Sezon się kończy – Kacper Kozłowski najszybszy w Kielcach

Lekkoatletyczne ostatki - Kacper Kozłowski najszybszy w Kielcach Lekka atletyka
Wysłano dnia 24-08-2010 o godz. 20:44:35 przez a_dabkus
lyde.net
Finalista Mistrzostw Europy Kacper Kozłowski nadal jest w wysokiej formie. Wygrał bieg na 400 metrów podczas krajowego Mityngu Świętokrzyskiego w Kielcach w czasie 46.44. Biorąc pod uwagę kiepską obsadę tej konkurencji (drugi na mecie zawodnik był gorszy o 2,5 sekundy) czas Kacpra bardzo wartościowy. Szkoda tylko, że startuje w tak kiepskich biegach. Wydawało się, że po znakomitym występie w Barcelonie jego akcje wzrosną na tyle, że „załapie się” na kilka poważnych imprez międzynarodowych. Ale to już sprawa menedżera.

Częstochowa

Pod Jasna Góra odbył się mityng lekkoatletyczny – Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy. Wystartowały dwie specjalistki od średnich dystansów z AZS UWM Olsztyn.
Paulina Jakimowska (AZS UWM Olsztyn) była druga na 800 metrów – 2.11.18 (wygrała Arta Keller – Start Otwock-2.10.91) Marta Barcewicz zajęła siódma lokatę na 1500 metrów – 4.41.97. Najlepsza była Danuta Woszczak (UKS Kozienice)-4.31.04. Był to sprawdzian przed Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski, które odbędą się już w ten weekend.