Rekordy na otwarcie sezonu w Działdowie – Pod wytrawnym okiem Ikony

We wtorek (1 maja) odbył się IX mityng lekkoatletyczny z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3maja. Od kilku lat gościmy na mityngu wybitnych polskich lekkoatletów. Tym razem zaszczyciła nas swa obecnością Pani Grażyna Rabsztyn, wielokrotna medalistka Halowych Mistrzostw Europy, na otwartym stadionie miała również wiele sukcesów, była rekordzistka świata i aktualna rekordzistka Polski w biegu na 100m ppł. Piękna pogoda przyciągnęła wielu startujących oraz kibiców którzy dopingowali wszystkim startującym. Padł rekord frekwencji.. Tak dużego zainteresowania imprezą nie spodziewaliśmy się , było to bardzo miłe zaskoczenie.

Gościliśmy zawodników z wielu klubów naszego województwa m.in. AZS UWM Olsztyn,  MLKS Ostróda, NKS Nowe Miasto Lubawskie, LKS Lubawa, LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński. a także wielu szkół z Działdowa i okolic : Gimnazjum nr 1 Działdowo, Gimnazjum nr 2 Działdowo, ZS Nr 1 Działdowo, ZS Malinowo, Szkoła Podstawowa nr 3 Działdowo, Szkoła Podstawowa Płośnica, LO Lidzbark, Iłowa oraz Rybna. Trzy pierwsze osoby otrzymywały ciekawe nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Zawodnicy startowali w trzech kategoriach wiekowych:

-kategoria dzieci (1999 i młodsi)

– kategoria młodzików (1997-1998)

– kategoria open (1996 i starsi

Rywalizowano w poszczególnych konkurencjach:

Kategoria dzieci:

-60m chłopców i dziewcząt

– 300m chłopców i dziewcząt

– 600m chłopców i dziewcząt

Kategoria młodzik:

-100m młodzików i młodziczek

– 300m młodzików i młodziczek

– 600m młodziczek

– 1000m młodzików

Kategoria open:

-100m kobiet i mężczyzn

– 300m kobiet i mężczyzn

– 1000m kobiet i mężczyzn

– 300m ppł kobiet i mężczyzn

– skok w dal kobiet i mężczyzn

Padło wiele świetnych wyników, niektórzy zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe. Starostwo Powiatowe ufundowało nagrodę dla najlepszego zawodnika z powiatu działdowskiego, został nim Patryk Grzymkowski zawodnik UKS MOSiR Działdowo.

Wyniki

60m dziewcząt:

1.Polak Natalia  LUKS Warmia   8,57

2.Kłosowska Adrianna  SP3/UKS MOSiR Działdowo 8,80

3.Ługowska Paulina  SP Płośnica   9,00

60m chłopców:

1.Grzelak Jakub   LUKS Warmia   8,22

2.Greczko Marcin   AZS UWM Olsztyn   8,29

3.Wojtkiewicz Karol LKS Lubawa   8,55

100m młodziczek:

1.Ziółkowska Paulina   AZS UWM Olsztyn  13,77

2.Rutkowska Michaela  AZS UWM Olsztyn  13,99

3.Karczewska Magdalena  LKS Lubawa   14,21

100m młodzików:

1.Bieńkowski Wiktor  LKS Lubawa  12,12

2.Bąbalicki Adrian Gim. nr 2 Działdowo  12,69

3.Nowak Jakub   AZS UWM Olsztyn  13,12

{AdmirorGallery}ange01{/AdmirorGallery}

Fot. tygodnik działdowski

100m kobiet:

1.Blautenberg Angelika  UKS MOSiR Działdowo  13,25

2.Ługowska Patrycja  UKS MOSiR Działdowo  13,45

3.Brzozowska Angelika  LKS Lubawa 13,96

100m mężczyzn:

1.Ługowski Patryk  MLKS Ostróda  11,60

2.Kajetanek Piotr  MLKS Ostróda  11,73

3.Słupski Rafał  LKS Lubawa  11,80

300m dziewcząt:

1.Kłosowska Adrianna  SP3/UKS MOSiR Działdowo 47,38

2.Ługowska Paulina  SP Płośnica  49,20

3.Pastusiak Kinga  LUKS Warmia  49,92

300m chłopców:

1.Jakubowski Sebastian  LKS Lubawa  46,49

2.Trzciński Kamil  AZS UWM Olsztyn 47,10

3.Wojtkiewicz Karol  LKS Lubawa  48,58

300m młodziczki:

1.Ziółkowska Paulina  AZS UWM Olsztyn  45,50

2.Rutkowska Michaela  AZS UWM Olsztyn  45,57

3.Borkowska Monika  AZS UWM Olsztyn  46,84

300m młodzicy:

1.Bieńkowski Wiktor – LKS Lubawa  40,24

2.Nowak Jakub AZS UWM Olsztyn  41,96

3.Wieciński Marcin Gim. nr 2 Działdowo 43,57

300m kobiety:

1.Ługowska Partycja  UKS MOSiR Działdowo  43,95

2.Malinowska Beata  AZS UWM Olsztyn   44,85

3.Staniszewska Żaneta  UKS MOSiR Działdowo  45,88

300m mężczyzn:

1.Grzymkowski Patryk  UKS MOSiR Działdowo  36,81

2.Stupski Rafał LKS Lubawa  37,46

3.Kajetanek Piotr  MLKS Ostróda  38,08

300m p.pł. kobiet

1.Staniszewska Żaneta  UKS MOSiR Działdowo 48,72

2.Blautenberg Angelika UKS MOSiR Działdowo 49,28

3.Malinowska Beata AZS UWM Olsztyn  50,62

300m p.pł. mężczyzn:

1.Grzymkowski Patryk UKS MOSiR Działdowo 41,71

2.Hul Adam AZS UWM Olsztyn 48,25

3.Wojcieszek Mateusz  Działdowo 52,68

600m dziewcząt:

1.Grubert Natalia  GUKS ASY Dywity  1:59,08

2.Kucińska Marta   MLKS Ostróda  1:59,22

3.Pankowska Małgorzata  LKS Lubawa  2:06,22

600m chłopców:

1.Janicki Paweł LKS Lubawa  1:56,33

2.Antoszewski Kacper  NKS Nowe Miasto  2:02,94

3.Rogalski Kacper  SP3 Działdowo  2:14,46

600m młodziczki:

1.Mikulak Natalia  AZS UWM Olsztyn  1:49,27

2.Kuca Kinga  NKS Nowe Miasto  1:50,34

3.Kędzia Milena  AZS UWM Olsztyn  1:53,06

1000m młodzicy:

1.Jackiewicz Mateusz  LKS Lubawa  2:45,31

2.Burzacki Mateusz  Gim. Lidzbark  3:24,94

3.Malulu Nikolas  Gim. nr 1 Działdowo  3:25,30

1000m kobiet:

1.Bujnicka Patrycja MLKS Ostróda  3:00,01

2.Konarzewska Martyna UKS MOSiR Działdowo  3:04,70

3.Jackiewicz Monika AZS UWM Olsztyn  3:08,70

1000m mężczyzn:

1.Ewertowski Damian  MLKS Ostróda  2:44,54

2.Kajetanek Paweł  MLKS Ostróda  2:44,97

3.Ilski Piotr  AZS UWM Olsztyn  2:46,47

Skok w dal kobiet:

1.Nasiadka Aleksandra  ZS nr 1 Działdowo  4,64

2.Grzybowska Joanna LKS Lubawa  4,56

3.Polak Natalia  LUKS Warmia  4,47

Skok w dal mężczyzn:

1.Pietruszyński Cezary  NKS Nowe Miasto  5.91

2.Zero Patryk Gim. 2 Działdowo  5,75

3.Browarek Daniel  Działdowo 5,70

Klasyfikacje konkurencji open

60m K seria 1

1 POLAK NATALIA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 8.57

2 KŁOSOWSKA ADRIANNA 99 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 8.80

3 ŁUGOWSKA PAULINA 99 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 9.00

4 PASTUSIAK KINGA 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 9.12

5 SMILIŃSKA PAULINA 99 GUKS ASY DYWITY 9.14

6 JAWORSKA JONATA 99LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 9.23

7 DUDTKIEWICZ PAULINA 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 9.31

8 GIETKA MAJKA 99 SP3 DZIAŁDOWO 9.48

9 ANACZKOWSKA ZUZANNA 99 SP3 DZIAŁDOWO 9.60

10 MIECZKOWSKA WERONIKA 98 LKS LUBAWA 9.62

11 PAW WIKTORIA 99 SP3 DZIAŁDOWO 9.79

12 KWIATKOWSKA OLIWIA 00 SP3 DZIAŁDOWO 10.05

13 STEMPKA KAMILA 99    SP3 DZIAŁDOWO 10.07

14 DOBRZYNIECKA NATALIA 99 SP3 DZIAŁDOWO 10.09

15 SZYMAŃSKA ROKSANA 00 SP3 DZIAŁDOWO    10.19

16 JANKOWSKA ALEKSANDRA 99 SP3 DZIAŁDOWO  10.32

17 RAWUSZKO WIKTORIA 00 SP3 DZIAŁDOWO 10.33

18 BARCIKOWSKA AGNIESZKA 99 SP3 DZIAŁDOWO 10.49

19 PLEWKA WERONIKA 00 SP3 DZIAŁDOWO 10.90

20 CZUPRYN ZUZANNA 99 SP3 DZIAŁDOWO 10.95

21 FABIŃSKA OLIWIA 00 SP3 DZIAŁDOWO 17.93

100m K

1 BLAUTENBERG ANGELIKA 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 13.25

2 ŁUGOWSKA PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 13.45

3 ZIÓŁKOWSKA PAULINA  97 KS AZS-UWM OLSZTYN 13.77

4 BRZOZOWSKA ANGELIKA 96 LKS LUBAWA 13.96

5 RUTKOWSKA MICHAELA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 13.99

6 GRZYBOWSKA JOANNA 96 LKS LUBAWA 14.01

7 KARCZEWSKA MAGDALENA 97 LKS LUBAWA 14.21

8 ZIELIŃSKA NATALIA 97    GUKS ASY DYWITY 14.28

9 ZYBERT ALEKSANDRA   96 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 14.30

10 NALĘCIEJ EWELINA 96 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 14.46

11 SZAMBORSKA PATRYCJA 97GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 14.70

12 RUMIŃSKA MARIKA 97 LKS LUBAWA 14.83

13 PRUSZKOWSKA PAULINA 95 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 15.00

14 ŻURALSKA AGNIESZKA 95 LKS LUBAWA 15.11

15 JENDRASZEK MAGDA 95 LO LIDZBARK 15.28

16 KARPIŃSKA MONIKA 98 LKS LUBAWA 15.33

17 ORZECHOWSKA MAGDALENA 96 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 15.44

18 GÓRNA KATARZYNA 95 ZSZ IŁOWO 15.84

19 SZULWIC KAROLINA 94 ZSZ DZIAŁDOWO 15.90

20 SŁOWIKOWSKA KLAUDIA 94 LO LIDZBARK 16.39

21 SZMAŃSKA KAMILA 95 ZS MALINOWO  16.78

22 LICKA EMILIA 94 KOZŁOWO 17.30

300m K

1 ŁUGOWSKA PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 43.95

2 MILANOWSKA BEATA 95 KS AZS-UWM OLSZTYN 44.85

3 RUTKOWSKA MICHAELA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 45.57

4 STANISZEWSKA ŻANETA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 45.88

5 BORKOWSKA MONIKA 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 46.84

6 BRZOZOWSKA ANGELIKA 96 LKS LUBAWA 47.12

7 SŁOMIŃSKA DOMINIKA   97 KS AZS-UWM OLSZTYN 47.23

8 KŁOSOWSKA ADRIANNA 99 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 47.38

9 MACIAK NATALIA 96 NKS NM LUBAWSKIE 47.73

10 KONARZEWSKA MARTYNA 91 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 48.30

11 BURZACKA EMILIA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 48.67

12 ŁUGOWSKA PAULINA 99 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 49.20

13 ZIELIŃSKA NATALIA 97 GUKS ASY DYWITY 49.41

 

14 PASTUSIAK KINGA 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 49.92

15 POLEWACZ HANNA 98  KS AZS-UWM OLSZTYN 50.40

16 KARCZEWSKA MAGDALENA 97 LKS LUBAWA 50.86

17 SZAMBORSKA PATRYCJA 97 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 51.86

18 ŻURALSKA AGNIESZKA 95 LKS LUBAWA 52.47

19 POLAK PATRYCJA 99 SP3 DZIAŁDOWO 52.73

20 GIETKA MAJKA 99 SP3 DZIAŁDOWO 52.92

21 SMOLIŃSKA PAULINA 99 GUKS ASY DYWITY 53.17

22 ORZECHOWSKA MAGDALENA 96 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 53.40

23 DUTKIEWICZ PAULINA 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 53.92

24 GAŁĄZKA PAULINA 97 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 54.17

25 KOWNACKA SANDRA 99 SP3 DZIAŁDOWO 54.85

26 STEMPKA KAMILA 99 SP3 DZIAŁDOWO 55.30

27 CHODURSKA ADRIANNA 99 SP3 DZIAŁDOWO 55.56

28 KUCHCIŃSKA NATALIA 96 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 55.57

29 MIECZKOWSKA WERONIKA 98 LKS LUBAWA 55.72

30 PSZCZÓŁKOWSKA PATRYCJA 98 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 56.62

31 FAŁKOWSKA SANDRA 98 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 56.79

32 JANKOWSKA ALEKSANDRA 99 SP3 DZIAŁDOWO 57.27

33 KWIATKOWSKA OLIWIA 00 SP3 DZIAŁDOWO 57.30

34 SZYMAŃSKA ROKSANA 00 SP3 DZIAŁDOWO 57.48

35 PLEWKA WERONIKA 00 SP3 DZIAŁDOWO 57.63

36 MAJOROWSKA MILENA 97 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 57.91

37 CZACHOROWSKA MAGDALENA 99 SP3 DZIAŁDOWO 58.36

38 NIEMIRO ANNA 97 SP3 DZIAŁDOWO 58.42

39 ZAPAŚNIK MAŁGORZATA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 59.15

40 GIESEK OLIWIA 97 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 59.72

41 GŁOGOWSKA MONIKA 95 ZS MALINOWO 60.75

42 BARCIKOWSKA AGNIESZKA 99 SP3 DZIAŁDOWO 60.92

43 RAWUSZKO WIKTORIA 00 SP3 DZIAŁDOWO 61.32

44 KUCHCIŃSKA JOWITA 97 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 61.71

45 SZCZEPANIAK PATRYCJA 00 SP3 DZIAŁDOWO 62.15

46 SHURYNOK NATALY 00 SP3 DZIAŁDOWO 63.89

47 LAUTERBACH AGNIESZKA 97 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 67.54

48 MARKIEWICZ PATRYCJA 00 SP3 DZIAŁDOWO 67.99

49 CEGIEŁKA KLAUDIA 98 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 71.55

600m K

1 MIKULAK NATALIA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 1:49.27

2 KUCA KINGA 98 NKS NM LUBAWSKIE 1:50.34

3 KĘDZIA MILENA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 1:53.06

4 ZIÓŁKOWSKA KINGA 97 NKS NM LUBAWSKIE 1:55.69

5 GRUBERT NATALIA 00 GUKS ASY DYWITY 1:59.08

6 KUCIŃSKA MARTA 99 MLKS OSTRÓDA 1:59.22

7 GRAMAN NATALIA 98      LKS LUBAWA 2:00.50

8 DOBRZYŃSKA MONIKA 98 GUKS ASY DYWITY 2:03.25

9 PANKOWSKA MAŁGORZATA 00 LKS LUBAWA 2:06.22

10 POTAŚ JULIA 99 MLKS OSTRÓDA 2:11.08

11 GRODZICKA STELLA 97 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 2:11.08

12 WASILEWSKA ALEKSANDRA 00 SP3 DZIAŁDOWO 2:14.16

13 GRZYBOWSKA RÓŻA 97 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 2:15.00

14 ŁAKATYSZEWSKA PATRYCJA 98 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 2:25.52

1000m K

1 BUJNICKA PATRYCJA 93  MLKS OSTRÓDA 3:00.01

2 KONARZEWSKA MARTYNA 91 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 3:04.70

3 JACKIEWICZ MONIKA 92 KS AZS-UWM OLSZTYN 3:08.70

4 WIŚNIEWSKA KATRIN 95 NKS NM LUBAWSKIE 3:15.96

5 DOLNA KATARZYNA 96   ZSZ DZIAŁDOWO 4:03.99

6 MILERSKA MICHALINA 96 ZSZ DZIAŁDOWO 4:19.25

7 FISZER DARIA 95 LO LIDZBARK 4:27.57

300m ppł K

1 STANISZEWSKA ŻANETA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 48.72

2 BLAUTENBERG ANGELIKA 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 49.28

3 MILANOWSKA BEATA 95 KS AZS-UWM OLSZTYN 50.62

4 JANKOWSKA JOANNA 95 NKS NM LUBAWSKIE 52.70

1 SŁOMIŃSKA DOMINIKA   97 KS AZS-UWM OLSZTYN 52.75

2 BURZACKA EMILIA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 54.37

3 JAWORSKA JONATA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 59.53

4 WYSOCKA AGNIESZKA 94 LO LIDZBARK 60.15

w dal K

1 NASIADKA ALEKSANDRA 95 MLKS OSTRÓDA  4.64

2 GRZYBOWSKA JOANNA 96 LKS LUBAWA 4.56

3 POLAK NATALIA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 4.47

4 MACIAK NATALIA 96 NKS NM LUBAWSKIE 4.35

5 PASTUSIAK KINGA 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 4.28

6 ZYBERT ALEKSANDRA   96 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 4.13

7 SUCHOCKA OLIWIA 98 NKS NM LUBAWSKIE 4.06

8 ORZECHOWSKA PAULINA 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 4.04

9 WALENCIEJ EWELINA 96 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 4.03

10 RUMIŃSKA MARIKA 97 LKS LUBAWA 3.91

11 LAMPARSKA ZUZANNA 97 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 3.88

12 KARPIŃSKA MONIKA 98 LKS LUBAWA 3.86

13 DUTKIEWICZ PAULINA 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 3.71

14 PIOTROWSKA ALICJA 98 NKS NM LUBAWSKIE 3.71

15 JAWORSKA JONATA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 3.70

16 ZAPAŚNIK MAŁGORZATA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 3.27

17 LASKOWSKA KAMILA 94 LO LIDZBARK 3.25

18 KŁOSOWSKA PAULINA 94 ZSZ IŁOWO 3.05

60m M seria 1

1 GRZELAK JAKUB 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 8.22

2GRECZKO MARCIN 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 8.29

3 WOJTKIEWICZ KAROL 99 LKS LUBAWA 8.55

4 TRZCIŃSKI KACPER 99   KS AZS-UWM OLSZTYN 8.65

5 SZUMNY MICHAŁ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 8.84

6 GROSS JACEK 99 LKS LUBAWA 9.00

7 GRABOWSKI KAROL 99 DKS WKRA 9.08

8JAKUBOWSKI SEBASTIAN 99 LKS LUBAWA 9.12

9 PIKURA KAMIL 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 9.16

10 JANIK KUBA 99 SP4 DZIAŁDOWO 9.17

11 LANDOWSKI RAFAŁ 00 LKS LUBAWA 9.17

12 CIESIELSKI KACPER 99                         DKS WKRA 9.18

13 PIOTROWICZ CEZARY 99 LKS LUBAWA  9.42

14 KAPELIŃSKI MATEUSZ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 9.43

15 KAMIŃSKI MACIEJ 00 SP3 DZIAŁDOWO 9.45

16 PŁOCHARSKI MIŁOSZ 99 SP4 DZIAŁDOWO 9.60

17 ANTOSZEWSKI KACPER 00 NKS NM LUBAWSKIE 9.61

18 PRZECHODZKI KAMIL 99 SP3 DZIAŁDOWO 9.64

19 PRZYBYSZEWSKI MIKOŁAJ 00 SP3 DZIAŁDOWO 9.70

20 KOCIELA MATEUSZ 00 SP3 DZIAŁDOWO 9.82

21 KŁOSOWSKI BARTOSZ 99 SP3 DZIAŁDOWO 9.85

22 ANYŻ BARTOSZ 99 SP PŁONICA 9.91

23 SZUMNY GRZEGORZ 01 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 10.37

100m M seria 1

1 ŁUGOWSKI PATRYK  95 MLKS OSTRÓDA 11.60

2 KAJETANEK PIOTR 95 MLKS OSTRÓDA 11.73

3 SŁUPSKI RAFAŁ 94 LKS LUBAWA 11.80

4 ŻURAWSKI KRYSTIAN 96 NKS NM LUBAWSKIE 11.90

5 BIEŃKOWSKI WIKTOR 97 LKS LUBAWA 12.12

6 ZIÓŁKOWSKI KRYSTIAN 96 NKS NM LUBAWSKIE 12.21

7 PIETRUSZYŃSKI CEZARY 96 NKS NM LUBAWSKIE 12.30

8 ZERO PATRYK 96 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 12.35

9 KŁOSOWSKI SEBASTIAN 91 DZIAŁDOWO 12.39

10 KALINA BARTOSZ 94 ZSZ DZIAŁDOWO 12.47

11 WIECZOREK HUBERT 96 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 12.62

12 BOMBALICKI ADRIAN 97 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 12.69

13 MULKITYN SYLWESTER 92 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 12.75

14 KONPA GRZEGORZ 94 ZSZ IŁOWO 12.79

15 BUŁAKOWSKI KAMIL 95 ZSZ DZIAŁDOWO 12.80

16 ERNEST KAROL 95 ZSZ IŁOWO 12.90

17 STRZESZEWSKI ARTUR 96 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 12.92

18 GRZELAK JAKUB 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 13.08

19 NOWAK JAKUB 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 13.12

20 KŁOS MICHAŁ 96 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 13.28

21 FIGGIER MATEUSZ 98   LKS LUBAWA    13.29

22 KLIMEK PAWEŁ 96 NKS NM LUBAWSKIE 13.30

23 BRZEZIŃSKI FILIP 96 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 13.49

24 KORDZALSKI ŁUKASZ 94 LO LIDZBARK 13.52

25 SZULC BŁAŻEJ 94 LO LIDZBARK 13.55

26 PŁOCHALSKI MATEUSZ 95 DZIAŁDOWO 13.63

27 GRABOWSKI JAKUB 94 LO LIDZBARK 13.81

28 GOŁĘBIOWSKI WIKTOR 96 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 14.06

29 ZBRZYZNY SEBASTIAN 96 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 14.33

30 JABŁOŃSKI KASPER 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 14.35

31 SZUMNY MICHAŁ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 14.42

32 NIKSA KAMIL 95 ZSZ DZIAŁDOWO 14.85

300m M seria 1

1 GRZYMKOWSKI PATRYK 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 36.81

2 SŁUPSKI RAFAŁ 94 LKS LUBAWA 37.46

3 KAJETANEK PIOTR 95 MLKS OSTRÓDA 38.08

4 ŁUGOWSKI PATRYK 95   MLKS OSTRÓDA 38.40

5 ŻURAWSKI KRYSTIAN 96 NKS NM LUBAWSKIE 39.33

6 SABATOWSKI SEBASTIAN 96 NKS NM LUBAWSKIE 39.83

7 BIEŃKOWSKI WIKTOR 97 LKS LUBAWA 40.24

8 ZIÓŁKOWSKI KRYSTIAN 96 NKS NM LUBAWSKIE 41.47

9 WODZYŃSKI ARTUR 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 41.52

10 NOWAK JAKUB 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 41.96

11 WIECIŃSKI MARCIN 97 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 43.57

12 AUGUSTYNOWICZ LUDWIK 96 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 43.96

13 KOSIN ARTUR 96 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 44.59

14 KLIMEK PAWEŁ 96 NKS NM LUBAWSKIE 44.63

15 RUTKOWSKI ADAM 96 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 45.65

16 JACKOWSKI SEBASTIAN 96 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 45.73

17 GORZKI TOMASZ 94 ZSZ IŁOWO 46.09

18 KARCZEWSKI KAMIL 97 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 46.17

19 HUL ADAM 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 46.23

20 JAKUBOWSKI SEBASTIAN 99 LKS LUBAWA 46.49

21 KASZUBA SZYMON 96  GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 46.73

22 TRZCIŃSKI KACPER 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 47.10

23 JABŁOŃSKI KASPER 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 48.22

24 BORKOWSKI FILIP 97 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 48.44

25 WOJTKIEWICZ KAROL 99 LKS LUBAWA 48.58

26PIOTROWICZ CEZARY 99 LKS LUBAWA 48.76

27GRECZKO MARCIN 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 48.91

28 PIKURA KAMIL 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 50.43

29 KREMSKI CEZARY 98 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 51.03

30 GROSS JACEK 99 LKS LUBAWA 51.67

31 ŚMIGIELSKI NIKODEM 96 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 52.11

32 ZABOROWSKI KRYSTIAN 98 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 53.22

33 LANDOWSKI RAFAŁ 00 LKS LUBAWA 55.56

33 ROGALSKI DAWID 00 SP3 DZIAŁDOWO 57.72

34 ANYŻ BARTOSZ 99 SP PŁONICA 57.89

35 PRZECHODZKI KAMIL 99 SP3 DZIAŁDOWO 58.74

36 BLANK NORBERT 99 SP3 DZIAŁDOWO 67.79

37 KŁOSOWSKI BARTOSZ 99 SP3 DZIAŁDOWO 60.10

600m M

1 JANICKI  PAWEŁ 00 LKS LUBAWA 1:56.33

2 ANTOSZEWSKI KACPER 00 NKS NM LUBAWSKIE 2:02.94

3  ROGALSKI KACPER 99  SP3 DZIAŁDOWO 2:14.46

4 SZOSTEK BARTOSZ 99 SP3 DZIAŁDOWO 2:39.69

1000m M

1 EWERTOWSKI DAMIAN 96  MLKS OSTRÓDA  2:44.54

2 KAJETANEK PAWEŁ 94  MLKS OSTRÓDA  2:44.97

3 JACKIEWICZ MATEUS 97 LKS LUBAWA  2:45.31

4 ILSKI PIOTR 95 KS AZS-UWM OLSZTYN  2:46.47

5 KACZMARSKI MATEUSZ 94 KS AZS-UWM OLSZTYN  2:47.05

6 PASIK ŁUKASZ 95 MLKS OSTRÓDA  2:51.52

7 ŁAKOMY DAWID 96 NKS NM LUBAWSKIE 2:56.68

8 WODZYŃSKI ARTUR 95   UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 2:57.62

9 OLCHOWIK PATRYK 96   GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 3:02.16

10 MARSZELEWSKI PAWEŁ 96 NKS NM LUBAWSKIE 3:03.34

11 ERNEST KAROL 95 ZSZ IŁOWO 3:20.77

12 KĘDZIERSKI HUBERT 96 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 3:25.60

13 FILIPOWICZ ADAM 96    GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 3:28.36

14 SADŁOWSKI RADOSŁAW 95 ZSZ DZIAŁDOWO 3:29.35

1 GÓRECKI DAWID 92 DZIAŁDOWO 3:14.01

2 JACKOWSKI SEBASTIAN 96 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 3:17.78

3 BURZACKI MATEUSZ 98 GIMNAZJUM LIDZBARK 3:24.94

4 MALULU JAKUB 98          GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 3:25.30

5 WISNIEWSKI KRZYSZTOF 96 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 3:26.11

6 SOBOTKA JAKUB 97 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 3:26.94

7 KORDALSKI MATEUSZ 93 ZSZ IŁOWO 3:30.58

8 PANKIEWICZ ADAM 95 ZSZ IŁOWO 3:31.59

9 KUCHARSKI ŁUKASZ 96 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 3:32.30

10 GESEK MACIEJ 96 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 3:39.88

11 SAMSEL ADRIAN 96 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 3:43.33

12 KORDZALSKI ŁUKASZ   94 LO LIDZBARK 3:48.90

300m ppł M

1 GRZYMKOWSKI PATRYK 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 41.71

2 HUL ADAM 97 KS AZS-UWM OLSZTYN     48.25

3 WOJCIESZEK MATEUSZ 94 ZSZ DZIAŁDOWO 52.68

4 KORDALSKI MATEUSZ    93 ZSZ IŁOWO 58.23

w dal M

1 PIETRUSZYŃSKI CEZARY 96 NKS NM LUBAWSKIE 5.91

2 ZERO PATRYK 96 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 5.75

3 BROWAREK DANIEL 93 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 5.70

4 BOBIŃSKI ŁUKASZ 97 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 5.60

5 KŁOSOWSKI SEBASTIAN 91 DZIAŁDOWO 5.52

6 MULKITYN SYLWESTER 92 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 5.52

7 KONPA GRZEGORZ 94    ZSZ IŁOWO 5.36

8 BOMBALICKI ADRIAN 97 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 5.28

9 BRZEZIŃSKI FILIP 96 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 5.21

10 ERNEST KAROL 95 ZSZ IŁOWO 5.17

11 BROWAREK PAWEŁ 97 SP3 DZIAŁDOWO 5.10

12 WIECZOREK HUBERT 96 GIMNAZJUM NR 1 DZIAŁDOWO 5.07

13 GRABOWSKI JAKUB 94 LO LIDZBARK 4.98

14 KALINA BARTOSZ 94     ZSZ DZIAŁDOWO 4.90

15 PAWELSKI BENJAMIN 96 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 4.88

16 STACHOWIAK BARTOSZ 96 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 4.66

17 KARPIŃSKI DAWID 94   LO LIDZBARK    4.58

18 SKIŻYŃSKI PIOTR 94     ZSZ DZIAŁDOWO 4.52

19 DEMBOWSKI JĘDRZEJ 96 GIMNAZJUM NR 2 DZIAŁDOWO 4.35

20 WOJCIESZEK MATEUSZ 94 ZSZ DZIAŁDOWO 4.10

21 SZUMNY MICHAŁ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 4.01

22 KAPELIŃSKI MATEUSZ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 3.39

23 SZUMNY GRZEGORZ 01 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 3.14

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x