Wojewódzkie Biegi Przełajowe LZS – Co tchu do mety

Tym razem gospodarzem Wojewódzkich Biegów Przełajowych Ludowych Zespołów Sportowych była gmina Ostróda, konkretnie Zespół szkół Rolniczych, który od lat skupia utalentowanych lekkoatletów. Na własnej trasie biegali z powodzeniem, ale trafili na bardzo mocnych przeciwników szczególnie z Morąga, Pasłęka i Lubawy, Iławy, Kozłowa, Dobrego Miasta (konkretnie Smolajn). To tylko uatrakcyjniło imprezę, w której frekwencja była wysoka, mimo absencji wielu gmin ze wschodnich krańców regionu.

Impreza z pewnością warta kontynuacji, która aktywizuje wiele szkół. Tu poznajemy lekkoatletyczne talenty. Organizatorami biegów są: Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS w Olsztynie, Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie, Urząd Gminy Ostróda, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Wyniki

DZIEWCZĘTA 1999/1998 ( 800m)

1. Adamczyk Patrycja SP Nr 2 Pasłęk Pasłęk
2. Gajdarenko Paulina SP NR 2 Pasłęk Pasłęk
3. Groman Natalia SP Kazanice Lubawa
4. Kolterman Dominika SP Nr2 Pasłęk Pasłęk
5. Śmiacz Dominika SP Dobrzyki Zalewo
6. Buczek Kornelia SP Nr 2 Morąg Morąg
7. Majek Milena SP Dobrzynki Zalewo
8. Greloch Paulina SP Nr 2 Pasłęk Pasłęk
9. Kaczmarczyk Magdalena ZSP w Kozłowo Kozłowo
10. Mieczkowska Weronika SP Kazanice Lubawa
11. Jaskulskia Milena SP Dobrzynki Zalewo
12. Krajewska Kinga SP Dobrzynki Zalewo
13. Mietlicka Nicoletta SP Morąg Morąg
14. Reda Paulina SP Tyrowo Ostróda
15. Patrych Natalia SP Nr2 Pasłęk Pasłęk
16. Szmedziuk Weronika SP Nr 4 Morąg Morąg
18. Smutek Ilona SP Nr 4 Morąg Morąg
19. Zalman Weronika SP Boreczno Zalewo
20. Czerniak Anita SP Nr 2 Pasłę Pasłęk

CHŁOPCY 1999/1998 (800m)

1. Grocholski Mateusz SP Nr 2 Morąg Morąg
2. TadejewskiMateusz SP Nr 1 Ostróda Ostróda
3. Szczepkowski Artur AZS Janowiec Kościelny Janowiec Kościelny
4. Sasin Adrian SP Nr 4 Morąg Morąg
5. Michałowski Jakub SP Nr 1 Ostróda Ostróda
6. Widuń Kamil SP Nr 2 Morąg Morąg
7. Boryszewski Paweł SP Nr 4 Morąg Morąg
8. Nowicki Mateusz SP Pasłęk Pasłęk
9. CichockiMajkel SP Kazanice Lubawa
10. Węgierski Patryk SP Kozłowo Kozłowo
11. Kowalczuk Wiktor SP Szkotowo Kozłowo
12. Coroś Cezary SP Nr 2 Morąg Morąg
13. Rybaczewski Piotr SP Kazanice Lubawa
14. Bednarek Krystian SP Biesal Gietrzwałd
15. Rochewicz Piotr SP Kazanice Lubawa
16. Gonciarz Przemysław NZSP Idzbark Ostróda
17. Conkała Mikołaj SP Kozłowo Kozłowo
18. Garnecki Mateusz Zwierzewo Ostróda
19. Kosiński Karol SP Nr 4 Kazanice Morąg
20. Gerka Damian SP Kazanice Lubawa

DZIEWCZĘTA 1997 (1000m)

1. Słowikowska Eliza Gimnazjum Nr 1 Pasłęk Pasłęk
2. Szczubełek Kamila Gimnazjum ks. Jana Twardowskiego Ostróda
3. Zych Magdalena ZSP Kozłowo Kozłowo
4. Spychała Beata Gimnazjum Durąg Ostróda
5. EmpelMarika Gimnazjum Durąg Ostróda
6. Bednarska Krystyna Żabi Róg Morąg
7. Tarnowska Zuzanna Boreczno Zalewo
8. Lewandowska Marlena Kozłowo Kozłowo
9. Kupryjaniuk Natalia Pasłęk Pasłęk
10. Melnych Natalia Kazanice Kazanice
11. Banaszewska Karolina Gimnazjum ks. Jana Twardowskiego Ostróda
12. Zakrewska Karina Janowiec Janowiec Kościelny
13. Toborek Iza Franciszkowo Iława
14. KIszanowska Karolina Boreczno Zalewo
15. Koładzyńska Anna Gimnazjum ks. Jana Twardowskiego Ostróda
16. Orzechowska Mariola Sławkowo Działdowo
17. Królikowska Paulina Lipowo Ostróda
18. Jasińska Agnieszka Gimnazjum ks. Jana Twardowskiego Ostróda
19. Kucaba Daria Gimnazjum Durąg Ostróda
20. Czwarnig Dominika Franciszkowo Iława

CHŁOPCY 1997 (1000m)

1. Jackiewicz Mateusz Kazanice Lubawa
2. Kowalik Kamil Kozłowo Kozłowo
3. Giemza Daniel Morąg Morąg
4. Zdunek Szymon Morąg Morą
5. Nowicki Jakub Morąg Morąg
6. Ochenkowski Cezary Kazanice Lubawa
7. Sadowski Adrian Samborowo Ostróda
8. Leśniewski Łukasz Gimnazjum Nr 1 Ostróda Ostróda
9. Gradys Mariusz Boreczno Zalewo
10. Rochewicz Karol Kazanice Lubawa
11. Warchoł Damian Rogoż Kozłowo
12. Pruchniewski Przemysław Franciszkowo Iława
13. Szczotka Maciej Pasłęk Pasłęk
14. Sieradzki Bartłomiej Rogoż Kozłowo
15. Krysztopa Oskar Rogoż Kozłowo
16. Dramiński Konrad Dobrzyki Zalewo
17. Uchał Radosław Durąg Ostróda
18. Dymkowski Adrian Kazanice Lubawa
19. Rychalski Adrian Samborowo Ostróda
20. Grabowski Jacek Franciszkow Iława

DZIEWCZĘTA 1996/1995 (1000m)

1. Mulkityn Patrycja Kozłowo Kozłowo
2. Białkowska Emilia Franciszkowo Iława
3. Zabłotna Angelika Franciszkowo Iława
4. Mikołajczyk Sandra Żabi Róg Morąg
5. Poręba Natalia Samborowo Ostróda
6. Maraszek Małgorzata Franciszkowo Iława
7. Wilga Jolanta Sławkowo Działdowo
8. Ogrodowczyk Natalia Gimnazjum Nr 2 Ostróda Ostróda
9. Lemkowsak Dorota Sławkowo Działdowo
10. Kruk Sandra Pasłęk Pasłęk
11. Dąbrowska Sandra Durąg Ostróda
12. Leonowicz Katarzyna Żabi Róg Morąg
13. Skibińska Karolina Dobrzynki Zalewo
14. Rucińska Klaudia Durąg Ostróda
15. Duchna Karolina Janowiec Kościelny Janowiec Kościelny
16. Godleś Marlena Kozłowo Kozłowo
17. Pacuska Katarzyna Franciszkowo Iława
18. Wilga Monika Słowakowo Działdowo
19. Wyżlic Joanna Franciszkowo Iława
20. Tchorzewska Kamila Pasłęk Pasłęk

CHŁOPCY 1996/1995 (1500m)

2. Kowalczyk Krzysztof Szkotowo Kozłowo
3. Bem Radosław Janowiec Kościelny Janowiec Kościelny
4. Rachuba Daniel Stębark Grunwald
5. Łęgowski Daniel Samborowo Ostróda
6. Kilszanowski Karol Boreczno Zalewo
7. Liberacki Jakub Lipowo Ostróda
8. Włodarczyk Andrzej Morąg Morąg
9. Jaroś Piotr Lipowo Ostróda
10. Cieraciew Patryk Durąg Ostróda
11. Trzciński Dominik Franciszkowo Iława
12. Kiszelewski Paweł Stębark Grunwald
13. Sadowski Paweł Kazanice Lubawa
14. SzczepkowskiMateusz Janowiec Kościelny Janowiec Kościelny
15. Grzela Bartosz Kozłowo Kozłowo
16. Pokrzywnicki Robert Janowiec Kościelny Janowiec Kościelny
17. Jankowski Paweł Franciszkowo Iława
18. Stożyński Jakub Pasłęk Pasłęk
19. Kizło Paweł Pasłęk Pasłęk
20. Kozłowski Paweł Pasłęk Pasłęk

DZIEWCZĘTA 1994/1993 (1500m)

1. Bujnicka Patrycja ZSP Ostróda Ostróda
2. Polkowska Martyna ZS Pasłęk Pasłęk
3. Misiak Alicja Susz Susz
4. Białkowska Anna Bohaterów Wrześniowych Iława
5. Krzemińska Roksana ZSR Ostróda Ostróda
6. Rutkowska Karolina ZSL i Z Pieniężno Pieniężno
7. Rożek Anna ZSE i T Pasłęk Pasłęk
8. Twardzik Magdalena ZSE i T Pasłęk Pasłęk
9. Szwed Roksana ZSL i Z Pieniężno Pieniężno
10. Jabłońska Ewelina ZSE i T Pasłęk Pasłęk
11. Maziuk Agata ZSL i Z Pieniężno Pieniężno
12. Brzezińska Ewa ZSE i T Pasłęk Pasłęk
13. Wakuła Marta ZSL i Z Pieniężno Pieniężno
14. Grzegosz Patrycja ZSL i Z Pieniężno Pieniężno
15. Zagrobelna Justyna ZSL i Z Pieniężno Pieniężno
16. Ruczyńska Agnieszka ZSR Ostróda Ostróda
17. Brogowska Ewelina ZSE i T Pasłęk Pasłęk
18. Dąbrrowsak Justyna ZS Pasłęk Pasłęk
19. Zagrobelna Justyna ZSL Z Pieniężno Pieniężno
20. Kurzcewicz Magda ZSL i Z Pieniężno

CHŁOPCY 1994/1993 (2000m)

1. Smolak Paweł ZS Pasłęk Pasłęk
2. Czerski Mateusz ZS Pasłęk Pasłęk
3. Białas Mateusz ZS Pasłęk Pasłęk
4. Suchodolski Marcin ZSE i T Pasłęk Pasłęk
5. Ogórek Artur ZSE i T Pasłęk Pasłęk
6. Ojrzyński Patryk ZSR Ostróda Ostróda
7. Marciniak Sebastian ZS Susz Susz
8. Rypiński Adrian ZSR Ostróda Ostróda
9. Bernatowski Adrian ZSE i T Pasłęk Pasłęk
10. Pabik Piotr ZSR Ostróda Ostróda
11. Grans Arkadiusz ZSR Ostróda Ostróda
12. EwertowskiMarek ZSR Ostróda Ostróda
13. SokołowskiMarek ZSR Ostróda Ostróda
14. Maczassek Paweł ZSR Ostróda Ostróda
15. Włodarczyk Krzysztof ZSL i Z Pieniężno Pieniężno
16. GrabowskiMateusz ZSL i Z Pieniężno Pieniężno
17. Traczyk Zenon ZS Susz Susz
18. Najdrowski Patryk ZSE i T Pasłęk Pasłęk
19. Stachacz Marcin ZSL i Z Pieniężno Pieniężno
20. Grabowski Paweł ZSR Ostróda Ostróda

DZIEWCZĘTA 1992 i starsze (1500m)

1. Galińska Natalia ZSR Smolajny Dobre Miasto
2. Łyczewska Małgorzata ZSR Smolajny Dobre Miasto
3. Kupryjaniuk Dajana ZSE i T Pasłęk Pasłęk
4. Goik Katarzyna ZSR Smolajny Dobre Miasto
5. Kiertys Magdalena ZSL i Z Pieniężno Pieniężno
6. Socha Joanna ZSR Smolajny Dobre Miasto
7. Pełkowska Beata ZSE i T Pasłęk Pasłęk
8. Solda Marta ZSR Smolajny Dobre Miasto
9. Au Paulina ZSR Smolajny Dobre Miasto
10. Grabowska Ewelina ZSL i Z Pieniężno Pieniężno
11. Wasylków Katarzyna ZSE i T Pasłęk Pasłęk
12. Furmańska Natalia ZSE i T Pasłęk Pasłęk
13. Domańska Renata ZSE i T Pasłęk Pasłęk

CHŁOPCY 1992 i starsi (2000m)

1. Kozłowski Adrian ZS Pasłęk Pasłęk
2. Kutkiewicz Jakub ZS Pasłęk Pasłęk
3. Banaszek Damian ZSR Smolajny Smolany
4. Chmielewski Łukasz ZSR Smolajny Smolany
5. Chachuła Michał Ekonomik Ostróda Ostróda
6. Włodarczyk Mariusz ZSL i Z Pieniężno Pieniężno
7. Sawczuk Sylwek ZS Susz Susz
8. Flis Marcin ZSE i T Pasłęk Pasłęk
9. Abramowski Marcin ZSR Smolajny Smolany
10. Romanowski Arek ZS Pasłęk Pasłęk
11. Durka Przemek ZS Pasłęk Pasłęk
12. Bartosiewicz Bartek ZSE i T Pasłęk Pasłęk
13. Bednarczyk Kamil ZSE i T Pasłęk Pasłęk
14. Basarab Marcin ZS Pasłęk Pasłęk
15. Hruszko Patryk ZSL i Z Pieniężno Pieniężno
16. Gołębiewski Karol ZS Pasłęk Pasłęk
17. Sobolewski Łukasz ZSR Smolajny Smolany
18. Gajc Grzegosz ZSE i T Pasłęk Pasłęk
19. Szkoda Damian ZSL i Z Pieniężno Pieniężno
20. Suski Przemysław ZSR Smolajny Smolany

Punktacja Szkół Podstawowych

1 Sp Paslek nr 2 Paslek 62
2 Sp nr 2 Morag Morag 48
3 Sp Kazanice Lubawa 36
4 Sp Dobrzyki Zalewo 33
5 Sp 4 Morag 30
6 Sp 1 Ostroda M Ostroda 29
7 Sp Kozlowo Kozlowo 16
8 Sp Janowiec Janowiec Koscielny 15
9 Sp 3 Paslek Pasłęk 9
10 Sp Szkotowo Kozlowo 6
11 Sp Tyrowo Ostroda 3
12 Sp Biesal Gietrzwald 3
13 Sp Boreczno Zalewo 1
14 Sp Idzbark Ostroda 1
15 Sp Zwierzewo Ostroda 1

Punktacja Szkół Gimnazjalnych

1 Kozlowo Kozlowo 64
2 Franciszkowo Ilawa 63
3 Kazanice Lubawa 50
4 Morag Morag 49
5 Durag Ostroda 43
6 Gim n1 Paslek 43
7 Samborowo Ostroda 35
8 Boreczno Zalewo 32
9 Zabi rog Morag 29
10 J Twardowski M Ostroda 26
11 Janowiec Koscielny 26
12 Slawkowo Dzialdowo 20
13 Lipowo Ostroda 19
14 Stebark Grunwald 18
15 Szkotowo kozlowo 17
16 Rogoz Kozlowo 11
17 Gim n1 M Ostroda 9
18 Gim n2 Ostroda M Ostroda 9
19 Dobrzki Zalewo 5

Punktacja Gmin

1 Morag 156
2 Kozlowo 108
3 Ostroda 107
4 Paslek 105
5 Lubawa 86
6 M Ostroda 73
7 Zalewo 71
8 Ilawa 63
9 Koscielny 41
10 Dzialdowo 20
11 Grunwald 18
12 Gietrzwald 3

Punktacja Szkół Ponadgimnazjalnych

1 ZSE i T Pasłęk 125
2 ZS Pasłęk 124
3 Smolajny 86
4 ZSLiZ Pieniezno 74
5 ZSR Ostróda 58
6 ZS Susz 35
7 ZSR Ostroda 21
8 ZS Ilawa 13
9 ZSZ Ostróda 12

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x