X Mazurskie Biegi Jesienne – Jak co roku w Stradunach

W miejscowości Straduny odbyły się X Mazurskie Jesienne Biegi Przełajowe dla Wiejskich Szkół - impreza z dużymi tradycjami, gdzie zjeżdża się młodzież ze wschodnich rejonów województwa. "Bieg po zdrowie" poświęcony jest pamięci Tomasza Krupińskiego i Henryka Litwackiego rozgrywany dla uczniów wszystkich szkół: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wystartowało około 700 uczestników z województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

Patronat nad zawodami objęli Ministerstwo Edukacji Narodowej, Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Warmińsko-Mazurskie Kuratorium Oświaty i Gmina Ełk.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał wójt Gminy Ełk – Antoni Polkowski, w obecności zaproszonych gości zestępcy. przewodniczącego Rady Wojewódzkiej Warmińsko Mazurskiego Zrzeszenia LZS , sekretarza Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS – Marka Jaczuna, dyrektora Zespołu Szkół Samorządowych w Stradunach – Anny Sidorowicz i przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Ełku – Tomasza Bartnika.

Wyniki

0.5km dziewczęta (III i mł.)

1 RYNKIEWICZ Wiktoria 2001 K-1 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:02:17
2 NAJDA Wiktoria 2002 K-1 Sp Okartowo (WMZ) 0:02:17
3 ŚWIERCZYŃSKA Oliwia 2001 K-1 SP im. Jana Pawła II Prostki (WMZ) 0:02:27
4 JANCZELEWSKA Wiktoria 2001 K-1 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:02:30
5 KUŹMIŃSKA Patrycja 2001 K-1 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:02:31
6 STEFANIAK Monika 2001 K-1 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:02:33
7 SZAMASZKO Klaudia 2001 K-1 SP im. Jana Pawła II Prostki (WMZ) 0:02:36
8 SKIENDZIELEWSKA Wiktroria 2002 K-1 SP Kalinowo (WMZ) 0:02:37
9 OSINKA Zuzanna 2001 K-1 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:02:39
10 KONOPKO Zuzanna 2001 K-1 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:02:43

0.5km chłopców (III i mł.)

1 GRYN Szymon 2001 M-2 SP im. Jana Pawła II Prostki (WMZ) 0:02:05
2 STRZAŁKO Dawid 2001 M-2 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:02:10
3 PILCH Kacper 2001 M-2 ZS Gawliki Wielkie (WMZ) 0:02:10
4 CZETYRBOK Michał 2001 M-2 ZS Gawliki Wielkie (WMZ) 0:02:16
5 BAŁDYGA Mateusz 2001 M-2 ZS Wiśniowo Ełckie (WMZ) 0:02:21
6 BUDZIŃSKI Przemysław 2001 M-2 SP Kalinowo (WMZ) 0:02:22
7 ŁOJEWSKI Wojciech 2000 M-2 SP Sypitki (WMZ) 0:02:22
8 JELENIEWICZ Tadeusz 2001 M-2 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:02:22
9 ŁABAN Łukasz 2001 M-2 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:02:26
10 ABRYCKI Sebastian 2001 M-2 SP Kalinowo (WMZ) 0:02:30

0.5km dziewczęta (IV kl.)

1 STRZAŁKO Julia 2000 K-1 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:02:07
2 IŻBICKA Ewa 2000 K-1 SP im. Jana Pawła II Prostki (WMZ) 0:02:11
3 SKROBISZ Marta 2000 K-1 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:02:13
4 MURZYN Wiktoria 2000 K-1 ZSS Stare Juchy (WMZ) 0:02:15
5 ZDUŃCZYK Marta 2000 K-1 SP Kożuchy (WMZ 0:02:16
6 MALINOWSKA Agnieszka 2000 K-1 Pisanica (WMZ) 0:02:17
7 BIELSKA Małgorzata 2000 K-1 SP Chełchy (WMZ) 0:02:17
8 MILISZEWSKA Sylwia 2000 K-1 SP im. Jana Pawła II Prostki (WMZ) 0:02:18
9 SIRANT Olga 2000 K-1 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:02:19
10 GLINIECKA Paulina 2000 K-1 SP Filipów (WMZ) 0:02:20

0.5km chłopcy (IV kl.)

1 KONDRATOWICZ Dawid 2000 M-2 SP im. Jana Pawła II Prostki (WMZ) 0:02:00
2 WIERZBICKI Szymon 2000 M-2 SP Kalinowo (WMZ) 0:02:00
3 WAŁEJKO Wojciech 2000 M-2 UKS Boćwinka (WMZ) 0:02:02
4 BAKUN Mateusz 2000 M-2 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:02:03
5 MODZELEWSKI Wojciech 2000 M-2 SP Orzysz (WMZ) 0:02:07
6 LINKOWSKI Krzysztof 2000 M-2 SP im. Jana Pawła II Prostki (WMZ) 0:02:07
7 SIERZPUTOWSKI Paweł 2000 M-2 SP Filipów (WMZ) 0:02:08
8 ZANIEWSKI Arkadiusz 2000 M-2 SP Rękusy (WMZ) 0:02:09
9 CISZEWSKI Emil 2000 M-2 SP Filipów (WMZ) 0:02:09
10 LINKAŁO Michał 2000 M-2 SP Mrozy Wielkie (WMZ) 0:02:10

0.8km dziewczęta (V k.)

1 OŚKA Klaudia 1999 K-1 SP Orzysz (WMZ) 0:02:53
2 DOBRZYCKA Monika 1999 K-1 SP Mrozy Wielkie (WMZ) 0:02:55
3 ZAWISTOWSKA Weronika 1999 K-1 SP im. Jana Pawła II Prostki (WMZ) 0:02:55
4 MUZYKIEWICZ Weronika 1999 K-1 ZS Wiśniowo Ełckie (WMZ) 0:03:01
5 CHABEREK Magdalena 1999 K-1 SP Kożuchy (WMZ 0:03:01
6 WALUŚ Ewa 1999 K-1 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:03:04
7 DEMBSKA Monika 1999 K-1 SP Kalinowo (WMZ) 0:03:08
8 BARWIKOWSKA Julia 1999 K-1 SP Chełchy (WMZ) 0:03:10
9 SOBOLEWSKA Magdalena 1999 K-1 ZS Wiśniowo Ełckie (WMZ) 0:03:11
10 GAJEWSKA Agnieszka 1999 K-1 SP Orzysz (WMZ) 0:03:13

0.8km chłopcy (V kl.)

1 KWIATKOWSKI Mateusz 1999 M-2 ZSS Stare Juchy (WMZ) 0:02:41
2 KOTOWSKI Dawid 1998 M-2 ZS Wiśniowo Ełckie (WMZ) 0:02:44
3 LENARTOWICZ Paweł 1999 M-2 ZS Wiśniowo Ełckie (WMZ) 0:02:45
4 WASILEWSKI Paweł 1999 M-2 SP Filipów (WMZ) 0:02:46
5 JURCZYK Alan 1999 M-2 SP Chełchy (WMZ) 0:02:46
6 PONIATOWSKI Dawid 1999 M-2 ZS Wiśniowo Ełckie (WMZ) 0:02:47
7 MIKSA Krzysztof 1999 M-2 SP Okartowo (WMZ) 0:02:47
8 KUDRAWIEC Rafał 1999 M-2 SP im. Jana Pawła II Prostki (WMZ) 0:02:51
9 DERESZYŃSKI Maciej 1999 M-2 SP Filipów (WMZ) 0:02:54
10 KRAWCZYK Piotr 1999 M-2 ZSS Stare Juchy (WMZ) 0:02:56

0.8km dziewczęta (VI kl.)

1 CHABEREK Monika 1998 K-1 SP Kożuchy (WMZ 0:02:39
2 BAŁDYGA Angelika 1998 K-1 SP Pisanica (WMZ) 0:02:43
3 IŻBICKA Anna 1998 K-1 SP im. Jana Pawła II Prostki (WMZ) 0:02:50
4 BAKUN Magda 1998 K-1 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:02:52
5 KWIATKOWSKA Angelika 1998 K-1 ZSS Stare Juchy (WMZ) 0:02:54
6 ŻBIKOWSKA Weronika 1998 K-1 SP im. Jana Pawła II Prostki (WMZ) 0:02:58
7 BAŁDYGA Magdalena 1998 K-1 ZS Wiśniowo Ełckie (WMZ) 0:02:59
8 WŁODKOWSKA Małgorzata 1998 K-1 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:02:59
9 KOŻUCHOWSKA Justyna 1998 K-1 SP im. Jana Pawła II Prostki (WMZ) 0:03:03
10 BOROWSKA Ewa 1998 K-1 ZSS Stare Juchy (WMZ) 0:03:06

1km chłopców (VI kl.)

1 WAŁEJKO Łukasz 1998 M-2 UKS Boćwinka (WMZ) 0:03:28
2 KOSSAKOWSKI Michał 1998 M-2 SP Orzysz (WMZ) 0:03:31
3 SOKOŁOWSKI Marcin 1998 M-2 ZSS Stare Juchy (WMZ) 0:03:32
4 KOSSAKOWSKI Patryk 1998 M-2 SP Orzysz (WMZ) 0:03:36
5 WOJCIECH Andrzej 1998 M-2 SP Kalinowo (WMZ) 0:03:39
6 DARGIEWICZ Patryk 1998 M-2 ZSS Stare Juchy (WMZ) 0:03:42
7 KAPUSTA Damian 1998 M-2 SP Filipów (WMZ) 0:03:44
8 GRUSZKA Damian 1998 M-2 SP im. Jana Pawła II Prostki (WMZ) 0:03:47
9 BARTOSZEWICZ Andrzej 1998 M-2 SP Kalinowo (WMZ) 0:03:50
10 RUDZIEWICZ Konrad 1998 M-2 ZS Wiśniowo Ełckie (WMZ) 0:03:52

1km dziewczęta (I gim.)

1 ZAJKOWSKA Dominika 1999 K-1 SP Orzysz (WMZ) 0:03:39
2 MALINOWSKA Karolina 1997 K-1 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk (WMZ) 0:03:40
3 CHOLEWIŃSKA Ewelina 1997 K-1 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk (WMZ) 0:03:40
4 OWSIEJCZUK Natalia 1997 K-1 LUKS Krakus Prostki (WMZ) 0:03:42
5 BORAWSKA Izabela 1997 K-1 LUKS Krakus Prostki (WMZ) 0:03:47
6 MILEWSKA Agata 1997 K-1 LUKS Krakus Prostki (WMZ) 0:03:48
7 CZOPEK Ewa 1997 K-1 ZS Wiśniowo Ełckie (WMZ) 0:03:54
8 JANUSZKIEWICZ Patrycja 1997 K-1 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk (WMZ) 0:03:55
9 PIETRYGA Kamila 1997 K-1 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:03:55
10 WŁODKOWSKA Paulina 1997 K-1 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:03:57

1.5km chłopcy (I gim.)

1 BRODOWSKI Daniel 1997 M-2 ZS Gawliki Wielkie (WMZ) 0:04:48
2 BARDZIŃSKI Radosław 1997 M-2 LUKS Krakus Prostki (WMZ) 0:04:50
3 OLEKSIŃSKI Michał 1997 M-2 Gim. Orzysz (WMZ) 0:05:10
4 BARWIKOWSKI Kacper 1997 M-2 Gim. Chechły (WMZ) 0:05:13
5 SZTEJTER Kamil 1997 M-2 ZSS Stare Juchy (WMZ) 0:05:17
6 RUSAK Bartłomiej 1997 M-2 ZSS Staduny (WMZ) 0:05:19
7 ŁAKUS Daniel 1997 M-2 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:05:21
8 PIELOCH Damian 1997 M-2 ZS Wiśniowo Ełckie (WMZ) 0:05:22
9 ZALEWSKI Kazimierz 1997 M-2 ZSS Staduny (WMZ) 0:05:22
10 ŁONIEWSKI Michał 1997 M-2 ZSS Stare Juchy (WMZ) 0:05:23

1.5km dziewczęta (II i III gim.)

1 WIŚNIEWSKA Anna 1995 K-1 ZS Wiśniowo Ełckie (WMZ) 0:05:12
2 KUDRAWIEC Magda 1996 K-1 LUKS Krakus Prostki (WMZ) 0:05:18
3 GRACZEWSKA Monika 1996 K-1 LUKS Krakus Prostki (WMZ) 0:05:21
4 ŻMINKO Barbara 1995 K-1 Gim. Orzysz (WMZ) 0:05:21
5 PILCH Marta 1995 K-1 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:05:33
6 SIECZKOWSKA Agata 1995 K-1 ULKS Łoś Gołdap (WMZ) 0:05:36
7 ŁOJEWSKA Olga 1995 K-1 Gim. Pisanica (WMZ) 0:05:41
8 MIKUSEK Sylwia 1995 K-1 ZS Gawliki Wielkie (WMZ) 0:05:42
9 KURZĄTKOWSKA Estera 1995 K-1 Gim. Nowa Wieś Ełcka (WMZ) 0:05:43
10 GRĄDZKA Agata 1996 K-1 ZSO Wydminy Sport z Kulturą (WMZ) 0:05:44

1.5km chłopcy (II i III gim.)

1 SUSZKO Dawid 1996 M-2 ZS Gawliki Wielkie (WMZ) 0:04:33
2 KARWOWSKI Krzysztof 1995 M-2 ZS Wiśniowo Ełckie (WMZ) 0:04:38
3 NIEMODKO Przemysław 1995 M-2 Gim. Orzysz (WMZ) 0:04:40
4 GRUSZKA Mariusz 1995 M-2 ZSS Stare Juchy (WMZ) 0:04:41
5 BAŁDYGA Patryk 1996 M-2 ZS Wiśniowo Ełckie (WMZ) 0:04:43
6 ORŁOWSKI Jakub 1995 M-2 LUKS Krakus Prostki (WMZ) 0:04:44
7 PIOTROWSKI Artur 1995 M-2 ZSS Staduny (WMZ) 0:04:47
8 KILUK Mikołaj 1995 M-2 LUKS Krakus Prostki (WMZ) 0:04:48
9 KOPRYK Kamil 1995 M-2 ZS Gawliki Wielkie (WMZ) 0:04:50
10 GUTOWSKI Damian 1996 M-2 LUKS Krakus Prostki (WMZ) 0:04:54

1.5km dziewczęta (szkoły ponadgim.)

1 BIEDRZYCKA Agnieszka 1994 K-1 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk (WMZ) 0:05:27
2 SADOWSKA Paulina 1992 K-1 ZS nr 1 Ełk (WMZ) 0:05:43
3 KREJCZMAN Małgorzata 1992 K-1 ZS nr 1 Ełk (WMZ) 0:05:51
4 AREND Kinga 1994 K-1 ZS nr 1 Ełk (WMZ) 0:06:34
5 GROMEL Paulina 1993 K-1 ZS nr 1 Ełk (WMZ) 0:07:06
6 KĘDZIERSKA Magda 1994 K-1 ZS nr 1 Ełk (WMZ) 0:07:39
7 KONDRATOWICZ Sylwia 1994 K-1 ZS nr 1 Ełk (WMZ) 0:08:41
8 KURZĄTKOWSKA Magda 1994 K-1 ZS nr 1 Ełk (WMZ) 0:09:33
9 PIASECKA Paulina 1994 K-1 ZS nr 1 Ełk (WMZ) 0:09:53

2km chłopcy (szkoły ponadgim.)

1 TROCHIM Tomasz 1993 M-1 MLUKS Pojezierze Ełckie (WMZ) 0:05:35
2 OLCHANOWSKI Kamil 1992 M-2 ZS nr 1 Ełk (WMZ) 0:05:41
3 SOSNOWSKI Tomasz 1993 M-2 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk (WMZ) 0:06:00
4 DĄBROWSKI Robert 1994 M-2 ZSS Stare Juchy (WMZ) 0:06:13
5 PIEKARSKI Rafał 1993 M-2 ZS nr 1 Ełk (WMZ) 0:06:21
6 NAZAROWSKI Konrad 1994 M-2 ZSS Stare Juchy (WMZ) 0:06:21
7 ŚREDNICKI Michał 1993 M-2 ZS nr 1 Ełk (WMZ) 0:06:41
8 GINTER Mateusz 1993 M-2 ZS nr 1 Ełk (WMZ) 0:06:47
9 ŚWIERCZYŃSKI Paweł 1993 M-2 ZS nr 1 Ełk (WMZ) 0:06:52
10 KOTYŃSKI Krzysztof 1993 M-2 ZS nr 1 Ełk (WMZ) 0:06:54

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x