Trójbój i Czwórbój czyli znak wszechstronności – Działdowo kontra Iłowo

W Działdowie odbył się Trójbój Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych. Wystartowali uczniowie SP 4  i SP 3 z Działdowa oraz SP z Iłowa. Uczestnicy rywalizowali na dystansie 60m, rzucie piłeczka palantowa, skoku w dal lub dystansie 300m. Kilka dni wcześniej SP 3  z Działdowa oraz SP z Iłowa walczyły w czwórboju na który składały się: 2 konkurencje  biegowe i 2 techniczne  (60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na dystansie 600m – dziewczęta, bieg na dystansie 1000m – chłopcy. Szkoły otrzymały puchary oraz dyplomy. Spośród wszystkich uczestników imprezy wybrano najlepszych zawodników oraz zawodniczki którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy

 

TRÓJBÓJ

KLASYFIKACJA GENERALNA SZKÓŁ:

DZIEWCZĘTA:

1.Szkoła Podstawowa nr 3 Działdowo 486pkt

2.Szkoła Podstawowa nr 4 Działdowo 355pkt

CHŁOPCY:

1.Szkoła Podstawowa nr 3 Działdowo  516pkt

2.Szkoła Podstawowa nr 4 Działdowo 287pkt

3.Szkoła Podstawowa Iłowo   280pkt

Najlepszy zawodnik:

1.Bąbalicki Kacper 144pkt

1.Rojewski Mikołaj 144pkt

Najlepsza zawodniczka:

1.Prusak Julia 140pkt

Dziewczęta:

1.Prusak Julia  SP 3 Dz-wo 146pkt

2.Zalewska Klaudia   SP 3 Dz-wo  120pkt

3.Komoszyńska Weronika SP 3 Dz-wo 119pkt

4.Mazurek Joanna SP 4 Dz-wo 115pkt

5.Piórek Zuzanna  SP 3 Dz-wo  101pkt

6.Gorzkiewicz Aleksandra SP 23 Dz-wo 97pkt

7.Żuralska Weronika SP 4 Dz-wo 88pkt

8.Kosobucka Weronika SP 4 Dz-wo  81pkt

9.Trąbinska Karolina   SP 4 Dz-wo 71pkt

10.Marchlewska Matylda  SP 4 Dz-wo 64pkt

Chłopcy:

1.Bąbalicki Kacper  SP 3 Dz-wo 144pkt

1.Rojewski Mikołaj SP 3 Dz-wo 144pkt

2.Kocięba Patryk SP 3 Dz-wo 120pkt

3.Jaroszewski Jakub SP 3 Dz-wo 108pkt

4.Górny Kacper SP Iłowo 105pkt

5.Stępień Bartosz SP 3 Dz-wo 91pkt

6.Jakielski Sebastian  SP 4 Dz-wo 84pkt

7.Żujewski Jakub SP 4 Dz-wo 76pkt

8.Lipowski Kacper  SP 4 Dz-wo 71pkt

8.Zaremba Dominik SP Iłowo 71pkt

9.Szpakowski Bartosz SP Iłowo 59pkt

10.Chmielewski Szymon SP Iłowo 45pkt

11.Busk Dominik SP 4 Dz-wo 39pkt

12.Mergiel Krzysztof   SP Iłowo 33pkt

Wyniki poszczególnych  konkurencji:

60m dziewcząt:

1.Prusak Julia   SP 3 Dz-wo 9,66

2.Komoszyńska Weronika SP 3 Dz-wo  10,03

3.Józefowicz Julia SP 4 Dz-wo 10,06 PK

4.Zalewska Klaudia SP 3 Dz-wo  10,13

5.Piórek Zuzanna SP 3 Dz-wo  10,13

6.Mazurek Joanna SP 4 Dz-wo 10,18

7.Gorzkiewicz Aleksandra SP 3 Dz-wo  10,28

8.Zdunek Zuzanna SP 4 Dz-wo 10,32 PK

9.Świniarska Natalia SP 4 Dz-wo 10,40 PK

10.Sobotka Weronika SP 4 Dz-wo 10,87 PK

11.Kamińska Paulina   SP 4 Dz-wo 10,46 PK

12.Żuralska Weronika SP 4 Dz-wo  10,93

13.Marchlewska Matylda SP 4 Dz-wo  11,00

14.Trąbińska Karolina SP 4 Dz-wo  11,11

15.Kosobucka Weronika SP 4 Dz-wo  11,17

Skok w dal dziewcząt:

1.Zdunek Zuzanna Sp 4 Dz-wo 3,50   PK

2.Mazurek Joanna SP 4 Dz-wo 3,46

3.Kamińska Paulina  SP 4 Dz-wo 3,42 PK

4.Józefowicz Julia SP 4 Dz-wo 3,41    PK

5.Świniarska Natalia SP 4 Dz-wo 3,37 PK

6.Żuralska Weronika SP 4 Dz-wo 3,26

7.Sobotka Weronika SP 4 Dz-wo 3,07 PK

8.Marchlewska Matylda SP 4 Dz-wo 3,01

9.Trąbińska Karolina SP 4 Dz-wo 3,00

10.Kosobucka Weronika SP 4 Dz-wo 2,78

300m Dziewcząt:

1.Prusak Julia   SP 3 Dz-wo 56,00

2.Zalewska Klaudia SP 3 Dz-wo 57,18

3.Komoszyńska Weronika SP 3 Dz-wo 57,68

4.Piórek Zuzanna SP 3 Dz-wo 63,81

5.Gorzkiewicz Aleksandra SP 3 Dz-wo 70,72

Rzut piłeczką palantową dziewcząt:

1.Kosobucka Weronika SP 4 Dz-wo  30,05m

2.Gorzkiewicz Aleksandra SP 3 Dz-wo 30m

3.Mazurek Joanna SP 4 Dz-wo 25m

3.Żuralsak Weronika SP 4 Dz-wo 25m

4.Trąbińska Karolina SP 4 Dz-wo 23m

5.Kaminska Paulina SP 4 Dz-wo 22m PK

5.Piórek Zuzanna SP 3 Dz-wo 22m

6.Prusak Julia   SP 3 Dz-wo 21,5m

7.sobotka Weronika SP 4 Dz-wo 20m PK

7.Józefowicz Julia SP 4 Dz-wo 20m PK

8.Zalewska Klaudia SP 3 Dz-wo 19m

9.Komoszyńska Weronika SP 3 Dz-wo 18m

9.Zdunek Zuzanna SP 4 Dz-wo 18m   PK

9.Świniarska Natalia SP 4 Dz-wo 18m PK

9.Marchlewska Matylda SP 3 Dz-wo 18m

60m chłopców

1.Rojewski Mikołaj SP 3 Dz-wo 9,58

2.Bąbalicki Kacper SP 3 Dz-wo 9,67

3.Kępczyński Hubert SP 3 Dz-wo 9,75

4.Stępień Bartosz SP 3 Dz-wo 9,78

5.Górny Kacper SP Iłowo 9,80

5.Jaroszewski Jakub SP 3 Dz-wo 9,80

6.Kocięba  Patryk SP 3 Dz-wo 9,87

7.Szpakowski Bartosz SP Iłowo 9,94

8.Bugowski Maciej SP 4 Dz-wo 9,96 PK

9.Jakielski Sebastian SP 4 Dz-wo 9,97

10.Żuralski Damian SP 4 Dz-wo 10,02

11.Rynkowski Szymon SP 4 Dz-wo    10,18 PK

12.Żujewski Jakub SP 4 Dz-wo 10,24

13.Wodzyński Adrian  SP 4 Dz-wo 10,36 PK

14.Lipowski Kacper SP 4 Dz-wo 10,37

15.Wodzyński Adrian  SP 4 Dz-wo 10,36 PK

16.Bedra Mateusz SP 4 Dz-wo 10,38 PK

17.Malulu Aleksander SP 4 Dz-wo 10,56

18.Busk Dominik SP 4 Dz-wo 10,64

19.Zaremba Dominik SP Iłowo 10,80

20.Mergiel Krzysztof SP Iłowo 10,82

21.Chmielewski Szymon SP Iłowo 10,83

22.Kochański Jakub SP Iłowo 12,00  PK

300m chłopców:

1.Kocięba Patryk SP 3 Dz-wo 53,56

2.Rojewski mikołaj SP 3 Dz-wo 54,17

3.Kępczyński Hubert SP 3 Dz-wo 54,77 PK

4.Żujewski Jakub SP 4 Dz-wo 55,02

5.Bąbalicki Kacper SP 3 Dz-wo 55,27

6.Jaroszewski Jakub SP 3 Dz-wo 55,74

7.Stępień Bartosz SP 3 Dz-wo 56,08

8. Żuralski Damian SP 4 Dz-wo 56,26 PK

9. Bugowski Maciej SP 4 Dz-wo 57,01 PK

10. Bedra Mateusz SP 4 Dz-wo 57,58 PK

11.Wodzyński Adrian SP 4 Dz-wo 59,28 PK

12.Lipowski Kacper SP 4 Dz-wo 59,30

13. Rynkowski Szymon SP 4 Dz-wo   60,05 PK

14.Jakielski Sebastian  SP 4 Dz-wo 60,34

15.Malulu Aleksander SP 4 Dz-wo 62,52

16.Busk Damian SP 4 Dz-wo 69,08

Skok w dal chłopców;

1.Górny Kacper SP Iłowo 3,58

2.Szpakowski Bartosz SP Iłowo 3,41

3.Zaremba Dominik SP Iłowo 3,30

4.Mergiel Krzysztof SP Iłowo 2,92

5.Chmielewski Szymon SP Iłowo 2,80

6.Kochański Jakub SP Iłowo 2,72 PK

Rzut piłeczką palantową chłopców:

1.Bąbalicki Kacper SP 3 Dz-wo 48,5m

2.Rojewski Mikołaj SP 3 Dz-wo 45m

3. Rynkowski Szymon SP 4 Dz-wo 40m PK

4. Żuralski Damian SP 4 Dz-wo 37m PK

5.Górny Kacper SP Iłowo 36m

5. Wodzyński Adrian SP 4 Dz-wo 36m PK

5. Bedra Mateusz SP 4 Dz-wo 36m    PK

6.Kocięba Patryk SP 3 Dz-wo 35,5m

7.Zaremba Dominik SP Iłowo 33,5m

8.Jaroszewski Jakub SP 3 Dz-wo 33m

8.Kępczyński Hubert SP 3 Dz-wo 33m PK

9. Bugowski Maciej SP 4 Dz-wo 31,5m PK

10.Jakielski Sebastian  SP 4 Dz-wo 31m

11Lipowski Kacper SP 4 Dz-wo 27m

12.Kochański Jakub SP Iłowo 25m PK

13.Malulu Aleksander SP 4 Dz-wo 26,5m

14.Chmielewski Szymon SP Iłowo 26m

15.Stępień Bartosz SP 3 Dz-wo 25m

16.Busk Damian SP 4 Dz-wo 24,5m

17.Żujewski Jakub SP 4 Dz-wo 21m

18.Mergiel Krzysztof SP Iłowo 19m

19.Szpakowski Bartosz SP Iłowo 17m

{AdmirorGallery}cyt19(/AdmirorGallery}

CZWORBÓJ

KLASYFIKACJA GENERALNA SZKÓŁ:

DZIEWCZĘTA:

1.Szkoła Podstawowa Iłowo  1021pkt

2.Szkoła Podstawowa nr 3 Działdowo 989pkt

CHŁOPCY:

1.Szkoła Podstawowa nr 3 Działdowo 932 pkt

2.Szkoła Podstawowa Iłowo  637 pkt

Najlepszy zawodnik:

Blank Norbert  217pkt

Najlepsza zawodniczka:

Kłosowska Adrianna   259 pkt

Dziewczęta:

1.Kłosowska Adrianna SP 3 Dz-wo    259pkt

2.Wagner Maria SP Iłowo 238pkt

3.Cichocka Klaudia SP Iłowo 222pkt

4.Polak Patrycja SP 3 Dz-wo  213pkt

5.Drzazga Emilia SP Iłowo       211pkt

6.Gietka Majka SP 3 Dz-wo   210pkt

7.Głusniewska Anita SP Iłowo 190pkt

8.Olęcka Aleksandra SP 3 Dz-wo 163pkt

9.Stachowicz Weronika SP Iłowo 160pkt

10.Polak Patrycja SP 3 Dz-wo 144pkt

11.Dobrzyniecka Natalia SP 3 Dz-wo 127pkt

Chłopcy:

1.Blank Norbert  SP 3 Dz-wo 217pkt

2.Stryjewski Bartosz SP 3 Dzwo 202pkt

2.Ciesielski Kacper SP 3 Dz-wo 202pkt

3.Grabowski Karol SP 3 Dz-wo 158pkt

4.Gałązka Damian SP 3 Dz-wo 153pkt

5.Rogalski Kacper SP 3 Dz-wo 148pkt

6.Radomski Tomasz SP Iłowo 141pkt

7.Ordyszewski Sławomir SP Iłowo 130pkt

8.Kaczerski Dominik SP Iłowo 127pkt

9.Gulajski Konrad SP Iłowo 121pkt

10.Kowalski Jakub SP Iłowo 118pkt

11.Kornafel Dominik SP Iłowo 99pkt

Wyniki poszczególnych  konkurencji:

60m dziewcząt:

1.Wagner Maria SP Iłowo 8,80

2.Gietka Majka SP 3 Dz-wo 8,94

3.Polak Patrycja SP 3 Dz-wo 9,00

4.Cichocka Klaudia SP Iłowo 9,05

5.Kłosowska Adrianna SP 3 Dz-wo 9,20

6.Stachowicz Weronika SP Iłowo 9,49

7.Drzazga Emilia SP Iłowo 9,50

8.Dobrzyniecka Natalia SP 3 Dz-wo   9,88

9.Głuśniewska Anita    SP Iłowo 9,89

10.Pernak Weronika SP Iłowo 9,92

11.Szymańska Roksana SP 3 Dz-wo   10,08 PK

12.Olęcka Aleksandra SP 3 Dz-wo 10,10

12.Borkowska Anita SP Iłowo 10,10  PK

13.Górna Aleksandra   SP Iłowo 10,16 Pk

Rzut piłeczką palantowa dziewcząt:

1.Wagner Maria SP Iłowo 35m

2. Górna Aleksandra SP Iłowo 31m PK

3.Pernak Weronika SP 3 Dz-wo 29m

4.Drzazga Emilia SP Iłowo 28,5m

5.Głuśniewska Anita SP Iłowo 26m

5.Kłosowska Adrianna SP 3 Dz-wo 26m

6.Gietka Majka SP 3 Dz-wo 24m

6.Cichocka Klaudia SP Iłowo 24m

7.Dobrzyniecka Natalia SP  3 Dz-wo 22,5m

8.Polak Patrycja SP 3 Dz-wo  20m

8.Szymańska Roksana SP 3 Dz-wo 20m PK

9.Olęcka Aleksandra SP 3 Dz-wo 17m

9.Borkowska Anita SP Iłowo  17m PK

10.Stachowicz Weronika SP Iłowo 15m

Skok w dal dziewcząt:

1.Wagner Maria SP Iłowo 4,28

2. Cichocka Klaudia SP Iłowo  4,23

3. Głuśniewska Anita SP Iłowo 4,20

4. Gietka Majka SP 3 Dz-wo  4,18

5. Kłosowska Adrianna SP 3 Dz-wo   4,14

6. Drzazga Emilia SP Iłowo 3,92

7.Szymańska Roksana SP 3 Dz-wo 3,91 PK

8.Górna Aleksandra SP Iłowo 3,86 PK

9. Stachowicz Weronika SP Iłowo 3,84

10. Polak Patrycja SP 3 Dz-wo 3,68

11. Pernak Weronika SP 3 Dz-wo 3,60

12.Olęcka Aleksandra SP 3 Dz-wo 3,57

13.Borkowska Anita SP Iłowo 3,57    PK

14. Dobrzyniecka Natalia SP  3 Dz-wo 3,54

600m dziewcząt:

1.Kłosowska Adrianna  SP 3 Dz-wo 1:55,41

2. Polak Patrycja SP 3 Dz-wo 2:08,69

3. Olęcka Aleksandra  SP 3 Dz-wo 2:08,89

4.Drzazga Emilia SP Iłowo 2:14,32

5. Szymańska Roksana SP 3 Dz-wo 2:17,65   PK

6. Cichocka Klaudia SP Iłowo 2:19,87

7. Głuśniewska Anita   SP Iłowo 2:21,44

8. Stachowicz Weronika SP Iłowo 2:24,69

9. Gietka Majka SP 3 Dz-wo  2:26,63

10. Wagner Maria SP Iłowo    2:33,53

11. Pernak Weronika SP 3 Dz-wo 2:40,76

12. Dobrzyniecka Natalia SP  3 Dz-wo 2:41,41

13. Borkowska Anita   SP Iłowo 2:48,32 PK

14. Górna Aleksandra  SP Iłowo 2:56,03

60m Chłopców:

1. Ciesielski KacperSP 3 Dz-wo 8,34

2. Stryjewski Bartosz   SP 3 Dzwo 8,43

3. Grabowski Karol SP 3 Dz-wo 8,46

4. Blank Norbert  SP 3 Dz-wo 8,53

5. Gałązka Damian SP 3 Dz-wo 9,00

6. Rogalski Kacper SP 3 Dz-wo 9,28

7. Radomski Tomasz SP Iłowo 9,20

8. Kowalski Jakub SP Iłowo 9,41

9. Ordyszewski Sławomir SP Iłowo     9,52

10.Kornafel Dominik SP Iłowo 9,60

11.Gulajski Konrad SP Iłowo 9,73

12.Kaczerski Dominik SP Iłowo 9,92

13.Kaminski Krzysztof SP  3 Dz-wo   10,15   PK

Rzut piłeczką palantową chłopców:

1. Stryjewski Bartosz   SP 3 Dzwo 45m

2. Rogalski Kacper SP 3 Dz-wo 43,5m

3. Gałązka Damian SP 3 Dz-wo 41,5m

4. Blank Norbert  SP 3 Dz-wo 41m

5.Ciesielski Kacper SP 3 Dz-wo 38,5m

5. Gulajski Konrad SP Iłowo   38,5m

6. Ordyszewski Sławomir SP Iłowo 37m

6. Radomski Tomasz SP Iłowo 37m

7. Kaczerski Dominik  SP Iłowo 36,5m

8 Grabowski Karol SP 3 Dz-wo 33m

9. Kaminski Krzysztof  SP  3 Dz-wo   32m  PK

9. Kornafel Dominik SP Iłowo 32m

10. Kowalski Jakub SP Iłowo 27,5m

Skok w dal chłopców:

1.Stryjewski Bartosz SP 3 Dzwo 4,53

2. Blank Norbert  SP 3 Dz-wo 4,50

3. Kaczerski Dominik SP Iłowo 4,27

4. Ciesielski Kacper SP 3 Dz-wo 4,09

5. Radomski Tomasz   SP Iłowo 4,05

6. Ordyszewski Sławomir SP Iłowo     3,98

7. Gałązka Damian SP 3 Dz-wo 3,92

8. Gulajski Konrad SP Iłowo   3,87

9. Rogalski Kacper SP 3 Dz-wo 3,72

10. Grabowski Karol SP 3 Dz-wo 3,67

11. Kowalski JakubSP Iłowo  3,60

12. Kaminski Krzysztof SP  3 Dz-wo3,54 PK

13. Stryjewski Bartosz SP 3 Dz-wo 4,53

1000m chłopców:

1. Blank Norbert SP 3 Dz-wo 3:50,13

2. Ciesielski Kacper SP 3 Dz-wo 3:53,88

3. Kowalski Jakub SP Iłowo 3:59,53

4. Grabowski Karol SP 3 Dz-wo 4:10,69

5. Rogalski Kacper SP 3 Dz-wo 4;15,66

6. Ordyszewski Sławomir SP Iłowo 4:27,18

7. Gałązka Damian SP 3 Dz-wo 4:39,51

8. Kaminski Krzysztof SP  3 Dz-wo 4:41,21   PK

9. Kornafel Dominik SP Iłowo 5:02,68

10. Gulajski Konrad SP Iłowo 5:07,40

11. Stryjewski BartoszSP 3 Dz-wo 5:16,19

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x