Światowy Konrada podczas Gimnazjady w Pasłęku – Każdy ma swoje indywidualności

We wtorek (4 czerwca) w Pasłęku odbył się Wojewódzki Finał Gimnazjady w lekkiej atletyce. Hitem dnia były światowe wyniki uzyskane przez miotacza ze Szczytna Konrada Bukowieckiego.Tym razem pchnął kulę (5 kg) na odległość 21.01, a w rzucie dyskiem (1,5 kg) osiągnął 56.26. Zawody miały też innych bohaterów, choćby Wiktora Bieńkowskiego z Grodziczna, który wygral 100 m i 300 m. W mistrzostwach nie zabrakło indywidualności, ale wśród szkół nie było monopolistów. I bardzo dobrze.

 

 

WYNIKI

DZIEWCZĘTA

Bieg na 100 m

Finał

1 Potasznik Paulina 98 Gim Dywity      12.81

2 Polak Natalia 99 Gim Kraszewo 12.91

3 Licznerska Agata 98 ZSP Elbląg 13.28

4 Tokarewicz Marlena 97 Gim Wilczęta 13.52

5 Piskosz Aleksandra   97 Gim Nr 1 Reszel     13.60

6 Pieczułajtis Martyna 97 Gim Nr 1 Lidzbark Warmiński 14.06

7 Reszke Maja 97 Gim Nr 2 Braniewo 14.94

Bieg na 300 m

1. Bielecka Emilia 99   Gim Nr 5 Olsztyn 42.35

2. Potasznik Paulina 98 Gim Dywity 42.98

3. Łada Alicja  97 Gim Nr 2 Elbląg 43.26

4. Ciosek Patrycja 97  Gim Nr 2 Elbląg 43.76

5. Kolterman Dominika 99 Gim Nr 1 Pasłęk 44.41

6.Papierzyńska Natalia 97 Gim Nr 1 Reszel 46.21

7 Rumińska Marika 97 Gim Lubawa 47.23

8. Kempisty Justyna 98 Gim Nr 2 Olecko 47.40

Bieg na 600 m

1.Kutza Kinga  98 Gim Kurzętnik 1:40.54

2. Słomińska Dominika 97 Gim Nr 23 Olsztyn 1:42.89

3. Terciak Zofia 99 ZS Baranowo 1:45.16

4. Ołów Edyta 99 Gim 1 Gołdap 1:46.94

5. Jamroży Monika 97 ZS Marzęcice 1:50.85

6. Terciak Małgorzata 99 ZS Baranowo 1:51.35

7. Szajwer Justyna 97  Gim Nr 1 Morąg 1:54.78

8. Bogdańska Izabela 99 Gim Nr 2 Braniewo 1:54.96

Bieg na 1000 m

1.Marciniak Paulina 98 Gim Nr 2 Braniewo     3:09.23

2. Wąsikowska Emilia 97 Gim Nr 3 Giżycko 3:15.16

3. Krupa Aleksandra   99 Gim nr 2 Elbląg 3:16.44

4. Mejcz Aleksandra 97 Gim Nr 1 Gołdap 3:27.50

5. Dziadura Weronika 97 Gim Nr 23 Olsztyn 3:28.14

6. Szymańska Agata 99 Gim Pasłęk 3:28.80

7. Jarząbek Ilona 98    Gim Bisztynek 3:30.03

8. Graman Natalia 98   Gim Kazanice  3:32.82

Sztafeta 4 x 100 m

1 Gim nr 2 Elbląg 53.70

2 Gim Nr 2 Braniewo 55.22

3 Gim Nr 1 Pasłęk 55.30

4 Gim Nr 1 Reszel 55.89

5 Gim Nr 2 Morąg 58.43

6 Publiczne Gim Dźwierzuty 58.72

7 Gim Rozogi   58.29

8 Gim Nr 1 Bartoszyce 1:02.11

Pchnięcie kulą

1.Michałek Aleksandra 97 Gim Wilczęta 12.45

2. Piekarska Andżelika 98 Gim Nr 1 Bartoszyce 10.38

3. Biernacka Patrycja   98 Gim Nr 1 Morąg 10.20

4. Latarska Aleksandra 97 Gim Nr 1 Morąg 9.94

5. Sobolewska Izabela 98 Gim Nr 1 Morąg    9.75

6. Flis Aleksandra 99 Gim Nr 1 Pasłęk 9.54

7. Marciniak Julia 97    Gim Nr 2 Braniewo 9.29

8. Żabka Anna 97 Gim Wilczęta 9.22

Rzut oszczepem

1.Mieczkowska Weronika 99  Gim Kazanice  32.40

2. Adamczyk Patrycja 99 Gim Nr 1 Pasłęk     31.94

3. Biernacka Patrycja   98 Gim Nr 1 Morąg    30.86

4. Michałek Aleksandra 97 Gim Wilczęta 29.87

5. Majewska Eryka     97 Gim Nr 1 Pasłęk 27.50

6. Sadowa Magdalena 97 ZSP Elbląg 23.90

Rzut dyskiem

  1. Mendyk Izabela 98 Gim Węgorzewo 42.00
  2. Flis Aleksandra 99 Gim Nr 1 Pasłęk 31.79
  3. Weronika Mieczkowska 99 Gim Kazanice 25.16
  4. Michałek Aleksandra 97    Gim Wilczęta   28.38 PK

Skok wzwyż

  1. Kolterman Dominika 99 Gim Nr 1 Pasłęk 161
  2. Adamczyk Patrycja 99 Gim Nr 1 Pasłęk 155
  3. Tokarewicz Marlena 97 Gim Wilczęta       150
  4. Polak Natalia 99 Gim Kraszewo    145
  5. Zamżyńska Beata 97 ZSP Elbląg   140
  6. Wyżlik Hanna 99   Gim Kazanice  140
  7. Wróbel Joanna 99 Gim Nr 1 Pasłęk 140
  8. Kabarczyk Natalia 98 Gim Wilczęta 125

Skok w dal

1. Żabka Anna 97 Gim Wilczęta 4.72

2. Pieczułajtis Martyna 97 Gim Nr 1 Lidzbark Warm. 4.68

3. Rogozińska Paulina 99 Gim Sępopol 4.56

4. Jaworska Jonata 99 Gim Nr 1 Lidzbark Warm. 4.53

5. Ziejewska Karolina 98 Gim Nr 1 Morąg 4.48

6. Korneluk Monika 98 Gim Nr 2 Elbląg 4.35

7. Kalbarczyk Natalia  98 Gim Wilczęta 4.28

8. Kondrat Klaudia 97 Gim Giżycko    4.19

CHŁOPCY

Bieg na 100 m

Finał

1 Bieńkowski Wiktor   97 Gim Grodziczno 11.22

2 Kowalski Przemysław 97 Gim Nr 2 Pasłęk 11.50

3 Rudzki Kamil 97 Gim Publiczne Bisztynek 11.55

4 Chojnowski Bartosz 97 Gim Nr 2 Giżycko 11.60

5 Żuk Cezary 98 Gim Nr 1 Morąg 11.72

6 Jagnuszewski Paweł Gim Nr 22 Olsztyn 11.80

7 Jurkiewicz Wojciech 99 Gim Sampława 12.44

Bieg na 300 m

1. Bieńkowski Wiktor 97 Gim Grodziczno 37.84

2. Gospodarek Krzysztof 97 Gim Nr 1 Morąg 38.42

3. Tabaka Mariusz 97  Gim Publiczne Bisztynek 39.11

4. Leszczenko Hubert  97 Gim Publiczne Bisztynek 39.12

5. Jagnuszewski Paweł Gim Nr 22 Olsztyn 39.34

6. Kukowski Ernest 99 Gim Wilczęta 39.74

7. Mucharzewski Paweł 97 Gim Nr 2 Morąg 40.10

8. Januszczyk Kamil 98 Gim Nr 2 Olecko 40.42

Bieg na 600 m

1. Mateusiak Cezary 97 Gim Nr 1 Bartoszyce 1:30.42

2. Zyśk Nikodem 97 Gim Rozogi 1:34.64

3. Spustek Marcin 97 Gim Nr 8 Elbląg 1:35.45

Majek Kamil 97 Gim Publiczne Bisztynek 1:35.45

5. Szczęsny Konrad 96 Gim Dywity    1:39.22

6. Zawadzki Szymon 99 Gim Kazanice 1:41.69

7. Jabłoński Kacper 98 Gim Nr 23 Olsztyn 1:43.02

8. Suchecki Szymon 97 Publiczne Gim Dźwierzuty 1:48.82

Bieg na 1000 m

1. Wielgus Mateusz 98 Gim 1 Gołdap 2:45.52

2. Staniszewski Łukasz 97 Gim Prątnica 2:50.79

3. Nowak Dariusz 97 Gim Nr 8 Elbląg 2:53.12

4. Sosnowski Pascal 97 Gim Pasym 2:56.12

5. Rutkowski Mariusz 97 Gim Nr 2 Giżycko 2:27.66

6. Nowakowski Maciej 98 Gim Lubawa 2:58.15

7. Skorupski Damian   98 Gim Sępopol 2:58.68

8. Kuźmowicz Paweł 97 Gim Nr 1 Bartoszyce 3:01.52

Bieg na 2000 m

1. Judek Adrian 98 Gim Nr 8 Elbląg    6:18.26

2. Ferenc Maciej 98 Gim Nr 1 Bartoszyce 6:22.44

3. Greber Dawid 99 Gim Nr 1 Bartoszyce 6:38.20

4. Kuck Kamil 97 Gim Pasym 6:41.39

5. Plawgo Jacek 99 Gim Nr 1 Pasłęk 6:42.68

6. Lachowicz Jan 99 Gim Nr 3 Giżycko 6:54.53

7. Zahorski Grzegorz 99 Gim Nr 2 Braniewo 6:57.70

8. Poreda Konrad 99 Gim Gołdap 7:03.16

Sztafeta 4 x 100 m

1 Gim Publiczne Bisztynek 46.91

2 Gim Nr 1 Bartoszyce 48,35

3 Gim Piecki 49.06

4 Publiczne Gim Dźwierzuty     50.26

5 Gim Nr 8 Elbląg 50.60

Pchnięcie kulą

1. Bukowiecki Konrad 97 Gim Sportowe Szczytno 21.01

2. Łukszo Łukasz 97 Gim Publiczne Dobre Miasto      15.18

3. Suszyński Bartłomiej 97 Gim Nr 1 Reszel 11.53

4. Brzozowski Paweł 97 Gim Pasym 11.18

5. Makuch Rafał 98 Gim Nr 1 Bartoszyce 11.08

6. Wosik Sebastian 97 Publiczne Gim Dźwierzuty 10.60

7. Stangrecki Arkadiusz 97 Gim nr 2 Pasłęk 10.43

8. Rybak Marek 97 Gim Nr 1 Bartoszyce 10.25

Rzut oszczepem

1. Figger Mateusz 98 Gim Kazanice 48.80

2. Małejkyj Damian 97 Gim Wilczęta 42.85

3. Cybulski Jan 97 Gim Nr 7 Elbląg     42.56

4. Oleszkiewicz Daniel 97 Gim Sępopol 38.55

5. Syrewicz Łukasz 99 Gim Lidzbark Warmiński 37.47

6. Powierża Paweł 97  Gim Nr 2 Braniewo 36.08

7. Falkowski Mateusz 97 Gim Nr 4 Olsztyn 34.67

8. Wolanin Hubert 99  Gim Nr 2 Braniewo 34.20

Rzut dyskiem

1. Bukowiecki Konrad 97 Gim Sportowe Szczytno     56.50

2. Łukszo Łukasz 97    Gim Publiczne Dobre Miasto 48.35

3. Mołdysz Mariusz 99 Gim Nr 1 Pasłęk 46.94

4. Pawłowski Damian  97 Gim Nr 2 Braniewo 34.45

5. Figger Mateusz 98   Gim Kazanice  29.33

Skok wzwyż

1. Moskal Jakub 98 Gim Węgorzewo 175

2. Zieliński Dawid97    Gim Prątnica    175

3. Małejkyj Damian 97 Gim Wilczęta 170

4. Trzciński Maciej 97 Gim Rozogi 170

5. Jankowski Marcin 99 Gim Nr 1 Lidzbark Warmiński 165

6. Szpakowski Michał 97 Gim Nr 2 Giżycko 160

7. Kaczmarek Jakub    98 Gim Nr 1 Pasłęk 160

8. Słowiński Bartłomiej 99 Gim Nr 1 Pasłęk 150

Skok w dal

1. Chojnowski Bartosz 97 Gim Nr 2 Giżycko 6.22

2. Szynkowski Konrad 97 Gim Nr 2 Morąg 6.03

3. Moskal Jakub 98 Gim Węgorzewo 5.82

4. Skok Konrad 98 Gim Piecki 5.80

5. Grzelak Jakub 99 Gim Nr 1 Lidzbark Warmiński    5.28

6. Suszyński Bartłomiej 97 Gim Nr 1 Reszel 5.15

7. Krawczyk Mateusz  97 Gim Piecki 5.15

8. Ziółek Sebastian 97 Gim Kraszewo 5.13

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x