W Iławie jesienne czwartki la na mecie – Liderzy na całą zimę…

Czwartki lekkoatletyczne odbywają się w kilku miastach województwa warmińsko-mazurskiego m. in. w Iławie, gdzie startuje sporo utalentowanej młodzieży z całego powiatu. Jesienią odbyły się cztery imprezy, które dość wyraźnie skrystalizowały punktacje Grand Prix. Mamy liderów poszczególnych konkurencji, ale oczywiście nic nie jest jeszcze przesądzone.

Klasyfikacje po 4 imprezach

1000 metrów

Chłopcy

rocznik 2002

1.RYBIŃSKI FILIP SSP 2 IŁAWA 4 160

2.BORKOWSKI MACIEJ SSP KAZANICE 3 154

3.SZCZEPAŃSKI KACPER SSP RUDZIENICE 4 84

4.SMULSKI DOMINIK SSP 4 IŁAWA 3 76

5.ESKA BARTOSZ SSP 3 IŁAWA 3 66

6.ŁYZIŃSKI MICHAŁ SSP 2 IŁAWA 4 45

rocznik 2003

1.SOLIS KONRAD SSP FRANCISZKOWO 3 67

2.KLUKOWSKI MARCIN SSP 3 IŁAWA 3 66

3.ZIELIŃSKI BŁAŻEJ SSP KAZANICE 3 45

rocznik 2004

1.ZALEWSKI MACIEJ SSP 2 IŁAWA 3 63

2.KAPICA KACPER SSP FRANCISZKOWO 2 15

3.CHEŁSTOWSKI JAKUB SSP 4 IŁAWA 3 12

4.KUCZEK MARCIN SSP 4 IŁAWA 2 12

5.CICHOREK MATEUSZ SSP FRANCISZKOWO 1 0

6.LEWANDOWSKI MAKSYMILIAN SSP 4 IŁAWA 1 0

300 metrów

Dziewczęta

Rocznik 2002

1.PIOTRKIEWICZ EWA SSP 2 IŁAWA 2 106

2.FALKOWSKA PATRYCJA SSP 2 IŁAWA 4 63

3.GORYSZERWSKA PATRYCJA SSP FRANCISZKOWO 3 56

4.KWIATKOWSKA OLGA SSP 2 IŁAWA 1 56

5.IWANKOWSKA ZUZANNA SSP 4 IŁAWA 2 49

6.JANICKA NATALIA SSP ZŁOTOWO 3 21

Rocznik 2003

1.KLIMEK KAJA SSP 2 IŁAWA 3 263

2.MOZARCZYK JULIA SSP 2 IŁAWA 3 122

3.KOZŁOWSKA NICOL SSP ZŁOTOWO 3 115

4.KRZEMIŃSKA KORNELIA SSP 2 IŁAWA 4 73

5.GAMAŃSKA WIKTORIA SSP LUBAWA 4 59

6.OLECH KAROLINA SSP LUBAWA 2 53

Rocznik 2004

1.KRASIŃSKA NATALIA SSP 2 IŁAWA 4 205

2.GOLDIAN NADIA SSP 3 IŁAWA 4 107

3.SAFIANOWSKA ZUZANNA SSP 2 IŁAWA 4 93

4.SULLEY SAMANTA SSP 2 IŁAWA 4 83

5.JANUSZEWSKA MAJA SSP KAZANICE 3 54

6.KAMIŃSKA DARIA SSP KAZANICE 3 52

Chłopcy

rocznik 2002

1.ŁYZIŃSKI MICHAŁ SSP 2 IŁAWA 4 155

2.ŁUKOMSKI MATEUSZ SSP KAZANICE 3 120

3.OSTROWSKI BARTŁOMIEJ SSP 2 IŁAWA 4 107

4.RUDZIŃSKI BARTOSZ SSP ZŁOTOWO 3 71

5.SUCHOCKI JAKUB SSP 2 IŁAWA 3 42

6.KOSZCZKA SZYMON SSP 2 IŁAWA 3 31

rocznik 2003

1.KASPROWICZ MIŁOSZ SSP 3 IŁAWA 4 199

2.PINSKI DAMIAN SSP GROMOTY 4 189

3.TELEJ MARCEL SSP 2 IŁAWA 4 151

4.JASIK ADRIAN SSP 3 IŁAWA 4 137

5.WROŃSKI KONRAD SSP LUBAWA 3 90

6.JAKUBOWSKI MATEUSZ SSP ZŁOTOWO 3 63

rocznik 2004

1.DEKARSKI KACPER SSP 2 IŁAWA 4 206

2.KOWALSKI MIŁOSZ SSP 2 IŁAWA 3 91

3.WIECZOREK WIKTOR SSP 3 IŁAWA 4 79

4.GÓRSKI MACIEJ SSP KAZANICE 1 54

5.LEWICKI IGOR SSP 2 IŁAWA 4 48

6.PALIŃSKI MARCIN SSP 4 IŁAWA 2 24

60metrów

Dziewczęta

Rocznik 2002

1.KAMIŃSKA PAULINA SSP LUBAWA 4 290

2.ŁĄTKOWSKA PATRYCJA SSP LUBAWA 4 274

3.SIEMIŃSKA DARIA SSP BYSZWAŁD 3 225

4.PIOTROWICZ ROKSANA SSP 2 IŁAWA 4 222

5.MISTELSKA WIRGINIA SSP 2 IŁAWA 3 178

6. LANGE JULIA SSP LUBAWA 4 151

Rocznik 2003

1. UZARSKA JULIA SSP LUBAWA 4 357

2. BASIAK WERONIKA SSP 2 IŁAWA 4 223

3. GRADZIK KAROLINA SSP RUDZIENICE 4 221

4. FAFIŃSKA EMILIA SSP ZŁOTOWO 3 163

5. JAKUBOWSKA PATRYCJA SSP LUBAWA 4 138

6. NADOLSKA MARTYNA SSP 2 IŁAWA 3 134

Rocznik 2004

1 GOLDER PATRYCJA SSP ZŁOTOWO 3 145

2.ZALEWSKA MARTA SSP LUBAWA 4 134

3.KACZMAR HANNA SSP LUBAWA 3 110

4.ZŁOTOWSKA JULIA SSP LUBAWA 4 110

5.STRUŻYŃSKA MARTYNA SSP LUBAWA 4 104

6.TOŁOCZKO SARA SSP 2 IŁAWA 3 91

Chłopcy

Rocznik 2002

1.CZARNECKI BARTŁOMIEJ SSP 4 IŁAWA 4 270

2.SENDLEWSKI KACPER SSP LUBAWA 4 194

3.MARCHLEWSKI ŁUKASZ SSP 2 IŁAWA 3 187

4.GUZOWSKI SZYMON SSP LUBAWA 3 126

5. BYTNER PATRYK SSP RUDZIENICE 4 125

6. SUSKI KRZYSZTOF SSP 2 IŁAWA 4 110

Rocznik 2003

1. NEUMAN SZYMON SSP LUBAWA 4 213

2. WOJTOWICZ ŁUKASZ SSP LUBAWA 3 162

3. NASTAJ SZYMON SSP 2 IŁAWA 3 150

4. FALKOWSKI JAN SSP 2 IŁAWA 4 131

5. KŁOSOWSKI KACPER SSP 2 IŁAWA 3 110

6. GRZYWACZ KACPER SSP 3 IŁAWA 4 103

Rocznik 2004

1.TKACZYK JAKUB SSP 2 IŁAWA 4 274

2.FRANKIEWICZ ŁUKASZ SSP KAZANICE 3 196

3.ROGIŃSKI MAKSYMILIAN SSP 2 IŁAWA 4 195

4.CABAN MACIEJ SSP LUBAWA 4 159

5.ZŁOTOWSKI MATEUSZ SSP LUBAWA 4 134

6.KOZŁOWSKI FABIAN SSP ZŁOTOWO 3 128

600 metrów

Dziewczęta

Rocznik 2002

1.FALKOWSKA PATRYCJA SSP 2 IŁAWA 4 188

2.JANICKA NATALIA SSP ZŁOTOWO 3 103

3.PIOTROWICZ ROKSANA SSP 2 IŁAWA 4 84

4.KUSYK KLAUDIA SSP 3 IŁAWA 1 36

5.OWCZAREK AMELIA SSP 3 IŁAWA 1 25

6 ZIÓŁKOWSKA ZOFIA SSP FRANCISZKOWO 4 14

Rocznik 2003

1.WROŃSKA LAURA SSP LUBAWA 3 222

2.RUCIŃSKA JULIA SSP 2 IŁAWA 4 55

3.KŁOSOWSKA WIKTORIA SSP FRANCISZKOWO 4 11

Rocznik 2004

1. KSIUK MARTYNA SSP FRANCISZKOWO 3 47

2. MARKOWSKA ZUZANNA SSP FRANCISZKOWO 3 33

{AdmirorGallery}czwj10{/AdmirorGallery}

Rzut piłeczka palantową

Dziewczęta

Rocznik 2002

1.BRZOZOWSKA KATARZYNA SSP 2 IŁAWA 4 346

2.JABŁOŃSKA SANDRA SSP 2 IŁAWA 4 272

3.MISTELSKA WIRGINIA SSP 2 IŁAWA 3 230

4.TYKARSKA ADRIANNA SSP LUBAWA 4 194

5.ZIÓŁKOWSKA ZOFIA SSP FRANCISZKOWO 4 167

6.GORYSZERWSKA PATRYCJA SSP FRANCISZKOWO 3 164

Rocznik 2003

1.ZAPADKA DOMINIKA SSP 2 IŁAWA 4 383

2.KOZŁOWSKA NICOL SSP ZŁOTOWO 3 312

3.ZAKRZEWSKA ZUZANNA SSP ZŁOTOWO 3 270

4.ARCHACKA NATALIA SSP 2 IŁAWA 4 263

5.NADOLSKA MARTYNA SSP 2 IŁAWA 3 236

6.WIATROWSKA HANNA SSP 2 IŁAWA 3 222

Rocznik 2004

1.SULLEY SAMANTA SSP 2 IŁAWA 4 336

2.STRUŻYŃSKA MARTYNA SSP LUBAWA 4 326

3.GOLDER PATRYCJA SSP ZŁOTOWO 3 232

4.KRASIŃSKA NATALIA SSP 2 IŁAWA 4 229

5.GODZIEBIEWSKA NIKOLA SSP 2 IŁAWA 4 213

6. PRZYBYŁEK JULIA SSP 4 IŁAWA 3 199

Chłopcy

Rocznik 2002

1.CZARNECKI BARTŁOMIEJ SSP 4 IŁAWA 4 355

2.BORKOWSKI MACIEJ SSP KAZANICE 3 280

3.SENDLEWSKI KACPER SSP LUBAWA 4 274

4.DRASZEWSKI DOMINIK SSP KAZANICE 3 222

5.ROGÓRZ SZYMON SSP LUBAWA 4 209

6.GŁADEK FILIP SSP 2 IŁAWA 4 208

Rocznik 2003

1.LEWANDOWSKI JAKUB SSP GROMOTY 4 302

2.TELEJ MARCEL SSP 2 IŁAWA 4 278

3.SADŁOWSKI WOJCIECH SSP 2 IŁAWA 4 270

4.PIETRZAK MACIEJ SSP KAZANICE 3 251

5.FALKOWSKI JAN SSP 2 IŁAWA 4 240

6.WOJTOWICZ ŁUKASZ SSP LUBAWA 3 218

Rocznik 2004

1.ROGIŃSKI MAKSYMILIAN SSP 2 IŁAWA 4 326

2.JANUSZEWSKI PIOTR SSP 3 IŁAWA 4 322

3.SDUN VICTOR SSP 3 IŁAWA 4 319

4.SZCZEPAŃSKI PAWEŁ SSP LUBAWA 4 311

5.KOZŁOWSKI FABIAN SSP ZŁOTOWO 3 291

6.KOZICKI DAMIAN SSP 4 IŁAWA 4 280

Skok w dal

Dziewczęta

Rocznik 2002

1.KAMIŃSKA PAULINA SSP LUBAWA 4 312

2.SIEMIŃSKA DARIA SSP BYSZWAŁD 3 279

3.ŁĄTKOWSKA PATRYCJA SSP LUBAWA 4 248

4.KUKIEŁKA LILIANNA SSP 4 IŁAWA 4 222

5.MACIEJEWSKA NATALIA SSP 4 IŁAWA 4 215

6.LANGE JULIA SSP LUBAWA 4 213

Rocznik 2003

1.UZARSKA JULIA SSP LUBAWA 4 472

2.WROŃSKA LAURA SSP ZŁOTOWO 3 278

3.DUŃSKA DARIA SSP GROMOTY 4 256

4.FAFIŃSKA EMILIA SSP ZŁOTOWO 3 245

5.GRADZIK KAROLINA SSP RUDZIENICE 4 242

6.JAKUBOWSKA PATRYCJA SSP LUBAWA 4 223

Rocznik 2004

1.ZŁOTOWSKA JULIA SSP LUBAWA 4 300

2.ZALEWSKA MARTA SSP LUBAWA 4 255

3.TEREBIŃSKA KAJA SSP RUDZIENICE 4 248

4.JANUSZEWSKA MAJA SSP KAZANICE 3 246

5.TRZCIAŁKOWSKA WIKTORIA SSP 4 IŁAWA 4 228

6.GOLDIAN NADIA SSP 3 IŁAWA 4 223

Chłopcy

Rocznik 2002

1.ŁUKOMSKI MATEUSZ SSP KAZANICE 3 209

2.ROCHOWICZ PAWEŁ SSP GROMOTY 4 184

3.GUZOWSKI SZYMON SSP LUBAWA 3 178

4 MARCHLEWSKI ŁUKASZ SSP 2 IŁAWA 3 176

5.KAPCIŃSKI MACIEJ SSP 4 IŁAWA 4 165 45

6.SUSKI KRZYSZTOF SSP 2 IŁAWA 4 161

Rocznik 2003

1.PINSKI DAMIAN SSP GROMOTY 4 311

2.NEUMAN SZYMON SSP LUBAWA 4 229

3.PETRIKOWSKI MICHAŁ SSP 3 IŁAWA 4 220

4.GRZYWACZ KACPER SSP 3 IŁAWA 4 216

5.FRANKIEWICZ MIŁOSZ SSP GROMOTY 4 212

6.CZUCZKO SZYMON SSP GROMOTY 4 178

Rocznik 2004

1.TKACZYK JAKUB SSP 2 IŁAWA 4 426

2.ZŁOTOWSKI MATEUSZ SSP LUBAWA 4 235

3.KOZICKI KACPER SSP GROMOTY 4 230

4.CABAN MACIEJ SSP LUBAWA 4 228

5.DERESZEWSKI PATRYK SSP LUBAWA 4 226

6.WIECZOREK WIKTOR SSP 3 IŁAWA 4 217

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Franciszkowo iława Kazanice lekka atletyka lubawa Rudzienice Złotowo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x