W Pasłęku królowały przełaje – Nie udało się wygrać z Mazowszem

W Pasłęku w sobotę (19 marca) spotkali się przełajowcy województw: mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego by rywalizować w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików i eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Rywale byli wyjątkowo mocni i nie udało nam się wygrać żadnej z ośmiu indywidualnej konkurencji. W klasyfikacji zespołowej wśród młodziczek drugie miejsce zajął AZS UWM Olsztyn.

W biegach juniorek i juniorów młodszych po 12 najszybszych na mecie uzyskało awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która niebawem odbędzie się w Bydgoszczy. Cieszy fakt, że reprezentowani byliśmy przez wiele klubów regionu. Przełaje nadal cieszą się dużą popularnością, a uprawiać je można wszędzie.

 

 Wyniki

 

1500 metrów młodziczek

1 Dźwigała Aleksandra  1997  Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki

2 Pazik Kinga  1997  UOLKA Ostrów Mazowiecka

3 Bieńkowska Natalia  1996  Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki

4 Kurpiewska Emilia  1997 Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki

5 Ciesielska Karolina  1996  Miejski Uczniowski Klub Sportowy Płock

6 Barczak Magda  1996  MOS Zatoka Braniewo

7 Kurtel Magdalena  1996  Stowarzyszenie Sportu Atletycznego Legia 1926 Warszawa

8 Owczarek Klaudia  1995  UKS Jedynka Bartoszyce

9 Kłopotowski Ewa  1997  MKS Pogoń Siedlce

10 Balcerek Aleksandra  1996  MLUKS Pojezierze Ełckie

………………………………………………………………………….

12 Kubicka Alicja  1997  KS AZS UWM Olsztyn

19 Malinowska Karolina  1997  MLUKS Pojezierze Ełckie

23 Łada Alicja  1997  MKS Truso Elbląg

32 Kołatka Monika  1997  KS Jeziorak Iława

33 Brzozowska Stańczak  1997  KS AZS UWM Olsztyn

34Zielińska Natalia  1997  GUKS ASY Dywity

35 Rutkowska Michaela  1997  KS AZS UWM Olsztyn

37 Owsiejczuj Natalia  1997  MLUKS Pojezierze Ełckie

40 Ciosek Patrycja  1997  MKS Truso Elbląg

41 Borowska Izabela  1997  MLUKS Pojezierze Ełckie

46 Prokopiuk Alicja  1997   MOS Zatoka Braniewo

47 Kaźmierczak Anna  1996  UKS Jedynka Bartoszyce

48 Kędzia Milena  1997   KS AZS UWM Olsztyn

49 Gigiel Angelika  1996  MOS Zatoka Braniewo

50 Tylnas Sylwia  1997  MLKS Ostróda

52 Ziółkowska Paulina  1997  KS AZS UWM Olsztyn

55 Rola Klaudyna  1996  Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Orneta

 

 2000 metrów młodzików

1Wilk Sylwester  1996  OKS Start Otwock

2 Magnowski Maciej  1996  RLTL – ZTE Radom

3Tokarski Grzegorz  1996  UKS Technik Radom

4 Ewerterski Damian  1996  MLKS Ostróda

5 Zabielski Miłosz  1996  Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki

6 Rogulski Michał  1997  MKS Pogoń Siedlce

7 Niemoto Przemek  1996  MLUKS Pojezierze Ełckie

8 Matuszewski Bartłomiej  1997  MKS Pogoń Siedlce

9 Piórkowski Adam 1996  ULKS Jedlińsk

10 Jastrzębowski Sebastian 1996  MLUKS Pojezierze Ełckie

…………………………………………………………………………..

13 Suchocki Radosław  1996   NKS Nowe Miasto Lubawskie

14 Kukałowicz Michał  1997   Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Orneta

18 Łabendzki Adrian  1996  NKS Nowe Miasto Lubawskie

19 Żurawski Krystian  1996   NKS Nowe Miasto Lubawskie

22 Zawadzki Patryk  1996  Lekkoatletyczny Klub Sportowy Lubawa

23 Sudoł Krystian  1996  Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Orneta

24 Skoczylas Dawid  1997  UKS Jedynka Bartoszyce

25 Ratuszyński Michał  1996  KS AZS UWM Olsztyn

26 Wesiołek Kacper  1996  KS AZS UWM Olsztyn

28 Sudujko Ryszard  1997   KS AZS UWM Olsztyn

29 Romański Tomasz  1996   Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Orneta

30 Myszkiewicz Maciej 1996  KS Jeziorak Iława

31 Fafiński Piotr  1996  KS Jeziorak Iława

32 Woltmanowski Radosław  1997  KS AZS UWM Olsztyn

33 Szydłowski Mateusz  1996  KS Jeziorak Iława

34 Bawikowski Kacper  1997  MLUKS Pojezierze Ełckie

35 Jagielski Oskar  1997  UKS Jedynka Bartoszyce

 

 2500 metrów młodziczek

1 Kopik Amanda  1996   MKS Pogoń Siedlce

2 Stańczyk Dominika  1996   KS AZS UWM Olsztyn

3 Wantowska Aleksandra  1996  KS Jeziorak Iława

4 Ogrodowczyk Natalia  1996  MLKS Ostróda

5 Starzyk Marzena  1996  UKS Olimp Kozienice

6 Pociech Weronika  1996  Ludowy Klub Sportowy Osuchów

7 Kowalska Klaudia  1996  Miejski Klub Sportowy Polonia Warszawa

8 Kisielewska Dorota  1997  MKS Truso Elbląg

9 Kowalska Anna  1996  Miejsko – Ludowy Klub Lekkoatletyczny Płock

10 Słomińska Dominika  1997  KS AZS UWM Olsztyn

……………………………………………………………………………….

13 Mikula Natalia  1997   KS AZS UWM Olsztyn

14 Kudrawiec Monika  1996  MLUKS Pojezierze Ełckie

22 Graczewska Monika  1996   MLUKS Pojezierze Ełckie

 

3000 metrów młodzików

1 Wojtczak Andrzej  1996   Ludowy Klub Sportowy Osuchów

2 Marczak Tomasz  1996  Miejski Klub Sportowy Polonia Warszawa

3 Szatecki Maksymilian 1996  Akademicki Klub Lekkoatletyczny Ursynów

4 Sąpór Hubert  1996   ULKS Jedlińsk

5 Zadroga Maciej  1996  Międzyszkolny Klub Sportowy Durasan Płońsk

6 Owocki Emil  1996  Międzyszkolny Klub Sportowy Durasan Płońsk

7 Jackiewicz Mateusz 1997   Lekkoatletyczny Klub Sportowy Lubawa

8 Mateusiak Cezary  1997  UKS Jedynka Bartoszyce

9 Marszlewski Paweł 1996  NKS Nowe Miasto Lubawskie

10 Leśniewicz Łukasz 1996  Międzyszkolny Klub Sportowy Durasan Płońsk

……………………………………………………………………………………….

12 Czubkowski Damian  1996   GUKS ASY Dywity

15 Olszewska Radosław  1997  MLKS Czarni Olecko

16 Kajdzik Albert   1996  MLKS Ostróda

17 Sobczyński Szymon  1997  UKS MOSiR Działdowo

23 Nowak Dariusz  1997   MKS Truso Elbląg

 

2000 metrów juniorek młodszych

1 Jusińska Marta  1994   Akademicki Klub Lekkoatletyczny Ursynów

2 Maruszewska Dominika 1995  Miejski Uczniowski Klub Sportowy Płock

3 Strucińska Martyna  1995   KS AZS UWM Olsztyn

4 Jusińska Manika  1994  Akademicki Klub Lekkoatletyczny Ursynów

5 Trzeciak Magdalena  1995  KS AZS UWM Olsztyn

6 Kondeja Emilia  1994  UKS Victoria Józefów

7 Cabaj Iwona  1994  MKS Pogoń Siedlce

8 Jarzyńska Anita  1995  Stowarzyszenie Sportu Atletycznego Legia 1926 Warszawa

9 Słowik Wioleta  1995  MKS Pogoń Siedlce

10 Górna Aleksandra  1994  MKS Truso Elbląg

……………………………………………………………………………..

11 Milanowska Beata  1995  KS AZS UWM Olsztyn

13 Staniszewska Żaneta  1995  UKS MOSiR Działdowo

14 Ługowska Patrycja  1995  UKS MOSiR Działdowo

15 Brzezicka Justyna  1994  KS AZS UWM Olsztyn

16 Dziążak Malwina  1994  Miejski Klub Sportowy Polonia Warszawa

22 Olszewska Aleksandra  1995  MLKS Czarni Olecko

24 Jankowska Joanna  1995  NKS Nowe Miasto Lubawskie

 

 3000 metrów juniorów młodszych

1 Borowski Miłosz  1994  Międzyszkolny Klub Sportowy Durasan Płońsk

2 Baćmaga Dominik  1994  RLTL – ZTE Radom

3 Rosłoniec Daniel  1994  OKS Start Otwock

4 Strusiński Marcin  1995   Miejski Uczniowski Klub Sportowy Płock

5 Kinasz Jerzy  1994  Akademicki Klub Lekkoatletyczny Ursynów

6 Ciarkowski Michał  1994  Miejski Uczniowski Klub Sportowy Płock

7 Polakowski Paweł  1995  Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki

8 Krawczyk Daniel  1994  UKS Technik Radom

9 Sychowski Mateusz  1995  Klub Sportowy Zawkrze Mława

10 Krzosek Damian  1995  RLTL – ZTE Radom

……………………………………………………………

11 Hader Rafał  1995   KS AZS UWM Olsztyn

12 Banaszek Szymon  1995  UKS Jedynka Bartoszyce

16 Smolak Paweł  1994  Klub Sportowy Polonia Pasłęk

21 Skrzecz Remigiusz  1995  UKS Jedynka Bartoszyce

22 Misiewicz Michał  1995  KS AZS UWM Olsztyn

25 Godlewski Damian  1994  MKS Truso Elbląg

26 Falkowski Michał  1994  KS AZS UWM Olsztyn

28 Wodziński Artur  1995  UKS MOSiR Działdowo

 

 3000 metrów juniorek młodszych

1 Pawłowska Paulina  1995  MKS Pogoń Siedlce

2 Czerwińska Amelia  1995  Klub Sportowy Warszawianka Warszawa

3 Strucińska Daria  1994  KS AZS UWM Olsztyn

4 Wardaszka Angelika  1995  UOLKA Ostrów Mazowiecka

5 Mulkityn Patrycja  1995  UKS MOSiR Działdowo

6 Kowalczyk Katarzyna  1994  UOLKA Ostrów Mazowiecka

7 Biryło Urszula  1995   MOS Zatoka Braniewo

8 Skulimowska Sara  1995  Miejski Klub Sportowy Polonia Warszawa

9 Świątkowska Sylwia  1994  ULKS Jedlińsk

10 Malinowska Elżbieta  1995  GUKS ASY Dywity

…………………………………………………………….

12 Parzychowska Marta  1994   KS AZS UWM Olsztyn

14 Jankowska Barbara  1994  MLUKS Pojezierze Ełckie

17 Tarka Angelika  1994  MKS Truso Elbląg

18 Szpunar Anna  1994  MLKS Czarni Olecko

 

5000 metrów juniorów młodszych

1 Jurzyk Maciej  1994   MKS Pogoń Siedlce

2 Sienkiewicz Sebastian  1995  MKS Pogoń Siedlce

3 Długozima Wojciech  1994  Klub Sportowy Zawkrze Mława

4 Zieliński Paweł  1995  KS Jeziorak Iława

5 Galbarczyk Daniel  1994  RLTL – ZTE Radom

6 Złotocha Łukasz  1995  UKS Jedynka Bartoszyce

7 Lipiński Szymon  1994  KS AZS UWM Olsztyn

8 Malczewski Piotr  1994  UKS Technik Radom

9 Morawski Sebastian  1994  UKS Olimp Kozienice

10 Fedan Dominik  1994  KS AZS UWM Olsztyn

…………………………………………………………………..

12 Ilski Piotr  1995  KS AZS UWM Olsztyn

13 Kowalski Patryk1995  MKS Truso Elbląg

18 Bekier Piotr 1995  KS AZS UWM Olsztyn

 

 Klasyfikacja generalna młodziczek

1 Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki  17

2 KS AZS UWM Olsztyn  9

3 MKS Pogoń Siedlce  8

4 Miejski Uczniowski Klub Sportowy Płock  5

5 UOLKA Ostrów Mazowiecka  5

6 KS Jeziorak Iława  4

7 MLKS Ostróda  4

8 MLUKS Pojezierze Ełckie  4

9 ULKS Jedlińsk  4

10 Międzyszkolny Klub Sportowy Durasan Płońsk  3

…………………………………………………………………

13 MOS Zatoka Braniewo  3

16 UKS Jedynka Bartoszyce  2

17 MKS Truso Elbląg  2

21 GUKS ASY Dywity  0

22 Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Orneta  0

 

Klasyfikacja generalna młodzików

 1 Międzyszkolny Klub Sportowy Durasan Płońsk 9

2 Miejski Klub Sportowy Polonia Warszawa  8

3 ULKS Jedlińsk  7

4 Ludowy Klub Sportowy Osuchów  6

5 OKS Start Otwock  6

6 MKS Pogoń Siedlce  5

7 Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki  5

8 MLKS Ostróda  5

9 UKS Technik Radom  5

10 RLTL – ZTE Radom  5

…………………………………………………………………

11 NKS Nowe Miasto Lubawskie  5

13 MLUKS Pojezierze Ełckie  4

15 UKS Jedynka Bartoszyce  2

16 Lekkoatletyczny Klub Sportowy Lubawa  2

19 GUKS ASY Dywity  1

20 UKS MOSiR Działdowo  1

21 MLKS Czarni Olecko  1

22 Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Orneta  1

24 MKS Truso Elbląg  0

25 KS AZS UWM Olsztyn  0

27 KS Jeziorak Iława  0

 

 

 

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x