Sobótki lekkoatletyczne w Lubawie – Pierwsze medale, pierwsze emocje

W hali widowiskowo-sportowej OSiR przy gimnazjum w Lubawie  odbyły się sobótki lekkoatletyczne dla uczniów szkół podstawowych. To kolejna miejscowość, gdzie zimą pod dachem próbuje się zorganizować życie w tej dyscyplinie sportu. Nie dziwimy się, że sekcja LKS-u rozwija się tak prężnie, skoro do rywalizacji staje tylu uczniów szkół z Lubawy i okolic. Z zaproszenia skorzystali też młodzi zawodnicy sekcji z Dywit, stali uczestnicy tej imprezy.  Zawody były bardzo udane, dla wielu pierwsze w życiu, stąd tyle pozytywnych emocji. Niektórych rozpierała duma, gdy zostali udekorowani pierwszymi medalami w życiu. Oby nie skończyło się na tym jednym starcie.

 

Wyniki

Bieg na 30m dziewcząt rocznik 1999

Eliminacje

Wittke   Agata SP  Złotowo  5,30

Smolińska Paulina  SP Słupy  5,35

Kwiatkowska  Weronika SP Lubawa  5,35

Fafińska Karolina SP Złotowo 5,40

Zielińska Paulina  SP  Rumienica 5,58

Rybińska  Natalia  SP Lubawa  5,71

Rykaczewska Magdalena  SP Lubawa  5,73

Antoszem Magdalena SP Rumienica  5,88

Finał

1 Wittke  Agata  SP Złotowo  5,16

2 Smolińska  Paulina SP  Słupy 5,20

3 Kwiatkowska  Weronika SP  Lubawa  5,34

4 Fafińska  Karolina SP Złotowo 5,45

Bieg na  30m dziewcząt  rocznik 2000

Kaczerowska  Martyna SP Złotowo  5,43

Słupska Katarzyna  SPZłotowo  5,47

Jatkiewicz  Izabela  SP  Dywity  5,48

Dybich Patrycja  SP Rumienica  5,64

Ruczyńska  Julia  SP Lubawa 5,80

Grubert Natalia SP Bukwałd  5,88

Melnyk  Zuzanna SP Kazanice  5,92

Jacuńska  Kinga SP Lubawa 5,95

Mroczek Anna SP Lubawa  6,00

Hejda Natalia  SP  Lubawa 6,03

Sęk Wiktoria  SP Rumienica 6,07

Chorzelowska Patrycja  SP Rumienica 6,08

Płecha  Paulina  SP Lubawa 6,18

Janiszewska Monika  SP Bukwałd 6,23

Krajewska Patrycja  SP Lubawa 6,25

Szulwic Justyna SP Złotowo 6,30

FINAŁ

1 Jatkiewicz Izabela  SP Dywity  5,31

2 Słupska Katarzyna  SP Złotowo  5,35

3 Kaczerowska Martyna  SP Złotowo 5,43

4 Dybich  Patrycja SP  Rumienica  5,65

Bieg na 30m dziewcząt rocznik   2001/2002

Eliminacje

Kołecka Aneta SP Lubawa 5,70

Janicka Marlena SPZłotowo 5,92

Anaczkowska Julia SPLubawa 5,95

Pokojska Aleksandra  SP  Kazanice 5,97

Rumińska Beata  SP Lubawa 5,97

Kaczmar Antonina SP Lubawa 6,06

Markowska Martyna SP Lubawa 6,13

Klimek Joanna SP Rumienica 6,22

Piotrowicz Magdalena SP Złotowo 6,33

Kempkowska Aleksandra SP Złotowo 6,33

Graman Karolina SP Kazanice 6,40

Szczepańska Julia SP Lubawa 6,50

Radtke Zofia SP Lubawa 6,59

Hejda Daria SP Kazanice 7,22

FINAŁ

1 Kołecka Aneta SP  Lubawa  5,71

2 Anaczkowska Julia SP Lubawa  5,88

3 Janicka Marlena SP Złotowo  5,90

4 Pokojska Aleksandra SP Kazanice  5,91

5 Rumińska Beata SP Lubawa 5,95

Bieg na 30m chłopców rocznik 1999

Wojtkiewicz  Karol  SP  Lubawa 4,92

Zawadzki  Mateusz SP Lubawa 4,96

Karkut  Karol  SP Lubawa  4,98

Modrzewski Artur SP Kazanice 5,07

Olejniczak Miłosz  SP Lubawa 5,11

Gross Jacek  SP Złotowo 5,14

Graszek Albert  SP Lubawa 5,27

Mazurek Damian  SP Lubawa 5,33

Szczepański Igor  SP Lubawa 5,49

Jankowski Paweł  SP Kazanice 5,61

FINAŁ

1 Zawadzki Mateusz  SP Lubawa  4,88

2 Karkut Karol  SP Lubawa  4,92

3 Modrzewski  Artur SP Kazanice  4,98

4 Wojtkiewicz  Karol SP Lubawa  5,02

Bieg na 30m chłopców rocznik 2000

Łuczak Kacper SP Lubawa  5,16

Landowski Rafał SP Złotowo  5,34

Kijewski Adrian SP Lubawa  5,45

Makszyński Bartłomiej SP Lubawa  5,46

Marszelewski Szymon SPZłotowo  5,60

Rykaczewski Piotr SP Kazanice  5,64

Żmijewski Daniel SP Złotowo  5,67

Januszewski Filip SP Lubawa  5,68

Bieniaszewski Paweł SP Lubawa  5,69

Kanterewicz Kamil SP Lubawa  5,78

Jagucki Szymon SP Lubawa  5,82

Neumann Szymon SP Lubawa  5,85

Ostrowski Bartłomiej SP Kazanice  5,91

Jędrychowski  Szymon SP Lubawa  6,10

FINAŁ

1 Łuczak Kacper SP Lubawa 5,28

2 Kijewski Adrian SP Lubawa 5,34

3 Landowski Rafał SP Złotowo 5,38

4 Makszyński Bartłomiej SP Lubawa  5,39

Bieg na 30m chłopców rocznik 2001

Fafiński  Paweł SP Złotowo 5,14

Lewalski Błażej  SP Lubawa  5,35

Gajewski Radosław  SP Lubawa 5,38

Grabowski Bartosz  SP Lubawa  5,43

Frankiewicz Marcin  SP Kazanice  5,58

Żmijewski Kamil  SP Złotowo 5,61

Ochlak Łukasz  SPZłotowo 5,66

Stawiarski Jakub  SP Kazanice  5,67

Karczewski Wojciech SP Kazanice  5,76

Dybich Adam SP Rumienica  5,79

Chorzelewski  Cezary SP Rumienica  5,79

Brzozowski Przemysław SP Kazanice 5,80

Wyżlic Wojciech SP Kazanice  5,83

Nosowicz Miłosz SP Lubawa  5,89

Liszewski Mateusz SP Rumienica  6,02

Pankowski  Maciej SP Lubawa  6,04

Raszkowski Michał SP Rumienica 6,10

FINAŁ

1 Fafiński  Paweł  SP Złotowo 5,13

2 Lewalski  Błażej  SP Lubawa  5,25

3 Grabowski  Bartosz SP Lubawa  5,31

4 Gajewski Radosław SP Lubawa  5,35

{gallery}sobot22{/gallery}

Fot e lubawa

Bieg   na   600m   dziewcząt   rocznik   1999

1 Smolińska  Paulina  SP Słupy  2:04,41

2 Karczewska Sylwia  SP Lubawa  2:10,21

3 Mazurek Monika  SP Lubawa  2:25,21

4 Kopańska Oliwia  SP Lubawa  2:28,09

5 Żuchowska Dorota  SP Lubawa  2:40,24

Bieg na 600m dziewcząt rocznik 2000

Pankowska Małgorzata SP Lubawa 2:02,53

Jatkiewicz Izabela SP Dywity  2:04,25

Lewicka Wiktoria SP  Lubawa  2:17,29

Micka Paulina SP Lubawa 2:19,28

Jabłońska Angelika  SP Kazanice  2:21,47

Janiszewska Monika SP  Bukwałd 2:22,66

Grubert Natalia  SP Bukwałd 2:23,12

Krajewska Angelika  SPLubawa  2:30,48

Płecha Paulina  SP Lubawa  2:42,75

Jarząbek Magdalena  SP Lubawa 2:48,06

Bieg na 600m dziewcząt rocznik 2001

1 Klinicka Laura  SP Lubawa  2:08,40

2 Janicka Marlena  SP Złotowo  2:14,44

3 Lenckowska Aleksandra  SP Kazanice  2:23,02

4 Orzechowska Beata  SP Rumienica  2:27,96

5 Makszyńska Alicja  SP Lubawa  2:31,87

6 Sołobodowska Julia  SP Lubawa  2:36,83

7 Skórzewska Natalia  SP Lubawa  2:36,90

Bieg na 600m chłopców rocznik 1999

1 Jakubowski Sebastian  SP Lubawa  1:53,93

2 Olejniczak Miłosz  SP Lubawa  1:54,86

3 Szczepański Igor  SP Lubawa  1:56,71

4 Mazurek Damian  SP Lubawa  2:02,56

5 Turulski Daniel  SP Lubawa  2:04,15

6 Piotrowicz Cezary  SP Złotowo  2:05,89

7 Rochewicz Piotr  SP Kazanice  2:09,43

8 Jankowski Patryk  SP Lubaw  2:12,75

9 Zakrzewski Łukasz SP Kazanice  2:13,49

Bieg na 600m chłopcówrocznik 2000

1 Janicki Paweł  SP  Złotowo  1:58,22

2 Abram Kamil  SP Lubawa  2:02,78

3 Januszewski Filip SP Lubawa  2:07,40

4 Zakrzewski Cezary  SP Kazanice  2:10,97

5 Bieniaszewski Paweł  SP Lubawa  2:12,56

6 Borkowski Kacper  SP Kazanice  2:19,50

7 Chyrzyński Jakub  SP Rumienica  2:26,28

Bieg na 600m chłopców rocznik 2001

1 Kowalski Adrian  SP  Lubawa 2:07,18

2 Kijewski Marcel  SP Lubawa 2:09,62

3 Nojman Szymon  SP Kazanice 2:13,11

4 Waśniewski  Julian  SP Złotowo  2:21,12

5 Brzozowski Przemysław  SP Kazanice  2:23,80

6 Karczewski Wojciech  SP Kazanice  2:27,05

7 Ewertowski  Mateusz  SP Lubawa  2:29,55

8 Dembski Błażej  SP Lubawa  2:30,95

9 Wiergowski Błażej  SP Lubawa  2:35,17

Skok w dal dziewcząt rocznik 1999

1 Wrońska Wiktoria  SP Lubawa  4,80

2 Karczewska Sylwia  SP Lubawa  4,30

3 Zielińska Paulina  SP Rumienica  4,25

4 Mieczkowska Weronika  SP Kazanice  4,20

5 Kwiatkowska Weronika  SPLubawa  4,00

6Rybińska Natalia  SP Lubawa  3,90

7 Rykaczewska  Magdalena SPLubawa  3,85

8 Kopańska Oliwia  SP Lubawa  3,85

9 Antoszek Magdalena  SP Rumienica  3,75

10 Mazurek Monika SP Lubawa  3,60

11 Graman  Emilia  SPZłotow  3,30

12 Żuchowska Dorota SPLubawa  3,10

Skok w dal dziewcząt rocznik 2000

1 Pankowska Małgorzata  SP Lubawa  4,10

2 Dybich Patrycja  SP Rumienica  3,80

3 Jabłońska Angelika SP Kazanice  3,80

4 Chorzelewska Patrycja SP Rumienica  3,50

5 Lewicka Wiktoria  SP Lubawa  3,30

6 Jacuńska Kinga  SP Lubawa 3,30

7 Ruczyńska  Julia  SP Lubawa  3,30

8 Krajewska Patrycja  SP Lubawa  3,30

9 Szulwic Justyna  SP Złotowo  3,25

10 Sęk Wiktoria  SP Rumienica  3,20

11 Mroczek Anna  SP Lubawa  3,20

12 Hejda Natalia  SP Lubawa  3,00

Skok w dal dziewcząt rocznik 2001/2002

1 Klimek Joanna  SP Rumienica  3,30

2 Rumińska Beata  SP Lubawa  3,30

3 Winiewska Violetta  SP Złotowo  3,30

4 Pokojska Aleksandra SP Kazanice  3,30

5 Kaczmar Antonina  SP Lubawa  3,30

6 Kozłowska Roksana  SPZłotowo  3,25

7 Sołobodowska Julia  SP Lubawa  3,20

8 Skórzewska Natalia  SP Lubawa  3,15

9 Kołecka Aneta  SP Lubawa  3,15

10 Lenckowska Aleksandra  SP Kazanice  3,10

11 Anaczkowska Julia  SP Lubawa  3,05

12 Makszyńska Alicja SP Lubawa  3,00

13 Graman Karolina SP Kazanice  3,00

14 Markowska Martyna SP Lubawa  2,95

15 Klinicka Laura SP Lubawa  2,90

16 Kempkowska Aleksandra SP Złotowo  2,50

17 Hejda Daria  SP Kazanice  2,00

Skok w dal  chłopców rocznik 1999

1 Mówiński  Przemysław  SP Lubawa  4,90

2 Zawadzki Mateusz  SP Lubawa  4,90

3 Modrzewski Artur  SP Kazanice  4,75

4 Wojtkiewicz Karol  SP Lubawa  4,70

5 Machulski Patryk  SP Rumienica  4,40

6 Piotrowicz Cezary  SP Złotowo  4,10

7 Kościński Adrian  SPLubawa  4,10

8 Graszek Albert  SP Lubawa  4,05

9 Maciołek Marek  SPLubawa  3,85

10 Zakrzewski Łukasz  SP Kazanice 3,70

11 Turulski Daniel  SP Lubawa  3,65

12 Kaczyński Szymon  SP Lubawa  3,40

Skok w dal chłopców rocznik 2000

1 Abram Kamil  SP Lubawa  4,23

2 Licznerski Błażej  SP Lubawa  4,10

3 Szczawiński Witold  SP Lubawa  3,77

4 Raczyński Adrian  SP Lubawa  3,75

5 Landowski Rafał  SP Złotowo  3,75

6 Zakrzewski Cezary  SP Kazanice  3,70

7 Rykaczewski Piotr  SP Kazanice  3,70

8 Kanterewicz Kamil  SP Lubawa  3,70

9 Borkowski Kacper  SP Kazanice  3,68

10 Makszyński Bartłomiej  SP Lubawa  3,68

11 Żmijewski Daniel SP Złotowo 3,53

12 Badowski Marcel  SP Lubawa  3,40

13 Jagucki Szymon  SP Lubawa  3,35

14 Kijewski Adrian  SP Lubawa  3,35

15 Chyrzyński Jakub  SP Rumienica  3,30

Skok w dal chłopców rocznik 2001

1 Fafiński Paweł  SP Złotowo 4,20

2 Lewalski Błażej  SP Lubawa 3,95

3 Żmijewski Kamil  SP Złotowo 3,80

4 Borkowski Jakub  SP Kazanice 3,75

5 Stawiarski Jakub  SP Kazanice  3,65

6 Kowalski Adrian  SP Lubawa  3,63

7 Grabowski Bartosz  SP Lubawa  3,60

8 Nojman Szymon  SP Kazanice  3,60

9 Frankiewicz Marcin SP Kazanice  3,55

10 Raszkowski Michał  SP Rumienica  3,46

11 Wyżlic Wojciech SP Kazanice  3,42

12 Kijewski Marcel  SP Lubawa  3,24

13 Dybich Adam  SP Rumienica  3,20

14 Chorzelewski Cezary  SP Rumienica  3,12

15 Liszewski Mateusz  SP Rumienica  3,05

16 Pankowski Maciej  SP Lubawa  3,05

17 Ewertowski Mateusz  SP Lubawa  2,30

Pchnięcie piłką lekarską 1 kg dziewcząt rocznik 1999

1 Wrońska Wiktoria  SP Lubawa  17,25

2 Mieczkowska Weronika SP Kazanice  14,07

3 Fafińska Karolina SP Złotowo  10,52

4 Orzechowska Aneta SP Złotowo  10,22

5 Machujska Małgorzata SP Złotowo  9,94

6 Wittke  Agata SP Złotowo  9,49

7 Pietrzak Zuzanna SP Kazanice  8,65

8 Brzezińska Oliwia SP  Lubawa  8,48

Pchnięcie piłką lekarską 1 kg dziewcząt rocznik   2000

1 Słupska Katarzyna SP Złotowo  11,52

2 Mroczek Magdalena  SP Lubawa  10,21

3 Krajewska Angelika  SP Lubawa  9,52

4 Kaczerowska  Martyna SP Złotowo 9,40

5 Melnyk Zuzanna SP Kazanice 8,57

6 Jarząbek Magdalena SP Lubawa 8,36

7 Micka Paulina SP Lubawa 7,43

8 WyżlicAngelika SP Kazanice 7,28

9 Mówińska Julia SP Kazanice 7,25

Pchnięcie piłką  lekarską 1 kg   dziewcząt rocznik 2001/2002

1 Winiewska Violetta SP Złotowo  11,00

2 Kozłowska Roksana SP Złotowo  7,85

3 Szczepańska Julia SP Lubawa  7,27

4 Górska Magdalena SP Kazanice  7,23

5 Dymkowska Marta SP Kazanice  6,54

6 Radtke Zofia SP Lubawa  6,52

7 Orzechowska Beata SP Rumienica  6,43

8 Orzechowska Hanna SP Złotowo  6,23

9 Szulwic Agata SP  Złotowo 5,99

Pchnięcie piłką lekarską 1 kg chłopców rocznik 1999

1 Mówiński Przemysław SP Lubawa  16,15

2 Machulski Patryk SP Rumienica  15,69

3 Nierzwicki Piotr SP Złotowo  15,34

4 Winiewski Paweł SP Złotowo  14,36

5 Karkut Karol SP Lubawa 14,15

6 Gross Jacek SP Złotowo  13,95

7 Kaczyński Szymon SP Lubawa 13,66

8 Jankowski Patryk SP Lubawa 13,19

9 Kościński Adrian SP Lubawa  12,40

10J akubowski Sebastian SP Lubawa  12,03

Pchnięcie piłką lekarską 1 kg chłopców rocznik 2000

1 Łuczak Kacper SP Lubawa  13,35

2 Raczyński  Adrian SP Lubawa 12,48

3 Szczawiński Witold SP Lubawa  11,79

4 Jędrychowski Szymon SP Lubawa  11,21

5 Mejka Mateusz SP Kazanice 11,08

6 Licznerski Błażej SP Lubawa 11,02

7 Janicki Paweł SP Złotowo  10,59

8 Neumann Szymon SP Lubawa 10,21

9 Marszelewski Szymon SP Złotowo 10,10

10 Ostrowski Bartłomiej SP Kazanice 9,60

11 Badowski Marce SP Lubawa 8,77

Pchnięcie piłką lekarską 1 kg chłopców rocznik 2001

1 Borkowski Jakub  SP  Kazanice 13,23

2 Gajewski Radosław SP Lubawa  11,85

3 Wiergowski Błażej SP Lubawa 11,53

4 Ochlak Łukasz SP Złotowo 11,33

5 Witka Wiktor SP Lubawa 9,70

6 Dembski Błażej SP Lubawa 9,20

7 Antoszem Kamil SP Rumienica 9,15

8 Nosowicz Miłosz SP Lubawa 8,89

9 Liszewski Mateusz SP Rumienica 7,61

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x