Wrześniowy mityng w Kortowie – Faworyci nie zawiedli

Czołówka lekkoatletów Warmii i Mazur spotkała się na mityngu w Kortowie. Impreza udała się, dopisała dobra pogoda, co o tej porze roku nie zdarza się często. Na ogół zwyciężali faworyci, choć wyniki nie zawsze odpowiadały ich możliwościom. Czyżby szczyt formy już minął. Być może, bo za nami najważniejsze zawody mistrzowskie, ale przed nami jeszcze kilka istotnych startów.

Wyniki

100m K 

1 BLAUTENBERG  ANGELIKA  94  KS AZS-UWM OLSZTYN 13.10

3 JAKUBOWSKA  KAROLINA  95  LKS LUBAWA   13.21

4 SZCZERBACZEWICZ  ALEKSANDRA  96 KS AZS-UWM OLSZTYN   13.21

1 ŁĘGOWSKA  EWELINA  95  KS AZS-UWM OLSZTYN  13.78

5 ZIÓŁKOWSKA  PAULINA  97  KS AZS-UWM OLSZTYN  13.80

6 NIEŚCIOR  JUDYTA  92  KS AZS-UWM OLSZTYN  13.82

7 KOSSAKOWSKA  NATALIA  92 KS AZS-UWM OLSZTYN  13.84

8 GRZYBOWSKA  JOANNA  96  LKS LUBAWA   13.84

9 MAĆKO  OLIWIA  97  KS JEZIORAK IŁAWA  13.96

10 STASZEWSKA  DOMINIKA  99  PKS „GWARDIA” SZCZYTNO  13.99

11 CIOMEK  ANNA  96  LUKS WARMIA LIDZBARK WARM   14.27

12 KARCZEWSKA  MAGDALENA  97  LKS LUBAWA   14.48

13 POLAK  NATALIA  99  LUKS WARMIA LIDZBARK WARM 14.68

14 SANKOWSKA  JUSTYNA  98  KS AZS-UWM OLSZTYN  14.97

15 DUDKIEWICZ  PAULINA  00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARM  15.27

16 POLEWACZ  HANNA 98  KS AZS-UWM OLSZTYN  15.43

200m K 

1 BLAUTENBERG  ANGELIKA  94  UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO  25.97

2 BRZEZICKA  JUSTYNA  94  KS AZS-UWM OLSZTYN  26.14

3 SZCZERBACZEWICZ  ALEKSANDRA  96  KS AZS-UWM OLSZTYN  26.41

4 TAPEK PAULINA  93  KS AZS-UWM OLSZTYN  27.40

5 ZIÓŁKOWSKA  PAULINA  97  KS AZS-UWM OLSZTYN 28.09

6 MAĆKO  OLIWIA  97  KS JEZIORAK IŁAWA 29.03

300m K

1 OWCZAREK KLAUDIA 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 45.01

2 RUTKOWSKA MICHAELA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 45.80

3 STRUCIŃSKA DARIA 94 KS AZS-UWM OLSZTYN  44.85

4 MULKITYN PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 46.15

5 KUBICKA ALICJA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 46.52

6 MADEJ DOMINIKA 97 KS JEZIORAK IŁAWA 47.19

7 KŁOSOWSKA ADRIANNA 99 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 47.43

8 BELKA PATRYCJA 96 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 47.45

9 ZIELIŃSKA NATALIA 97 GUKS ASY DYWITY 47.52

10 JAREMKO NINA 94 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 47.91

11 LAWRENC PAULINA 97 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 48.20

12 WARDA MARTYNA 92 KS AZS-UWM OLSZTYN  48.74

13 MIKULAK NATALIA 97    KS AZS-UWM OLSZTYN 49.70

14 KAŹMIERCZAK ANNA 96 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 49.79

15 KOŁATKA MONIKA 97    KS JEZIORAK IŁAWA 49.90

16 POLEWACZ HANNA 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 50.29

17SANKOWSKA JUSTYNA 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 50.63

18 WALAT AGNIESZKA 98 KS AZS-UWM OLSZTYN 53.46

19 KAŹMIERCZAK EWA 98 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 55.11

20 FREDO KAROLINA 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 57.72

600m K

1 STRUCIŃSKA MARTYNA 95 KS AZS-UWM OLSZTYN  1:39.28

2 MULKITYN PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO  1:41.88

3 PACHOLCZYK ADRIANNA 96 KS AZS-UWM OLSZTYN  1:41.91

4 STAŃCZAK DOMINIKA 96 KS AZS-UWM OLSZTYN  1:45.92

5 SŁOMIŃSKA DOMINIKA  97 KS AZS-UWM OLSZTYN  1:52.35

6 KĘDZIA MILENA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN  1:56.07

7 ORZECHOWSKA PAULINA 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO  1:56.13

8 WANTOWSKA ALEKSANDRA 96 KS JEZIORAK IŁAWA  1:57.11

9 KAŹMIERCZAK ANNA 96 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE  2:01.05

10 TREDO KAROLINA 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 2:01.52

11 KAŹMIERCZAK EWA 98 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 2:04.28

1000m K

1 LISOWSKA ALEKSANDRA 90 KS AZS-UWM OLSZTYN  2:57.90

2 STRUCIŃSKA DARIA 94  KS AZS-UWM OLSZTYN  3:03.19

3 KOZŁOWSKA KAROLINA 90 MLKS OSTRÓDA  3:07.00

4 WARDA MARTYNA MAGDALENA 95 KS AZS-UWM OLSZTYN  3:07.26

6 JACKIEWICZ MONIKA 92 KS AZS-UWM OLSZTYN  3:15.29

7 KOPEĆ LUCYNA 93 KS AZS-UWM OLSZTYN       3:18.06

8 JAREMKO NINA 94 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE  3:19.28

9 OGRODOWCZYK NATALIA 96 MLKS OSTRÓDA  3:32.26

300m ppł K 

1 MIKULAK NATALIA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN  53.83

2 KUBICKA ALICJA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN  55.84

kula K (4kg)

1 CZAJKA  DOROTA  93     KS AZS-UWM OLSZTYN  9.76

2 JAKUBOWSKA  KAROLINA  95  LKS LUBAWA   9.67

kula K (3kg)

1 WIŚNIEWSKA SYLWIA 96 LKS LUBAWA 10.88

2 MICHAŁEK ALEKSANDRA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 9.81

rzut dyskiem K (0.75kg)

1 WIŚNIEWSKA SYLWIA 96 LKS LUBAWA 28.10

oszczep K

1 CZAJKA DOROTA 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 31.59

2 KARCZEWSKA KAROLINA 94 LKS LUBAWA 26.95

3 MICHAŁEK ALEKSANDRA 97 KS AZS-UWM OLSZTYN 26.13

wzwyż K

1 HUBACZ KAROLINA 99   LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI  1.30

2 DUDKIEWICZ PAULINA 00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI  1.10

w dal K

1 BURAKIEWICZ KATARZYNA 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO  4.82

2 MILEWSKA MAGDALENA 92 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI  4.81

3 GRZYBOWSKA JOANNA 96 LKS LUBAWA  4.65

4 JAKUBOWSKA KAROLINA 95 LKS LUBAWA  4.58

5 BELKA PATRYCJA 96 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI  4.48

6STASZEWSKA DOMINIKA 99 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 4.40

7 KŁOSOWSKA ADRIANNA 99 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO  4.29

8 POLAK NATALIA 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI  4.12

9 DUDKIEWICZ PAULINA   00 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 3.83

100m M

1 OSTAPIUK  MATEUSZ  93  KS AZS-UWM OLSZTYN  11.15

2 JAWORSKI  SZYMON  92  LKS LUBAWA 11.37

3 GRZYMKOWSKI  PATRYK  94  UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO  11.40

4 GIESZCZYŃSKI  RAFAŁ  94  KS AZS-UWM OLSZTYN  11.41

5 WIESIOŁEK  KACPER  96  KS AZS-UWM OLSZTYN  11.91

6 DĄBROWSKI PAWEŁ  96  KS AZS-UWM OLSZTYN  12.06

7 SUDOŁ KRYSTIAN  96  LUKS ORNETA  12.44

8 DAWID BARTOSZ  96  KS AZS-UWM OLSZTYN  12.56

9 HUL ADAM  97  KS AZS-UWM OLSZTYN  13.55

10 GRECZKO MARCIN 99   KS AZS-UWM OLSZTYN  13.89

11 SURMA MATEUSZ  95   KS AZS-UWM OLSZTYN  13.93

12 OLSZEWSKI TOMASZ   97  KS AZS-UWM OLSZTYN  14.02

13 WOJTKIEWICZ KAROL  99  LKS LUBAWA   14.31

14 JABŁOŃSKI KASPER    98  KS AZS-UWM OLSZTYN  14.75

15 KOPELIŃSKI MATEUSZ  00  LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI  16.29

16 DZIADKO  MATEUSZ 00 KS AZS-UWM OLSZTYN  15.73

200m M

1 OSTAPIUK  MATEUSZ  93  KS AZS-UWM OLSZTYN  22.59

2 GRZYMKOWSKI PATRYK  94  UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO  22.98

3 GIESZCZYŃSKI RAFAŁ 94 KS AZS-UWM OLSZTYN  23.15

4 BANACKI MARCIN 94  LKS LUBAWA  24.86

5 DĄBROWSKI PAWEŁ 96  KS AZS-UWM OLSZTYN  25.43

6 ZARZECZNY ŁUKASZ 96  KS AZS-UWM OLSZTYN  26.55

300m M

1  HADER RAFAŁ  95  KS AZS-UWM OLSZTYN  38.50

2 WIESIOŁEK KACPER  96  KS AZS-UWM OLSZTYN  38.53

3 ROGOWSKI ZBIGNIEW  92  UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE  38.98

4 SŁUPSKI RAFAŁ  94  LKS LUBAWA   39.49

5 SUDOŁ KRYSTIAN  96  LUKS ORNETA  39.74

6 DAWID BARTOSZ  96  KS AZS-UWM OLSZTYN    40.10

7 CZUBKOWSKI DAMIAN  96  GUKS ASY DYWITY  40.94

8 ZŁOTUCHA ŁUKASZ  95  UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE  41.76

9 MATEUSIAK CEZARY  97  UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE  41.99

10 OBUCHOWICZ KRYSTIAN  97  GUKS ASY DYWITY  42.44

11 LAWRENC MARCIN  95  LUKS WARMIA LIDZBARK WARM  42.81

12 WODZYŃSKI ARTUR  95  UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO  43.05

13 SKOCZYLAS DAWID  97  UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE  45.38

14 SUDUJKO RYSZARD  97  KS AZS-UWM OLSZTYN  45.58

15 GRECZKO MARCIN  99  KS AZS-UWM OLSZTYN  47.87

16 ORZAŃSKI KAMIL 98     KS AZS-UWM OLSZTYN  47.91

17 JABŁOŃSKI KASPER 98  KS AZS-UWM OLSZTYN  48.60

18 FERENC MACIEJ 98  UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE  48.62

19 JAGIELSKI OSKAR 97  UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE  49.51

20 OLSZEWSKI TOMASZ 97  KS AZS-UWM OLSZTYN  49.53

21 FIEDUCIK JAN 97  UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE  52.14

400m M

1 NIECIECKI RAFAŁ 95 KS AZS-UWM OLSZTYN     55.11

2 CHMIELIŃSKI MATEUSZ  95 KS AZS-UWM OLSZTYN  56.74

3 ŚWITAŁA KACPER  93  KS AZS-UWM OLSZTYN  57.05

4 FALKOWSKI JAKUB  94 KS AZS-UWM OLSZTYN 57.44

600m M

1 BACZEWSKI MATEUSZ   95 KS AZS-UWM OLSZTYN  1:23.92

2 SZABLEWSKI TOMASZ 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 1:25.78

3 ADAMSKI KACPER 95    KS AZS-UWM OLSZTYN  1:26.40

4 NAJMOWICZ SEBASTIAN 91 KS AZS-UWM OLSZTYN  1:27.87

5 MISIEWICZ MICHAŁ 95    KS AZS-UWM OLSZTYN  1:28.58

6LIPIŃSKI SZYMON 94 KS AZS-UWM OLSZTYN  1:28.78

7SŁUPSKI RAFAŁ 94 LKS LUBAWA 1:29.13

8 CHMIELIŃSKI MATEUSZ 95  KS AZS-UWM OLSZTYN  1:30.47

9ROGOWSKI ZBIGNIEW 92  UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE  1:30.76

10 ŁĘGOWSKI PATRYK  96 KS AZS-UWM OLSZTYN  1:32.45

11 BIEŃKOWSKI WIKTOR   96 KS LUBAWA  1:33.01

12POMORSKI KAMIL  96    KS AZS-UWM OLSZTYN  1:37.32

1 WODZYŃSKI ARTUR 95  UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO  1:35.91

2 BYTNER KAMIL 95          KS JEZIORAK IŁAWA    1:36.59

3 MYSZKIEWICZ MACIEJ   96  KS JEZIORAK IŁAWA  1:39.29

4 RATUSZYŃSKI MICHAŁ   96  KS AZS-UWM OLSZTYN  1:42.50

5 FERENC MACIEJ  98  UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE  1:46.14

6 JAGIELSKI OSKAR  97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE  1:50.23

7 FIEDUCIK JAN  97  UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:50.50

8 FIGAT BARTOSZ  99  UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:56.93

9 ARCHACKI SEBASTIAN  99  UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 2:16.41

10 JAGIELSKI MACIEJ 99   UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 2:24.19

1000m M

1 WRONOWSKI  RAFAŁ  86  KS AZS-UWM OLSZTYN 2:38.19

2 WOROBIEC DAWID  90  KS AZS-UWM OLSZTYN  2:43.70

3 EWERTOWSKI  DAMIAN 96  MLKS OSTRÓDA  2:44.33

4 JACKIEWICZ  MATEUSZ  97 LKS LUBAWA  2:45.83

5 ŚWITAŁA  KACPER 93 KS AZS-UWM OLSZTYN   2:47.01

6 ZŁOTUCHA ŁUKASZ  95  UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 2:47.48

7 MATEUSIAK CEZARY 97  UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 2:56.89

8 TAMBOR  MICHAŁ  94 KS JEZIORAK IŁAWA 3:01.53

9 KOZŁOWSKI  BARTOSZ  96 UKS „GIMPAS” PASŁĘK 3:02.83

10 SKOCZYLAS  DAWID    97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 3:03.13

11 KNOBLAUCH  MATEUSZ 94 LKS LUBAWA 3:10.25

300m ppł M

1 HUL ADAM  97  KS AZS-UWM OLSZTYN  49.41

2 ZAWADZKI PATRYK  9    LKS LUBAWA  53.66

kula M (6kg)

1 REGIN  ANDRZEJ  94  PKS „GWARDIA” SZCZYTNO  16.51

2 MUCZYŃ  PIOTR  93  KS AZS-UWM OLSZTYN  14.50

3 LEWCZUK  JAROSŁAW  92  KS JEZIORAK IŁAWA  12.17

4 MENDYK  DANIEL 93 KS AZS-UWM OLSZTYN  11.69

kula M (5kg)

1 KLEPACKI JACEK 94  KS AZS-UWM OLSZTYN   13.06

2 ĆWIK WOJCIECH 94  KS AZS-UWM OLSZTYN  12.48

kula M (5kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 15.45

2 TREDER KRYSTIAN 96 LKS LUBAWA  13.16

3 ŁUKSZO ŁUKASZ 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 10.15

4 SMIRNOW KACPER 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 10.00

rzut dyskiem M (1.75kg)

1 MUCZYŃ PIOTR 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 41.32

2 MENDYK DANIEL 93  KS AZS-UWM OLSZTYN  41.20

rzut dyskiem M (1.5kg)

1 KLEPACKI JACEK 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 38.76

2 ĆWIK WOJCIECH 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 27.08

rzut dyskiem M (1kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 53.00

2 ŁUKSZO ŁUKASZ 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 35.35

3 SMIRNOW KACPER 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 32.20

4 MOŁDA MARCIN 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 18.03

oszczep M (800g)

1 SZCZEBIOT KAROL 81 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 52.18

2 MENDYK DANIEL 93 KS AZS-UWM OLSZTYN 34.70

oszczep M (700g)

1 GRZYB MAREK 55 WETERAN 47.85

oszczep M (700g)

1 ĆWIK WOJCIECH 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 55.70

2 KARDAŚ ARTUR 95 KS AZS-UWM OLSZTYN 38.98

3 KLEPACKI JACEK 94 KS AZS-UWM OLSZTYN 35.73

oszczep M (600g)

1 TREDER KRYSTIAN 96 LKS LUBAWA 50.20

2 KRET BARTOSZ 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 29.42

3 SARNACKI MICHAŁ 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 22.45

4 SYREWICZ ŁUKASZ 99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 20.52

5 ZAWADZKI ARTUR 98 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 17.51

6 MOŁDA MARCIN 99 KS AZS-UWM OLSZTYN 12.27

wzwyż M

1 LAWRENC  DAMIAN  92  LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.80

2 WIATROWSKI  JAKUB  94  KS JEZIORAK IŁAWA 1.75

3 PESTA  JAKUB 95  KS JEZIORAK IŁAWA  1.70

4 KRET  BARTOSZ  98  LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.45

5 JANKOWSKI MARCIN  99 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1.30

w dal M

1 JAWORSKI SZYMON 92 LKS LUBAWA 5.84

2 BANACKI MARCIN 94 LKS LUBAWA  5.76

3 LAWRENC DAMIAN 92  LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI  5.57

4 ZAWADZKI PATRYK 96  LKS LUBAWA  5.51

5 WOJTKIEWICZ KAROL 99  LKS LUBAWA  4.60

6 DZIADKO MATEUSZ 00   KS AZS-UWM OLSZTYN  3.63

7 KAPELIŃSKI MATEUSZ  00  LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 3.56

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x