Wojewódzki Mityng klasy I Kortowo 2012 – Przed mistrzowskimi podbojami

Pracowity weekend mieli młodzi lekkoatleci Warmii i Mazur. Jedna grupa startowała w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w Siedlcach, druga wystąpiła w mityngu na stadionie w Kortowie. Był to raczej sprawdzian, więc i nietypowe konkurencje, ale najważniejsze imprezy przed nami. Na 100 metrów dobrze pobiegł sprinter z Warszawy Cezary Bagiński, który pokonał barierę 11 sekund, Paweł Regin w pchnięciu kulą (7.26) osiągnął 16.44. Kula jest cięższa i musimy się do tego przyzwyczaić. Andrzej w normie – 18.65. W skoku wzwyż Mateusz Korneluk z Truso – 2.04, a jego młodszy rywal Cezary Pietruszyński z Nowego Miasta Lubawskiego 1.95.

Komplet wyników

100m K

1 STASZEWSKA DOMINIKA 99 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 13.41 +0.6

2 STOKOWSKA ALICJA  97 KS AZS UWM OLSZTYN 13.42 +0.6

3 ZIÓŁKOWSKA PAULINA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 13.70 -0.2 

4 TAPEK PAULINA 93     KS AZS UWM OLSZTYN 13.89 -0.2

5 NEŚCIOR JUDYTA 92   KS AZS UWM OLSZTYN 13.90 -0.2

6 ŁUGOWSKA PAULINA 99 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 13.95 +0.6

7 BORKOWSKA MONIKA SYLWIA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 14.15 -1.1 

8 SUCHOCKA OLIWIA 98 NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE 14.17 +3.0 

9 WUJKOWSKA IZABELA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 14.32 +3.0

10 MICHAŁOWSKA NATALIA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 14.39 +3.0

11 ŻUK ALEKSANDRA 97 OLIMPIJCZYK MORĄG 14.55 -1.1

12 BALICKA ALEKSANDRA 00 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 14.58 +3.0

13 KAŹMIERCZAK EWA 98 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 14.61 +0.6

14 POTASZNIK ALICJA 00 GUKS ASY DYWITY 14.62 +0.8 

15 MIETLICKA NICOLETTA 99 OLIMPIJCZYK MORĄG 14.68 +0.6

16 SANKOWSKA JUSTYNA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 14.69 -1.1

17 ŻUKOWSKA JULIA     00 KS AZS UWM OLSZTYN 14.89 +3.0

18 DOBRZYŃSKA MONIKA 98 GUKS ASY DYWITY 14.82 -1.1

19 PEJAS MAŁGORZATA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 14.90 +0.8

20 JAKUBOWSKA KLAUDIA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 14.96 -0.2

21 SMOLIŃSKA PAULINA 99 GUKS ASY DYWITY 14.97 +0.6

22 SOKALSKA MARTYNA 98 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 14.97 +3.0

23 NOWAKOWSKA MONIKA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 15.02 -0.2

24 GRUBERT NATALIA   00 GUKS ASY DYWITY 15.10 +0.8

25 PURŁAN IWONA 98 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 15.17 -1.1

26 FLIS ALEKSANDRA 99 KS POLONIA PASŁĘK 15.19 -1.1

27 POPOWICZ PATRYCJA 99 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 15.29 +0.8

528TRĘBICKA ALEKSANDRA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 15.54 +0.8

29 KAMIŃSKA JAGODA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 15.79 +0.8

200m K

1 ŁĘGOWSKA EWELINA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 27.05 +3.0

2 ZIÓŁKOWSKA PAULINA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 27.41 +3.0

3 BIELECKA EMILIA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 28.04 +1.8

4BORKOWSKA MONIKA SYLWIA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 28.11 +1.8

5 STOKOWSKA ALICJA  97 KS AZS UWM OLSZTYN 28.18 +1.8

6 ZIELIŃSKA NATALIA    97 GUKS ASY DYWITY 28.73 +3.0

7 BURZACKA EMILIA 95 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 28.90 +3.0

8 ŻUK ALEKSANDRA 97 OLIMPIJCZYK MORĄG 30.30 +3.0

9 JAKUBOWSKA KLAUDIA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 31.68 +3.0

10 SMOLIŃSKA PAULINA 99 GUKS ASY DYWITY 31.65 +1.8

300m K

1 STRUCIŃSKA MARTYNA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 42.28

2 OWCZAREK KLAUDIA 97 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 43.53

3 RUTKOWSKA MICHAELA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 44.56

4 SŁOMIŃSKA DOMINIKA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 44.64

5 CIOSEK PATRYCJA 97 MKS TRUSO ELBLĄG 44.82

6 KOLTERMAN DOMINIKA 99 KS POLONIA PASŁĘK 45.07

7 DUZIKOWSKA ANNA KAROLINA 93 KS AZS UWM OLSZTYN 45.26

8 KŁOSOWSKA ADRIANNA 99 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 46.40

9 MIKULAK NATALIA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 46.76  

10 POLEWACZ HANNA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 47.20

11 KĘDZIA MILENA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 47.27

12 ŁUGOWSKA PAULINA 99 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 47.48

13 BALICKA ALEKSANDRA 00 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 47.95

14 SOKALSKA MARTYNA 98 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 48.08

15 DOBRZYŃSKA MONIKA 98 GUKS ASY DYWITY 48.58

16 KAŹMIERCZAK EWA 98 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 48.77

17 ADAMSKA JULIA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 49.12

18 GRUBERT NATALIA 00 GUKS ASY DYWITY 49.27

19 SANKOWSKA JUSTYNA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 49.40

20 MIETLICKA NICOLETTA 99 OLIMPIJCZYK MORĄG 49.86

21 MICHAŁOWSKA NATALIA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 49.93

22 PURŁAN IWONA 98   UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 49.96

23 WUJKOWSKA IZABELA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 50.01

24 KAMIŃSKA JAGODA  99 KS AZS UWM OLSZTYN 50.19

25 TRĘBICKA ALEKSANDRA 99 KS AZS UWM OLSZTYN 50.43

26 GÓRALSKA MARTA 98 KS AZS UWM OLSZTYN 51.16

27 POPOWICZ PATRYCJA 99 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 52.44

28 GREBER KAROLINA 00 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 52.95

29 PARZYCH ADRIANNA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 54.02

400m K

1 SZCZERBACZEWICZ ALEKSANDRA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 56.47

2 LIS MARTYNA 94 MKS TRUSO ELBLĄG 56.50

3 BRZEZICKA JUSTYNA 94 KS AZS UWM OLSZTYN 57.49

4 STRUCIŃSKA MARTYNA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 59.40

5 SARNOWSKA ANITA 94 MKS TRUSO ELBLĄG 62.80

6 KUTZA KINGA 98 NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE 64.78

7 MACIAK NATALIA 96   NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE 66.10

8 ZIÓŁKOWSKA KINGA  97 NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE 68.81

9 KAŹMIERCZAK ANNA 96 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 69.61

10 FREDO KAROLINA 97 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 70.08

1500m K

1 LISOWSKA ALEKSANDRA 90 KS AZS UWM OLSZTYN 4:37.39

2 JACKIEWICZ MONIKA 92 KS AZS UWM OLSZTYN 4:48.44

3 STRUCIŃSKA DARIA   94 KS AZS UWM OLSZTYN 4:51.53

4 WARDA MARTYNA 92 KS AZS UWM OLSZTYN 4:54.06

5 BIRYŁO URSZULA 95   MOS ZATOKA BRANIEWO 4:55.92

6 TRZECIAK MAGDALENA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 4:56.72

7 PACHOLCZYK ADRIANNA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 5:11.43

8 KOPEĆ LUCYNA 93 KS AZS UWM OLSZTYN 5:15.99

9 WIŚNIEWSKA KATRIN 95 NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE 5:16.84

10 FURGOŁ RÓŻA 92 KS AZS UWM OLSZTYN 5:21.71

11 STAŃCZAK DOMINIKA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 5:26.33

12 JANKOWSKA JOANNA 95 NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE 5:36.68

13 TARKA ANGELIKA 94 MKS TRUSO ELBLĄG 6:04.39

300m ppł K

1 SŁOMIŃSKA DOMINIKA 97 KS AZS UWM OLSZTYN 48.67

2 ZIELIŃSKA NATALIA    97 GUKS ASY DYWITY 55.51

400m ppł K (76.2cm)

1 MILANOWSKA BEATA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 67.10

2 BURZACKA EMILIA 95 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 74.61

kula K (4kg)

1 CZAJKA DOROTA 93   KS AZS UWM OLSZTYN 9.41

2 GAWROŃSKA ANNA 94 MKS TRUSO ELBLĄG 7.98

kula K (3kg)

1 LATARSKA ALEKSANDRA 97 OLIMPIJCZYK MORĄG 9.64

2 BIERNACKA PATRYCJA 98 OLIMPIJCZYK MORĄG 9.47

3 FLIS ALEKSANDRA 99 KS POLONIA PASŁĘK 8.92

rzut dyskiem K (0.75kg)

1 MENDYK IZABELA 98   CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 33.26

rzut dyskiem K (1kg)

1 CZAJKA DOROTA 93   KS AZS UWM OLSZTYN 30.65

2 MENDYK IZABELA 98 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 29.37

oszczep k (500g)

1 BIERNACKA PATRYCJA 98 OLIMPIJCZYK MORĄG 31.81

2 ADAMCZYK PATRYCJA 99 KS POLONIA PASŁĘK 26.06

3 ŁUKASIAK DOMINIKA 95 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 24.00

4 KOWALCZYK ŻANETA 95 KS AZS UWM OLSZTYN 23.42

5 GIREŃ WIOLETA 96 KS AZS UWM OLSZTYN 12.80

wzwyż K

1 NOWOŚWIAT AGNIESZKA 95 MKS TRUSO ELBLĄG 1.50

2 ADAMCZYK PATRYCJA 99 KS POLONIA PASŁĘK 1.50

3 KOLTERMAN DOMINIKA 99 KS POLONIA PASŁĘK 1.50

4 GRZYB JOANNA 00      KS POLONIA PASŁĘK 1.45

6 PTASZYŃSKA MARIA  96 MKS TRUSO ELBLĄG 1.30

w dal K

1 SUCHOCKA OLIWIA 98 NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE 4.50 +3.2

2 ŻUKOWSKA JULIA 00 KS AZS UWM OLSZTYN 3.69 +3.1

100m M

1 BAGIŃSKI CEZARY 89 AZS-AWF WARSZAWA 10.86 +0.6

2 GIESZCZYŃSKI RAFAŁ 94 KS AZS UWM OLSZTYN 11.06 +0.6

3 OSTAPIUK MATEUSZ  93 KS AZS UWM OLSZTYN 11.10 +0.6

4 BARANOWSKI MICHAŁ 93 MKS TRUSO ELBLĄG 11.60 +0.6

5 CHWEDCZUK KAROL 96 MKS TRUSO ELBLĄG 11.77 +0.6

6 DĄBROWSKI PAWEŁ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 11.86 +0.6

7 WIESIOŁEK KACPER  96 KS AZS UWM OLSZTYN 11.89 -0.1

8 JENSEN OSKAR 95 KS AZS UWM OLSZTYN 12.26 +0.6

9 WIŚNIEWSKI ALEKSANDER 92 KS AZS UWM OLSZTYN 12.50 -0.1

10 REWERS FILIP 98 KS AZS UWM OLSZTYN 13.00 +0.1

11 TRZCIŃSKI KACPER 99 KS AZS UWM OLSZTYN 13.31 -0.1

12 GRECZKO MARCIN 99 KS AZS UWM OLSZTYN 13.36 -0.1

13 SURMA MATEUSZ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 13.64 -0.1

14 SZON WOJCIECH 00  KS AZS UWM OLSZTYN 14.09 -0.1

15 JABŁOŃSKI KASPER 98 KS AZS UWM OLSZTYN 14.12 +0.1

16 KUCIŃSKI ARKADIUSZ 00 KS AZS UWM OLSZTYN 14.65 +0.1

17PIKURA KAMIL 99 KS AZS UWM OLSZTYN 14.74 +0.1

18 DZIADKO MATEUSZ   00 KS AZS UWM OLSZTYN 14.75 +0.1

19 SZYMAŃSKI DAMIAN 00 KS AZS UWM OLSZTYN 15.21 +0.1

20 KLIMEK RAFAŁ 00 KS AZS UWM OLSZTYN 15.40 +0.1

200m M

1 GIESZCZYŃSKI RAFAŁ 94 KS AZS UWM OLSZTYN 22.03 +1.2

2 OSTAPIUK MATEUSZ  93 KS AZS UWM OLSZTYN 22.24 +1.2

3 BARANOWSKI MICHAŁ 93 MKS TRUSO ELBLĄG 23.16 +1.2

4 ŻURAWSKI KRYSTIAN 96 NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE 23.33 +1.6

5 WIESIOŁEK KACPER 96 KS AZS UWM OLSZTYN 23.69 +1.6

6 HADER RAFAŁ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 24.30 +1.2

7 PIÓRKOWSKI RAFAŁ 92 KS AZS UWM OLSZTYN 24.61 +1.2

8 DĄBROWSKI PAWEŁ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 24.65 +1.6

9 JENSEN OSKAR 95 KS AZS UWM OLSZTYN 24.77 +1.2

10 HUL ADAM 97 KS AZS UWM OLSZTYN 26.38 +1.6

11 REWERS FILIP 98      KS AZS UWM OLSZTYN 26.80 +1.6

300m M

1 HADER RAFAŁ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 37.87

2 MATEUSIAK CEZARY  97 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 39.76

3 SKOCZYLAS DAWID 97 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 41.85

4 JUDEK ADRIAN 98 MKS TRUSO ELBLĄG 42.38

5 JAGIELSKI OSKAR 97 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 43.65

6 FIEDUCIK JAN 97 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 43.98

7 SUDUJKO RYSZARD 97 KS AZS UWM OLSZTYN 44.80

8 GRECZKO MARCIN 99 KS AZS UWM OLSZTYN 45.12

9 SZON WOJCIECH 00 KS AZS UWM OLSZTYN 46.63

10 GREBER DAWID 99 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 46.81

11 FERENC MACIEJ 98 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 47.07

12 PIKURA KAMIL 99 KS AZS UWM OLSZTYN 48.22

13 FIGAT BARTOSZ 99 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 48.81

14 SZYMAŃSKI DAMIAN 00 KS AZS UWM OLSZTYN 49.42

15 JAGIELSKI MACIEJ 99 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 50.67

16 KLIMEK RAFAŁ 00 KS AZS UWM OLSZTYN 50.90

400m M

1 WRONOWSKI RAFAŁ 86 KS AZS UWM OLSZTYN 52.64

2 GODLEWSKI DAMIAN 94 MKS TRUSO ELBLĄG 52.89

3 SZABLEWSKI TOMASZ 93 KS AZS UWM OLSZTYN 52.92

4 ILSKI PIOTR 95 KS AZS UWM OLSZTYN 53.80

5 NIECIECKI RAFAŁ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 54.34

6 WIŚNIEWSKI ALEKSANDER 92 KS AZS UWM OLSZTYN 54.70

7 ŁĘGOWSKI ROBERT   96 KS AZS UWM OLSZTYN 55.42

8 DAWID BARTOSZ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 57.15

9 ZARZECZNY ŁUKASZ   96 KS AZS UWM OLSZTYN 59.20

10 ZIÓŁKOWSKI KRYSTIAN 96 NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE 59.63

11 SOKÓŁ KRZYSZTOF 96 KS AZS UWM OLSZTYN 66.22

1500m M

1 ROGOWSKI ZBIGNIEW 92 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 4:08.84

2 ZŁOTUCHA ŁUKASZ 95 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 4:16.90

3 SKRZECZ REMIGIUSZ 95 UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 4:17.47

4 MISIEWICZ MICHAŁ 95 KS AZS UWM OLSZTYN 4:19.24

5 KANIGOWSKI MICHAŁ 90 KS AZS UWM OLSZTYN 4:21.33

6 ŁAKOMY DAWID 96     NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE 4:36.57

7 KONOPSKI KACPER 95 MKS TRUSO ELBLĄG 4:41.60

8 SPUSTEK MARCIN 97  MKS TRUSO ELBLĄG 4:45.49

9 BEKIER PIOTR 95 KS AZS UWM OLSZTYN 4:51.89

10 MARSZELEWSKI PAWEŁ 96 NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE 4:54.37

11 RATUSZYŃSKI MICHAŁ 96 KS AZS UWM OLSZTYN 5:08.31

300m ppł M

1 HUL ADAM 97 KS AZS UWM OLSZTYN 47.03

2 JABŁOŃSKI KASPER  98 KS AZS UWM OLSZTYN 50.06

kula M (7.26kg)

1 REGIN PAWEŁ 92 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 16.44

2 CHILMANOWICZ JANUSZ64 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 13.93

3 ŚWIRSKI DAWID 92 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 12.63

kula M (6kg)

1 REGIN ANDRZEJ 94 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 18.65

2 ŁUKSZO SEBASTIAN   94 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 17.54

3 MUCZYŃ PIOTR 93 KS AZS UWM OLSZTYN 15.07

kula M (5kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 16.77

2 ŁUKSZO ŁUKASZ 97    PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 13.02

3 ROMANOWSKI MATEUSZ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 7.88

4 MOŁDA MARCIN 99 KS AZS UWM OLSZTYN 7.30

rzut dyskiem M (2kg)

1 ŚWIRSKI DAWID 92 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 39.27

2 CHILMANOWICZ JANUSZ 64 UKS MOSIR DZIAŁDOWO 36.50

rzut dyskiem M (1.75kg)

1 MUCZYŃ PIOTR 93 KS AZS UWM OLSZTYN 43.84

2 ŁUKSZO SEBASTIAN   94 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 42.92

3 MENDYK DANIEL 93 KS AZS UWM OLSZTYN 38.06

rzut dyskiem M (1.5kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 46.10

2 ŁUKSZO ŁUKASZ 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 36.24

rzut dyskiem M (1kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 60.38

2 ŁUKSZO ŁUKASZ 97    PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 41.50

3 ROMANOWSKI MATEUSZ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 22.12

4 MOŁDA MARCIN 99 KS AZS UWM OLSZTYN 20.08

oszczep M (800g)

1 ZIELIŃSKI DANIEL 89 KS AZS UWM OLSZTYN 47.33

2 WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW 91 KS AZS UWM OLSZTYN 44.80

3 SŁOMIŃSKI MARCIN   92 KS AZS UWM OLSZTYN 40.33

4 GABARA GRZEGORZ  89 KS AZS UWM OLSZTYN 37.23

oszczep M (600g)

1 JACHIMOWICZ MARCIN 99 KS AZS UWM OLSZTYN 27.37

2 SARNACKI MICHAŁ 99 KS AZS UWM OLSZTYN 25.72

wzwyż M

1 KORNELUK MATEUSZ 93 MKS TRUSO ELBLĄG 2.04

2 PIETRUSZYŃSKI CEZARY 96 NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE 1.95

w dal M

1 KLIMEK PAWEŁ 96 NKS NOWE MIASTO LUBAWSKIE 5.15 +1.8

2 TRZCIŃSKI KACPER   99 KS AZS UWM OLSZTYN 4.69 +1.8

3 KUCIŃSKI ARKADIUSZ 00 KS AZS UWM OLSZTYN 3.60 +3.3

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x