Przed nami ostatni akt sezonu – Ciekawe sprawdziany w Chojnicach i Płocku

Lekkoatleci po imprezach rangi mistrzowskiej mieli trochę odpoczynku, a następnie rozpoczęli przygotowania do dalszej części sezonu. Wykorzystując wakacyjny czas niektórzy byli na zgrupowaniach, a w ostatni weekend sierpnia skorzystali z okazji i uczestniczyli w mityngach. Jedni wybrali się do Chojnic, inni do Płocka, gdzie rywalizowali z lekkoatletami województw: mazowieckiego, łódzkiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Wyniki

Chojnice

300 metrów mężczyzn

ZDANOWSKI Konrad 99-07-10 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 48.96 SB

300 metrów ppł młodzików

JĘDRASZEK Oskar 97-12-16 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 45.42

110 m ppł młodzików

KALWASIŃSKI Ariel 97-01-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 17.08

Pchnięcie kulą młodzików (5kg)

3 ZELMA Tomasz 97-01-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 11.50

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

4 OLESZCZUK Kacper 94-05-15 KS Polonia Pasłęk WMZ 63.28

Rzut dyskiem młodzików (1kg)

1 ZELMA Tomasz 97-01-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 39.45 PB

Skok w dal młodzików

4 KALWASIŃSKI Ariel 97-01-01 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 5.01 PB +0,4

7 DOMŻALSKI Dominik 00-04-13 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 3.37 +0,7

100 metrów kobiet

JESIONOWSKA Adrianna 94-02-23 MKS Truso Elbląg WMZ 14.16

200 metrów kobiet

OKTAWIA Zaborowska 99-02-24 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 31.54

300 metrów kobiet

KOLTERMAN Dominika 99-05-09 KS Polonia Pasłęk WMZ 47.39

CIOSEK Patrycja 97-04-02 MKS Truso Elbląg WMZ 49.76

600 metrów kobiet

PAWŁOWSKA Kamila 00-07-18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 1:54.51

ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 KS Polonia Pasłęk WMZ 1:59.56

TATAREWICZ Angelika 98-04-26 MKS Truso Elbląg WMZ 2:00.48

Rzut oszczepem kobiet (600)

2 BOŁDYSZ Karolina 93-04-21 KS Polonia Pasłęk WMZ 45.55

8 ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 KS Polonia Pasłęk WMZ 20.19

Skok wzwyż kobiet

5 NOWOŚWIAT Agnieszka 95-01-29 MKS Truso Elbląg WMZ 1.35

Skok wzwyż młodziczek

1 OKSENIUK Agnieszka 96-03-23 MKS Truso Elbląg WMZ 1.50

3 KOLTERMAN Dominika 99-05-09 KS Polonia Pasłęk WMZ 1.45 =PB

Skok w dal młodziczek

6 OKTAWIA Zaborowska 99-02-24 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ 3.77 +0,5

 

Płock

100 metrów mężczyzn

GRZYMKOWSKI Patryk 94-05-26 UKS MOSiR Działdowo WMZ 11.47

CZUBKOWSKI Damian 96-03-30 GUKS Asy Dywity WMZ 12.70

OBUCHOWICZ Krystian 97-03-26 GUKS Asy Dywity WMZ 12.97 PB

300 metrów mężczyzn

GRZYMKOWSKI Patryk 94-05-26 UKS MOSiR Działdowo WMZ 35.61 PB

CZUBKOWSKI Damian 96-03-30 GUKS Asy Dywity WMZ 40.82

OBUCHOWICZ Krystian 97-03-26 GUKS Asy Dywity WMZ 41.87 PB

ZŁOTUCHA Łukasz 95-02-17 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ 42.28 PB

MATEUSIAK Cezary 97-02-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ 42.32 PB

MYSZKIEWICZ Maciej 96-11-06 KS Jeziorak Iława WMZ 42.38

SKOCZYLAS Dawid 97-01-29 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ 44.88

600 metrów mężczyzn

WODZYŃSKI Artur 95-08-22 UKS MOSiR Działdowo WMZ 1:35.57 PB

MATEUSIAK Cezary 97-02-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ 1:36.67

SKOCZYLAS Dawid 97-01-29 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ 1:40.45

1000 metrów mężczyzn

11 TAMBOR Michał 94-08-12 KS Jeziorak Iława WMZ 2:58.29

2000 metrów mężczyzn

3 ZIELIŃSKI Paweł 95-01-26 KS Jeziorak Iława WMZ 6:16.03

Pchnięcie kulą mężczyzn (7,26kg)

1 CHILMANOWICZ Janusz 64-05-17 UKS MOSiR Działdowo WMZ 14.01

Pchnięcie kulą młodzików (5kg)

1 BUKOWIECKI Konrad 97-03-17 PKS Gwardia Szczytno WMZ 14.76

3 ŁUKSZO Łukasz 97-01-19 PKS Gwardia Szczytno WMZ 10.97 PB

4 SMIRNOW Kacper 97-07-03 PKS Gwardia Szczytno WMZ 10.62

Rzut dyskiem młodzików (1kg)

1 BUKOWIECKI Konrad 97-03-17 PKS Gwardia Szczytno WMZ 42.45

2 ŁUKSZO Łukasz 97-01-19 PKS Gwardia Szczytno WMZ 34.52

5 SMIRNOW Kacper 97-07-03 PKS Gwardia Szczytno WMZ 31.65 PB

100 metrów kobiet

BLAUTENBERG Angelika 94-12-08 UKS MOSiR Działdowo WMZ 12.72

MAĆKO Oliwia 97-07-05 KS Jeziorak Iława WMZ 14.14

ZIELIŃSKA Natalia 97-06-17 GUKS Asy Dywity WMZ 14.16

STASZEWSKA Dominika 99-01-16 PKS Gwardia Szczytno WMZ 14.18

WICHERT Patrycja 98-01-06 GUKS Asy Dywity WMZ 14.80

KŁOSOWSKA Adrianna 99-02-06 UKS MOSiR Działdowo WMZ 14.80

ORZECHOWSKA Paulina 94-01-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ 14.99

300 metrów kobiet

BLAUTENBERG Angelika 94-12-08 UKS MOSiR Działdowo WMZ 43.28

ZIELIŃSKA Natalia 97-06-17 GUKS Asy Dywity WMZ 46.07 PB

KŁOSOWSKA Adrianna 99-02-06 UKS MOSiR Działdowo WMZ 46.66 PB

ORZECHOWSKA Paulina 94-01-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ 48.40

600 metrów kobiet

OWCZAREK Klaudia 97-02-24 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ 1:40.13

1000 metrów kobiet

6 WANTOWSKA Aleksandra 96-11-02 KS Jeziorak Iława WMZ 3:32.83

Skok wzwyż kobiet

2 BURAKIEWICZ Katarzyna 97-07-26 PKS Gwardia Szczytno WMZ 1.40

Skok w dal kobiet

1 BURAKIEWICZ Katarzyna 97-07-26 PKS Gwardia Szczytno WMZ 4.66 SB

3 STASZEWSKA Dominika 99-01-16 PKS Gwardia Szczytno 4.34

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x