Sprawdzian pod hasłem „Witaj szkoło” – Sport im nie przeszkadza

Mityng lekkoatletyczny na stadionie w Kortowie pod hasłem „Witaj szkoło” był na dobrą sprawę sprawdzianem po wakacjach najmłodszej generacji zawodników AZS UWM. Z okazji też skorzystali trochę starsi by sprawdzić formę przed czekającymi ich jeszcze imprezami. Przed nami kilka ważnych zawodów. Już w najbliższy weekend odbędą się międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików, także MP na dystansie 10 km. Każdy miał więc swoje zadania, a najważniejsze, że rywalizacji towarzyszyła piękna pogoda.

Wyniki

100m K

1 SZCZERBACZEWICZ  ALEKSANDRA  96  KS AZS-UWM OLSZTYN  13.12

2 BRZEZICKA  JUSTYNA     94  KS AZS-UWM OLSZTYN  13.38

3 TAPEK  PAULINA  93  KS AZS-UWM OLSZTYN  13.52

200m K

1 SZCZERBACZEWICZ  ALEKSANDRA  96  KS AZS-UWM OLSZTYN  26.45

2 BRZEZICKA  JUSTYNA  94  KS AZS-UWM OLSZTYN  26.72

3 TAPEK  PAULINA 93  KS AZS-UWM OLSZTYN  27.32

4 ZIÓŁKOWSKA  PAULINA  97  KS AZS-UWM OLSZTYN  28.09

5 ŁĘGOWSKA  EWELINA  95  KS AZS-UWM OLSZTYN  28.28

300m K

1 KUBICKA  ALICJA  97  KS AZS-UWM OLSZTYN  45.83

2 SŁOMIŃSKA  DOMINIKA  97  KS AZS-UWM OLSZTYN  45.95

3 MIKULAK  NATALIA  97  KS AZS-UWM OLSZTYN  46.12

4 KĘDZIA  MILENA  97  KS AZS-UWM OLSZTYN  49.07

5 JAKUBOWSKA  KLAUDIA  97  KS AZS-UWM OLSZTYN  53.85

6 KALISZ  JUSTYNA  97  KS AZS-UWM OLSZTYN  53.98

400m K

1 LISOWSKA  ALEKSANDRA  90  KS AZS-UWM OLSZTYN  61.45

2 KULESA  MONIKA  92  KS AZS-UWM OLSZTYN 62.29

3 PACHOLCZYK  ADRIANNA  96  KS AZS-UWM OLSZTYN  62.62

4 TRZECIAK  MAGDALENA 95  KS AZS-UWM OLSZTYN 63.25

5 STRUCIŃSKA  DARIA 94  KS AZS-UWM OLSZTYN 64.39

6 RUTKOWSKA  MICHAELA 97  KS AZS-UWM OLSZTYN  64.58

7 KOPEĆ  LUCYNA  93  KS AZS-UWM OLSZTYN  64.67

8 DUZIKOWSKA  ANNA  93 KS AZS-UWM OLSZTYN  67.77

2000m p K

1 LISOWSKA  ALEKSANDRA  90 KS AZS-UWM OLSZTYN  6:20.24

2 STRUCIŃSKA  DARIA  94  KS AZS-UWM OLSZTYN  7:02.94

3 STAŃCZAK  DOMINIKA    96  KS AZS-UWM OLSZTYN  7:12.98

4 KOPEĆ  LUCYNA  93  KS AZS-UWM OLSZTYN  7:32.28

300m ppł K

1 MILANOWSKA  BEATA    95 KS AZS-UWM OLSZTYN  48.82

2 SŁOMIŃSKA  DOMINIKA  97  KS AZS-UWM OLSZTYN  50.70

3 KUBICKA  ALICJA 97  KS AZS-UWM OLSZTYN  53.46

4 MIKULAK  NATALIA  97  KS AZS-UWM OLSZTYN  57.43

4x100m K

1 KS AZS-UWM OLSZTYN (ZIÓŁKOWSKA   PAULINA, SŁOMIŃSKA DOMINIKA KUBICKA ALICJA RUTKOWSKA MICHAELA) – 55.58

kula K (4 kg)

1 IGNATOWICZ  NATALIA    94  KS AZS-UWM OLSZTYN  11.13

2 CZAJKA  DOROTA  93 KS AZS-UWM OLSZTYN  10.23

dysk K

1 CZAJKA  DOROTA  93  KS AZS-UWM OLSZTYN  30.42

2 IGNATOWICZ NATALIA  94  KS AZS-UWM OLSZTYN  26.78

100m M

1 GIESZCZYŃSKI RAFAŁ    94  KS AZS-UWM OLSZTYN  11.39

2 WIESIOŁEK  KACPER 96 KS AZS-UWM OLSZTYN  11.97

3 DĄBROWSKI PAWEŁ  96  KS AZS-UWM OLSZTYN  12.01

4 GROCHECKI DANIEL  93 KS AZS-UWM OLSZTYN 12.15

5 KOREJWO  DAWID  96  KS AZS-UWM OLSZTYN  12.83

6ZARZECZNY  ŁUKASZ 96 KS AZS-UWM OLSZTYN  13.01

7 SURMA MATEUSZ  95  KS AZS-UWM OLSZTYN  13.58

8 GRECZKO  MARCIN  99  KS AZS-UWM OLSZTYN 13.86

9 JABŁOŃSKI  KASPER  98  KS AZS-UWM OLSZTYN  14.82

10 RYBKA  SEBASTIAN  00  KS AZS-UWM OLSZTYN 15.42

11 DZIADKO  MATEUSZ  00  KS AZS-UWM OLSZTYN  15.56

12 BŁASZCZYK  MICHAŁ 00 KS AZS-UWM OLSZTYN  15.68

200m M

1 GIESZCZYŃSKI  RAFAŁ 94  KS AZS-UWM OLSZTYN  23.26

2 WIESIOŁEK  KACPER 96  KS AZS-UWM OLSZTYN  24.07

3 GRECZKO  MARCIN 99  KS AZS-UWM OLSZTYN  28.90

4 JABŁOŃSKI  KASPER 98  KS AZS-UWM OLSZTYN  30.22

300m M

1 BACZEWSKI MATEUSZ  95  KS AZS-UWM OLSZTYN  37.04

2 ŁĘGOWSKI ROBERT  96  KS AZS-UWM OLSZTYN  40.15

3 POMORSKI KAMIL  96 KS AZS-UWM OLSZTYN    42.59

4 SUDUJKO RYSZARD  97 KS AZS-UWM OLSZTYN 44.62

5 RYBKA SEBASTIAN 00 K   AZS-UWM OLSZTYN  54.18

6 DZIADKO  MATEUSZ  00  KS AZS-UWM OLSZTYN  54.72

600m M

1 ADAMSKI KACPER  95  KS AZS-UWM OLSZTYN  1:26.54

2 HADER RAFAŁ  95  KS AZS-UWM OLSZTYN  1:28.69

3 NIECIECKI RAFAŁ  95  KS AZS-UWM OLSZTYN   1:29.13

800m M

1 SZABLEWSKI TOMASZ  93  KS AZS-UWM OLSZTYN  2:01.60

2 MISIEWICZ MICHAŁ 95  KS AZS-UWM OLSZTYN  2:03.83

2000m M

1 LIPIŃSKI  SZYMON 94  KS AZS-UWM OLSZTYN  6:06.20

2 CHMIELIŃSKI  MATEUSZ  95  KS AZS-UWM OLSZTYN  6:20.13

3 RATUSZYŃSKI  MICHAŁ   96 KS AZS-UWM OLSZTYN 6:54.10

4x100m M

1 KS AZS-UWM OLSZTYN 1 (ŁĘGOWSKI ROBERT, ZARZECZNY ŁUKASZ, KOREJWO DAWID DĄBROWSKI PAWEŁ) – 48.99

2 KS AZS-UWM OLSZTYN 2 (KLEPACKI JACEK, ĆWIK WOJCIECH, MUCZYŃ PIOTR JABŁOŃSKI ADAM) – 51.95

kula M (6kg)

1 MUCZYŃ PIOTR 93 KS AZS-UWM OLSZTYN  14.44

kula M (5kg)

1 KLEPACKI JACEK 94 KS AZS-UWM OLSZTYN  14.43

2 ĆWIK WOJCIECH  94  KS AZS-UWM OLSZTYN  13.59

3 JABŁOŃSKI  ADAM 94 KS AZS-UWM OLSZTYN  12.67

dysk M (1.75kg)

1 MUCZYŃ  PIOTR 93 KS AZS-UWM OLSZTYN  39.73

dysk M (1.5kg)

1 KLEPACKI JACEK 94  KS AZS-UWM OLSZTYN  37.01

2 JABŁOŃSKI ADAM  94  KS AZS-UWM OLSZTYN  31.38

3 ĆWIK WOJCIECH 94 KS AZS-UWM OLSZTYN  30.52

4 MOŁDA  MARCIN  99  KS AZS-UWM OLSZTYN  18.80

oszczep M (800g)

1 MUCZYŃ PIOTR 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 36.06

oszczep M (700g)

1 ĆWIK  WOJCIECH  94  KS AZS-UWM OLSZTYN   56.02

2 KLEPACKI  JACEK  94  KS AZS-UWM OLSZTYN  35.84

3 JABŁOŃSKI  ADAM  94  KS AZS-UWM OLSZTYN 30.51

4 LIPIŃSKI  SZYMON 94 KS AZS-UWM OLSZTYN  16.97

oszczep M (600g)

1 WIESIOŁEK  KACPER  96  KS AZS-UWM OLSZTYN  24.18

2 SARNACKI MICHAŁ  99  KS AZS-UWM OLSZTYN  19.38

3 RATUSZYŃSKI MICHAŁ    96 KS AZS-UWM OLSZTYN  18.30

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x