WAMA-SPORT Historia – Finał Krajowy SZS czwórboju LA Olecko 2012 – Wielki dzień Pasłęka

Fot. net gazeta glospasleka.pl (ilustracja)

W Olecku zakończyły się mistrzostwa Polski Szkolnego Związku Sportowego w czwórboju lekkoatletycznym. Do rywalizacji przystąpiło ponad 200 uczniów ze szkół podstawowych reprezentujących 38 zespołów (`17 dziewcząt i 21 chłopców). Ogromny sukces odniosły zawodniczki Szkoły Podstawowej nr 2 z Pasłęka, które wygrały w swojej konkurencji.

Na 13 miejscu uplasował się Wielbark. O krok od medalu byli również chłopcy z Pasłęka – też Szkoły Podstawowej SP 2 zajmując czwartą lokatę. 19 miejsce wywalczyli reprezentanci Młynar.

Wyniki

Dziewczęta

1.SP 2 Pasłęk (warmińsko-mazurskie) 1678 pkt.

2. SP Sadlinki (pomorskie) 1619

3. SP 31 Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) 1600

4. SP 9 Kutno (łódzkie) 1343

5. SP 4 Sanok (podkarpackie) 1417

6. SP Wasilków (podlaskie) 1413

7. SP 3 Namysłów (opolskie) 1385

8. SP 18 Jastrzębie Zdrój (śląskie) 1376

9. SP 1 Sokółka (podlaskie) 1366

10. SP 91 Kraków (małopolskie) 1350

11. SP 3 Bogatynia (dolnośląskie) 1350

12. SP 33 Kielce (świętokrzyskie) 1343

13. SP Wielbark (warmińsko-mazurskie) 1342

14. SP 2 Gubin (lubuskie) 1326

15. ZS Zwierzyniec (lubelskie) 1315

16. SP 1 Piła (wielkopolskie) 1219

17. SP Raszyn (mazowieckie) 1184

Dziewczęta

Szkoła Podstawowa nr 2 Pasłęk

Kolterman Dominika 486 pkt.

Adamczyk Patrycja 382 pkt 

Grzyb Joanna 292 pkt.

Złamańczuk Aleksandra 281 pkt.

Flis Aleksandra 237 pkt.  

Wawer Aleksandra 210 pkt. 

Szkoła Podstawowa Wydminy

Staszewska Dominika 339 pkt 

Koziatek Dominika 293 pkt. 

Kołodziejczyk Maria 261 pkt. 

Studzińska Adrianna 247 pkt.

Dąbkowska Zuzanna 202 pkt. 

Kozicka Gabriela 187 pkt.

Indywidualnie

60 metrów 

1 Podłaszczyk Gabriela 99 SP Wasilków   podlaskie 8,31 116

2 Sańczyk Adrianna 99 SP Wasilków podlaskie 8,45 103

3 Staszewska Dominika 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 8,49 100

…………………………………………………….

9 Koziatek Dominika 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 8,70 89

15 Kolterman Dominika 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 8,86 84

16 Kołodziejczyk Maria 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 8,86 84

23 Studzińska Adrianna 99 SP Wielbark  warmińsko-mazurskie 8,97 79

38 Flis Aleksandra 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 9,12 73

42 Adamczyk Patrycja 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 9,15 72

60 Złamanczuk Aleksandra  99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 9,38 64

73 Wawer Aleksandra 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 9,51 61

86 Grzyb Joanna 00 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 9,68 56

93 Dąbkowska Zuzanna 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie  9,76 54

98 Kozicka Gabriela 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie  10,00 48

600 metrów 

1 Sułek   Adrianna 99 SP 31 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 1:41.84 155

2 Kolterman Dominika 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 1:42.05 155

3 Śliwa Paulina 99 SP Sadlinki  pomorskie 1:43.92 143

……………………………………………………………….

10 Adamczyk Patrycja  99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 1:50.89 92

20 Staszewska Dominika 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 1:53.92 85

36 Koziatek Dominika 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 1:56.90 80

42 Flis Aleksandra 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 1:58.67 77

65 Dąbkowska Zuzanna 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 2:02.55 55

71 Wawer Aleksandra 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 2:04.30 66

83 Złamanczuk Aleksandra 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 2:08.69 58

86 Grzyb  Joanna 00 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 2:10.31 55

87 Studzińska Adrianna 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 2:11.10 54

93 Kołodziejczyk Maria 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 2:14.16 48

99 Kozicka Gabriela 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 2:19.65 38

Skok w dal

1 Sułek Adrianna 99 SP 31 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 4,99 127

2 Zimoń Daria 99 SP 4 Sanok  podkarpackie 4,88 113

3 Podłaszczyk Gabriela 99 SP Wasilków podlaskie 4,81 104

……………………………………………………………

4 Staszewska Dominika 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 4,70 93

7 Koziatek Dominika 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 4,43 75

9 Studzińska Adrianna 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 4,39 74

29 Kołodziejczyk Maria 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 4,17 63

68 Kozicka Gabriela 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 3,84 48

82 Dąbkowska Zuzanna 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie  3,70 44

Skok wzwyż

1 Kolterman Dominika 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 158 157

2 Grzyb Joanna 00 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 152 144

3 Konowalska Katarzyna  99 SP 3 Namysłów  opolskie 146 126

………………………………………………………………

4 Adamczyk  Patrycja 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 143 117

8 Złamanczuk Aleksandra 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 135 93

11 Flis Aleksandra 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 120 53

12 Wawer Aleksandra 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 120 53

Rzut piłeczka palantową

1 Sułek Adrianna 99 SP 31 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 52,50 108

2 Adamczyk Patrycja 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 50,50 101

3 Winiarska Patrycja 99 SP Sadlinki pomorskie 50,00 100

……………………………………………………………..

12 Kolterman Dominika 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 46,50 90

35 Złamanczuk Aleksandra 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 37,50 66

37 Kołodziejczyk Maria 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 37,50 66

55 Staszewska Dominika 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 35,50 60

70 Kozicka Gabriela 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 32,50 53

80 Koziatek Dominika 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 31,00 49

81 Dąbkowska Zuzanna 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 31,00 49

86 Studzińska Adrianna 99 SP Wielbark warmińsko-mazurskie 27,50 40

90 Grzyb Joanna 00 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 26,50 37

93 Flis Aleksandra 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 25,00 34

97 Wawer Aleksandra 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 23,00 30

Chłopcy

1.SP 5 Zawiercie (śląskie) 1409 pkt.

2. SP Raszyn (mazowieckie) 1335

3.SP 10 Tczew (pomorskie) 1316

4. SP 2 Pasłęk (warmińsko-mazurskie) 1282

5. SP 4 Bolesławiec (dolnośląskie) 1280

6. SP 5 Chojnice (pomorskie) 1273

7. SP 4 Przemyśl (podkarpackie) 1259

8. SP Tumlin (świętokrzyskie) 1257

9. SP 11 Siedlce (mazowieckie) 1253

10. SP 2 Augustów (podlaskie) 1248

11. SP Cieszków (dolnośląskie) 1233

12. SP 91 Kraków (małopolskie) 1230

13. SP 16 Inowrocław (kujawsko-pom.) 1218

14. SP 5 Skierniewice (łódzkie) 1210

15. Sp 4 Namysłów (opolskie) 1190

16. SP Tomaszów L. (lubelskie) 1175

17. SP 20 Nowy Sącz (małopolskie) 1161

18. SP Narol (podkarpackie) 1155

19. SP Młynary (warm-mazurskie) 1141

20. SP 1 Żary (lubuskie) 1112

21. SP 3 Myślibórz (zachodniopomorskie) 1087

Szkoła Podstawowa nr 2 Pasłęk

Wierzbowski Maciej 306 pkt

Kaszkin Dawid 291 pkt.

Słowiński Bartłomiej 250 pkt.

Ludwinowicz Patryk 227 pkt. 

Nowak Michał 208 pkt.

Czubak Maciej 191 pkt.

Szkoła Podstawowa Młynary

Łesyk Szymon 283 pkt.                

Perlejewski Kacper 247 pkt. 

Misztal Artur 226 pkt.

Harasim Sebastian 194 pkt.

Bocoń Sebastian pkt.

Owsianikow Maciej 159 pkt. 

Indywidualnie

60 metrów 

1 Michalak Michał 99 SP 11 Siedlce mazowieckie 7,96 93

2 Strulak Krystian 99 SP Raszyn mazowieckie 8,01 91

3 Ważyński Szymon 99 SP 5 Chojnice pomorskie 8.08  87

……………………………………………….

10 Wierzbowski Maciek 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 8,36 78

51 Łesyk Szymon 99 SP Młynary warmińsko-mazurskie 8,75 63

53 Kaszkin Dawid 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 8,77 62

67 Ludwinowicz Patryk 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 8,86                                        

71 Harasim   Sebastian 99 SP Młynary warmińsko-mazurskie 8,89 58

73 Słowiński Bartłomiej 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 8,89 58

75 Misztal Artur 99 SP Młynary  warmińsko-mazurskie 8,90 58

86 Perlejewski Kacper 99 SP Młynary warmińsko-mazurskie  8,98 55

101 Czubak  Maciek 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 9,19 48

108 Nowak Michał 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 9,27 45

114 Bocoń Sebastian 01 SP Młynary warmińsko-mazurskie 9,43 43

126 Owsianikow Maciek 00 SP Młynary warmińsko-mazurskie 10,04 27

1000 metrów 

1 Chrzanowski Adam 99 SP Raszyn mazowieckie 2:59.52 97

2 Janoska Tomasz 99 SP 5 Zawiercie śląskie 3:01.66 93

3 Łesyk Szymon 99 SP Młynary warmińsko-mazurskie 3:02.14 92

…………………………………………………

26 Wierzbowski Maciek 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 3:16.80 71

31 Nowak Michał 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 3:18.06 70

41 Ludwinowicz Patryk 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 3:19.93 67

43 Słowiński Bartłomiej 99  SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 3:20.47 67

48 Kaszkin Dawid 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 3:21.25 66

68 Perlejewski Kacper 99 SP Młynary warmińsko-mazurskie 3:26.47 59

87 Harasim Sebastian 99 SP Młynary warmińsko-mazurskie 3:30.73 54

93 Misztal Artur 99 SP Młynary warmińsko-mazurskie 3:32.11 52

95 Bocoń Sebastian 01   SP Młynary warmińsko-mazurskie 3:33.63 50

112 Czubak Maciek 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 3:44.42 39

119 Owsianikow Maciek 00 SP Młynary warmińsko-mazurskie 3:51.57 33

Skok w dal

1 Dworczyński Łukasz 99 SP 5 Skierniewice łódzkie 5,32 86

2 Walwiczek Sebastian 99 SP Cieszków dolnośląskie 5,21   81

3 Strulak Krystian 99 SP Raszyn mazowieckie 5,19 80

…………………………………………………………

26 Łesyk Szymon 99 SP Młynary warmińsko-mazurskie 4,65 62

57 Perlejewski Kacper 99 SP Młynary warmińsko-mazurskie  4,38 53

66 Harasim Sebastian 99 SP Młynary warmińsko-mazurskie 4,33 52

90 Misztal Artur 99 SP Młynary warmińsko-mazurskie 4,18 47

103 Bocoń Sebastian 01 SP Młynary warmińsko-mazurskie 4,03 42

108 Owsianikow Maciek 00 SP Młynary warmińsko-mazurskie 3,93 38

Skok wzwyż

1 Słowiński Bartłomiej 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 150 81

2 Chrzanowski Patryk   99 SP 10 Tczew  pomorskie 150 81

3 Wierzbowski Maciek 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 145 74

……………………………………………………

6 Kaszkin  Dawid 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 140  69           

10 Nowak Michał 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 120 38

11 Ludwinowicz Patryk 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 120 38

12 Czubak Maciek 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 120 38

Rzut piłeczka palantową

1 Stec Dominik 99 SP 4 Bolesławiec  dolnośląskie 73,50 112

2 Zięba Adam 99 SP 5 Zawiercie śląskie 70,50 106

3 Wiśniewski Marcin 99 SP 16 Inowrocław kujawsko-pomorskie 65,50 96

…………………………………………………………………….

4 Kaszkin Dawid 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 65,00 95

9 Wierzbowski Maciek 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 59,00 83

14 Perlejewski Kacper 99 SP Młynary warmińsko-mazurskie 57,50 80

34 Misztal Artur 99 SP Młynary warmińsko-mazurskie 52,00 69

39 Czubak  Maciek 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 50,50 66

41 Łesyk Szymon 99 SP Młynary warmińsko-mazurskie  50,50 66

51 Ludwinowicz Patryk 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 49,00 63

62 Owsianikow Maciek 00 SP Młynary warmińsko-mazurskie 48,00 61

78 Bocoń Sebastian 01 SP Młynary warmińsko-mazurskie  45,50 56

79 Nowak Michał 99 SP 2 Pasłęk warmińsko-mazurskie 45,00 55

105 Słowiński Bartłomiej 99 SP 2 Pasłęk   warmińsko-mazurskie 39,50 44

124 Harasim Sebastian 99 SP Młynary warmińsko-mazurskie 32,50 30

Wyniki indywidualne wieloboju

Dziewczęta

1.Adrianna Sułek Bydgoszcz 487 pkt.

2.Dominika Kolterman Pasłek 486

3.Paulina Śliwa Sadlinki 412

…………………………………………………………

4 Adamczyk Patrycja (SP 2 Pasłęk) 382 pkt

9 Staszewska Dominika  (SP Wydminy) 339 pkt

22 Koziatek Dominika (SP Wydminy) 293 pkt.

27 Grzyb Joanna (SP 2 Pasłęk) 292 pkt.

33 Złamańczuk Aleksandra (SP 2 Pasłęk) 281 pkt.

51 Kołodziejczyk Maria (SP Wydminy)  261 pkt

65 Studzińska Adrianna (SP Wydminy) 247 pkt.

82 Flis Aleksandra (SP 2 Pasłęk) 237 pkt.  

94 Wawer Aleksandra  (SP 2 Pasłęk) 210 pkt.  

98 Dąbkowska Zuzanna SP Wydminy)  202 pkt.

101 Kozicka Gabriela (SP Wydminy) 187 pkt.

Chłopcy

1.Sebastian Walniczek (Cieszków) 341 pkt.

2.Tomasz Janoska (Zawiercie) 325

3.05.2020 Piotr Wójcicki (Tumlin) 318

…………………………………………………

7 Wierzbowski Maciej SP 2 Pasłęk) 306 pkt

12 Kaszkin Dawid (SP 2 Pasłęk) 291 pkt.

16 Łesyk Szymon (SP Młynary) 283 pkt.

42 Słowiński Bartłomiej (SP 2 Pasłęk) 250 pkt.

45 Perlejewski Kacper (SP Młynary) 247 pkt.

75 Ludwinowicz Patryk (SP 2 Pasłęk) 227 pkt.

77 Misztal Artur ( SP Młynary) 226 pkt.

97 Nowak Michał (SP 2 Pasłęk) 208 pkt.

106 Harasim Sebastian (SP Młynary) 194 pkt.

110 Czubak Maciej (SP 2 Pasłęk)191 pkt.

111 Bocoń Sebastian (SP Młynary) 191 pkt.

123 Owsianikow Maciej (SP Młynary) 159 pkt.

Relacja ukazała się na portalu WAMA-SPORT (czerwiec 2012 r.)

historia lekka atletyka Pasłęk sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x