XIII Bieg Jakubowy – Pokonać innych i samego siebie

W niedzielne południe wystartowali w Olsztynie uczestnicy XIII Biegu Jakubowego, imprezy zapoczątkowanej w 1995 roku przez Towarzystwo Miłośników Olsztyna, a obecnie wspieranej przez Urząd Miasta i Ośrodek Sportu i Rekreacji. Śmiałków znalazło się około trzystu, nie wszyscy zdecydowali się na pokonanie pełnego dystansu 15 km, ale każdy kto zjawił się na starcie i odważył pobiec może czuć się zwycięzcą. Przełamywanie barier mentalnych to właśnie wygrana ze swoimi słabościami i nabieranie pewności.

Uczestników podzielono na kilka grup. Najwcześniej wystartowali najmłodsi, potem , gimnazjaliści, zawodnicy Małego Biegu Jakubowego, wózkarze, a na końcu biegacze, którzy musieli zmierzyć się z dystansem 15 kilometrów. Było wśród nich wielu znanych postaci m. in. Wioleta Kryza, Damian Pieterczyk (mam na myśli kibiców olsztyńskich), ale wystartowało też wielu amatorów tej formy rekreacji i zwyczajnych ludzi, którzy postanowili udowodnić sobie, że stać ich na duże wyzwania. To nic, że różnice czasowe na mecie były duże, każdy z sympatią i niekłamanym podziwem witał na Starówce kolejnych zawodników wbiegających na metę.

Wyścig wózkarzy był dodatkowa atrakcją, rzadko mamy okazje oglądać w akcji sportowców o takim zacięciu i charakterze. Dla nich jest to prawdziwa pasja i trzeba przyznać, że zarówno do każdego treningu jak i startu podchodzą z ogromnym zaangażowaniem. Bogdan Król i Monika Pudlis z Ornety są od lat najlepsi i udowodnili to również w Biegu Jakubowym. W biegu głównym triumfował Ifar Teterkow z Grona w bardzo dobrym czasie niewiele ponad 45 minut, najlepszym z reprezentantów Warmii i Mazur był trzeci na mecie Michał Smalec z Ełku, a najszybszy z Olsztynian okazał się Jacek Misiewicz, zajmując miejsce w drugiej dziesiątce.
Rywalizację pań wygrała Wioletta Kryza.

Po zakończonym Biegu na scenie usytuowanej na rynku Starego Miasta odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Puchary i medale wręczali Prezydent Miasta Olsztyn Pan Piotr Grzymowicz, Zastępca Prezydenta Miasta Pan Jerzy Szmit oraz przedstawiciele sponsorów Biegu Dyrektor Gazowni Olsztyńskiej Pan Jerzy Chodor oraz Pan Jeremiasz Dutkiewcz właściciel Sklepów Sportowych Olimp.

XIII Bieg Jakubowy odbył się dzięki wsparciu sponsorów:

– Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo
– Sklepy Sportowe Olimp
– Firma Adidas
– Idea Caffe
– Olimp Sport Nutrition

Patronat Medialny

– Telewizja Olsztyn
– Portal Aktywni.pl
– Radio Olsztyn

Wyniki

Wózki

1 Król Bogdan Orneta 1955 M / 1 1 00:32:21
2 Kołecki Dariusz Olsztyn 1967 M / 2 2 00:33:55
3 Pudlis Monika Orneta 1977 K / 1 1 00:36:02
4 Matejuk Wiesław Bartoszyce 1965 M / 3 3 00:38:49
5 Grad Radosław Lubochnia 1985 M / 4 4 00:40:37
6 Chrustowski Marcin Lubochnia 2009 M / 5 5 00:43:29
7 Podgórski Damian Orneta 1979 M / 6 6 00:44:19
8 Seligowska Monika Lelkowo 1985 K / 2 2 00:44:48
9 Monkiewicz Arkadiusz Bartoszyce 1971 M / 7 7 00:45:42
10 Moryc Ryszard Olsztyn 1953 M / 8 8 00:47:35
11 Hamulczyk Sandra Olsztyn 1988 K / 3 3 01:12:34

Kategoria Open

1 Teterkov Ihar Grodno Klełkova 1978 1 00:45:06
2 Rzeszewicz Karol Mielno 1983 2 00:45:07
3 Smalec Michał Ełk 1981 3 00:45:08
4 Kabat Damian Bydgoszcz 1989 4 00:47:09
5 Sieracki Kamil Inowrocław 1988 5 00:47:09
6 Maszei Paweł Grodno Lenina 1979 6 00:47:21

WYNIKI MĘŻCZYZN M16 (16-19 LAT)

1 Gajewski Rafał Dobre Miasto 1991 M16 / 1 17 00:54:22
2 Wojnowski Krzysztof Prostki 1993 M16 / 2 35 01:00:19
3 Dragosz Adam Olsztyn 1992 M16 / 3 44 01:02:03
4 Ławreszuk Łukasz Olsztyn 1992 M16 / 4 70 01:04:51
5 Nasanewski Konrad Słupsk 1991 M16 / 5 74 01:05:26
6 Chodubski Patryk Olsztyn 1994 M16 / 6 77 01:05:45

WYNIKI MĘŻCZYZN M20 (20-29 LAT)

1 Rzeszewicz Karol Mielno 1983 M20 / 1 2 00:45:07
2 Smalec Michał Ełk 1981 M20 / 2 3 00:45:08
3 Kabat Damian Bydgoszcz 1989 M20 / 3 4 00:47:09
4 Sieracki Kamil Inowrocław 1988 M20 / 4 5 00:47:09
5 Pieterczyk Damian Kętrzyn 1984 M20 / 5 7 00:48:31
6 Worobiec Dawid Gorowo Iławeckie 1990 M20 / 6 9 00:51:59

WYNIKI MĘŻCZYZN M30 (30-39 LAT)

1 Teterkov Ihar Grodno Klełkova 1978 M30 / 1 1 00:45:06
2 Maszei Paweł Grodno Lenina 1979 M30 / 2 6 00:47:21
3 Tadajewski Paweł Ostroda 1979 M30 / 3 10 00:52:03
4 Kowalski Tomasz Braniewo 1976 M30 / 4 11 00:52:25
5 Zienkiewicz Piotr Młynary 1974 M30 / 5 15 00:54:18
6 Krzyżanowski Karol Grajewo 1972 M30 / 6 19 00:55:21

WYNIKI MĘŻCZYZN M40 (40-49 LAT)

1 Dzięgielewski Marek Baboszewo 1962 M40 / 1 8 00:51:44
2 Misiewicz Jacek Olsztyn 1968 M40 / 2 12 00:53:14
3 Malich Dariusz Gronity 1968 M40 / 3 14 00:54:10
4 Piechna Andrzej Gostomin 1969 M40 / 4 18 00:54:57
5 Krause Janusz Prostki 1965 M40 / 5 23 00:57:57
6 Hełminiak Wojciech Gdańsk 1961 M40 / 6 24 00:58:07

WYNIKI MĘśCZYZN M50 (50-59 LAT)

1 Kuciejczyk Henryk Szydłowiec 1959 M50 / 1 25 00:58:08
2 Mankielewicz Henryk Szczytno 1959 M50 / 2 29 00:58:56
3 Kosowski Janusz Olsztyn 1952 M50 / 3 36 01:00:39
4 Figat Mirosław Bartoszyce 1958 M50 / 4 47 01:02:23
5 Wieloch Stanisław Ostroda 1959 M50 / 5 64 01:04:19
6 Matejko Piotr Orneta 1954 M50 / 6 69 01:04:48

WYNIKI MĘŻCZYZN M60 (60-69 LAT)

1 Opałka Jan Płońsk 1950 M60 / 1 49 01:02:33

WYNIKI KOBIET OPEN

1 Kryza Wioletta Gronity 1968 1 00:56:46
2 Barcewicz Marta Bisztynek 1986 2 00:58:29
3 Mielnik Magdalena Olsztyn 1991 3 01:04:55
4 Konarzewska Martyna Działdowo 1991 4 01:07:12
5 Biryło Katarzyna Braniewo 1973 5 01:08:19
6 Barcikowska Wioletta Elbląg 1970 6 01:08:34

WYNIKI KOBIET K16 (16-19 LAT)

1 Mielnik Magdalena Olsztyn 1991 K16 / 1 3 01:04:55
2 Konarzewska Martyna Działdowo 1991 K16 / 2 4 01:07:12
3 Krawczyk Paulina Prostki 1993 K16 / 3 8 01:11:38
4 Jaremko Nina Bartoszyce 1994 K16 / 4 12 01:13:38

WYNIKI KOBIET K20 (20-29 LAT)

1 Barcewicz Marta Bisztynek 1986 K20 / 1 2 00:58:29
2 Juchniewicz Lidia Lidzbark Warm. 1981 K20 / 2 10 01:13:04
3 Kępa Justyna Węgorzewo 1984 K20 / 3 11 01:13:14
4 Robak Klaudia Olsztyn 1990 K20 / 4 15 01:14:53
5 Ceberek Martyna Myszyniec 1988 K20 / 5 22 01:19:34
6 Majchrzak Iwona Kolno 1983 K20 / 6 26 01:24:51

WYNIKI KOBIET K30 (30-39 LAT)

1 Biryło Katarzyna Braniewo 1973 K30 / 1 5 01:08:19
2 Nowacka Justyna Tuchola 1978 K30 / 2 7 01:10:49
3 Szocik-Kowalska Katarzyna Olsztyn 1980 K30 / 3 14 01:14:30
4 Goralska Aleksandra Olsztyn 1977 K30 / 4 17 01:15:38
5 Szwedowicz GraŜyna Węgorzewo 1974 K30 / 5 18 01:16:09
6 Łątkowska Mirosława Lubawa 1978 K30 / 6 20 01:17:42

WYNIKI KOBIET K40 (40-49 LAT)

1 Kryza Wioletta Gronity 1968 K40 / 1 1 00:56:46
2 Barcikowska Wioletta Elbląg 1970 K40 / 2 6 01:08:34
3 Goździejewska Anna Łupstych 1967 K40 / 3 9 01:12:54
4 Znarowska Bożena Elbląg 1963 K40 / 4 13 01:14:18
5 Juchta-Szyport Wiesława Elbląg 1961 K40 / 5 16 01:15:26
6 Matacz Jolanta Szczytno 1966 K40 / 6 28 01:26:23

WYNIKI KOBIET K50 (50-59 LAT)

1 Kwiatkowska Iwona Elbląg 1959 K50 / 1 19 01:17:37
2 Mikielska Danuta Olsztynek 1959 K50 / 2 24 01:20:51
3 Łuńska Regina Mrągowo 1956 K50 / 3 30 01:31:22
4 Chrabonszcz Maria Ostroda 1960 K50 / 4 32 01:33:55
5 Niszczak Anna Olsztyn 1952 K50 / 5 35 01:40:16

 

{gallery}Galerie/jakubowy{/gallery}

Kompletne wyniki wszystkich uczestników

1 Teterkov Ihar 1978 Grodno Klełkova M30 1 00:45:06
2 Rzeszewicz Karol 1983 Mielno M20 1 00:45:07
3 Smalec Michał 1981 Ełk M20 2 00:45:08
4 Kabat Damian 1989 Bydgoszcz M20 3 00:47:09
5 Sieracki Kamil 1988 Inowrocław M20 4 00:47:09
6 Maszei Paweł 1979 Grodno Lenina M30 2 00:47:21
7 Pieterczyk Damian 1984 Kętrzyn M20 5 00:48:31
8 Dzięgielewski Marek 1962 Baboszewo M40 1 00:51:44
9 Worobiec Dawid 1990 Górowo Iławeckie M20 6 00:51:59
10 Tadajewski Paweł 1979 Ostróda M30 3 00:52:03
11 Kowalski Tomasz 1976 Braniewo M30 4 00:52:25
12 Misiewicz Jacek 1968 Olsztyn M40 2 00:53:14
13 Mikielski Daniel 1990 Olsztynek M20 7 00:53:36
14 Malich Dariusz 1968 Gronity M40 3 00:54:10
15 Zienkiewicz Piotr 1974 Młynary M30 5 00:54:18
16 Pszczółkowski Paweł 1988 Olsztyn M20 8 00:54:22
17 Gajewski Rafał 1991 Dobre Miasto M16 1 00:54:22
18 Piechna Andrzej 1969 Gostomin M40 4 00:54:57
19 KrzyŜanowski Karol 1972 Grajewo M30 6 00:55:21
20 Niepsuj Marcin 1981 Włocławek M20 9 00:56:35
21 Sulewski Krzysztof 1985 Jeziorany M20 10 00:56:40
22 Kryza Wioletta 1968 Gronity K40 1 00:56:46
23 Najdzion Robert 1976 Olsztyn M30 7 00:57:30
24 Krause Janusz 1965 Prostki M40 5 00:57:57
25 Hełminiak Wojciech 1961 Gdańsk M40 6 00:58:07
26 Kuciejczyk Henryk 1959 Szydłowiec M50 1 00:58:08
27 Majkut Ireneusz 1965 Ostróda M40 7 00:58:18
28 Matysiak Łukasz 1979 Olsztyn M30 8 00:58:21
29 Stefański Andrzej 1962 Elbląg M40 8 00:58:25
30 Barcewicz Marta 1986 Bisztynek K20 1 00:58:29
31 Mankielewicz Henryk 1959 Szczytno M50 2 00:58:56
32 DroŜdŜ Mariusz 1969 Olsztyn M40 9 00:59:15
33 Konieczny Marcin 1972 Olsztyn M30 9 00:59:16
34 Symerewicz Marek 1967 Barczewo M40 10 00:59:48
35 Długosz Marek 1962 Mrągowo M40 11 01:00:08
36 Łozyński Piotr 1963 Olsztyn M40 12 01:00:11
37 Wojnowski Krzysztof 1993 Prostki M16 2 01:00:19
38 Kosowski Janusz 1952 Olsztyn M50 3 01:00:39
39 DręŜek Krzysztof 1965 Grajewo M40 13 01:00:53
40 Łątkowski Sławomir 1976 Lubawa M30 10 01:00:54
41 Pomian Robert 1990 Kętrzyn M20 11 01:00:56
42 Stachowiak Marek 1982 Płoskinia M20 12 01:01:00
43 Nartowski Kamil 1984 Chełmża M20 13 01:01:18
44 Domżalski Tomasz 1980 Purda M30 11 01:01:29
45 Werner Krzysztof 1986 Olsztyn M20 14 01:01:49
46 Dragosz Adam 1992 Olsztyn M16 3 01:02:03
47 Dobrzyński Henryk 1962 Olsztyn M40 14 01:02:07
48 Wiśniewski Mariusz 1973 Morąg M30 12 01:02:12
49 Figat Mirosław 1958 Bartoszyce M50 4 01:02:23
50 Zarzecki Daniel 1980 Olsztyn M30 13 01:02:28
51 Opałka Jan 1950 Płońsk M60 1 01:02:33
52 Powideł Marcin 1976 Lidzbark Warmiń. M30 14 01:02:47
53 Ferszt Piotr 1981 Olsztyn M20 15 01:02:52
54 Długosz Kamil 1986 Mrągowo M20 16 01:03:06
55 Tarnowski Witold 1961 Ciechanów M40 15 01:03:06
56 Kuropatwa Andrzej 1963 Olsztyn M40 16 01:03:35
57 Dąbrowski Krzysztof 1950 Warszawa M60 2 01:03:42
58 Kuleszo Karol 1983 Suwałki M20 17 01:03:45
59 Supryka Paweł 1982 Olsztyn M20 18 01:03:49
60 Grzywacz Paweł 1989 Iława M20 19 01:04:02
61 Smoleń Bogusław 1968 Olsztyn M40 17 01:04:07
62 Olbryś Adrian 1984 Pasłęk M20 20 01:04:09
63 Klimczak Piotr 1972 Morąg M30 15 01:04:10
64 Jednaszewski Andrzej 1971 Olsztyn M30 16 01:04:14
65 Jakubowski Adam 1978 Olsztyn M30 17 01:04:16
66 Wieloch Stanisław 1959 Ostróda M50 5 01:04:19
67 Umbras Krzysztof 1971 Olsztyn M30 18 01:04:20
68 Szydlik Wojciech 1979 Szczytno M30 19 01:04:22
69 Jędrzejczyk Marcin 1976 Olsztyn M30 20 01:04:23
70 Pieczarka Krzysztof 1971 Miłomłyn M30 21 01:04:39
71 Matejko Piotr 1954 Orneta M50 6 01:04:48
72 Ławreszuk Łukasz 1992 Olsztyn M16 4 01:04:51
73 Menziński Przemysław 1987 Morąg M20 21 01:04:53
74 Mielnik Magdalena 1991 Olsztyn K16 1 01:04:55
75 Suwiński Tadeusz 1963 Olsztyn M40 18 01:04:58
76 Gwardęcki Leszek 1983 Reszel M20 22 01:05:24
77 Nasanewski Konrad 1991 Słupsk M16 5 01:05:26
78 Burakowski Daniel 1983 Olsztyn M20 23 01:05:29
79 Szredel Marek 1955 Elbląg M50 7 01:05:38
80 Chodubski Patryk 1994 Olsztyn M16 6 01:05:45
81 Hulin Sebastian 1974 Katowice M30 22 01:05:47
82 Bartnicki Wojciech 1968 Elbląg M40 19 01:05:54
83 Łuński Zbigniew 1952 Mrągowo M50 8 01:05:57
84 Białogrodzki Leszek 1971 Piaseczno M30 23 01:05:58
85 Goś Piotr 1983 Jednorożec M20 24 01:05:59
86 Goś Mariusz 1981 Jednorożec M20 25 01:06:00
87 Kwiatkowski Krzysztof 1959 Elbląg M50 9 01:06:21
88 Kozłowski Tomasz 1978 Tuchola M30 24 01:06:24
89 Krygielski Krzysztof 1975 Olsztyn M30 25 01:06:26
90 Krawiec Andrzej 1972 Olsztyn M30 26 01:06:29
91 Sepełowski Rafał 1978 Ciechanów M30 27 01:06:46
92 Kwiatkowski Ryszard 1963 Olsztyn M40 20 01:06:53
93 Rustecki Mariusz 1973 Warszawa M30 28 01:06:56
94 Mikielski Marek 1960 Olsztynek M50 10 01:06:57
95 Klimik Zenon 1963 Szczytno M40 21 01:07:00
96 Pieczarka Dariusz 1972 Olsztyn M30 29 01:07:08
97 Drygas Paweł 1978 Olsztyn M30 30 01:07:09
98 Szok Adam 1973 Olsztyn M30 31 01:07:10
99 Chrząstkowski Lucjan 1950 Elbląg M60 3 01:07:11
100 Konarzewska Martyna 1991 Działdowo K16 2 01:07:12
101 Wiśniewski Aleksander 1992 Olsztyn M16 7 01:07:18
102 Jastrzębski Piotr 1984 Olsztyn M20 26 01:07:26
103 Pieczarka Wojciech 1984 Miłomłyn M20 27 01:07:42
104 Sienkiewicz Andrzej 1982 Szczytno M20 28 01:07:43
105 Dudko Tomasz 1979 Dywity M30 32 01:07:45
106 Lubański Tomasz 1975 Elbląg M30 33 01:07:49
107 Kalwas Jacek 1989 Olsztyn M20 29 01:07:52
108 Nawrocki Sergiusz 1967 Olsztyn M40 22 01:07:54
109 Barbarski Dariusz 1970 Nowe Miasto Lubaw M40 23 01:08:00
110 Deptuła Radosław 1988 Stawiguda M20 30 01:08:01
111 Romanowski Radosław 1973 Dywity M30 34 01:08:17
112 Biryło Katarzyna 1973 Braniewo K30 1 01:08:19
113 Połom Patryk 1993 Stawiguda M16 8 01:08:25
114 Barcikowska Wioletta 1970 Elbląg K40 2 01:08:34
115 Kalwas Robert 1969 Olsztyn M40 24 01:08:40
116 Michalczuk Sławomir 1961 Olsztyn M40 25 01:08:53
117 Tarasewicz Jan 1957 Olsztyn M50 11 01:08:54
118 Bodek Gabriel 1972 Olsztyn M30 35 01:08:55
119 Majewski Jan 1947 Mrągowo M60 4 01:08:56
120 Tomaszewski Bogusław 1979 Olsztyn M30 36 01:08:59
121 Lemancewicz Jan 1951 Giżycko M50 12 01:08:59
122 Sawicki Adam 1971 Grajewo M30 37 01:09:02
123 Wawrowski Janusz 1954 Warszawa M50 13 01:09:10
124 Staszkiewicz Rafał 1978 Olsztyn M30 38 01:09:14
125 Branecki Krzysztof 1977 Olsztyn M30 39 01:09:36
126 Soliwoda Marek 1964 Olsztynek M40 26 01:09:49
128 Hajdukiewicz Tomasz 1978 Elbląg M30 41 01:09:56
129 Niedźwiedzki Andrzej 1957 Piecki M50 14 01:10:02
130 1 Gromelski Piotr 1981 Olsztyn M20 31 01:10:16
131 Wroński Zbigniew 1965 Olsztyn M40 27 01:10:19
132 Kempiński Tomasz 1972 Olsztyn M30 42 01:10:22
133 Połom Dawid 1990 Stawiguda M20 32 01:10:30
134 Sikorski Krystian 1992 Bartoszyce M16 9 01:10:30
135 Kostrzębski Michał 1955 Brodnica M50 15 01:10:32
136 Wiśniewski Damian 1984 Olsztyn M20 33 01:10:34
137 Truszkowski Zdzisław 1957 Olsztyn M50 16 01:10:38
138 Nowacka Justyna 1978 Tuchola K30 2 01:10:49
139 Matczak Artur 1956 Węgorzewo M50 17 01:10:50
140 Mounier Frederic 1972 Olsztyn M30 43 01:10:53
141 Nowak Sebastian 1978 Dywity M30 44 01:10:54
142 Łyczko Sławomir 1965 Kętrzyn M40 28 01:10:57
143 Neumann Artur 1978 Olsztyn M30 45 01:11:00
144 Szymański Jerzy 1944 Kurzętnik M60 5 01:11:00
145 Tański Mirosław 1965 Olsztyn M40 29 01:11:02
146 Wasilewski Paweł 1972 Jaroty M30 46 01:11:04
147 Klamra Tomasz 1968 Olsztyn M40 30 01:11:08
148 Reza Marek 1968 Olsztyn M40 31 01:11:10
149 Szycik Waldemar 1969 Grajewo M40 32 01:11:20
150 Grabowski Sebastian 1983 Mrągowo M20 34 01:11:31
151 Krawczyk Paulina 1993 Prostki K16 3 01:11:38
152Osełkowski Krzysztof 1974 Olsztyn M30 47 01:11:44
153 Biryło Roman 1971 Braniewo M30 48 01:11:48
154 Figurowicz Jerzy 1963 Olsztyn M40 33 01:11:52
155 Mitkowski Daniel 1975 Olsztyn M30 49 01:12:01
156 Gąsiorowski Przemysław 1984 Olsztyn M20 35 01:12:09
157 Nowak Andrzej 1961 Mława M40 34 01:12:11
158 Siemiątkowski Tomasz 1994 Olsztyn M16 10 01:12:16
159 Głowacki Michał 1983 Olsztyn M20 36 01:12:23
160 Zapadka Stanisław 1955 Mrągowo M50 18 01:12:24
161 Burzymowski Zbigniew 1972 Olsztyn M30 50 01:12:25
162 Połom Tomasz 1987 Stawiguda M20 37 01:12:26
163 Sobczak Krzysztof 1982 Olsztyn M20 38 01:12:38
164 Sumiński Mariusz 1980 Jabłonna M30 51 01:12:38
165 Goździejewska Anna 1967 Łupstych K40 3 01:12:54
166 Bodziak Marcin 1970 Olsztyn M40 35 01:13:00
167 Wild Karol 1961 Węgorzewo M40 36 01:13:02
168 Juchniewicz Lidia 1981 Lidzbark Warm. K20 2 01:13:04
169 Kępa Justyna 1984 Węgorzewo K20 3 01:13:14
170 Kubicki Rafał 1972 Olsztyn M30 52 01:13:14
171 Taylor Jeffrey 1969 Olsztyn M40 37 01:13:26
172 Kalinowski Grzegorz 1971 Olsztyn M30 53 01:13:29
173 Prucnal Jakub 1992 Olsztyn M16 11 01:13:29
174 Jaremko Nina 1994 Bartoszyce K16 4 01:13:38
175 Jeger Wojciech 1968 Olsztyn M40 38 01:13:39
176 Markowicz Zenon 1951 Barczewo M50 19 01:13:41
177 Milewicz Tomasz 1972 Olsztyn M30 54 01:13:46
178 Mączyński Paweł 1975 Iława M30 55 01:13:51
179 Okoczuk Jakub 1985 Barczewo M20 39 01:13:52
180 Kikolski Paweł 1978 Gfańsk M30 56 01:13:54
181 Sukowski Jerzy 1976 Olsztyn M30 57 01:13:58
182 Biedunkiewicz Piotr 1966 Braniewo M40 39 01:14:00
183 Kurdyła Stefan 1940 Olsztyn M70 1 01:14:05
184 Borawski Krzysztof 1954 Grajewo M50 20 01:14:09
185 Gajewski Wojciech 1965 Dobre Miasto M40 40 01:14:15
186 Grabowski Radał 1983 Reszel M20 40 01:14:17
187 Szewczak Tomasz 1977 Olsztyn M30 58 01:14:17
188 Znarowska BoŜena 1963 Elbląg K40 4 01:14:18
189 Hypś Waldemar 1958 Olsztyn M50 21 01:14:27
190 Szocik-Kowalska Katarzyna 1980 Olsztyn K30 3 01:14:30
191 Gieszczyński Dariusz 1985 Morąg M20 41 01:14:32
192 Russak Zbigniew 1963 Sarkowity M40 41 01:14:32
193 1Sendrowski Dariusz 1975 Dywity M30 59 01:14:39
194 Stypiński Dariusz 1976 Olsztyn M30 60 01:14:43
195 Sierzputowski Mariusz 1961 Olsztyn M40 42 01:14:45
196 Robak Klaudia 1990 Olsztyn K20 4 01:14:53
197 Rak Tomasz 1974 Olsztyn M30 61 01:14:57
198 Juchniewicz Andrzej 1982 Lidzbark Warm. M20 42 01:15:03
199 Olejnik Damian 1989 Olsztyn M20 43 01:15:05
200 Karbowski Mariusz 1974 Olsztyn M30 62 01:15:14
201 Wejknis Adam 1977 Olsztyn M30 63 01:15:17
202 Wentykier Piotr 1979 Płońsk M30 64 01:15:19
203 Świercz Andrzej 1968 Płońsk M40 43 01:15:22
204 Juchta-Szyport Wiesława 1961 Elbląg K40 5 01:15:26
205 Skrzypczak Grzegorz 1979 Olsztyn M30 65 01:15:28
206 Polikarski Wojciech 1980 Olsztyn M30 66 01:15:32
207 Kulyk Andrzej 1967 Iława Nowa Wieś M40 44 01:15:36
208 Góralska Aleksandra 1977 Olsztyn K30 4 01:15:38
209 Chrabonszcz Jerzy 1957 Ostróda M50 22 01:15:49
210 Dembiński Jarosław 1965 Grajewo M40 45 01:15:58
211 Ropiak Ryszard 1944 Myszyniec M60 6 01:16:00
212 Szwedowicz Grażyna 1974 Węgorzewo K30 5 01:16:09
213 Szymczak Lech 1956 Elbląg M50 23 01:16:12
214 Zawierucha Romuald 1974 Olsztynek M30 67 01:16:16
215 Staniszewski Edward 1939 Wiśniewo M70 2 01:16:20
216 Kozłowski Piotr 1969 Olsztyn M40 46 01:16:26
217 Wendruch Robert 1974 Nowa Wieś Iława M30 68 01:16:35
218 Bronakowski Andrzej 1977 Olsztyn M30 69 01:16:45
219 Rachoń Jacek 1981 Ostróda M20 44 01:16:48
220 Jasiewicz Zdzisław 1949 Olsztyn M60 7 01:16:48
221 Bernat Sławomir 1974 Olsztyn M30 70 01:17:10
222 Jaros Piotr 1959 Lewieszewo M50 24 01:17:12
223 Łastowiecki Radosław 1975 Mińsk Mazowiecki M30 71 01:17:32
224 Kwiatkowska Iwona 1959 Elbląg K50 1 01:17:37
225 Łątkowska Mirosława 1978 Lubawa K30 6 01:17:42
226 Fiedorczyk Janusz 1957 Ełk M50 25 01:17:43
227 Bielecki Grzegorz 1987 Szydłowiec M20 45 01:17:44
228 Dąbrowski Wiktor 1991 Szczytno M16 12 01:17:54
229 Wieczorek Grzegorz 1987 Olsztyn M20 46 01:17:56
230 Grudkowski Tomasz 1970 Szczytno M40 47 01:17:57
231 Faveeuw David 1973 Olsztyn M30 72 01:18:33
232 Staszkiewicz Dorota 1979 Olsztyn K30 7 01:18:42
233 Chęciak Grzegorz 1966 Warszawa M40 48 01:18:43
234 Dwojak Tomasz 1972 Olsztyn M30 73 01:19:01
235 Kwiatkowski Robert 1971 Wielbark M30 74 01:19:09
236 Pabjańczyk Artur 1971 Olsztyn M30 75 01:19:24
237 Pieńkowski Adam 1985 Olsztyn M20 47 01:19:25
238 Laszczak Jerzy 1961 Olsztyn M40 49 01:19:32
239 Ceberek Martyna 1988 Myszyniec K20 5 01:19:34
240 Piotrowski Witold 1955 Węgorzewo M50 26 01:19:36
241 Koprowski Marcin 1975 Toruń M30 76 01:19:41
242 Olszewski Roman 1973 Elbląg M30 77 01:19:55
243 Gajewski Andrzej 1960 Olsztyn M50 27 01:20:06
244 Staszewski Marcin 1979 Olsztyn M30 78 01:20:23
245 Kaczyński Kamil 1977 Morąg M30 79 01:20:25
246 Wojewódzka Sylwia 1975 Płock K30 8 01:20:30
247 Pietrzak Michał 1989 M20 48 01:20:38
248 Nowak Wojciech 1957 Gródek M50 28 01:20:42
249 Ambrożko Jan 1938 Olsztyn M70 3 01:20:47
250 Mikielska Danuta 1959 Olsztynek K50 2 01:20:51
251 Sulczyk Wojciech 1959 Nidzica M50 29 01:21:11
252 Dolata Jakub 1978 Gdańsk M30 80 01:21:20
253 Teodorowicz Przemysław 1979 Olsztyn M30 81 01:21:22
254 Szparak Ryszard 1951 Olsztyn M50 30 01:21:23
255 Kłos Jan 1964 Olsztyn M40 50 01:21:35
256 Zieliński Kazimierz 1948 Warszawa M60 8 01:21:45
257 Wiśniewski Krzysztof 1975 Olsztyn M30 82 01:21:47
258 Olejnik Krzysztof 1971 Olsztyn M30 83 01:21:50
259 Łamejko Krzysztof 1972 Jonkowo M30 84 01:21:52
260 Wojciechowski Rafał 1978 Olsztyn M30 85 01:21:55
261 Karuc Edmund 1956 Olsztyn M50 31 01:21:59
262 Przyborowski Grzegorz 1984 Ostróda M20 49 01:22:05
263 Muszyński Grzegorz 1965 Olsztyn M40 51 01:22:09
264 Maciejewski Szczepan 1956 Węgorzewo M50 32 01:22:18
265 Fotschki Walter 1938 Dortmund Malnerweg M70 4 01:22:18
266 Królikowski Janusz 1951 Dywity M50 33 01:22:36
267 Szutkowski Sławomir 1956 Olsztyn M50 34 01:22:54
268 Sulej Bronosław 1950 M60 9 01:22:59
269 Kwiatkowski Adrian 1974 Warszawa M30 86 01:23:18
270 Klimas Marek 1960 Barczewo M50 35 01:23:28
271 Bloch Agnieszka 1971 Olsztyn K30 9 01:24:12
272 Ptak Daniel 1978 Olsztyn M30 87 01:24:23
273 Majchrzak Iwona 1983 Kolno K20 6 01:24:51
274 Twardowski Sebastian 1979 Olsztyn M30 88 01:24:51
275 Macho Marek 1984 Jedwabno M20 50 01:25:00
276 Biedunkiewicz Anna 1980 Braniewo K30 10 01:25:13
277 Sujka Karol 1981 Olsztyn M20 51 01:25:45
278 Alchimowicz Krzysztof 1962 Olsztyn M40 52 01:25:57
279 Matacz Jolanta 1966 Szczytno K40 6 01:26:23
280 Wróblewska Renata 1980 Braniewo K30 11 01:27:16
281 Dobies Dawid 1986 Olsztyn M20 52 01:27:24
282 Jeleniewicz Piotr 1978 Płock M30 89 01:28:33
283 Zieliński Przemysław 1976 Olsztyn M30 90 01:28:41
284 Janik Marcin 1980 Ostróda M30 91 01:29:33
285 Młot Daniel 1976 Olsztyn M30 92 01:29:43
286 Kozarzewski Jacek 1956 Olsztyn M50 36 01:30:08
287 Caban Jerzy 1967 Szczytno M40 53 01:31:04
288 Łuńska Regina 1956 Mrągowo K50 3 01:31:22
289 Zapadka Zygmunt 1953 Szczytno M50 37 01:31:34
290 Trochimowicz Artur 1961 Szczytno M40 54 01:31:42
291 Wdowik Jarosław 1961 Olsztyn M40 55 01:32:33
292 Jaszczuk Ewa 1984 Olsztyn K20 7 01:33:18
293 Laszczak Wojciech 1968 Olsztyn M40 56 01:33:29
294 Chrabonszcz Maria 1960 Ostróda K50 4 01:33:55
295 Piwoński Hubert 1977 Radom M30 93 01:33:55
296 Mańko Zbigniew 1968 Olsztyn M40 57 01:33:57
297 Zalewska-Siudak Anna 1975 Olsztyn K30 12 01:34:15
298 Myszkowski Patryk 1979 Olsztyn M30 94 01:34:57
299 Cudzewicz Adam 1988 Olsztyn M20 53 01:35:30
300 Prajwocki Tomasz 1975 Olsztyn M30 95 01:35:32
301 Gryszko Piotr 1977 Olsztyn M30 96 01:35:44
302 Smoliński Adam 1989 Wielbark M20 54 01:36:22
303 Mrowińska-DutkiewiczIlona 1962 Olsztyn K40 7 01:38:08
304 Niszczak Anna 1952 Olsztyn K50 5 01:40:16
305 Buonagura Massimiliano 1964 Olsztyn M40 58 01:46:24
306 Krawczyk Cezary 1967 Olsztyn M40 59 01:46:51
307 Goś Ireneusz 1937 Jednorożec M70 5 01:48:09

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x