Półfinały Mistrzostw Województwa W-M Z LZS Ełk 2013 – Szansa dla każdego

W Ełku odbyły się półfinały Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce. Impreza skierowana została przede wszystkim do młodzieży wschodnich stron regionu. Rywalizowano we wszystkich trzech rodzajach szkół w najbardziej popularnych konkurencjach. Zapewne najlepszych zobaczymy podczas finałowych zawodów w Pasłęku, ale ważne , że szansę też dostali inni, którzy ze względu na duże odległości nie mają okazji do tak częstych startów.

 

Wyniki

100 m dziewcząt Gimnazja – SP

1. Urbanowicz Małgorzata 98 Nowa WieśEłcka 13,7 I

2. Marciniuk Gabriela 98 Kalinowo 14.0 II

3. Kwiatkowska Kamila 2000 Stare Juchy 14,1 I SP

4. Danowska Olga 2000 Kalinowo 14,2 II SP

5. Zawistowska Iga 2000 Prostki 14,2 III SP

6. Pieńczykowska Klaudia 2000 Prostki 14,3 IV SP

7. Olszak Maria 98 Ruciane Nida 14,4 III

8. Krukowska Klaudia 97 Nowa WieśEłcka 14,7 IV

9. Sutkowska Angelika 97 Kalinowo 15.0 V

10. Sobolewska Aleksandra 97 Prostki 15,4 15 VI

11. Kwiatkowska Weronika 98 Stare Juchy 15,2 VII

12. Mieczykowska Weronika 99 Wiśniowo Ełckie 15,2 VIII

13. Wnuk Eliza 97 Ruciane Nida 15,6 IX

100 m chłopców Gimnazja – SP

1. Wysocki Damian 97 Kalinowo 11,5

2.Bartoszewicz Andrzej 98 Kalinowo 11,6

3. Januszczyk Kamil 98 Czarni Olecko 11,9

4. Król Hubert 97 Ruciane Nida 12,2

5.Bordziński Radosław 97 Prostki Gim 12,3

6. Ilasz Michał 98 Węgorzewo 12,7

7. Patrykowski Michał 97 Nowa WieśEłcka 12,8

8. Wysocki Patryk 98 Nowa Wieś Ełcka 13.0

12. Marciniak Krystian 2001 Kalinowo 14,4 I SP

13.Ziarko Mateusz 2000 Kalinowo 14,3 II SP

100 m chłopców ponadgim

1. Matysiewicz Damian 1995 ZSM-E 12,3

2. Markowski Maciej 1995 Gim. Prostki 12,6

3. Wyszyński Grzegorz 1993 ZSM-E 12,7

4.Daniel Ostrowski 1996 Czarni Olecko 12,8

300 m dziewcząt gim – podst.

1. Kwiatkowska Angelika 98 Stare Juchy 46,3 I

2.Kempisty Justyna 98 Czarni Olecko 49,1 II

3.Borawska Izabela 97 Postki 51,4 III

4.Kwiatkowska Weronika 98 Stare Juchy 51,8 IV

5.Dąbrowska Paulina 99 Nowa WieśEłcka 51,9 V

6.Mocarska Marta 2000 Postki 52,2 I SP

7.Jagłowska Aneta 98 Kalinowo 52,3 VI

8.Zagroba Alicja 99 Nowa Wieś Ełcka 52,9 VII

9.Gryn Natalia 99 Prostki 53,6 VIII

10.Nalewajko Patrycja 2001 Kalinowo 53,7 II SP

300 m chłopców gim – podst.

1.Wysocki Damian 97 Kalinowo 40,1 I

2.Oświęciński Mariusz 97 Prostki 40,3 II

3.Karwowski Dariusz 97 Prostki 41,8 III

4.Kamiński Kamil 98 Kalinowo 43,1 IV

5.Sokołowski Mateusz 97 Prostki 43,2 V

6.Jarząbek Łukasz 97 Nowa Wieś Ełcka 43,8 VI

7.Paszyński Tomasz 98 Stare Juchy 44,3 VII

8.Bartoszewicz Karol 98 Kalinowo 45,5 VIII

9.Wierzbicki Szymon 2000 Kalinowo 47 I SP

10.Konopko Albert 98 Wiśniowo Ełckie 47,1 IX

11.Zarzecki Przemek 98 Wiśniowo Ełckie 47,5 X

12.Gotow Szymon 2000 SP-Prostki 48,6 II SP

600 m dziewcząt gim – podst.

1. Owsiejczuk Natalia 1999 Prostki Gim 1,54 I

2. Śliczner Daria 1997 Nowa WieśEłcka 1,56 II

3. Kotarska Marta 1999 Kalinowo 1,58 III

4. Urbanowicz Małgorzata 1998 Nowa WieśEłcka 1,58 IV

5. Kwiatkowska Angelika 1998 Stare Juchy 1,59 V

6. Miliszewska Ewa 2000 Prostki 2,03 I SP

7. Majewska Klaudia 1999 Prostki Gim 2,05 VI

8. Zawrotna Natalia 1999 Ruciane Nida 2,07 VII

9. Izbicka Ewa 2000 Prostki 2,07 II SP

10. Bałdyga Magdalena 1998 Wiśniowo Ełckie 2,08 VIII

11. Muzykiewicz Weronika 1999 Wiśniowo Ełckie 2,09 IX

12. Matysiewicz Weronika 2000 Wiśniowo Ełckie 2,1 III SP

1000 m chłopców gim – podst.

1. Dobur Krystian 1994 ZSM-E 2,53 I – PG

2. Marcinkiewicz Adrian 1993 Czarni Olecko 2,53 II-PG

3. Olszewski Radosław 1997 Czarni Olecko 2,59 I

4. Wachowski Jakub 1997 Ruciane Nida 3,02 II

5. Pieloch Damian 1997 Wiśnowo Ełckie 3,06 III

6. Sołtys Adrian 1997 Kalinowo 3,08 IV

7. Budzynski 1996 ZSM-E 3,08 III – PG

8. Wojciech Andrzej 1998 Kalinowo 3,09 V

9. Pieczynski Tomasz 1996 ZSM-E 3,09 IV –PG

10. Goska Michał 1999 Prostki 3,15 VI

16. Gryń Szymon 2001 SP Prostki 3,29 II-SP

17. Mieczysławski Adrian 2000 Wiśnowo Ełckie 3,38 III SP

Pchnięcie kulą dziewcząt 1997 –1999

1. Weronika Gałaszewska 1997 Ełk 10,08

2. Malwina Najda 1997 Ruciane Nida 8,03

3. Kinga Kowalczyk 1998 Ruciane Nida 7,94

4. Kasia Urbanowicz 1997 Ełk 7,76

5.Maria Konwiego 1999 Prostki 7,29

6. Asia Chrzanowska 1997 Prostki 7,04

7.Zuzia Jaszczurkowska 1998 Stare Juchy 6,83

8. Oliwia Brzostowska 1997 Stare Juchy 6,72

Kula dziewcząt– ponadgimnazjal.

1. Maja Jóźwiak 1996 Ruciane Nida 8,72

Pchnięcie kulą chłopców 1997 –1999

1. Damian Wysocki 1997 Kalinowo 10,84

2. Maciej Krzynówek 1997 Ruciane Nida 10,54

3. Jakub Sanczenko 1997 Prostki 10,27

4. Paweł Bugnacki 1997 Ełk 9,94 4

5.Grzegorz Karwowski 1997 Kalinowo 9,57

6. Szymon Malinowski 1998 Ełk 9,56 6

7. Adam Niedźwiecki 1997 Kalinowo 9,31

8. Sebastian Frąckiewicz 1998 Prostki 9,30

9. Karol Chmiel 1998 Ruciane Nida 9,11 9

10. Marcin Sadłowski 1998 Prostki 9,00

11. Krystian Chmielewski 1997 Stare Juchy 8,69

12. Marcin Bałkowski 1997 Stare Juchy 8,23

Pchnięcie kulą chłopców 1996 i starsi ponadgimn

1. Dawid Bugnacki 1994 Ełk 11,82

2. Marek Milewski 1994 Ełk 9,63

Skok wzwyż dziewcząt

1. Justyna Korzuchowksa 1998 Prostki 135

2. Natalia Owsiejczuk 1997 Prostki 130

3. Izabela Górska 1999 Kalinowo 130

4. Magda Wierzbicka 1999 Prostki 125

5. Anita Kowalczyk 1999 Kalinowo 120

6. Ewa Borawska 1998 Stare Juchy 120

7. Klaudia Krukowska 1997 Ełk 120

8.Marta Olszewska 1997 Ełk 115

9. Magda Zaniewska 1999 Stare Juchy 110

Skok wzwyż chłopców

1.Jakub Moskwa 1998 Węgorzewo 180

2.Damian Dulkowski 1996 Ełk 150

3.Adrian Sołtys 1997 Kalinowo 150

4.Kacper Łepkowski 1997 Prostki 150

5.Patryk Wysocki 1998 Nowa WieśEłck 150

6.Adam Niedźwiecki 1997 Kalinowo 145

7.Bartłomiej Adamiec 1998 Stare Juchy 140

8.Przemek Zarzecki 1998 Prostki 135

9.Adrian Karwowski 1997 Prostki 130

10.Sebastian Duba 1997 Nowa Wieś Ełck 130

11.Tomasz Citko 1999 Stare Juchy 130

12.Tomasz Citko 1999 Stare Juchy 130

Skok w dal dziewcząt SP

1. Klaudia Pieńczykowska 2000 Prostki 4,24

2. Marta Mocarska 2000 Prostki 3,80

3. Aleksandra Gwiozdowska 2000 Stare Juchy 3,45

4. Natalia Staniszewska 2001 Prostki 3,08

5. Anna Brzezińska 2000 Stare Juchy 2,95

6. Patrycja Kadłubowska 2001 Prostki 2,90

7. Patrycja Nalewajko 2000 Kalinowo 2,82

Skok w dal dziewczat Gimnazja

1. Daria Śliczner 1998 Ełk 4,18

2. Justyna Kempisty 1998 3,95

3. Magda Bałdyga 1998 Prostki 3,87

4. Patrycja Głębocka 1999 Prostki 3,84

5. Angelika Sutkowska 1997 Kalinowo 3,82

6. Emilia Kędzierska 1997 Prostki 3,66

7. Izabela Górska 1999 Kalinowo 3,60

8. Weronika Dworak 1998 Stare Juchy 3,53

Skok w dal chłopców ponadgimn.

1 Bartłomiej Masłowski 1993 Ełk 5,07

2 Damian Matysiewicz 1994 Ełk 4,93

Skok w dal chłopców podstawówki

1.Szymon Wierzbicki 2000 Kalinowo 4,52

2.Adam Kotyński 2001 Prostki 4,24

3.Szymon Gryn 2001 Prostki 4,24

4.Mateusz Bałdyga 2001 Prostki 3,70

5.Adrian Karwowski 2001 Prostki 3,63

6.Dawid Majewski 2000 Kalinowo 3,56

7.Krzysztof Dąbrowski 2000 Stare Juchy 3,32

8. Dawid Stępiński 2001 Stare Juchy 3,06

Skok w dal chłopców gimnazja

1. Jakub Moskal 98 Węgorzewo 5,77

2. Michał Patrzykowski 97 Ełk 5,44

3. Andrzej Bartoszewicz 98 Kalinowo 5,31

4. Karol Bartoszewicz 98 Kalinowo 5,22

5. Kacper Łepkoski 97 Prostki 5,21

6. Szymon Malinowski 98 Ełk 5,19

7. Michał Ilasz 98 Węgorzewo 5,16

8. Kacper Zawistowski 99 Prostki 5,00

9. Maciej Tkacz 97 Ruciane Nida 4,92

10. Michał Łojewski 97 Stare Juchy 4,78

Oszczep dziewcząt – gimnazja

1. Anna Karpow 1997 Ruciana Nida 22,03

2. Maja Karczarczyk 1998 Ruciana Nida 18,10

3. Martyna Surynt 1997 Ełk 14,71

4.Patrycja Sut 1997 Prostki 14,65

5. Weronika Gołaszewska 1997 Nowa Wieś Ełcka 12,06

Oszczep chłopców – gimnazja i ponadgimnazjal.

1. Tomasz Sienkiewicz 95 Ełk ZSME 39,24 1 PG

2. Przemek Łukasik 99 Ruciane Nida 39,03 1

3. Szymon Ołdak 96 Kalinowo 38,39 2

4. Maciej Krzynówek 97 Ruciane Nida 38,18 3

5. Damian Dulkowski 96 Ełk ZSME 35,72 2 PG

6. Przemysław Kukliński 97 Prostki 34,26 4

7. Paweł Bugnacki 97 Ełk 33,83 5

8. Grzegorz Karwowski 97 Kalinowo 32,82 6

9. Daniel Eliasz 99 Ełk 29,58 7

10. Bartek Bryła 99 Ruciane Nida 28,21 8

11. Grzegorz Kuczyński 95 Prostki 25,89 3PG

4x100m chłopców

1 Ruciane Nida 97-98 Ruciane Nida 50,8 1

2 St. Juchy 97-99 St. Juchy 51,3

3. Wiśniewo Ełckie 97-99 Wiśniewo Ełckie 55,1

4x100m dziewcząt

1 St. Juchy 97-99 59,2

2 Ruciane Nida 97-98 61,5

3 Wiśniewo Ełckie 97-98 62,4 3

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x