„Polska Biega” także w Mrągowie – Wystarczą dobre chęci

Mrągowo, jako jedno z pierwszych miast w Polsce włączyło się w propagowanie ogólnopolskiej akcji - "Polska Biega" organizowanej w całym kraju od października 2006r.
Po sukcesie poprzednich inicjatyw miasto nad Czosem ponownie postanowiło się włączyć w organizację tegorocznych biegów masowych. Dlatego też zgodnie z założeniem chcemy zaprosić wszystkich mieszkańców Mrągowa, niezależnie od wieku i kondycji do uczestnictwa w "Mrągowskim Biegu Wiosny", który odbędzie się - 19 maja 2012r. Patronat nad imprezą objęła Burmistrz Miasta Mrągowa, zaś całość akcji przebiega pod pieczą TVP Program 1, Gazety Wyborczej, Radia RMF.

 

Bieg organizowany w Mrągowie, odbędzie się w dniu 19 maja 2012r. o godz. 12.00 na Promenadzie przy placu Unii Europejskiej

Szczegółowe informacje o biegu ( regulamin, oświadczenia o stanie zdrowia, zasady startu i inne) są do pobrania na stronie internetowej CKiT w zakładce – http://www.ckit.mragowo.pl/strona/sport-i-rekreacja/imprezy-sportowo-rekreacyjne.html

Koordynatorem akcji z ramienia CKiT jest Waldemar Cybul, u którego można uzyskać wszystkie szczegółowe informacje na temat biegu – tel. 601628006.

{AdmirorGallery}biega27{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x