Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2021/22 – W parze z nauką

Fot. Urszula Ewertowska
Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie i W-M SZS w Olsztynie wspólnie zorganizowały Wojewódzką Inaugurację Sportowego Roku Szkolnego 2021/2022. To tradycyjna uroczystość, która otwiera rywalizację na różnych szczeblach. SZS oferuje jak co roku możliwość udział w rozgrywkach w różnych dyscyplinach.. Inauguracja zawierała symbole olimpijskie, przebiegała według stosownego ceremoniału, który nadaje rangę wydarzeniu.

Na uroczystość , która była zarazem VI Memoriałem im. Trenera Edwarda Marszelewskiego (prywatnie ojca pani dyrektor szkoły) przybyli: pan Marcin Galibarczyk – dyrektor Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego, pan Marek Kozłowski reprezentujący Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty, pan Andrzej Ochlak – starosta nowomiejski, wójta Gminy Grodziczno reprezentował pan Tomasz Poniewski, obecni byli również: pan Dariusz Marchlewski – przewodniczący W-M SZS wraz z wiepceprzewodniczącymi – panem Mirosławem Urbanowskim i panem Jerzym Cimoszyńskim

Przybyłych powitała pani dyrektor Urszula Ewertowska. W imprezie wzięło udział około 200 zawodników z województwa warmińsko-mazurskiego. Wydarzeniu towarzyszyła sportowa atmosfera. O poczęstunek zadbali rodzice ze SP w Nowym Grodzicznie. Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Aleksandry i Eugeniusza Prokop – gospodarzy terenu, na którym odbyły się zawody w biegach przełajowych, które stanowiły sportową część Inauguracji.

Dziewczęta -klasy III-IV- 600m

1.Aleksandra Ruczyńska N.S.P Olsztyn

2.Izabela Sikorska S.P Idzbark

3.Aleksandra Markowska S.P Mroczno

4.Sztylc Nadia S.P Wilkasy

5.Agata Domżalska Z.S Kurzętnik

6.Nadia Lewandowska S.P Zwiniarz

7.Marysia Kornacka S.P Zwiniarz

8.Blanka Katarzyna S.P Zwiniarz

9.Adela Łabanowska N.S.P Olsztyn

10.Weronika Rumińska S.P Mroczno

11.Maja Smolińska N.S.P Olsztyn

12.Małgorzata Góralczyk S.P Wilkasy

13.Amelia Jarzembowska S.P Iława

14.Nadia Kowalska S.P Iława

15.Patrycja Jarzembek S.P Zajączkowo

16.Weronika Pawłowska S.P Iława

17.Blanka Godziebiewska S.P Iława

18. Gabriela Sztekler S.P Wilkasy

19.Zuzanna Kremska S.P Grodziczno

20.Kinga Ługiewicz S.P Mroczno

21.Julia Buczyńska S.P Iława

22.Aleksandra Święconek S.P Olsztyn

23.Julia Liszewska S.P Olsztyn

24.Oliwia Zawacka S.P Mroczno

25.Natasza Wieczorek S.P Olsztyn

26.Natalia Kiszkis S.P Iława

27.Alicja Licznerska S.P Zwiniarz

28.Maja Szczepańska S.P Nowe Grodziczno

29.Lena Kiljańska S.P Zajączkowo

30.Aleksandra Kaczerzewska S.P Zajączkowo

31.Maria Neumann S.P Zajączkowo

32.Roksana Rucińska S.P Nowe Grodziczno

33.Sara Kaczorowska S.P Iława

34.Oliwia Kowalewska S.P Nowe Grodziczno

Chłopcy -Klasy III-IV -600 m

1.Oskar Otremski S.P Kurzętnik

2.Maciej Nowak S.P Kurzętnik

3. Hubert Limanowicz S.P Wilkasy

4.Alan Gayda S.P Iława

5.Wiktor Ptak S.P Olsztyn

6.Bartek Małkowski S.P Nowe Grodziczno

7.Patryk Nowicki S.P Iława

8.Robert Sokołowski S.P Nowe Grodziczno

9.Ignacy Kujawski S.P Kurzętnik

10.Franciszek Rak-Stakun S.P Wilkasy

11.Łukasz Bielicki S.P Iława

12.Fabian Buczkowski S.P Fijewo

13.Bartosz Kryger S.P Iława

14.Aleksander Nadolski S.P Iława

15.Dominik Papszun S.P Olsztyn

16.Mateusz Ruciński S.P Zajączkowo

17.Nikodem Dziemiela S.P Wilkasy

18.Błażej Dziewulski S.P Iława

19.Bartosz Markowski S.P Zajączkowo

20.Marcel Kuczyński S.P Iława

21.Mateusz Witkowski S.P Mroczno

22.Nataniel Maćkowski S.P Iława

23 .Kacper Cap S.P Zwiniarz

Dziewczęta -Klasy V-VI – 600 m

1.Olga Jeznach S.P Kurzętnik

2.Amelia Somionka S.P Wilkasy

3.Maja Kozłowska S.P Wilkasy

4.Lena Kozłowska S.P Wilkasy

5.Zuzanna Narwojsz S.P Wilkasy

6.Olga Szczepańska S.P Mroczno

7.Oliwia Roszkowska S.P Kurzętnik

8.Alicja Mackiewicz S.P Olsztyn

9.Zofia Cymer S.P Mroczno

10.Alicja Lasowy S.P Iława

11.Roksana Katarzyńska S.P Zwiniarz

12.Laura Renkel S.P Mroczno

13.Joanna Dąbrowska S.P Iława

14.Zuzanna Bochno S.P Mroczno

15.Wiktoria Sołobodowska S.P Nowe Grodziczno

16.Zuzannna Borucka S.P Iława

17.Marcelina Rucińska S.P Nowe Grodziczno

18.Lena Kliniewska S.P Kurzętnik

19.Oliwia Maćkowiak S.P Iława

20.Julia Orzołek S.P Wilkasy

21.Julia Agnieszczak S.P Iława

22.Helena Chojnacka S.P Olsztyn

23.Anastazja Stachurska-Defut Olsztyn

24.Dagmara Wiechowska S.P Mroczno

25.Laura Mroczyńska S.P Nowe Grodziczno

26.Nikola Karczewska S.P Zajączkowo

27.Natalia Krezymon S.P Nowe Grodziczno

28.Wiktoria Kowalska S.P Nowe Grodziczno

29.Helena Kamecka S.P Wilkasy

30.Milena Sołtysek S.P Wilkasy

31.Łuzińska Marta S.P Iława

32.Katarzyna Kruk S.P Iława

33.Ania Matyjasik S.P Iława

34.Kinga Jacuńska S.P Nowe Grodziczno

35.Paulina Sokołowska Wilkasy

36.Hanna Matyjasek S.P Wilkasy

37.Zofia Piotrowska S.P Kurzętnik

38.Justyna Stachewicz S.P Nowe Grodziczno

39.Marcelina Kazimierczyk S.P Nowe Grodziczno

40.Oliwia Małkowska S.P Nowe Grodziczno

41.Nikola Mówińska S.P Nowe Grodziczno

41.Julia Dowgiazło S.P Wilkasy

Chłopcy -Klasy V-VI- 800m

1.Jakub Górski S.P Wilkasy

2.Wojtek Piotrowski S.P Nowe Grodziczno

3.Alan Kliniewski S.P Mroczno

4.Bartosz Siępa S.P Olsztyn

5.Jakub Kwiatkowski S.P Olsztyn

6.Marcel Waśniewski S.P Iława

7.Szymon Jankiewicz S.P Olsztyn

8.Filip Józefowicz S.P Nowe Grodziczno

9.Adam Machujski S.P Kurzętnik

10. Ignacy Jabłoński S.P Iława

11. Radosław Osmański S.P Kurzętnik

12.Maksymilian Kalisz S.P Kurzętnik

13.Marceli Kołecki S.P Iława

14.Fabian Gurzyński S.P Nowe Grodziczno

15.Ignacy Kotewicz S.P Iława

16.Mateusz Madej S.P Iława

17.Adrian Białaszonek S.P Wilkasy

18.Alan Lewandowski S.P Zwiniarz

19.Jan Dębiński S.P Iława

20.Piotr Jabłoński S.P Wilkasy

21.Szymon Płoski S.P Iława

22. Jan Nowak S.P Iława

23.Kacper Karpiński S.P Nowe Grodziczno

24.Paweł Włodarczyk S.P Iława

25.Tomir Gromadka S.P Iława

26.Bartosz Jabłoński S.P Iława

27.Marcel Dreszler S.P Iława

28.Oliwier Kiljański S.P Zajączkowo

29.Nikodem Mianecki S.P Fijewo

30.Ksawery Czenkusz S.P Fijewo

31.Szymon Mąka S.P Fijewo

32.Dominik Kamiński S.P Mroczno

Dziewczęta -Klasy VII-VIII- 600m

1.Lidia Jurowska S.P Wilkasy

2.Julia Gurzyńska S.P Kurzętnik

3.Nadia Cieślikowska AZPO Fijewo

4.Anna Rynkowska S.P Mroczno

5.Joanna Matyjasek S.P Wilkasy

6.Agata Łukaszewska S.P Nowe Grodziczno

7.Zuzanna Kazimierczyk S.P Nowe Grodziczno

8.Aleksandra Kordalska S.P Kurzętnik

9. Weronika Paluch S.P Olsztyn

10.Kinga Piotrowska S.P Nowe Grodziczno

Chłopcy -Klasy VII-VIII-1000m

1.Kacper Góralczyk S.P Wilkasy

2.Marcel Piotrowicz S.P Kurzętnik

3.Piotr Skocki S.P Kurzętnik

4.Jakub Witkowski S.P Kurzętnik

5.Zbigniew Góralczyk S.P Wilkasy

6.Filip Gorwacki S.P Fijewo

7.Kacper Olęcki S.P Mroczno

8.Mateusz Bach S.P Nowe Grodziczno

9.Kacper Gejgał S.P Wilkasy

10.Nikodem Mejka AZPO Fijewo

11.Stanisław Wroński AZPO Fijewo

12.Aleksander Żurawek S.P Olsztyn

13.Filip Klein S.P Nowe Grodziczno

14.Michał Jacuński S.P Nowe Grodziczno

15.Mateusz Sobecki S.P Wilkasy

16.Damian Osmański AZPO Fijewo

17.Jakub Kalwa S.P Zwiniarz

Licealiada 2002 i młodsi (szkoły dzienne)

Dziewczęta – 1000m

1.Karolina Tykarska AZPO Fijewo

2.Amelia Zielińska AZPO Fijewo

3.Julia Niedziela AZPO Fijewo

4.Zuzanna Samoszuk AZPO Fijewo

5.Zuzanna Machulska AZPO Fijewo

Chłopcy -1300m

1.Fabian Babecki AZPO Fijewo

2.Maciej Dudek AZPO Fijewo

3.Patryk Florkowski AZPO Fijewo

4.Dawid Brzozowski AZPO Fijewo

Zawody były realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-

Mazurskiego oraz współfinansowane przez Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i

Sportu o

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Grodziczno sport powszechny szs

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x