Sztafeta zaproszona na Halowe ME – Dylemat wokół Kacpra

Polska sztafeta 4 razy 400m metrów mężczyzn wystartuje w Halowych Mistrzostwach Europy, które odbędą się w pierwszej dekadzie marca w Paryżu . O ile w konkurencjach indywidualnych każdy kraj może wystawić po trzech reprezentantów, o tyle w biegach rozstawnych przewidziano tylko biegi finałowe, stąd ograniczona liczba uczestników. Biało-czerwonych zaproszono, bowiem na liście rankingowej zajmują miejsce w czołowej szóstce obok: Rosji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemiec i Francji. Od kilku sezonów ostoja narodowej sztafety jest Kacper Kozłowski z AZS UWM Olsztyn.

 

 

Jeśli  wychowanek olsztyńskiego klubu zdecyduje się na udział w sezonie halowym jego miejsce w czwórce jest raczej pewne. Powstaje innego rodzaju dylemat. Czy Kacper Kozłowski reprezentować będzie jeszcze barwy olsztyńskiego AZS UWM. Po tegorocznym sezonie, kiedy został finalistą Mistrzostw Europy w biegu indywidualnym na 400 metrów jego osobą zainteresowało się wiele klubów, przedstawiając dość atrakcyjne propozycje. Istnieje poważne zagrożenie, że stracimy jedyną lekkoatletyczna gwiazdę.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x