukończy 16 lat): 19.20-X-19.37-20.11-20.04-X.

Drugie i trzecie miejsca z rekordami życiowymi zajęli: Tomasz Zelma (97, KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 15.64 m i Łukasz Łukszo (97, PKS Gwardia Szczytno) 15.15 m.

Wyniki rywalizacji uczniów wszystkich rodzajów szkół

1.Skok wzwyż chłopcy szkoły Podstawowe:

1) Szymonowicz Szymon 2000r. SP Kraszewo 153cm

2) Kopelnicki Mateusz 2000r. SP 1 Lidzbark Warmiński 150cm

3) Lewandowski Jakub 2001r. SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 135cm

4) Dudkiewicz Piotr 2001r. SP 1 Lidzbark Warmiński 135cm

5)Krajewski Jacek 2000r. SP 1 Lidzbark Warmiński 130cm

7) Jankowski Michał 2000r. SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 130cm

8) Faliński Paweł 2001r. SP Złotowo 125cm

2. Skok wzwyż chłopcy Szkoły Gimnazjalne:

1) Małejkij Damian 1997r. Gimnazjum Wilczęta 170cm

2) Zieliński Dawid 1997r. Gimnazjum Prątnica 165cm

3) Jankowski Marcin 1999r. Gimnazjum 1 Lidzbark Warmiński 165cm

4) Bieńkowski Wiktor 1997r. Gimnazjum Nowe Grodziczno 165cm

5) Kret Bartosz 1998r. Gimnazjum 1 Lidzbark Warmiński 160cm

6) Szumny Michał 1999r. Gimnazjum Kraszewo 160cm

7) Laskowski Damian 1997r. Gimnazjum Kazanice 160cm

8) Margalski Łukasz 1998r. Gimnazjum Nowe Grodziczno 155cm

9) Syrewicz Łukasz 1998r. Gimnazjum 1 Lidzbark Warmiński 155cm

10) Polewaczyk Robert 1997r. Gimnazjum Kazanice 150cm

11)Kowalczyk Wiktor 1997r Gimnazjum Kazanice 150cm

12) Makowski Mariusz 1997r. Gimnazjum Prątnica 150cm

13) Karkowski Krzysztof 1999r. Gimnazjum 1 Lidzbark Warmiński 150cm

14) Marwałd Michał 1998r. Gimnazjum Nowe Grodziczno 150cm

15) Orłowski Jordan 1997r. Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 145cm

16) Górzyński Grzegorz 1999r. Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 145cm

17) Wolski Krzysztof 1997r. Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 145cm
18) Kaczmarek Jakub 1998r. Gimnazjum 1 Pasłęk 145cm

19) Słowiński Bartłomiej 1999r. Gimnazjum 1 Pasłęk 145cm

20) Gawiński Dawid 1999r. Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 140cm

21) Borecko Kamil 1997r. UKS Pasłęk 135cm

22) Laskowski Damian 1997r. Gimnazjum Kazanice 130cm

3. Skok wzwyż chłopcy Szkoły Ponadgimnazjalne:

1) Pietruszyński Cezary 1996r. ZS Nowe Miasto Lubawskie 190cm

2) Wiatrowski Jakub 1994r. LO Iława 180cm

3) Tkaczyk Filip 1996r, Lo Iława 170cm

4) Kizło Mariusz 1995 ZS Pasłęk 165cm

5) Baranowski Bartłomiej 1994r. ZS i PO Lidzbark Warmiński 165cm

6) Kowalski Wiktor 1996r. ZSZ Nowe Miasto Lubawskie 150cm

7) Marchwał Konrad 1994r. ZS Pasłęk 150cm

4. Skok wzwyż dziewczęta Szkoły Podstawowe:

1) Pesta Julia 2000r. SP 4 Iława 155cm

2) Pastusiak Kinga 2000r. SP 1 Lidzbark Warmiński 145cm

3) Steć Patrycja 2001r. SP Nowica 145cm

4) Dudkiewicz Paulina 2000r. SP 1 Lidzbark Warmiński 135cm

5) Lewandowska Julia 2000r. SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 130cm

6) Rojewska Agata 2001r. SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 125cm

7) Kowalewska Daria 2000r. SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 120cm

8) Gołąbek Alicja 2001r. SP 1 Lidzbark Warmiński 120cm

9) Januszewska Sandra 2001r. SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 115cm

10) Melnyk Zuzanna 2000r. SP Kazanice 115cm

11) Bohsza Julia 2001r. SP 2 Pasłęk 110cm

5. Skok wzwyż dziewczęta Szkoły Gimnazjalne:

1) Kolterman Dominika 1999r. Gimnazjum 1 Pasłęk 160cm

2) Adamczyk Patrycja 1999r. Gimnazjum 1 Pasłęk 155cm

3) Polak Natalia 1999r. Gimnazjum Kraszewo 150cm

4) Tokarewicz Marlena 1997r. Gimnazjum Wilczęta 145cm

5) Burakiewicz Katarzyna 1997r. Gimnazjum Szczytno 145cm

6) Wróbel Anna 1999r. Gimnazjum 1 Pasłęk 140cm

7) Michalska Zuzanna 1997r. Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 140cm

8) Kwiatkowska Sylwia 1997r. Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 140cm

9) Michałek Aleksandra 1997r. Gimnazjum Wilczęta 140cm

10) Wyżlic Hanna 1999r. Gimnazjum Kazanice 135cm

11) Kalbarczyk Natalia 1998r. Gimnazjum Wilczęta 135cm

12) Jaworska Jonata 1999r. Gimnazjum 1 Lidzbark Warmiński 135cm

13) Pisarek Magda 1997r. Gimnazjum 1 Pasłęk 130cm

14) Graman Natalia 1998r. Gimnazjum Kazanice 125cm

15) Dworznikowska Jagoda 1997r. Gimnazjum nowe Miasto Lubawskie 120cm

Skok wzwyż dziewczęta Szkoły Ponadgimnazjalne:

1) Jakubowska Karolina 1995r. ZSB Szczytno 150cm

2) Kozakiewicz Paula 1996r. ZS Pasłęk 135cm

3) Łączyńska Monika 1995r. ZS i PO Lidzbark Warmiński 125cm

Pchnięcie kulą chłopcy Szkoły Podstawowe – kula 4kg:

1) Szymonowicz Szymon 2000r. SP Kraszewo 10,85cm

2) Trąbiło Przemysław SP Lidzbark Warmiński 8,66cm

3) Adamczak Damian 2000r. UKS Gim Pas Pasłęk 8,38cm

4) Borkowski Jakub   SP Kazanice 8,08cm

5) Frankiewicz Marcin  SP Kazanice 7,65cm

6) Żurawski Hubert 2000r. SP 1 Nowe Miasto Lubawskie7,56cm

7) Borowy Stanisław SP 1 Lidzbark Warmiński 7,55cm

8) Krajewski Jacek SP 1 Lidzbark Warmiński 7,26cm

9) Stasiulewicz Michał UKS Gim. Pas Pasłęk 6,33cm

10) Kwiatkowski Olaf SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 6,06cm

11) Jankiewicz Krystian UKS Gim Pas Pasłęk 5,90cm

12) Rochewicz Kuba SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 5,90cm

Pchnięcie kulą chłopców szkół Gimnazjalnych – kula 5kg :

1) Bukowiecki Konrad 1997r. Gimnazjum Sportowe Szczytno 20,11cm

2) Zelma Tomasz 1997r. 1997r. Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 15,64cm

3) Łukszo Łukasz 1997r. Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 15,15cm

4) Karwasiński Ariel 1997r. Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 11,64cm

5) Jędraszek Oskar 1997r. Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 11,43cm

6) Figger Mateusz 1998r. Gimnazjum Kazanice 10, 76cm

7) Bołdysz Mariusz 1999r. Gimnazjum 1 Pasłęk 10,42cm

8) Syrewicz Łukasz 1999r. Gimnazjum 1 Lidzbark Warmiński 9,96cm

9) Krawczak Adam 1997r. Gimnazjum 1 Lidzbark Warmiński 9,26cm

10) Bąk Arkadiusz 1997r. Gimnazjum 1 Pasłęk 8,98cm

11) Trukszyn Przemysław 1997r. Gimnazjum Kraszewo 8,73cm

12) Plago Jarek 1999r. Gimnazjum 1 Pasłęk 6,50cm

Pchnięcie kulą chłopców Szkoły Ponadgimnazjalne- kula 6kg :

1) Regin Andrzej 1994e. ZSB Olsztyn 19,07cm

2) Łukszo Sebastian 1994r. ZS Szczytno 17,47cm

3) Oleszczuk Kacper 1994r. ZSP Pasłęk 16,47cm

4)Treder Krystian 1996r. ZSP Pasłęk 14,82cm

5) Bendyk Bartłomiej 1994r. ZSZ Nowe Miasto Lubawskie 11, 34cm

6) Sikora Grzegorz 1995r. ZS i PO Lidzbark Warmiński 11,32

7) Zych Sebastian 1994r. ZS i PO Lidzbark Warmiński 11,04cm

8) Wąchacz Patryk 1995r. ZS i PO Lidzbark Warmiński 11,04cm

9) Lubieniecki Przemysław 1994r. ZS Nowe Miasto Lubawskie 10,94cm

10) Kulkowski Roman 1994r. ZSZ Nowe Miasto Lubawskie 9,24cm

Pchnięcie kulą dziewczęta Szkoły Podstawowe – kula 3kg:

1) Wiśniewska Wioletta 2001r. SP Złotowo 8,80cm

2) Radosz Maja 2000r. SP 3 Morąg 8,32cm

3)Pastusiak Kinga 2000r. SP 1 Lidzbark Warmiński 8,03cm

4) Melnyk Zuzanna 2000r. SP Kazanice 6,91cm

5) Milarska Ewelina 2000r. SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 6,13cm

6) Mówińska Julia 2000r. SP Nowica 5,96cm

8) Przystasz Aleksandra 2000r. UKS Gim Pas Pasłęk 5,93cm

Pchnięcie kulą dziewczęta Szkoły Gimnazjalne- kula 3kg:

1) Michałek Aleksandra 1997r. Gimnazjum Wilczęta 11,72cm

2) Burakiewicz Katarzyna 1997r. Gimnazjum 2 Szczytno 11,15cm

3) Mieczkowska Weronika Gimnazjum Kazanice 10,26cm

4) Biernacka Patrycja 1998r. Gimnazjum 1 Morąg 10,10cm

5) Zabka Anna 1997r. Gimnazjum Wilczęta 9,93cm

6) Adamczyk Patrycja 1997r. Gimnazjum 1 Pasłęk 9,52cm

7) Flis Aleksandra Gimnazjum 1 Pasłęk 9,48cm

8) Kulkowska Beata ZS Mroczno 9,09cm

9) Ciszewska Paulina Gimnazjum 1 Pasłęk 8,87cm

10) Wróbel Anna Gimnazjum 1 Pasłęk 8,58cm

11) Hejner Kamila Gimnazjum Dobre Miasto 8,41cm

12) Polak NataliaGimnazjum Kraszewo 8,40cm

13)Kofterman Dominika Gimnazjum 1 Pasłęk 8,06cm

14) Kowalicka Martyna Gimnazjum Wilczęta 8,00cm

15) Korzeniewska Justyna Gimnazjum 1 Lidzbark Warmiński 7,98cm

16) Majewska Eryka Gimnazjum 1 Pałęk 7,66cm

17) Leszkowska Patrycja ZS Mroczno 7,51cm

180 Lewalska Karolina Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 7,33

19) Weśla Maria UKS Gimnazjum Pas Pasłęk 7,28cm

Pchnięcie kulą dziewczęta Szkoły Ponadgimnazjalne- kula 4kg :

1) Jakubowska Karolina 1995r. ZSB Szczytno 11,27cm

2) Łączyńska Monika 1995r. ZS i PO Lidzbark Warmiński 9,31cm

3) Grodź Natalia 1996r. ZS Pasłęk 8,61cm

4) Klimek Karolina 1996r. ZS Nowe Miasto Lubawskie 8,44cm

5) Malinowska Marcela 1995r. ZS i PO Lidzbark Warmiński 8,18cm

6) Pniewska Małgorzata 1996r. ZSZ Nowe Miasto Lubawskie 6,93cm

Punktacja drużynowa:

Gimnazjum:

1) Gimnazjum Wilczęta 25 pkt

2) Gimnazjum 1 Pasłęk 25 pkt

3) Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 25 pkt

4) Gimnazjum 1 Lidzbark Warmiński 11 pkt

5) Gimnazjum Kazanice 11 pkt

6) Gimnazjum Nr 2 Szczytno 11 pkt

7) Gimnazjum Kraszewo 8 pkt

8) Gimnazjum Spost Szczytno 8 pkt

9) Gimnazjum Prątnica 7 pkt

10) Gimnazjum Nr 2 Lidzbark Warmiński 5 pkt

11) Gimnazjum Nowe Miasto Lubawskie 5 pkt

12) Gimnazjum Mroczno 1 pkt

Szkoły Podstawowe:

1) SP 1 Lidzbark Warmiński 45 pkt

2) SP Kazanice 20 pkt

3) SP Kraszewo 16 pkt

4) SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 12 pkt

6) SP Złotowo 9 pkt

7) SP 4 Iława 8 pkt

8) SP Nowica 8 pkt

9) SP 3 Morąg 7 pkt

10) ZP Powszechnych Pasłęk 6 pkt

Szkoły Ponadgimnazjalne:

1) ZS i PO Lidzbark Warmiński 27 pkt

2) ZS Pasłęk 22 pkt

3) ZS Nr 3 Szczytno 16 pkt

4) ZS Nowe Miasto Lubawskie 13 pkt

5) LO Iława 13 pkt

6) ZS Nr 2 Szczytno 9 pkt

7) ZSZ Nowe Miasto Lubawskie 7 pkt

8) ZSB Olsztyn 8 pkt

9) ZS nr 2 Szczytno 7 pkt

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x