Zawody im. Eugeniusza Lokajskiego Warszawa 2020 – Ostatnie szlify przed szczytem

Fot. warszawsko–mazowiecki związek la facebook
W sobotę (5 września) w warszawie odbyły się zawody im. Eugeniusza Lokajskiego, w których udział wzięli lekkoatleci okręgu warmińsko-mazurskiego (AZS UWM Olsztyn, Atos Woźnice, Sokół Węgorzewo, NKS Nowe Miasto Lubawskie). Był to kolejny sprawdzian przed szczytem sezonu czyli mistrzostwami kraju w kategoriach wiekowych. W krótkich odstępach czasu odbędą się niebawem MP U20 i 18 oraz międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików.

W stolicy 100 metrów kat.U18 wygrał Mateusz Stępień (NKS Nowe Miasto Lubawskie) z rekordem życiowym 11.52. Sebastian Michalak (AZS UWM) okazał się najlepszy w biegu na 400 metrów przez płotki (U18) – 56.25. Maja Lemanowicz (AZS UWM) była druga na 400 metrów – 59.08. Wystąpiła grupa miotaczek Sokoła Węgorzewa. Wprawdzie to na razie melodia przyszłości, ale z pewnością jeszcze o nich usłyszymy.

Mężczyźni

100 metrów M U16

Finał

1 STĘPIEŃ Mateusz 13.08.2005 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 11.52 PB (-0.2)

Eliminacje

MAJEWSKI Dawid 01.05.2005 UKS Atos Woźnice WN 13.11 (-1.8)

WAWRZYNOWICZ Dawid 05.10.2005 UKS Atos Woźnice WN 13.55 (-0.3)

BRODOWSKI Olaf 04.04.2006 UKS Atos Woźnice WN 13.56 PB (-0.3)

KOSIOREK Stanisław 26.09.2006 UKS Atos Woźnice WN 13.62 (-0.3)

WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.2006 UKS Atos Woźnice WN 14.24 PB (-0.3)

100 metrów M U18

Finał

5 POGORZELSKI Wiktor 21.01.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.89 (-0.2)

100 m mężczyzn

Finał

5 OSTAPIUK Mateusz 12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.63 (-0.1)

Eliminacje

TUREK Bartosz 22.05.2002 UKS Atos Woźnice WN 11.22 (+0.4)

OSTAPIUK Mateusz 12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.25 (+0.4)

400 metrów

5 TUSZYŃSKI Krystian 27.02.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 52.10 PB

400 metrów pł M U18 (84.0)

1 MICHALAK Sebastian 04.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 56.25

Kobiety

100 metrów K U18

Finał

5 LIS Aleksandra 20.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.95 (-0.6)

Eliminacje

LIS Aleksandra 20.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.79 (+0.6)

CZĘCZEK Michalina 13.12.2004 KS AZS UWM Olsztyn 13.00 WN (+0.6)

ZALEWSKA Joanna 06.05.2004 UKS Atos Woźnice WN 14.28 PB (-0.5)

100 metrów kobiet

Finał

3 CZARNECKA Aleksandra 29.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.94 (-0.4)

100 metrów U16

Finał

3 KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.11 (-0.1)

5 KOPKO Zuzanna 08.02.2005 UKS Atos Woźnice WN 13.45 SB (-0.1)

Eliminacje

KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.09 PB (+1.0)

KOPKO Zuzanna 08.02.2005 UKS Atos Woźnice WN 13.62 (-2.1)

400 metrów

2 LEMANOWICZ Maja 05.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn WN 59.08 PB

3 KUBICKA Julia 09.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 60.03

4 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.2004 UKS Atos Woźnice WN 60.05

6 BIELAKOW Katarzyna 22.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 60.79

80 metrów pł K U16

5 PIELKA Kinga 20.07.2006 UKS Atos Woźnice WN 13.73 PB (-1.0)

400 m pł

3 STAWICKA Maja 07.06.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:07.96

6 KRAUSHAR Julia 24.10.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:12.07

Pchnięcie kulą K U18 (3 kg)

4 DROŻYNER Oliwia 06.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo WN 10.19

10 BANASIEWICZ Magdalena 03.07.2005 UKS Sokół Węgorzewo WN 8.17

Rzut oszczepem K U18 (500)

5 GRUCA Gabriela 27.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo WN 29.70 SB

Skok w dal K U16

3 PIELKA Kinga 20.07.2006 UKS Atos Woźnice WN 4.48 (-0.7)

4 MURACH Maja 24.05.2006 UKS Atos Woźnice WN 4.47 PB (-1.9)

6 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 12.08.2006 UKS Atos Woźnice WN 4.20 PB (-0.5)

lekka atletyla nowe miasto lubawskie Olsztyn sport młodzieżowy Węgorzewo Woźnice

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x