Wojewódzki Finał Gimnazjów i SP – Tym razem na własny rachunek

W poniedziałek (6 czerwca) na stadionie w Kortowie odbył się Wojewódzki Finał Indywidualnych Zawodów Lekkoatletycznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów, pogoda dopisała (może było trochę za ciepło), frekwencja też. W rywalizacji uczestniczyło ponad 250 dziewcząt i chłopców z całego województwa. Uzyskano kilka wartościowych wyników, ale imponująca była przede wszystkim ambicja i wola walki lekkoatletów. Oby zapału starczyło im na długo.

Wyniki

Szkoły Podstawowe

Dziewczęta

60 metrów 

1 Natalia Wyrwas (SP 1 Pisz) 8.68

2 Alicja Miłoszowska (Sątoczno) 8,98

3 Natalia Łojko (Wilkasy) 8.76

300 metrów 

1 Dominika Koterman (SP 2 Pasłęk) 47.22

2 Kinga Kuca (Kurzętnik) 48.05

3 Adrianna Kłosowska (SP 3 działdowo) 48.14

600 metrów 

1 Natalia Romańska (Orneta) 1.49.95

2 Paulina Gajdarenko (SP 2 Pasłęk) 1.52.92

3 Patrycja Adamczyk  (SP 2 Pasłęk) 1.54.95

Skok w dal

1 Urszula Tworek (Wilkasy) 4.68

2 Alicja Miłoszowska (Sątoczno) 4.46

3 Natalia Kuźma (SP 1 Lidzbark Warmiński) 4.22

Skok wzwyż

1 Urszula Tworek (Wilkasy) 1.50

2 Monika Wojciechowska (Wilkasy) 1.45

3 Dominika Koltarman (SP 2 Pasłęk) 1.40

Pchnięcie kulą

1Aleksandra Abramczyk (SP 1 Mrągowo) 8.21

2 Patrycja Biernacka (SP Morąg)

3 Anna Paczkowska (Lidzbark Warmiński) 7.33

Rzut piłeczką

1 Patrycja Biernacka (SP Morąg) 44

2 Wioletta Jasińska (Wilkasy) 42 m

3 Weronika Mieczkowska (Kazanice) 40 m

Chłopcy:

60 metrów 

1 Julian Baczewski (Wilkasy) 8.40

2 Dawid Ziółek (SP 1 Pisz) 8.56

3 Michał Fiedorowicz ((SP 7 Bartoszyce) 8.57

300 metrów 

1 Dawid Ziółek (SP 1 Pisz) 43.63

2 Norbert Ziółek (SP 1 Pisz) 45.18

3 Damian Łukasiak (SP 3 Morąg) 45.27

600 metrów 

1 Adrian Szafrański (SP 3 Pasłęk) 1.49.32

2 Szymon Sadowski (SP 1 Pisz) 1.55.87

3 Krzysztof Bastek (SP 1 Mrągowo) 1.58.87

1000 metrów 

1 Mateusz Wielgus (SP 3 Gołdap) 3.12.63

2 Maciej Ferenc (SP 7 Bartoszyce) 3.15.01

3 Kamil Widuń (SP 2 Morąg) 3.18.33

Skok w dal

1 Emil Makuła (SP Zielonka Pasłęcka) 4.78

2 Kamil Kozłowski (SP 3 Gołdap) 4.76

3 Rafał Makuch (SP 1 Bartoszyce) 4.55

Skok wzwyż

1 Oskar Orłowski (SP 1 Pisz) 1.55

2 Szymon Kulig (Wilkasy) 1.45

3 Jan Bieńkowski (Lipowina) 1.40

Pchnięcie kulą

1 Zbigniew Kędzierski (Bukwałd) 8.83

2 Michał Fiedorowicz (SP 7 Bartoszyce)

3 Sebastian Fiuk (Spręcowo) 7.77

Rzut piłeczką

1 Jakub Zalewski (Wilkasy) 63 m

2 Jan Świderski (Bartoszyce) 60 m

3 Jakub Litwinek (Mrągowo) 58 m

 

Gimnazja

Dziewczęta

100 metrów 

1 Sandra Rutkowska (Kiwity)

2 Karolina Prankowska (Stębark)

3 Joanna Grzybowska (Kazanice)

300 metrów 

1 Elżbieta Malinowska (Dywity) 47.03

2 Natalia Zielińska (Dywity) 47.48

3 Angelika Brzozowska (Kazanice) 48.38

600 metrów

1 Klaudia owczarek (G 2 Bartoszyce) 1.41.54

2 Elżbieta Malinowska (Dywity) 1.43.82

3 Ola Mejcz (G 1 Gołdap) 1.52.78

1000 metrów

1 Maria Wojda (G 1 Gołdao) 3.32.33

2 Amnna Kaźmierczak (G 1 Bartoszyce) 3.36.41

3 Aleksandra Żuk (G 1 Morąg) 3.38.32

Skok w dal

1 Patrycja Belka (G 1 Lidzbark Warmiński) 4.82

2 Monika Kurhan (Lipowina) 4.65

3 Karolina Raczkowska (Stębark) 4.61

Skok wzwyż

1 Monika Święcka (Lipowina) 1.45

2 Monika Kurda (Lipowina) 1.40

3 Agnieszka Pająk (Kazanice) 1.35

Pchnięcie kulą

1 Natalia Faszczuk (Lipowina) 8.83

2 Karolina Zaręba (Lipowina) 8.64

3 Aleksandra Michałek (Wilczęta) 8.64

Rzut oszczepem

1 Aleksandra Krysiak 29.15

2 Agnieszka Pająk (Kazanice) 25.08

3 Natalia Wiśniewska (Kazanice) 23.15

Sztafeta 4 razy 100 metrów

1 Lipowina 55.98

2 Ruciane Nida 56.90

Chłopcy

100 m

1 Piotr Kowalczyk (G 2 Pasłęk) 11.75

2 Patryk Ługowski (Stębark) 12.00

3 Krystian Żurawski (Nowe Miasto lubawskie) 12.11

300 metrów

1 Krystian Sudoł (Orneta) 39.19

2 Krystian Żurawski (Nowe Miasto Lubawskie) 39.92

3 Piotr Kowalczyk (G 2 Pasłęk) 40.37

600 metrów

Cezary Rolka (G 1 Morąg) 1.29.07

2 Remigiusz Skrzecz ( G 1 Bartoszyce) 1.29.58

3 Przemysław Mierzejewski (G 2 Bartoszyce) 1.36.70

1000 metrów

1 Szymon Banaszek (Bisztynek) 2.57.65

2 Patryk Murawski (G 1 Lidzbark Warmiński) 2.59.42

3 Artem Kulinsky (G 1 Lidzbark Warmiński) 3.03.40

2000 metrów

1 Łukasz Złotocha ( G. 2 Bartoszyce) 6.18.45

2 Marek Urbanowicz (Lipowina) 6.39.27

3 Cezary Matusiak (G 1 Bartoszyce) 6.44.38

Skok w dal

1 Natan Stelmaski (G 1 Bartoszyce) 6.01

2 Paweł Kisielewski (Stębark) 5.76

3 Mariusz Wołejko (G 1 Morąg) 5.76

Skok wzwyż

1 Cezary Pietruszyński (Nowe Miasto Lubawskie) 1.80

2 Dawid Sadowski (Lipowina) 1.75

3 Paweł Niewiadomski (Lipowina) 1.60

Pchnięcie kulą:

1 Krystian Treder (Lubawa) 14.39

2 Patryk Łachacz ((G 1 Lidzbark Warmiński) 11.68

3 Sebastian Zych (Kiwity) 11.66

Rzut oszczepem

1 Krystian Treder (Lubawa) 51,73

2 Szymon Łukasik (Ruciane Nida) 47.90

3 Dawid Cichowski (Bisztynek) 39.60

Sztafeta 4 razy 100 metrów

1 Stębark 48.46

2 G 2 Pasłęk 49.50

3 Ruciane Nida 49.96

{vsig}kortowo06.06.11{/vsig}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x