W Kortowie biegali, skakali, rzucali – Pożegnanie wakacji

Tradycyjnie na zakończenie wakacji odbył się w Olsztynie mityng lekkoatletyczny. Formuła open pozwoliła na start zawodników w różnych grupach wiekowych. Oprócz czołówki z Warmii i Mazur wystąpili reprezentanci innych regionów przebywający u nas na zgrupowaniach. Z pewnością ubarwiło to imprezę i podniosło jej poziom sportowy. Przygotowano szeroki wachlarz konkurencji, warto było w sobotnie popołudnie odwiedzić Kortowo, tym bardziej, że sportowym zmaganiom lekkoatletów towarzyszyła piękna pogoda.

Uzyskano kilka wartościowych wyników. Na 100m Karol Zalewski (AZS-UWM Olsztyn) wygrał swój bieg z czasem 10.84. Bardzo dobre wyniki uzyskały zawodniczki w biegu na 1000m Monika Harasim (AZS-UWM Olsztyn) 2:43.55 oraz Justyna Zembrzuska (AZS-AWF Warszawa) 2:45.04. W pchnięciu kulą Paweł Regin (PKS Gwardia Szczytno) uzyskał 17.85 (kula 6kg) a jego brat Andrzej Regin (PKS Gwardia Szczytno) 17.90 (kula 5kg). Rzut oszczepem wygrała Karolina Bołdysz (KS Polonia Pasłęk) z wynikiem 44.64.

Wyniki Mityngu „Pożegnanie wakacji”

Kobiety:

100 metrów 1 seria

1 ŁUGOWSKA PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 12.73
2 CIBA KAMILA 95 MOS CSIR DĄBROWA GÓRNICZA 12.96
3 BLAUTENBERG ANGELIKA 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 13.01
4 HRECZUCH IZABELA 93 MKS DURASAN PŁOŃSK 13.24
5 DZIADKO MAŁGORZATA 95 AZS-UWM OLSZTYN 13.58
6 BRZEZICKA JUSTYNA 94 AZS-UWM OLSZTYN 13.70
7 SZCZERBACZEWICZ ALEKSANDRA 96 AZS-UWM OLSZTYN 13.92

100 metrów 2 seria

1 MĄDRA MAŁGORZATA 89 KS WARSZAWIANKA WARSZAWA 13.26
2 ŻALIŃSKA WERONIKA 94 AZS-AWF WARSZAWA 13.58
3 SAMUL ANNA 91 AZS-UWM OLSZTYN 13.61
4 SZYMAŃSKA MAGDA 95 MKS KUSY SZCZECIN 13.80
5 MAKAREWICZ DAGMARA 90 AZS-AWF WARSZAWA 13.99
6 SZPAKOWSKA ALICJA 91 LUKS ORNETA 14.13
7 BEKISZ IZABELA 95 AZS-UWM OLSZTYN 14.64

100 metrów 3 seria

1 DOBROWOLSKA PATRYCJA 93 AZS-AWF WARSZAWA 12.99
2 GULCZYŃSKA NATALIA 97 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 13.89
3 SZTADILÓW PAULINA 96 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 14.29
4 SZULIM JOANNA 97 AZS-UWM OLSZTYN 14.76
5 SAWICKA KATARZYNA 94 AZS-AWF WARSZAWA 14.87

100 metrów 4 seria

1 SZALENBAUM ZUZANNA 96 AZS-AWF WARSZAWA 14.34
2 RABIEJ KATARZYNA 95 AZS-AWF WARSZAWA 14.57
3 ROLA KLAUDYNA 96 LUKS ORNETA 14.72
4 PRZYGODA PATRYCJA 98 AZS-AWF WARSZAWA 14.85
5 OKONOWSKA ZUZANNA 98 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 15.47
6 MALISZEWSKA MAGDALENA 97 LKS LUBAWA 15.99

100 metrów 5 seria

1 BITNER ALEKSANDRA 96 MLKL PŁOCK 13.38
2 HENNIG EWELINA 98 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 14.66
3 WYSOCKA MARZENA 95 MKS KUSY SZCZECIN 14.72
4 KARCZEWSKA MAGDALENA 97 LKS LUBAWA 14.85

200 metrów 1 seria

1 DOBROWOLSKA PATRYCJA 93 AZS-AWF WARSZAWA 26.61
2 GÓRECKA MARTA 91 AZS-UWM OLSZTYN 26.95
3 BLAUTENBERG ANGELIKA 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 26.98
4 NIEŚCIOR JUDYTA 92 AZS-UWM OLSZTYN 28.01

200 metrów 2 seria

1 DZIADKO MAŁGORZATA 95 AZS-UWM OLSZTYN 27.37
2 SAMUL ANNA 91 AZS-UWM OLSZTYN 27.99
3 MAKAREWICZ DAGMARA 90 AZS-AWF WARSZAWA 28.81
4 BIRYŁO URSZULA 95 MOS ZATOKA BRANIEWO 29.15
5 SAWICKA KATARZYNA 94 AZS-AWF WARSZAWA 30.46

200 metrów 3 seria

1 JANKOWSKA BARBARA 94 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 28.33
2 NISZTOR KINGA 96 MLKL PŁOCK 29.26
3 RABIEJ KATARZYNA 95 AZS-AWF WARSZAWA 29.95
4 SZALENBAUM ZUZANNA 96 AZS-AWF WARSZAWA 30.57

200 metrów 4 seria

1 BRZEZICKA JUSTYNA 94 AZS-UWM OLSZTYN 28.11
2 GRZYBOWSKA JOANNA 96 LKS LUBAWA 30.64

300 metrów 1 seria

1 PŁUKARSKA KARINA 95 AZS-UWM OLSZTYN 44.57
2 STANISZEWSKA ŻANETA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 44.59
3 BARTCZAK MAGDA 96 MOS ZATOKA BRANIEWO 44.75
4 ŁĘGOWSKA EWELINA 95 AZS-UWM OLSZTYN 44.77

300 metrów 2 seria

1 KUBICKA ALICJA 97 AZS-UWM OLSZTYN 45.97
2 BEKISZ IZABELA 95 AZS-UWM OLSZTYN 47.01
3 PACHOLCZYK ADRIANNA 96 AZS-UWM OLSZTYN 47.22

300 metrów 3 seria

1 GULCZYŃSKA NATALIA 97 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 47.22
2 MALINOWSKA ELŻBIETA 95 GUKS ASY DYWITY 48.92
3 BRZOZOWSKA ANGELIKA 96 LKS LUBAWA 49.84
4 PRZYGODA PATRYCJA 98 AZS-AWF WARSZAWA 50.21
5 ROLA KLAUDYNA 96 LUKS ORNETA 51.65

300 metrów 4 seria

1 PISKOSZ DOMINIKA 94 AZS-UWM OLSZTYN 47.76
2 ANKU ANNA 96 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 48.63
3 BRZOZOWSKA AGNIESZKA 97 AZS-UWM OLSZTYN 49.51

300 metrów 5 seria

1 BITNER ALEKSANDRA 96 MLKL PŁOCK 44.02
2 KŁOSOWSKA ADRIANNA 99 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 49.23
3 DYMEK KLAUDIA 98 AZS-UWM OLSZTYN 49.24
4 GORĄCA EMILIA 97 AZS-UWM OLSZTYN 49.86
5 WASZCZUK JOANNA 97 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 52.28
6 POLEWACZ HANNA 98 AZS-UWM OLSZTYN 52.46

400 metrów 1 seria

1 GÓRECKA MARTA 91 AZS-UWM OLSZTYN 60.48
2 TAPEK PAULINA 93 AZS-UWM OLSZTYN 61.48
3 KOSSAKOWSKA NATALIA 92 AZS-UWM OLSZTYN 62.39
4 BIRYŁO URSZULA 95 MOS ZATOKA BRANIEWO 63.99

600 metrów 1 seria

1 STRUCIŃSKA MARTYNA 95 AZS-UWM OLSZTYN 1:36.44
2 MALISZEWSKA ALEKSANDRA 94 LKS LUBAWA 1:38.28
3 STRUCIŃSKA DARIA 94 AZS-UWM OLSZTYN 1:39.95
4 GIELATA MARLENA 92 MKS MOS KATOWICE 1:41.63
5 KULESA MONIKA 92 AZS-UWM OLSZTYN 1:42.52
6 ŻUKOWSKA WERONIKA 96 MOS CSIR DĄBROWA GÓRNICZA 1:44.13
7 JAKUBCZYK MARLENA 94 MKS MOS KATOWICE 1:44.49
8 SZEWCZYK KINGA 95 AZS-UWM OLSZTYN 1:44.65
9 MULKITYN PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 1:45.28
10 BUDNICKA JUSTYNA 95 MLKL PŁOCK 1:46.20

600 metrów 2 seria

1 WIŚNIEWSKA SYLWIA 96 LKS LUBAWA 1:55.13
2 WIĘCEK KATARZYNA 96 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 1:56.96
3 BACZEWSKA MARTA 95 LKS LUBAWA 1:57.94
4 MALINOWSKA KAROLINA 97 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 1:58.15
5 ZIELIŃSKA NATALIA 97 GUKS ASY DYWITY 1:58.38
6 WIŚNIEWSKA ANNA 96 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 1:58.53
7 WOCHOWSKA MARLENA 95 MLKL PŁOCK 2:00.67
8 JANUSZKIEWICZ PATRYCJA 97 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 2:16.75

1000 metrów

1 SKÓRA AGNIESZKA 93 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 3:02.35
2 JAREMKO NINA 94 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 3:08.67
3 JEDAMSKA KAROLINA 93 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 3:11.61
4 TRZECIAK MAGDALENA 95 AZS-UWM OLSZTYN 3:12.01
5 STAŃCZAK DOMINIKA 96 AZS-UWM OLSZTYN 3:12.68
6 KONARZEWSKA MARTYNA 91 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 3:17.22

1500 metrów z przeszkodami

1 JACKIEWICZ MONIKA 92 AZS-UWM OLSZTYN 5:13.85
2 KOPEĆ LUCYNA 93 AZS-UWM OLSZTYN 5:30.49
3 PARZYCHOWSKA MARTA 94 AZS-UWM OLSZTYN 5:53.13

300 metrów przez płotki 1 seria

1 JAKUBOWSKA KAROLINA 95 LKS LUBAWA 48.06
2 JANKOWSKA BARBARA 94 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 49.45
3 STANISZEWSKA ŻANETA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 49.85
4 MILANOWSKA BEATA 95 AZS-UWM OLSZTYN 50.09
5 ŁAPIŃSKA DOMINIKA 96 AZS-UWM OLSZTYN 52.60

300 metrów przez płotki 2 seria

1 SZPAKOWSKA ALICJA 91 LUKS ORNETA 49.40
2 RADZKA KAROLINA 95 AZS-UWM OLSZTYN 51.14
3 NISKA IWONA 96 MLKL PŁOCK 51.15
4 KRAUSHAR KAROLINA 96 AZS-UWM OLSZTYN 54.81

Sztafeta 4 razy 100 metrów

1 DZIADKO MAŁGORZATA 95 AZS-UWM OLSZTYN 1 53.31
STRUCIŃSKA MARTYNA 95
BEKISZ IZABELA 95
SZCZERBACZEWICZ ALEKSANDRA 96
2 ANKU ANNA 96 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 53.57
ŻEBROWSKA KARINA 97
GULCZYŃSKA NATALIA 97
SZTADILÓW PAULINA 96
3 GORĄCA EMILIA 97 AZS-UWM OLSZTYN 2 57.29
KUBICKA ALICJA 97
DYMEK KLAUDIA 98
BRZOZOWSKA AGNIESZKA 97
4 WIŚNIEWSKA SYLWIA 96 LKS LUBAWA 58.94
MALISZEWSKA MAGDALENA 97
PIOTROWICZ SANDRA 97
KARCZEWSKA MAGDALENA 97

Pchnięcie kulą (4 kg)

1 PEŁKA MONIKA 90 MLKL PŁOCK 11.47
2 MALISZEWSKA ANGELIKA 92 LKS LUBAWA 9.21
3 CZAJKA DOROTA 93 AZS-UWM OLSZTYN 8.21
4 FILIPIAK HONORATA 91 LUKS WARMIA LIDZBARK 8.10
5 RYCHEL HANNA 94 KS POLONIA WARSZAWA 7.48

Pchnięcie kulą (3 kg)

1 MOŚ PATRYCJA 95 MOS CSIR DĄBROWA GÓRNICZA 11.16
2 SZCZUTOWSKA ANNA 95 MLKL PŁOCK 11.08
3 JAKUBOWSKA KAROLINA 95 LKS LUBAWA 10.41
4 KOŁODZIEJSKA ANDŻELIKA 95 MLKL PŁOCK 9.85
5 WIŚNIEWSKA SYLWIA 96 LKS LUBAWA 8.97
6 WRONKA MARLENA 96 MLKL PŁOCK 8.68
7 GULEWSKA ALEKSANDRA 96 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 8.23
8 ŁUKSZO NATALIA 95 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 8.22
9 BABIAK KAROLINA 95 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 7.88
10 MICHALSKA ZOFIA 95 AZS-AWF WARSZAWA 7.79
11 GRALEWSKA DOMINIKA 95 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 7.61
12 RĘBIŚ KINGA 95 AZS-AWF WARSZAWA 7.29
13 KAMIEŃ MAGDALENA 96 AZS-AWF WARSZAWA 7.12

Rzut dyskiem (0,75 kg)

1 SZCZUTOWSKA ANNA 95 MLKL PŁOCK 27.64
2 KOŁODZIEJSKA ANDŻELIKA 95 MLKL PŁOCK 25.71
3 WRONKA MARLENA 96 MLKL PŁOCK 25.67
4 MICHALSKA ZOFIA 95 AZS-AWF WARSZAWA 22.94
5 RYCHEL HANNA 94 KS POLONIA WARSZAWA 22.85
6 WIŚNIEWSKA SYLWIA 96 LKS LUBAWA 22.05
7 RĘBIŚ KINGA 95 AZS-AWF WARSZAWA 20.12
8 DYREK KONSTANCJA 97 AZS-AWF WARSZAWA 19.60
9 KAMIEŃ MAGDALENA 96 AZS-AWF WARSZAWA 16.66

Rzut dyskiem

1 LYTEK MAŁGORZATA 91 AZS-AWF KATOWICE 38.68
2 DUSZA PAULINA 91 MKS MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC 37.24
3 PEŁKA MONIKA 90 MLKL PŁOCK 37.23
4 KARCZEWSKA KAROLINA 94 LKS LUBAWA 18.92

Rzut oszczepem

1 BOŁDYSZ KAROLINA 93 KS POLONIA PASŁĘK 44.64
2 FILIPIAK HONORATA 91 LUKS WARMIA LIDZBARK 30.88
3 CZAJKA DOROTA 93 AZS-UWM OLSZTYN 28.19
4 KARCZEWSKA KAROLINA 94 LKS LUBAWA 27.03
5 JAKUBOWSKA KAROLINA 95 LKS LUBAWA 26.65
6 MALISZEWSKA ANGELIKA 92 LKS LUBAWA 25.07
7 NISZTOR KINGA 96 MLKL PŁOCK 24.30
8 BUSSA NATALIA 93 MKS KUSY SZCZECIN 21.59
9 NISKA IWONA 96 MLKL PŁOCK 20.95
10 GLAUER PATRYCJA 97 MKS MOS KATOWICE 18.70
11 DYREK KONSTANCJA 97 AZS-AWF WARSZAWA 18.49

Skok wzwyż

1 KWAŚNIEWSKA MICHLINA 91 ZLKL ZIELONA GÓRA 1.75
2 GAJEWSKA MONIKA 93 MLKL PŁOCK 1.65
3 AUGUSTYN DOMINIKA 94 MKS MOS KATOWICE 1.55
4 KISZEWSKA KORNELIA 95 MKS KUSY SZCZECIN 1.50
5 GEBERT KLAUDIA 93 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 1.45
6 BUSSA NATALIA 93 MKS KUSY SZCZECIN 1.40
7 NISKA IWONA 96 MLKL PŁOCK 1.40
8 KRZYSZTOFIK AGATA 97 MKS KUSY SZCZECIN 1.40
9 NISZTOR KINGA 96 MLKL PŁOCK 1.35
10 GÓRA KATARZYNA 94 MOS CSIR DĄBROWA GÓRNICZA 1.30
11 GLAUER PATRYCJA 97 MKS MOS KATOWICE 1.25
12 ADAMIEC MARTYNA 97 MKS MOS KATOWICE 1.25
13 JEMIOŁO JULIA 98 MKS KUSY SZCZECIN 1.25
14 SOBOLEWSKA ANNA 95 MKS KUSY SZCZECIN 1.20

Skok w dal

1 SZEWCZAK KATARZYNA 92 MKS DURASAN PŁOŃSK 5.35
2 CIBA KAMILA 95 MOS CSIR DĄBROWA GÓRNICZA 5.18
3 AUGUSTYN DOMINIKA 94 MKS MOS KATOWICE 5.02
4 KWIATKOWSKA MARTA 90 MKS DURASAN PŁOŃSK 4.78
5 CHRUŚCIEL ANDŻELIKA 95 MKS DURASAN PŁOŃSK 4.72
6 BURAKIEWICZ KATARZYNA 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 4.70
7 MILEWSKA MAGDA 92 LUKS WARMIA LIDZBARK 4.62
8 ADAMIEC MARTYNA 97 MKS MOS KATOWICE 4.46
9 JAKUBOWSKA KAROLINA 95 LKS LUBAWA 4.43
10 GRZYBOWSKA JOANNA 96 LKS LUBAWA 4.41
11 SIKORSKA JOLANTA 95 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 4.31
12 GÓRA KATARZYNA 94 MOS CSIR DĄBROWA GÓRNICZA 4.19
13 BRZOZOWSKA ANGELIKA 96 LKS LUBAWA 4.16
14 KARCZEWSKA MAGDALENA 97 LKS LUBAWA 3.95
15 ŻALIŃSKA WERONIKA 94 AZS-AWF WARSZAWA 3.90
16 SULIKOWSKA MARTYNA 98 GUKS ASY DYWITY 3.80
17 PIOTROWICZ SANDRA 97 LKS LUBAWA 3.32
18 MALISZEWSKA MAGDALENA 97 LKS LUBAWA 3.18

Mężczyźni

100 metrów 1 seria

1 ZALEWSKI KAROL 93 AZS-UWM OLSZTYN 10.84
2 SZADE GRZEGORZ 93 MKS MOS KATOWICE 11.00
3 ZRADA MARCIN 92 LUKS ORNETA 11.18
4 OZDARSKI ŁUKASZ 94 AZS-UWM OLSZTYN 11.48
5 GIESZCZYŃSKI RAFAŁ 94 AZS-UWM OLSZTYN 11.52
6 OSTAPIUK MATEUSZ 93 AZS-UWM OLSZTYN 11.61
7 ŁUGOWSKI PATRYK 95 AZS-UWM OLSZTYN 12.29

100 metrów 2 seria

1 PAWLUKIEWICZ PAWEŁ 91 LUKS WARMIA LIDZBARK 12.32
2 PRYSAK KRYSTIAN 96 MKS KUSY SZCZECIN 12.56
3 GRODZKI TEODOR 96 AZS-AWF WARSZAWA 13.70
4 SURMA MATEUSZ 95 AZS-UWM OLSZTYN 14.12
5 STEIN GRZEGORZ 98 AZS-AWF WARSZAWA 14.18
6 KOREJWO DOMINIK 98 AZS-UWM OLSZTYN 14.55
7 DOMAŃSKI MICHAŁ 97 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 14.68

100 metrów 3 seria

1 SOSNOWSKI TOMASZ 93 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 11.54
2 MARACHA SEBASTIAN 94 AZS-UWM OLSZTYN 11.71
3 NAKONIECZNY ŁUKASZ 95 AZS-UWM OLSZTYN 12.44
4 RYŚ DANIEL 96 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 12.86
5 KOWALSKI MICHAŁ 97 AZS-UWM OLSZTYN 13.15

100 metrów 4 seria

1 GRZYMKOWSKI PATRYK 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 11.45
2 MULKITYN SYLWESTER 92 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 12.03
3 ŁABASZEWSKI MACIEJ 95 AZS-UWM OLSZTYN 12.55
4 WOŁYNIEC PIOTR 97 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 12.95
5 MILLER ALEKSANDER 96 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 14.31

100 metrów 5 seria

1 STAFAŃSKI RAFAŁ 94 AZS-AWF WARSZAWA 12.15
2 MAZUR RAFAŁ 97 MKS KUSY SZCZECIN 12.69
3 JUSZCZYK MACIEJ 95 MOS CSIR DĄBROWA GÓRNICZA 12.83
4 GUTKOWSKI ŁUKASZ 98 AZS-AWF WARSZAWA 13.01
5 SOCHACKI MATEUSZ 96 MKS KUSY SZCZECIN 15.76

100 metrów 6 seria

1 OSADNIK DAWID 93 AZS-AWF WARSZAWA 12.07
2 NICKEL ALEKSANDER 94 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 12.87
3 BASTEK MARCIN 95 AZS-UWM OLSZTYN 12.92
4 KOREJWO DAWID 96 AZS-UWM OLSZTYN 13.12
5 MARCISZEWSKI PAWEŁ 94 AZS-UWM OLSZTYN 13.56

100 metrów 7 seria

1 KOCON TOMASZ 92 UKS KUSY WARSZAWA 11.85
2 DAWID BARTOSZ 96 AZS-UWM OLSZTYN 12.71
3 STRUCIŃSKI MACIEJ 97 AZS-UWM OLSZTYN 14.08
4 NAKONIECZNY OSKAR 98 AZS-UWM OLSZTYN 14.58

100 metrów 8 seria

1 GULCZYŃSKI BARTOSZ 95 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 12.19
2 BUBEL KRZYSZTOF 93 MOS CSIR DĄBROWA GÓRNICZA 12.25
3 ZAWADZKI PATRYK 96 LKS LUBAWA 12.85
4 BOJANOWSKI RADOSŁAW 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 13.27

110 metrów przez płotki

1 SZADE GRZEGORZ 93 MKS MOS KATOWICE 14.69
2 WISZNIEWSKI RAFAŁ 92 UKS KUSY WARSZAWA 14.83
3 MULKITYN SYLWESTER 92 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 16.38
4 ROMEK PAWEŁ 92 KS WARSZAWIANKA WARSZAWA 20.36

200 metrów 1 seria

1 GRZYMKOWSKI PATRYK 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 22.98
2 OZDARSKI ŁUKASZ 94 AZS-UWM OLSZTYN 23.31
3 TARNOWSKI ŁUKASZ 93 AZS-AWF WARSZAWA 23.57
4 OSADNIK DAWID 93 AZS-AWF WARSZAWA 24.25

200 metrów 2 seria

1 MARACHA SEBASTIAN 94 AZS-UWM OLSZTYN 24.09
2 SZABŁOWSKI MACIEJ 93 UKS „GIMPAS” PASŁĘK 24.76
3 GODLEWSKI DAMIAN 94 MKS „TRUSO” ELBLĄG 24.82
4 ŁUGOWSKI PATRYK 95 AZS-UWM OLSZTYN 25.29

200 metrów 3 seria

1 DYBCZYŃSKI ARKADIUSZ 94 AZS-AWF WARSZAWA 24.75
2 NAKONIECZNY ŁUKASZ 95 AZS-UWM OLSZTYN 25.59
3 DAWID BARTOSZ 96 AZS-UWM OLSZTYN 25.94
4 MAZUR RAFAŁ 97 MKS KUSY SZCZECIN 26.31

200 metrów 4 seria

1 GIESZCZYŃSKI RAFAŁ 94 AZS-UWM OLSZTYN 23.92
2 OSTAPIUK MATEUSZ 93 AZS-UWM OLSZTYN 23.94
3 STAFAŃSKI RAFAŁ 94 AZS-AWF WARSZAWA 25.55

200 metrów 5 seria

1 SOSNOWSKI TOMASZ 93 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 23.27
2 WOŁYNIEC PIOTR 97 MLUKS POJEZIERZE EŁCKIE 27.29

300 metrów 1 seria

1 ZRADA MARCIN 92 LUKS ORNETA 35.83
2 LENDZION MACIEJ 92 AZS-AWF WARSZAWA 37.48
3 NIEMIEC SEBASTIAN 92 AZS-AWF WARSZAWA 37.82
4 BACZEWSKI MATEUSZ 95 AZS-UWM OLSZTYN 37.97
5 NIECIECKI RAFAŁ 95 AZS-UWM OLSZTYN 41.02
6 ILSKI PIOTR 95 AZS-UWM OLSZTYN 42.03

300 metrów 2 seria

1 CZUBKOWSKI DAMIAN 96 GUKS ASY DYWITY 42.94
2 BOJANOWSKI RADOSŁAW 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 44.05
3 STRUCIŃSKI MACIEJ 97 AZS-UWM OLSZTYN 47.12
4 JAGUCKI PIOTR 97 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 48.78
5 GUTKOWSKI ŁUKASZ 98 AZS-AWF WARSZAWA 49.61

300 metrów 3 seria

1 AUGUSIEWICZ MARCIN 96 AZS-UWM OLSZTYN 45.31
2 ZARZECZNY ŁUKASZ 96 AZS-UWM OLSZTYN 45.82
3 IDZIAK MATEUSZ 97 AZS-UWM OLSZTYN 50.54
4 ŻURAWSKI JAKUB 98 AZS-AWF WARSZAWA 53.82

400 metrów 1 seria

1 KOZIEŁ PIOTR 87 AZS-AWF WARSZAWA 50.42
2 SZABLEWSKI TOMASZ 93 AZS-UWM OLSZTYN 53.35
3 GODLEWSKI DAMIAN 94 MKS „TRUSO” ELBLĄG 54.17
4 PRZYBYŁEK BARTOSZ 93 AZS-UWM OLSZTYN 54.88

600 metrów 1 seria

1 MISIEWICZ MICHAŁ 95 AZS-UWM OLSZTYN 1:29.94
2 ZASADA TOMASZ 94 MLKL PŁOCK 1:31.46
3 MECH ARKADIUSZ 94 MKS MOS KATOWICE 1:32.42
4 KLLIMCZYK KAMIL 96 MKS MOS KATOWICE 1:33.25
5 JACKIEWICZ MATEUSZ 97 LKS LUBAWA 1:41.58
6 KUPIŃSKI MATEUSZ 95 MOS CSIR DĄBROWA GÓRNICZA 1:44.01
7 ORGANISTA JAKUB 95 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 1:49.35

600 metrów 2 seria

1 GRABOWSKI DAWID 95 MOS CSIR DĄBROWA GÓRNICZA 1:35.68
2 FALKOWSKI JAKUB 94 AZS-UWM OLSZTYN 1:36.06
3 SKRZECZ REMIGIUSZ 95 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:40.47
4 KALICZYŃSKI MICHAŁ 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:41.48
5 CZUBKOWSKI DAMIAN 96 GUKS ASY DYWITY 1:44.52
6 PAZIK KAMIL 95 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 1:46.09
7 WYHADAŃCZUK MICHAŁ 96 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 1:47.92

800 metrów

1 PODOLAK MICHAŁ 85 AZS-UWM OLSZTYN 1:51.97
2 ŚWINIARSKI DAWID 89 AZS-UWM OLSZTYN 1:54.56
3 JURGIEWICZ BARTOSZ 90 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 2:03.77
4 NAJMOWICZ PAWEŁ 93 AZS-UWM OLSZTYN 2:04.56
5 NAJMOWICZ SEBASTIAN 91 AZS-UWM OLSZTYN 2:04.74
6 GÓRSKI ARTUR 94 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 2:15.85

1000 metrów (bieg łączony kobiet i mężczyzn)

1 ROGOWSKI ZBIGNIEW 92 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 2:35.5.0
2 WOJTALIK OSKAR 93 AZS-AWF WARSZAWA 2:40.63
3 TOPOLNICKI SZYMON 94 MKS MOS KATOWICE 2:40.76
4 MIEDZIŃSKI KRZYSZTOF 92 MKS „TRUSO” ELBLĄG 2:41.63
5 PUCH DENIS 93 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 2:42.52
6 HARASIM MONIKA 88 AZS-UWM OLSZTYN 2:43.55
7 JANOWSKI FILIP 91 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 2:43.96
8 HADER RAFAŁ 95 AZS-UWM OLSZTYN 2:44.55
9 ZEMBRZUSKA JUSTYNA 86 AZS-AWF WARSZAWA 2:45.04
10 MYSERA EMIL 93 MLKL PŁOCK 2:45.20
11 MIKOŁAJCZYK MATEUSZ 93 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 2:47.24
12 ŚWITAŁA KACPER 93 AZS-UWM OLSZTYN 2:48.15
13 BŁASZCZAK RAFAŁ 95 MLKL PŁOCK 2:49.31
14 DUDKIEWICZ PRZEMYSŁAW 95 MKS MOS KATOWICE 2:53.40
15 CZERWIEŃ KAROL 95 MKS „TRUSO” ELBLĄG 2:54.66
16 GOŁĘBIOWSKI MATEUSZ 95 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 2:57.10
17 KRUPCZYŃSKI MICHAŁ 93 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 2:59.73
18 WODZYŃSKI ARTUR 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 3:07.92
19 MATEUSIAK CEZARY 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 3:11.04
20 KOZŁOWSKI BARTOSZ 96 UKS „GIMPAS” PASŁĘK 3:19.65

2000 metrów (bieg łączony kobiet i mężczyzn)

1 WOROBIEC DAWID 90 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 5:51.34
2 WÓJCIK PAWEŁ 91 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 6:10.50
3 LIPIŃSKI SZYMON 94 AZS-UWM OLSZTYN 6:10.87
4 ZŁOTUCHA ŁUKASZ 95 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 6:11.21
5 FEDAN DOMINIK 94 AZS-UWM OLSZTYN 6:12.31
6 CHMIELIŃSKI MATEUSZ 95 AZS-UWM OLSZTYN 6:17.12
7 BEKIER PIOTR 95 AZS-UWM OLSZTYN 6:23.58
8 LISOWSKA ALEKSANDRA 90 MOS ZATOKA BRANIEWO 6:26.24

300 metrów przez płotki

1 WOŹNIAK PIOTR 91 LUKS ORNETA 41.27
2 NIŹNIK DANIEL 95 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 42.37
3 KRAUT SEBASTIAN 95 MOS CSIR DĄBROWA GÓRNICZA 42.53
4 MROWIEC KORNEL 95 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 46.54

Sztafeta 4 razy 100 metrów

1 OSTAPIUK MATEUSZ 93 AZS-UWM OLSZTYN 1 43.66
OZDARSKI ŁUKASZ 94
GIESZCZYŃSKI RAFAŁ 94
ZALEWSKI KAROL 93
2 TARNOWSKI ŁUKASZ 93 AZS-AWF WARSZAWA 45.32
LENDZION MACIEJ 92
NIEMIEC SEBASTIAN 92
DYBCZYŃSKI ARKADIUSZ 94
3 MISIEWICZ MICHAŁ 95 AZS-UWM OLSZTYN 2 47.79
NAKONIECZNY ŁUKASZ 95
ŁUGOWSKI PATRYK 95
BACZEWSKI MATEUSZ 95
4 RYŚ DANIEL 96 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 48.40
NIŹNIK DANIEL 95
MROWIEC KORNEL 95
GULCZYŃSKI BARTOSZ 95

Pchnięcie kulą (6 kg)

1 REGIN PAWEŁ 92 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 17.85
2 FRIDRYCH PAWEŁ 92 LUKS ORNETA 12.09

Pchnięcie kulą (5 kg)

1 REGIN ANDRZEJ 94 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 17.90
2 ŁUKSZO SEBASTIAN 94 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 16.59
3 KLEPACKI JACEK 94 AZS-UWM OLSZTYN 11.83
4 ŻYGIELEWICZ RAFAŁ 93 AZS-UWM OLSZTYN 11.28
5 JACHIMOWICZ SYLWESTER 94 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 10.54
6 MILEWSKI KONRAD 94 AZS-UWM OLSZTYN 10.23
7 GOLISZEWSKI MICHAŁ 94 LKS LUBAWA 10.15

Pchnięcie kulą (5 kg)

1 WRÓBLEWSKI MATEUSZ 96 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 9.99
2 KAMCZYCKI EDGAR 95 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 8.92
3 TREDER KRYSTIAN 96 LKS LUBAWA 8.79

Pchnięcie kulą (4 kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 12.09
2 SMIRNOW KACPER 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 9.64

Rzut dyskiem

1 TROJANOWSKI MICHAŁ 90 AZS-AWF WARSZAWA 32.67

Rzut dyskiem (1,75 kg)

1 MULKITYN SYLWESTER 92 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 32.72

Rzut dyskiem ( 1,5 kg)

1 SMALCERZ KRZYSZTOF 94 PKE „ENERGETYK” JAWORZNO 41.28
2 KLEPACKI JACEK 94 AZS-UWM OLSZTYN 35.10
3 WENDEL MICHAŁ 94 MOS CSIR DĄBROWA GÓRNICZA 34.02
4 ŻYGIELEWICZ RAFAŁ 93 AZS-UWM OLSZTYN 33.93
5 GOLISZEWSKI MICHAŁ 94 LKS LUBAWA 31.23
6 MILEWSKI KONRAD 94 AZS-UWM OLSZTYN 25.82
7 KISIEL MATEUSZ 93 AZS-UWM OLSZTYN 25.64
8 JACHIMOWICZ SYLWESTER 94 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 22.68

Rzut dyskiem (1 kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 38.20
2 KACZOR MACIEJ 95 MKS KUSY SZCZECIN 28.64
3 SMIRNOW KACPER 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 25.25

Rzut oszczepem (800 g)

1 CYRANKA PRZEMYSŁAW 90 AZS-AWF WARSZAWA 57.03
2 JARZĘBSKI ROBERT 92 AZS-AWF WARSZAWA 42.49
3 MULKITYN SYLWESTER 92 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 41.06
4 PIĄTKOWSKI BARTŁOMIEJ 92 AZS-UWM OLSZTYN 36.64
5 TROJANOWSKI MICHAŁ 90 AZS-AWF WARSZAWA 36.08
6 RADASZKIEWICZ MATEUSZ 89 MLKL PŁOCK 31.31

Rzut oszczepem (700 g)

1 KULASZEWSKI MATEUSZ 94 MKS MOS KATOWICE 59.44
2 GRZYB MAREK 55 WETERAN 52.69
3 PIĄTKOWSKI RADOMIR 93 AZS-UWM OLSZTYN 43.86
4 NOGAL KAMIL 93 MLKL PŁOCK 34.62

Rzut oszczepem (600 g)

1 TREDER KRYSTIAN 96 LKS LUBAWA 42.85
2 BRUJ MATEUSZ 94 AZS-UWM OLSZTYN 40.40
3 KOSTEK DAWID 96 MKS KUSY SZCZECIN 27.15
4 GRODZKI TEODOR 96 AZS-AWF WARSZAWA 21.16

Skok wzwyż

1 RADASZKIEWICZ MATEUSZ 89 MLKL PŁOCK 1.90
2 NOGAL KAMIL 93 MLKL PŁOCK 1.83
3 PAWŁOWSKI DAMIAN 94 MLKL PŁOCK 1.66
4 KACZOR MACIEJ 95 MKS KUSY SZCZECIN 1.63
5 PAZIK KAMIL 95 LKS „OLIMPIC” SZCZECIN 1.45
6 KOSTEK DAWID 96 MKS KUSY SZCZECIN 1.45
7 JEMIOŁO GRZEGORZ 97 MKS KUSY SZCZECIN 1.35

Skok w dal

1 SZABŁOWSKI MACIEJ 93 UKS „GIMPAS” PASŁĘK 6.78
2 BUBEL KRZYSZTOF 93 MOS CSIR DĄBROWA GÓRNICZA 6.20
3 LEWANDOWSKI MICHAŁ 93 MKS DURASAN PŁOŃSK 5.99
4 MADEJSKI MATEUSZ 94 MOS CSIR DĄBROWA GÓRNICZA 5.73
5 ZAWADZKI PATRYK 96 LKS LUBAWA 5.28
6 STEIN GRZEGORZ 98 AZS-AWF WARSZAWA 4.32

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x