VI Memoriał Kazimierza Okołowskiego 2021 – Zwieńczenie sezonu w Nowym Mieście Lubawskim

Fot. Stanisław R. Ulatowski/nowe miasto lubawskie.wm
W piątek (1 października) na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne -VI Memoriał im. Kazimierza Okołowskiego. Było to jednocześnie zakończenie sezonu w Powiecie Nowomiejskim. Prócz gospodarzy startowała młodzież z okolicznych miejscowości m.in. Lubawy, Iławy, Kurzętnika, z zaproszenia skorzystali także lekkoatleci z Giżycka i Dywit.

W uroczystości otwarcia udział wzięli starosta Powiatu Nowomiejskiego Pan Andrzej Ochlak, burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego Pan Józef Blank, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim Pan Marek Borkowski, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim Pani Katarzyna Olęcka, dyrektorzy Szkół: Pan Zbigniew Domżalski oraz Pani Ewelina Niścigorska Bojarska oraz Radni Nowomiejscy.

Gościem Honorowym Memoriału był przewodniczący Rady Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim Pan Andrzej Nadolski. W otwarciu uczestniczyli też startujący lekkoatleci oraz goście z Ukrainy. Wszystkich powitał burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego Pan Józef Blank oraz starosta Powiatu Nowomiejskiego Pan Andrzej Ochlak. Otwarcia Memoriału dokonała żona śp. Kazimierza Okołowskiego Pani Elżbieta Okołowska wraz z rodziną. Następnie Starosta, Burmistrz i Pani Elżbieta Okołowska wręczyli statuetki i pamiątki z Nowego Miasta Lubawskiego gościom z Ukrainy. Wszyscy uczestnicy otrzymali posiłek gorący posiłek, a pierwszych trzech zawodników w każdej konkurencji uhonorowano pamiątkowymi medalami. i dyplomami.

Memoriał odbył się dzięki zaangażowaniu miejscowych działaczy lekkoatletycznych oraz sponsorów, a byli nimi:

– Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim,

– Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim,

– Rodzina śp. Kazimierza Okołowskiego,

– Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane „Wierzbowski”. Patronat Medialny imprezy objęli: Gazeta Nowomiejska i Telewizja Eltronik.

Mimo, że to już końcówka sezonu i warunki są coraz trudniejsze uzyskano kilka wartościowych wyników. Najważniejsze, że młodzież wykorzystuje każdą okazje do startów

Wyniki

Rzut dyskiem – Mężczyźni 2008 – 2007

1 Stępień Marcin SP Marzęcice 46,62

Rzut dyskiem – Dziewczęta 2008 – 2007

1 Rykaczewska Nicole LKS Lubawa 23,48

2 Rams Milena LKS Lubawa 22,01

3 Krotowska Nikola LKS Lubawa 21,25

Rzut dyskiem – Dziewczęta 2006 – 2005

1 Kucińska Klaudia LKS Lubawa 34,54

2 Kołodziejska Patrycja LKS Lubawa 32,30

Rzut dyskiem – Mężczyźni 2004 – 2003

1 Ewertowski Mateusz LKS Lubawa 41,51

Skok w dal ze strefy – Dziewczęta 2011 – 2009

1 Konicz Maja LKS Lubawa 3,83

2 Zawadzka Laura SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 3,72

3 Szczepańska Olga SP Mroczno 3,70

4 Wieczorek Marta SP Kurzętnik 3,69

5 Wiśniewska Olga LKS Lubawa 3,66

6 Gortatowska Zuzanna SP Kurzętnik 3,60

7 Zawadzka Barbara SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 3,57

8 Skorupska Wiktoria SP Nr 2 Iława 3,56

9 Prus Viktoriia Ukraina 3,55

10 Mozarczyk Maja SP 2 Iława 3,48

11Ossowska Julia SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 3,43

12 Silinska Yuliia Ukraina 3,35

13 Domżalska Agata SP Kurzętnik 3,27

14 Bartkowska Maja LKS Lubawa 3,23

15 Kłosowska Julia SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 3,12

15 Seroczyńska Pola SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 3,12

17 Pavlenko Maria Ukraina 2,94

18 Orzechowska Laura SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 2,78

19 Kaczerzewska Dominika SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 2,64

Skok w dal ze strefy – Chłopcy 2011 – 2009

1 Dudkowski Artur SP nr 2 Iława 4,45

2 Kowalczyk Korneliusz SP Kurzętnik 4,21

3 Falkowski Antoni SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 4,00

4 Kuz Oleksandr Ukraina 3,98

5 Nadolski Stanisław SP Nr 2 Iława 3,91

6 Koźmiński Arkadiusz SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 3,78

7 Sławiński Oskar SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 3,70

8 Łukwiński Oliwier SP Nr 2 Iława 3,68

9 Pawłowski Piotr SP Nr 2 Iława 3,60

10Baliński Filip SP Mroczno 3,49

11Józefowicz Hubert SP Tereszewo 3,47

12 Bochenek Igor SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 3,44

12Dreszler Marcel LKS Lubawa 3,44

14 Trzciński Antoni SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 3,40

15 Wiśniewski Olivier SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 3,32

16 Przeradzki Antonio SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 3,26

17 Groszewski Kacper SP Mroczno 3,18

18 Kuca Kacper SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 3,15

19 Szczepański Kamil SP Mroczno 2,57

20 Domińczak Gordian SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 2,28

60m – Dziewczęta 2011 – 2009

1 Konicz Maja LKS Lubawa 9,52

2 Szczepańska Olga SP Mroczno 9,65

3 Kamińska Zuzanna SP Brzozie 9,73

4 Rybicka Julia SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 9,76

5 Soboczyńska Luiza SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 9,80

6 Fanslau Nastia SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 9,81

7 Bartkowska Maja LKS Lubawa 9,89

8 Wiśniewska Olga LKS Lubawa 9,94

9 Wieczorek Marta 9,96

10 Prus Viktoriia Ukraina 10,00

11 Stubecka Oliwia SP Brzozie 10,01

12 Soboczyńska Eliza SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 10,08

13 Skóra Antonina SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 10,13

14 Zawadzka Laura SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 10,14

15 Silinska Yuliia Ukraina 10,22

16 Waruszewska Amelia SP Brzozie 10,30

17 Seroczyńska Pola SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 10,34

18 Ossowska Julia SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 10,27

19 Kruszewska Aleksandra SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 10,71

20 Pavlenko Maria Ukraina 10,76

21 Górska Lena SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 10,78

22 Kaczerzewska Dominika SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 11,00

23 Kłosowska Julia SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 11,14

24 Orzechowska Laura SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 11,22

25 Perłowska Anita SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 11,29

Oszczep – Dziewczęta 2006 – 2005

1 Niedziela Julia LKS Lubawa 37,16

2 Kołodziejska Patrycja LKS Lubawa 37,06

3 Kucińska Klaudia LKS Lubawa 21,50

Oszczep – Dziewczęta 2008 – 2007

1 Rams Milena LKS Lubawa 29,81

2 Kołodziejska Karolina LKS Lubawa 24,10

60m – Chłopcy 2011 – 2009

1 Kuz Oleksander Ukraina 9,09

2 Falkowski Antoni SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 9,19

3 Ludwiński Alan SP Nr 2 Iława 9,43

4 Bochenek Igor SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 9,46

5 Szkutnik Maksymilian SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 9,49

6 Mozarczyk Marcel SP Nr 2 Iława 9,99

7 Szczepański Kamil SP Mroczno 10,05

8 Dreszler Marcel LKS Lubawa 10,09

9 Sławiński Oskar SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 10,14

10 Trzciński Antoni SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 10,23

11 Józefowicz Hubert SP Tereszewo 10,26

12 Przeradzki Antonio SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 10,28

13 Fiszer Bartosz SP Marzęcice 10,37

14 Kotewicz Kacper SP Brzozie 10,71

15 Kuca Kacper SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 10,73

16 Fiszer Szymon SP Marzęcice 10,83

17 Waruszewski Patryk SP Brzozie 10,96

18 Groszewski Kacper SP Mroczno 11,03

19 Waruszewski Jakub SP Brzozie 11,14

20 Truszczyński Szymon LKS Lubawa 11,19

21 Baliński Filip SP Mroczno 11,38

22 Wiśniewski Olivier SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 11,93

23 Domińczak Gordian SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 11,99

24 Grabowski Maciej SP Nr 2 Iława 12,30

Pchnięcie kulą – Dziewczęta 2007

1 Krotowska Nikola LKS Lubawa 8,46

2 Gawińska Zuzanna SP Mroczno 7,67

3 Rykaczewska Nicola LKS Lubawa 7,34

4 Rams Milena LKS Lubawa 7,15

5 Witkowska Sandra SP Mroczno 5,58

Pchnięcie kulą – Dziewczęta 2008

1 Barut Neli 6,95

2 Kołodziejska Karolina LKS Lubawa 6,87

Pchnięcie kulą – Dziewczęta 2009 – 2010

1 Jackowska Kinga GUKS ASY Dywity 11,80

2 Ankowska Inga SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 7,40

Pchnięcie kulą – Dziewczęta 2006 – 2005

1 Kucińska Klaudia LKS Lubawa 12,14

2 Kołodziejska Patrycja LKS Lubawa 7,79

3 Niedziela Julia LKS Lubawa 6,89

Pchnięcie kulą – Dziewczęta 2004 – 2003

1 Jakielska Klaudia Zespół Szkół im. C. K. Norwida Nowe Miasto Lubawskie 5,88

Skok w dal – Chłopców 2004 – 2003

1 Woldan Marcin Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 5,70

2 Ziółkowski Paweł Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 5,62

3 Kamiński Wojciech Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 5,34

4 Sobczak Błażej Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 4,83

Skok w dal – Dziewcząt 2004 – 2003

1 Kłosowski Kamil Zespół Szkół im. C. K. Norwida Nowe Miasto Lubawskie 4,31

Skok w dal – Dziewcząt 2004 – 2003

1 Kozłowska Agata Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 3,62

Skok w dal – Chłopców 2006 – 2005

1 Zwoliński Dawid Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 4,82

2 Czapski Mateusz GUKS ASY Dywity 4,57

3 Droma Mateusz Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 4,40

Skok w dal ze strefy – Chłopcy 2012

1 Stoszek Nikolas NKS Nowe Miasto Lubawskie 3,00

2 Ankowski Igor NKS Nowe Miasto Lubawskie 2,87

Skok wzwyż – Chłopców 2006 – 2005

1 Kroplewski Kamil Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 1,25

PK Piotrowicz Michał 1,35

Skok wzwyż – Dziewcząt

PK Jaroszewska Aleksandra 1,30

60m – Chłopcy 2012

1 Stoszek Nikolas NKS Nowe Miasto Lubawskie 10,83

2 Ankowski Igor NKS Nowe Miasto Lubawskie 10,92

100m – Dziewcząt 2008 – 2007

1 Banacka Maja LKS Lubawa 12,99

2 Maleszka Patrycja GUKS ASY Dywity 13,04

3 Depczyńska Wiktoria LKS Lubawa 13,74

4 Jabłońska Weronika SP Nr 2 Iława 13,84

5 Orzechowska Małgorzata SP Nr 2 Iława 13,90

6 Balicka Laura SP Nr 2 Iława 14,18

7 Jakubowska Jowita LKS Lubawa 14,50

8 Chojnowska Adrianna GUKS ASY Dywity 14,57

9 Kamińska Laura LKS Lubawa 14,65

9 Kryger Klaudia SP Nr 2 Iława 14,65

11 Szauer Julia LKS Lubawa 14,76

12 Nawrot Lena SP Nr 2 Iława 14,91

13 Szczepańska Emilia SP Mroczno 14,92

14 Kowalkowska Maja SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 14,96

15 Rudnik Maria SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 15,10

16 Kamińska Magda SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 15,15

17 Skrzeczkowska Amelia SP Nr 2 Iława 15,24

18 Brach Julia SP Nr 2 Iława 15,25

19 Zabłocka Nikola SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 15,27

20 Sadowska Maja LKS Lubawa 15,42

21 Szwarc Lena SP Nr 2 Iława 15,48

22 Kępczyńska Zofia SP Nr 2 Iława 16,61

PK Kliniewska Lena SP Kurzętnik 15,46

100m – Chłopców 2008 – 2007

1 Fiszer Cezary SP Marzęcice 12,86

2 Kemski Maciej SP Nr 2 Iława 12,89

3Zakreta Bartosz LKS Lubawa 12,93

4 Balewski Patryk 13,39

5 Olęcki Kacper SP Mroczno 13,46

6 Zięba Szymon SP Nr 2 Iława 13,47

7 Pokojski Kewin SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 13,50

7 Skonieczka Dominik SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 13,50

9 Szustkowski Maciej SP Nr 2 Iława 13,73

10 Kurczan Jakub SP Nr 2 Iława 13,77

11 Tuszyński Bartosz SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 13,79

12 Szulczewski Jakub SP Nr 2 Iława 13,81

13 Śmiech Paweł SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 13,82

14 Paszynin Jakub SP Nr 2 Iława 13,89

15 Wireński Filip SP Tereszewo 13,91

16 Jeda Michał SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 14,78

17 Świdziński Adam SP Nr 2 Iława 15,09

17 Markowych Oleksandr Ukraina 15,09

19 Kamiński Bartosz SP Tereszewo 15,10

20 Witoń Dawid SP Nr 2 Iława 15,34

100m – Dziewcząt 2006 – 2005

1 Kopka Zuzanna SP Wilkasy 13,79

2 Łakoma Oliwia ZSZ Kurzętnik 13,82

100m – Chłopców 2006 – 2005

1 Stępień Mateusz Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 10,96

2 Wrzosek Adam Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 11,84

3 Zwoliński Dawid Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 13,25

4 Droma Mateusz Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 13,48

5 Gaudecki Kacper Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 14,28

6 Gajewski Wojciech 15,04

Skok w dal – Chłopców 2008 – 2007

1 Góralczyk Kacper SP Wilkasy 5,40

2 Stępień Paweł SP Tereszewo 4,71

3 Kemski Maciej SP Nr 2 Iława 4,60

4 Balewski Patryk SP Kurzętnik 4,48

5 Zakreta Bartosz LKS Lubawa 4,43

6 Gajewski Wojciech SP Mroczno 4,25

7 Olęcki Kacper SP Mroczno 4,19

8 Stalęga Marcel SP Kurzętnik 4,16

9 Kamiński Bartosz SP Tereszewo 3,80

10 Zawacki Oskar SP Kurzętnik 3,75

11Śmiech Paweł SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 3,73

12Pokojski Kewin SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 3,53

Skok w dal – Kobiet 2008 – 2007

1 Harajda Zuzanna SP Nr 2 Iława 4,37

2 Jurowska Lidia 4,33

3Depczyńska Wiktoria LKS Lubawa 4,12

4 Labicka Oliwia LKS Lubawa 4,08

5 Rudnik Maria SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 4,06

6 Balicka Laura SP Nr 2 Iława 4,03

7 Dembińska Maria SP Nr 2 Iława 3,89

8 Szauer Julia LKS Lubawa 3,80

9 Szczepańska Emilia SP Mroczno 3,10

PK Kopko Zuzanna SP Wilkasy 4,78

100m – Chłopcy 2004 – 2003

1 Samulewicz Jan Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 10,42

2 Balewski Dawid Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 11,32

3 Ewertowski Mateusz LKS Lubawa 13,38

300m – Dziewcząt 2008 – 2007

1 Jurowska Lidia SP Wilkasy 46,43

2 Banacka Maja LKS Lubawa 46,83

3 Chojnowska Adriana GUKS ASY Dywity 49,56

4 Sobotka Weronika SP Nr 2 Iława 50,75

5 Jakubowska Jowita LKS Lubawa 50,75

6 Labicka Oliwia LKS Lubawa 51,10

7 Skorubska Wiktoria SP Nr 2 Iława 51,13

8 Graszek Wiktoria SP Marzęcice 52,49

9 Baranik Oliwia SP Nr 2 Iława 52,79

10 Szatkiewicz Martyna SP Nr 2 Iława 52,93

11 Mozarczyk Maja SP Nr 2 Iława 52,98

12 Rogowska Klaudia SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 53,74

13 Kamińska Magdalena SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 53,76

14 Muszyńska Zuzanna SP Nr 2 Iława 54,13

15 Jarmoczyk Paulina SP Nr 2 Iława 54,50

16 Chudzińska Amelia SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 1,03,45

PK Soboczyńska Eliza SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 53,02

PK Prus Viktoriia Ukraina 53,40

PK Soboczyńska Luiza SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 52,95

PK Skóra Antonina 1,03,53

PK Fanslau Nastia SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 57,62

Pchnięcie kulą – Chłopcy 2004 – 2003

1 Ewertowski Mateusz LKS Lubawa 12,89

2 Balewski Dawid Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim10.61

Pchnięcie kulą – Chłopcy 2006 – 2005

1 Garbicz Szymon Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 7,60

Pchnięcie kulą – Chłopców 2008 – 2007

1 Stępień Marcin SP Marzęcice 14,16

2 Dembiński Jakub SP Mroczno 9,64

3 Domżalski Patryk SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 9,27

4 Rosankiewicz Cezary SP Marzęcice 8,66

5 Mazur Beniamin SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 7,80

6 Kijowa Hubert SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 6,19

Pchnięcie kulą – Chłopców 2009

1 Koźmiński Arek SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 8,14

2 Jaroszewski Jakub SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 7,57

3 Jaroszek Ignacy SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 7,33

300m – Chłopców 2008 – 2007

1 Birbach Wiktoria 43,85

2 Nowak Filip SP Nr 2 Iława 44,48

3 Gajewski Szymon SP Nr 2 Iława 46,35

4 Wiśniewski Błażej SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 46,39

5 Hincmann Franciszek SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 46,43

6 Preus Miłosz SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 46,53

7 Deredas Tobiasz SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 49,72

8 Nadolski Stanisław SP Nr 2 Iława 50,80

9 Ząbeczki Wojciech SP Nr 2 Iława 51,24

10 Karczewski Filip SP Nr 2 Iława 52,78

11 Jakubowski Bartosz SP Nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 54,90

12 Micek Filip SP Nr 3 Nowe Miasto Lubawskie 56,11

400m – Dziewcząt 2006 – 2005

1 Michalska Julia Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 1.15.18

400m – Chłopców 2006 – 2005

1 Stępień Mateusz Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 53.01

2 Czapski Mateusz GUKS ASY Dywity 1.01.42

3 Jarzembowski Sebastian SP Marzęcice 1.07.43

4 Kozłowski Mateusz Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 1.09.64

600m – Dziewcząt 2008 – 2007

1 Gurzyńska Julia 1.53.89

2 Kamińska Laura LKS Lubawa 1.56.13

3 Kanicz Aleksandra LKS Lubawa 2.02.83

600m – Chłopców 2008 – 2007

1 Piotrowicz Marcel 1.43.21

2 Ługiewicz Paweł SP Nr 2 Nowe Miasto Lubawskie 1.44.00

800m – Chłopców 2006 – 2005

1 Zasuwa Karol Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 2.52.24

800m – Chłopców 2004 – 2003

1 Woldan Marcin Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 2.22.01

2 Skronik Wojciech Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku 2.32.23

800m – Dziewcząt 2006 – 2005

1 Ługiewicz Alina Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 2.38.14

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

lekka atletyla nowe miasto lubawskie sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x