XI Mityng z okazji rocznicy Konstytucji 3-Maja Działdowo 2014 – Anna Jesień też tak zaczynała

Tradycyjnie u progu sezonu w Działdowie odbywa się mityng lekkoatletyczny z okazji kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-Maja. Jak widać doniosłe, historyczne wydarzenie można połączyć ze sportowym akcentem i to z udziałem młodzieży. Jak zwykle gościem mityngu była gwiazda polskiej lekkiej atletyki. Ty razem zaproszenie przyjęła Anna Jesień – wielokrotna reprezentantka kraju w biegach na 400 m i 400 m ppł.

Zapewne ze wzruszeniem oglądała starty młodych adeptów z Działdowa, Lubawy, Olsztyna, Dywit, Lidzbarka Warmińskiego i Bartoszyc. Poziom był zróżnicowany, najważniejsze, że młodzieży nie brakuje zapału i to, że wybrali lekką atletykę cieszy szczególnie.

Wyniki

60m dziewcząt 2001 i młodsze:

1.Izabela Górczak GUKS ASY Dywity 8,60

2.Alicja Gołąbek LUKS Warmia Lidzbark W.8,85

3.Weronika Karpińska KS AZS UWM Olsztyn 9,08

4.Beata Rumińska LKS Lubawa 9,35

5.Paulina Kamińska LKS Lubawa 9,41

6.Emilia Fafińska LKS Lubawa 9,49

7.Katarzyna Cybelska SP 3 Działdowo 9,76

8.Oliwia Dramińska SP 3 Działdowo 9,82

9.Weronika Gralewicz SP 3 Działdowo 9,95

10.Aleksandra Gorzkiewicz SP 3 Działdowo 10,01

11.Julia Kowalska SP 3 Działdowo 10,26

11.Anna Leńska SP 3 Działdowo 10,26

13.Zuzanna Piórek SP 3 Działdowo 10,37

14.Nicol Kozłowska LKS Lubawa 10,40

15.Julia Mazurek SP 3 Działdowo 10,59

16.Julita Kaczmarska SP 3 Działdowo 10,94

17.Ola Wasilewska SP 3 Działdowo 10,98

18.Weronika Figurska SP 3 Działdowo 11,00

19.Daria Falęcka SP 3 Działdowo 11,72

60m chłopców 2001 i młodsi

1.Paweł Fafiński LKS Lubawa 8,48

2.Hubert Kępczyński SP 3 Działdowo 8,72

3.Kacper Bąbalicki SP 3 Działdowo 8,80

4.Jakub Jaroszewski SP 3 Działdowo 8,94

5.Jakub Borkowski SP Kazanice 9,03

6.Wojciech Michalski SP 3 Działdowo 9,11

7.Jakub Staniarski SP Kazanice 9,33

8.Mikołaj Rojewski SP 3 Działdowo 9,48

9.Patryk Kocięba SP 3 Działdowo 9,54

10.Damian Zyskowski KS AZS UWM Olsztyn 9,77

11.Grzegorz Szumny LUKS Warmia Lidzbark W. 9,99

12.Jakub Żuk KS AZS UWM Olsztyn 10,06

13.Bartosz Kocięba SP 3 Działdowo 10,28

14.Artur Cytlał SP4 UKS MOSiR Działdowo 10,34

15.Mateusz Jakubowski LKS Lubawa 10,64

100m młodziczek 1999-2000

1.Alicja Potasznik GUKS Asy Dywity 13,09

2.Natalia Polak LUKS Warmia Lidzbark W.13,38

3.Izabela Jatkiewicz GUKS Asy Dywity 14,32

4.Julia Żukowska KS AZS UWM Olsztyn 14,61

5.Oliwia Mazurkiewicz KS AZS UWM Olsztyn 14,89

6.Julia Szupieniuk Gim Nr1 Działdowo 15,51

7.Hanna Wyźlic LKS Lubawa 15,52

8.Wiktoria Szerszeniewska KS AZS UWM Olsztyn 15,68

9.Patrycja Kowalewska Gim Nr1 Działdowo 16,42

100m młodzików 1999-2000

1. Marcin Greczko KS AZS UWM Olsztyn 12,31

2.Kacper Ciesielski Gim.Nr2 Działdowo 12,44

3.Wojciech Jurkiewicz LKS Lubawa 12,51

4.Sebastian Jakubowski LKS Lubawa 12,64

5.Wojciech Szon KS AZS UWM Olsztyn 12,74

6.Antoni Łukaszewicz LKS Lubawa 12,81

7.Michał Szumny LUKS Warmia Lidzbark W.12,85

8.Jakub Drzewiński   LKS Lubawa 13,13

9.Tomasz Bartnicki KS AZS UWM Olsztyn 13,20

10.Karol Grabowski Gim.Nr 2 Działdowo 14,19

11.Kacper Świątkiewicz Gim.Nr 2 Działdowo 14,77

100m kobiet 1998 i starsze

1.Joanna Grzybowska LKS Lubawa 12,76

2.Paulina Potasznik GUKS Asy Dywity 12,80

3.Angelika Brzozowska LKS Lubawa 13,88

4.Marika Rumińska LKS Lubawa 14,02

5.Katarzyna Kaczorowska LKS Lubawa 14,49

6.Alicja Piotrowska LKS Lubawa 15,34

7.Julia Maciejewska GIM.Nr 2 Działdowo 15,38

100m mężczyzn 1998 i starsi

1.Damian Maciołek LKS Lubawa 11,64

2.Rafał Słupski LKS Lubawa 12,15

3.Patryk Zawadzki LKS Lubawa 12,28

4.Maciej Nowakowski LKS Lubawa 12,33

5.Oskar Juchnowski Gim.Nr2 Działdowo 12,78

300m młodziczek 1999 – 2000

1.Jagoda Kamińska KS AZS UWM Olsztyn 47,94

2.Julia Żukowska KS AZS UWM Olsztyn 48,55

3.Małgorzata Prusińska KS AZS UWM Olsztyn 49,06

4.Oliwia Mazurkiewicz KS AZS UWM Olsztyn 51,35

5.Julia Szupieniuk Gim.Nr1 Działdowo 55,53

300m młodzików 1999-2000

1.Sebastian Jakubowski LKS Lubawa 39,95

2.Wojciech Jurkiewicz LKS Lubawa 41,66

3.Marcin Greczko KS AZS UWM Olsztyn 41,70

4.Tomasz Bartnicki KS AZS UWM Olsztyn 42,79

5.Antoni Łukaszewicz LKS Lubawa 43,00

6.Jakub Drzewiński   LKS Lubawa 43,03

7.Szymon Zawadzki LKS Lubawa 43,17

8.Radosław Piotrowski   Gim.Nr1 Działdowo 44,30

9.Krystian Tyska   Gim.Nr2 Działdowo 48,41

10.Kacper Świątkiewicz Gim.Nr2 Działdowo 49,03

300m kobiet 1998 i starsze

1.Marika Rumińska LKS Lubawa 47,46

2.Angelika Brzozowska LKS Lubawa 47,83

3.Katarzyna Kaczorowska LKS Lubawa 48,17

4.Alicja Piotrowska LKS Lubawa 51,78

300m mężczyzn 1997 i starsi

1.Rafał Słupski LKS Lubawa 36,74

2.Damian Maciołek LKS Lubawa 37,49

3.Maciej Nowakowski LKS Lubawa 38,71

4.Rafał Bojkowski Gim.Nr2 Działdowo 43,66

5.Karol Rogoziński Gim.Nr2 Działdowo 54,69

600m dziewcząt 2001 i młodsze

1.Oliwia Połujańska UKS Jedynka Bartoszyce 1:55,24

2.Wioleta Kitewska KS AZS UWN Olsztyn 1;59,79

3.Maja Lemanowicz KS AZS UWN Olsztyn 1:59,84

4.Laura Wrońska LKS Lubawa 2:02,34

5.Natalia Fiszer GUKS Asy Dywity 2:07,87

6.Maja Stawicka KS AZS UWM Olsztyn 2:08,50

7.Julia Kubicka KS AZS UWM Olsztyn 2:10,81

8.Paulina Lidke UKS MOSiR Działdowo 2:23,67

9.Oliwia Zembrzuska SP 3 Działdowo 2:38,24

600m chłopców 2001 i młodsi

1.Bartłomiej Pawłowski UKS Jedynka Bartoszyce 1:56,75

2.Błażej Lewalski LKS Lubawa 1:58,49

3.Jakub Żuk KS AZS UWM Olsztyn 2:03,73

4.Damian Zyskowski KS AZS UWM Olsztyn 2:08,89

600m młodziczek 1999-2000

1.Karolina Greber UKS Jedynka Bartoszyce 1:48,51

2.Aleksandra Trembicka KS AZS UWM Olsztyn 1:49,25

3.Kinga Grabowska KS AZS UWN Olsztyn 1:51,18

4.Dominika Łojewska GUKS Asy Dywity 1:54,65

5.Kornelia Ogrodnik KS AZS UWM Olsztyn 2:06,82

6.Martyna Pokojska Gim.Nr1 Działdowo 2:11,52

7.Wiktoria Kruk Gim.Nr1 Działdowo 2:12,09

8.Wiktoria Piórkowska Gim.Nr1 Działdowo 2:27,61

1000m kobiet 1998 i starsze

1.Martyna Konarzewska UKS MOSiR Działdowo 3:13,44

2.Patrycja Mulkityn UKS MOSiR Działdowo 3:22,80

1000m młodzików 1999-2000

1.Konrad Szczęsny GUKS Asy Dywity 3:01,52

2.Dawid Greber UKS Jedynka Bartoszyce 3:06,55

3.Kamil Pikura KS AZS UWM Olsztyn 3;08,40

4.Błażej Jabłoński KS AZS UWM Olsztyn 3:08,76

5.Jakub Olchowik Gim.Nr1 Działdowo 3:09,53

1000m mężczyzn 1998 i starsi

1.Mateusz Jackiewicz LKS Lubawa 2:42,08

2.Michał Karbowski Gim.Nr2 Działdowo 3:14,33

3.Michał Krupa Gim.Nr2 Działdowo 3:48,87

4.Daniel Kosiński Gim.Nr1 Działdowo 3:57,00

{AdmirorGallery}jesien7{/AdmirorGallery}

Skok w dal kobiet 1998 i starsze

1.Joanna Grzybowska LKS Lubawa 5,06

2.Natalia Polak LUKS Warmia Lidzbark W. 4,80

3.Julia Maciejewska Gim.Nr1 Działdowo 4,28

4.Alicja Gołąbek LUKS Warmia Lidzbark W. 4,06

5.Wiktoria Różańska Gim.Nr1 Działdowo 3,86

6.Paulina Kamińska LKS Lubawa 3,52

7.Kornelia Ogrodnik KS AZS UWM Olsztyn 3,30

Skok w dal mężczyzn 1997 i starsi

1.Zawadzki Patryk LKS Lubawa 5,81

2.Michał Szumny LUKS Warmia Lidzbark W. 5,64

3.Piotr Szymański ZS Nr1 Działdowo 5,31

4.Szymon Zawadzki LKS Lubawa 5,19

5.Wopjciech Szon KS AZS UWM Olsztyn 4,97

6.Mateusz Chodyna Gim.Nr2 Działdowo 4,60

7.Pawł Fafiński LKS Lubawa 4,60

8.Grzrgorz Szumny LUKS Warmia Lidzbark W. 3.65

Rzut piłeczką palantową dziewcząt 2001 i młodsze

1.Violetta Winiewska LKS Lubawa 56,00

2.Roksana Kozłowska LKS Lubawa 42,00

3.Aleksandra Dobrowolska SP Kazanice 39,50

4.Aleksandra Gorzkiewicz SP 3 Działdowo 38,00

5.Izabela Górczak GUKS Asy Dywity 34,50

6.Oliwia Dramińska SP 3 Działdowo 32,50

7.Zuzanna Piórek SP 3 Działdowo 32,50

8.Nicol Kozłowska LKS Lubawa 31,00

9.Emilia Fafińska LKS Lubawa 27,00

10.Katarzyna Cybulska SP 3 Działdowo 26,00

11.Daria Falęcka SP 3 Działdowo 21,50

12.Julita Kaczmarska SP 3 Działdowo 17,50

13.Aleksandra Wasilewska SP 3 Działdowo 14,50

Rzut piłeczką palantową chłopców 2001 i młodsi

1.Kacper Bąbalicki SP 3 Działdowo 58,50

2.Mikołaj Rojewski SP 3 Działdowo 49,50

3.Jakub Borkowski SP Kazanice 49,00

4.Hubert Kępczyński SP 3 Działdowo 46,50

5.Jakub Stawiarski SP Kazanice 42,00

6.Wojciech Michalski SP 3 Działdowo 40,00

7.Patryk Kocięba SP 3 Działdowo 38,50

8.Artur Cytlał SP 4 Działdowo 38,50

9.Bartosz Kocięba SP 3 Działdowo 38,00

10.Jakub Jaroszewski SP 3 Działdowo 33,50

11.Mateusz Jakubowski LKS Lubawa 26,00

Pchnięcie kulą kobiet 1998 i starsze

1.Weronika Mieczkowska LKS Lubawa 10,95

2.Violetta Winiewska LKS Lubawa10,08

3.Roksana Kozłowska LKS Lubawa 8,84

4.Wiktoria Różańska Gim.Nr1 Działdowo 8,26

5.Hanna Wyźlic LKS Lubawa 7,52

6.Dominika Iwar Gim.Nr1 Działdowo 6,43

Natalia Polak LUKS Warmia Lidzbark W. 8,94 PK

Pchnięcie kulą mężczyzn 1998 i starsi:

1.Mateusz Figger LKS Lubawa 12,30

2.Oskar Juchnowski Gim.Nr2 UKS MOSiR Dz-wo 10,48

3.Aleksander Czeczot Gim.Nr2 Dz-wo 10,40

{AdmirorGallery}jesien8{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce Dywity Działdowo lekka atletyka Lidzbark Warmiński lubawa Olsztyn

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x