To mogą być mocne atuty – Bracia Wasilewscy z Gołdapi biegają coraz szybciej

W tym sezonie halowym na szczególną uwagę zasługują wyniki braci: Adam i Artura Wasilewskich z sekcji lekkoatletycznej OSiR Gołdap. Powinni być bardzo mocnymi atutami w halowych Mistrzostwach Polski juniorów młodszych, które w tym tygodniu odbędą się w Spale. Ich ostatni sprawdzian w Białymstoku (19 stycznia) okazał się bardzo udany. Obaj o klasę przewyższali swych rówieśników z Podlasia, osiągali też lepsze wyniki od juniorów, a nawet seniorów. Czasy: Artura – 7.19 i Adama – 7.27 rokują znakomicie, choć musimy cały czas pamiętać, że udział w takiej imprezie jak HMP wiążę się z dużym stresem.

 

Najważniejsze jednak, że mamy kolejnych dwóch bardzo utalentowanych sprinterów i to w sekcji, która do tej pory znajdowała się raczej w cieniu. To duża zasługa trenera Dawida Karniłowicza, który potrafił odkryć zdolności młodych zawodników i jak do tej pory świetnie rozwija ich predyspozycje. Życzyny gołdapianom jak najlepszego startu w hali i z niecierpliwością oczekujemy sezonu letniego, by potwierdzili swoje możliwości

Fot. LA OSiR Goldap

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x