Zawody kontrolne KS AZS UWM Olsztyn – Wreszcie ruszyli! Są rekordy życiowe

Fot. Jelonki Dobre Miasto
W sobotę (1 maja) na stadionie w Kortowie odbyły się I Zawody kontrolne KS AZS UWM Olsztyn. Zjawili się lekkoatleci większości sekcji warmińsko-mazurskich, gościliśmy tez reprezentantów z Brodnicy i Hrubieszowa. Mimo , że pogoda uczestników nie rozpieszczała frekwencja w niektórych konkurencjach była rekordowa. Na przykład do biegu na 100 metrów zgłosiło się prawie sto pań i rozegrano aż 13 serii. Przy różnej sile wiatru, co akurat w tej konkurencji ma niebagatelne znaczenie. Padło wiele rekordów życiowych.

W sprintach mężczyzn wyróżnił się Damian Soból (AZS UWM), który na 100 metrów mimo że wiało w twarz osiągnął 10.95 i wyprzedził Bartosza Turka (UKS Atos Woźnice) – 11.18. Na 300 metrów młody zawodnik z Kortowa stoczył zacięty pojedynek z kolega klubowym Jakubem Kozackim. Czasem 34.74 ustanowił „życiówkę”, Kuba osiągnął 34.90. Na 600 metrów triumfował Marcin Skomski (AZS UWM) 1.25.97, za nim znaleźli młodsi rywale bijąc rekordy życiowe: Maciej Janicki (AZS UWM) 1.26.57 i Michał Rodziewicz (Truso Elbląg) 1.29.08. Na 1000 metrów starły się pokolenia, ale młodzież była górą, bowiem zwyciężył Adam Ochnik (Polonia Pasłęk) 2.36.73 przed Wiktorem Kujawą (AZS UWM) 2.36.78. Obaj ustanowili rekordy życiowe. W biegu płotkarskim na 300 metrów pierwszy był Jakub Kienigsman (Jurand Szczytno) 41.72. Jego kolega klubowy Marcel Ambroziak wygrał dwie konkurencje: pchnięcie kulą (5 kg) 14.15 (PB) i rzut dyskiem 46.36 (Pb).

Wśród pań na 100 metrów triumfowała Wiktoria Rutkowska (LUKS Orneta) 12.51, ale druga była Anastazja Kuś (AZS UWM) 12.59. Olsztynianka ma zaledwie 14 lat i ustanowiony przez nią rekord życiowy ma dużą wartość. Na 300 metrów zajęła trzecie miejsce tez z „życiówką” 42.83. W ubiegłym roku Anastazja startowała równolegle w turniejach tenisowych i zawodach lekkoatletycznych. W tym wieku można dokonywać jeszcze wielu wyborów, ale na pierwszy rzut oka widać, że w sprintach może osiągnąć wiele. Na 300 metrów triumfował Aleksandra Lis (AZS UWM) 41.40, a na 200 metrów Natalia Żuk (AZS UWM) 26.38. Jedno okrążenia najszybciej pokonała Karolina Kornacka (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 57.83, która okazała się tez najlepsza w biegu na 300 metrów przez płotki 44.53. Na 600 metrów zwyciężyła Julia Wawrzynowicz (Atos Woźnice) 1.44.60, a na 1000 metrów Kornelia Dudziec (AZS UWM) 3.10.16. Do rywalizacji sztafet 4 razy 100 metrów stanęło aż 13 teamów. Wygrały dziewczęta z UKS Atos Woźnice przed LKS Lubawa i AZS UWM Olsztyn. W skoku wzwyż bardzo dobry wynik (rekord życiowy) osiągnęła Julia Piędziak (Kłobuk Lidzbark Warmiński) 1.71, a w skoku w dal zwyciężyła Klaudia Nazarowicz (Sokół Węgorzewa) z najlepszym tegorocznym rezultatem 5.58.

100 metrów mężczyzn

1 SOBÓL Damian 23.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 10.95 (-1.0)

2 TUREK Bartosz 22.05.2002 UKS Atos Woźnice WN 11.18 (-1.0)

3 PAŁKOWSKI Dawid 18.09.2004 MUKL Brodnica KP 11.46 (-1.0)

4 FLOREK Mikołaj 17.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.61 (-1.0)

5 PIECZUŁAJTIS Patryk 14.06.2001 UKS Jedynka Bartoszyce WN 11.83

6 KRYSZPIN Maciej 03.08.2005 MUKL Brodnica KP 11.84 PB (-1.0)

7 MOTYLEWSKI Kornel 02.04.2005 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 11.85 PB (-1.0)

8 OBRĘBSKI Robert 08.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.30 (-1.3)

9 POGORZELSKI Wiktor 21.01.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.34 (-1.0)

10 RAFIŃSKI Jakub 14.05.2003 LKS Lubawa WN 12.38 PB (-1.3)

11 MALINOWSKI Adrian 23.01.2007 UKS Atos Woźnice WN 12.51(0.0)

12 ZDROJEWSKI Bartłomiej 30.08.2002 LKS Lubawa WN 12.66 PB (-1.3)

13 KARDAHS Hubert 14.02.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.67 PB (-1.3)

14 KOSTYRA Dawid 17.05.2007 KS Jelonki Dobre Miasto WN 12.68 PB (-2.1)

15 KRUSZEWSKI Hubert 02.05.2007 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 12.92 (0.0)

16 ŁUTOWICZ Marcel 23.08.2006 KS Jelonki Dobre Miasto WN 13.02 PB (-1.3)

17 WILAMOWSKI Igor 20.07.2004 MUKL Brodnica KP 13.08 (-2.1)

18 MAŁOLEPSZY Rafał 03.11.2002 LKS Lubawa WN 13.26 (-1.3)

19 KOSIOREK Stanisław 26.09.2006 UKS Atos Woźnice WN 13.67 (-1.3)

20 NAZAROWICZ Hubert 15.07.2008 UKS Sokół Węgorzewo WN 13.73 (0.0)

21 ZAKRETA Bartosz 26.04.2008 LKS Lubawa WN 13.95 PB (-2.1)

22 WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.2006 UKS Atos Woźnice WN 14.01 PB (-2.1)

23 BUŁAKOWSKI Bartosz 06.03.2009 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.74 PB (-2.1)

24 MEJKA Nikodem 26.09.2009 LKS Lubawa WN 15.11(0.0)

25 MACZAN Igor 13.08.2007 MKL Jurand Szczytno WN 15.27(0.0)

26 GÓRNY Antoni 15.09.2007 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 15.43 (0.0)

27 DUCHNA Grzegorz 16.02.2009 UKS MOSiR Działdowo WN 15.51 PB (-2.1)

28 PIOTROWICZ Michał 09.08.2007 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 15.95 (-2.1)

200 metrów mężczyzn

1 PAŁKOWSKI Dawid 18.09.2004 MUKL Brodnica KP 22.89 (+0.2)

2 FLOREK Mikołaj 17.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.08 (+0.2)

3 RUMIŃSKI Dawid 24.01.2003 LUKS Orneta WN 23.15 PB (+0.2)

4 MICHALAK Sebastian 04.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.67 PB (+0.2)

5 KRYSZPIN Maciej 03.08.2005 MUKL Brodnica KP 23.94 PB (+0.1)

6 RAFIŃSKI Jakub 14.05.2003 LKS Lubawa WN 24.27 (+0.1)

7 DĄBKOWSKI Jakub 13.03.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 24.29 PB (+0.1)

8 PIECZUŁAJTIS Patryk 14.06.2001 UKS Jedynka Bartoszyce WN 25.09 (+0.2)

9 WASIELEWSKI Wojciech 18.01.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 25.10 (+0.1)

10 KARDAHS Hubert 14.02.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.23 PB (+0.1)

11 ŁUTOWICZ Marcel 23.08.2006 KS Jelonki Dobre Miasto WN 26.60 (+0.2)

12 MAŁOLEPSZY Rafał 03.11.2002 LKS Lubawa WN 26.98 (+0.1)

13 KRUSZEWSKI Hubert 02.05.2007 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 27.16 (+0.2)

14 KOSTYRA Dawid 17.05.2007 KS Jelonki Dobre Miasto WN 27.26 (+0.2)

15 WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.2006 UKS Atos Woźnice WN 28.09 PB (+0.2)

16 NAZAROWICZ Hubert 15.07.2008 UKS Sokół Węgorzewo WN 29.95 (+0.2)

17 GÓRNY Antoni 15.09.2007 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 31.88 (+0.2)

300 metrów

1 SOBÓL Damian 23.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 34.74 PB

2 KOZACKI Jakub 11.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 34.90

3 RUMIŃSKI Dawid 24.01.2003 LUKS Orneta WN 37.58

4 KIENIGSMAN Jakub 08.01.2006 MKL Jurand Szczytno WN 38.93 PB

5 ZDROJEWSKI Bartłomiej 30.08.2002 LKS Lubawa WN 39.32 PB

6 RODZIEWICZ Michał 06.05.2005 MKS Truso Elbląg WN 40.40 PB

7 POGORZELSKI Wiktor 21.01.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.64

8 RAFIŃSKI Paweł 07.08.2006 LKS Lubawa WN 41.85 PB

9 KOSIOREK Stanisław 26.09.2006 UKS Atos Woźnice WN 43.28

10 JANIAK Paweł 09.08.2004 MKS Truso Elbląg WN 43.65

11 KOSZELA Krystian 20.05.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.40 PB

12 GUTTMAN Filip 12.10.2007 UKS Jedynka Bartoszyce WN 45.80

13 OGULEWICZ Dominik 25.11.2007 UKS Jedynka Bartoszyce WN 47.36

14 BUŁAKOWSKI Bartosz 06.03.2009 KS AZS UWM Olsztyn WN 49.50 PB

15 MARKOWSKI Michał 11.09.2007 UKS Gimpas Pasłęk WN 49.69

16 SZTOMBERSKI Adam 09.06.2010 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 50.30

17 DUCHNA Grzegorz 16.02.2009 UKS MOSiR Działdowo WN 51.28 PB

18 KONOPKA Antoni 11.10.2010 UKS MOSiR Działdowo WN 56.95

19 WOJTALAK Wojciech 23.05.2010 CSiR Susz WN 57.93

20 BARANOWSKI Jakub 30.12.2007 UKS Jedynka Bartoszyce WN 60.31

21 GUTTMAN Franciszek 09.05.2009 UKS Jedynka Bartoszyce WN 66.23

22 RAWŁYNKIEWICZ Bartosz 19.12.2007 UKS Jedynka Bartoszyce WN 69.96

400 metrów mężczyzn

1 OSTAPIUK Mateusz 12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn WN 51.26

2 MICHALAK Sebastian 04.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 52.25 PB

3 DĄBKOWSKI Jakub 13.03.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 55.36 PB

4 WASIELEWSKI Wojciech 18.01.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 55.81 PB

5 OBRĘBSKI Robert 08.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 57.82

600 metrów mężczyzn

1 SKOMSKI Marcin 10.12.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:25.97

2 JANICKI Maciej 11.10.2006 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:26.57 PB

3 RODZIEWICZ Michał 06.05.2005 MKS Truso Elbląg WN 1:29.08 PB

4 RAFIŃSKI Paweł 07.08.2006 LKS Lubawa WN 1:29.18 PB

5 LINDORF Adrian 17.06.2006 LUKS Orneta WN 1:33.39 PB

6 SPACHT Wojciech 15.08.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:37.05 PB

7 BIEŃKOWSKI Marcin 13.03.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:37.86 PB

8 SOROKA Jakub 15.01.2007 UKS Gimpas Pasłęk WN 1:38.61 PB

9 JANIAK Paweł 09.08.2004 MKS Truso Elbląg WN 1:39.37 PB

10 URBANOWICZ Iwo 13.04.2008 GUKS Asy Dywity WN 1:40.73

11 KUC Kacper 05.05.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:42.64

12 WOJDYŁO Adam 07.10.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:43.44 PB

13 WYSOCKI Adam 27.07.2005 UKS Gimpas Pasłęk WN 1:44.09 PB

14 PYTLARCZYK Jan 13.12.2010 KS Jelonki Dobre Miasto WN 2:03.77

15 LEWICKI Norbert 27.11.2007 UKS Jedynka Bartoszyce WN 2:09.28

1000 metrów mężczyzn

1 OCHNIK Adam 30.04.2002 KS Polonia Pasłęk WN 2:36.73 PB

2 KUJAWA Wiktor 03.08.1993 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:36.79 PB

3 ROZMIANIEC Paweł 20.02.1987 MKS Unia Hrubieszów LU 2:38.04

4 PRZYBYŁA Adrian Roman 11.04.1991 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:38.78 PB

5 WOŹNIAK Tomasz 05.06.1987 KB Sporting Międzyzdroje ZP 2:43.80

6 FLAGA Przemysław 27.01.1983 KB Sporting Międzyzdroje ZP 2:44.42

7 KIJEWSKI Michał 25.10.2005 UKS Sokół Węgorzewo WN 2:45.90 PB

8 MOSKAL Paweł 11.06.1997 KS Zamek Kurzętnik WN 2:46.39

9 BENDYK Maciej 21.04.1997 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:47.98

10 GOLENIOWSKI Dawid 18.01.1984 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:48.02

11 JUREK Krystian 14.12.2002 UKS Sokół Węgorzewo WN 2:51.16 PB

12 OLSZAŃSKI Paweł 12.04.1996 KB Sporting Międzyzdroje ZP 3:00.82

13 PROKOPOWICZ Szymon 15.01.2004 UKS MOSiR Działdowo WN 3:07.67

14 CZERNIEWSKI Karol 18.12.2005 UKS Jedynka Bartoszyce WN 3:17.08 PB

300 metrów pł młodzików

1 KIENIGSMAN Jakub 08.01.2006 MKL Jurand Szczytno WN 41.72 PB

2 WAWRZYNOWICZ Dawid 05.10.2005 UKS Atos Woźnice WN 44.73 PB

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

1 AMBROZIAK Marcel 14.11.2004 MKL Jurand Szczytno WN 14.15 PB

2 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.2004 LKS Lubawa WN 14.04 PB

3 WÓJCICKI Antoni 19.08.2005 MKL Jurand Szczytno WN 11.49 PB

4 GALIŃSKI Mateusz 13.10.2005 LKS Lubawa WN 9.26

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

1 STĘPIEŃ Marcin 10.03.2007 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 11.53 PB

2 KRAWCEWICZ Kacper 20.02.2006 UKS Atos Woźnice WN 11.01 PB

3 WÓJTOWICZ Bartosz 20.09.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 9.16

Rzut oszczepem M U18 (700)

1 MAJEWSKI Jakub 09.02.2004 LKS Lubawa WN 41.13

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)

1 AMBROZIAK Marcel 14.11.2004 MKL Jurand Szczytno WN 46.36 PB

2 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.2004 LKS Lubawa WN 41.57 PB

3 WÓJCICKI Antoni 19.08.2005 MKL Jurand Szczytno WN 28.90

Rzut dyskiem M U16 (1kg)

1 WÓJTOWICZ Bartosz 20.09.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 33.64 PB

2 STĘPIEŃ Marcin 10.03.2007 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 31.41

3 KRAWCEWICZ Kacper 20.02.2006 UKS Atos Woźnice WN 29.62 PB

Skok w dal mężczyzn

1 KOSTYRA Dawid 17.05.2007 KS Jelonki Dobre Miasto WN 4.97 (+0.5)

2 KOSIOREK Stanisław 26.09.2006 UKS Atos Woźnice WN 4.90 (+0.7)

3 WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.2006 UKS Atos Woźnice WN 4.87 PB (+0.3)

4 HOMONCIK Antoni 29.12.2007 MKL Jurand Szczytno WN 4.64 (+0.5)

5 ZAKRETA Bartosz 26.04.2008 LKS Lubawa WN 4.42 (+0.5)

6 NAZAROWICZ Hubert 15.07.2008 UKS Sokół Węgorzewo WN 4.11 PB (+0.8)

7 PIOTROWICZ Michał 09.08.2007 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 3.74 (+0.4)

Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg)

1 JAROSZEWSKI Jakub 01.01.2009 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 18.70

Wieloskok M U16

1 HOMONCIK Antoni 29.12.2007 MKL Jurand Szczytno WN 9.40 (+0.5)

100 metrów kobiet

1 RUTKOWSKA Wiktoria 23.01.2001 LUKS Orneta WN 12.51 (+1.2)

2 KUŚ Anastazja 11.05.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.59 PB (+1.2)

3 ŻUK Natalia 23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.76 (+1.2)

4 LIS Aleksandra 20.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.79 =PB(+1.2)

5 NAZAROWICZ Klaudia 09.03.2000 UKS Sokół Węgorzewo WN 12.99 (+1.2)

6 MAJEWSKA Zuzanna 31.01.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.03 PB (+2.0)

7 MURACH Maja 24.05.2006 UKS Atos Woźnice WN 13.11 PB (+2.0)

8 KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.13 (+1.1)

9 CELLMER Karolina 04.11.2006 MUKL Brodnica KP 13.14 (+1.2)

10 BIELAKOW Katarzyna 22.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.19 (+1.1)

11 CHOMIK Marta 06.10.2005 GUKS Asy Dywity WN 13.26 PB (+1.1)

12 LEMANOWICZ Maja 05.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.30 (+1.2)

13 SZAUER Anna 26.03.2005 LKS Lubawa WN 13.38 (+1.1)

14 PIECHOCKA Alicja 16.02.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.45 (444) (+1.1)

15 CEBULA Aurelia 26.01.2005 UKS Gimpas Pasłęk WN 13.45 (450) (+1.1)

15 ZAGÓRSKA Julianna 14.04.2006 MUKL Brodnica KP 13.45 (450) (+1.1)

17 ZDROJEWSKA Wiktoria 07.10.2004 LKS Lubawa WN 13.46 PB (+2.0)

18 TARGOŃSKA Zuzanna 28.06.2006 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 13.64 PB (+2.0)

19 KOPKO Zuzanna 08.02.2005 UKS Sokół Węgorzewo WN 13.67 (+1.1)

20 PESTA Natalia 12.08.2006 MUKL Brodnica KP 13.85 (+2.0)

21 SKRZYNIARZ Paulina 21.08.2006 CSiR Susz WN 13.86 (+2.0)

22 FALĘCKA Pola 18.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.93 (+2.0)

23 SUGIER Laura 16.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.95 (-2.2)

24 MALESZKA Patrycja 29.09.2008 GUKS Asy Dywity WN 13.97 PB (-0.5)

25 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 12.08.2006 UKS Atos Woźnice WN 14.05 (-0.5)

26 BRZDONKIEWICZ Zuzanna 09.06.2004 LKS Masuria Jęcznik WN 14.06 (-2.2)

27 TROKOWSKA Amelia 03.05.2009 KS Jelonki Dobre Miasto WN 14.13 (+0.2)

28 NAGÓRSKA Daria 09.04.2008 LKS Masuria Jęcznik WN 14.24 (+0.1)

29 SOSNOWSKA Hanna 16.09.2006 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 14.26 (+1.8)

30 SZYSZKO Wiktoria 10.05.2008 UKS Sokół Węgorzewo WN 14.27 (-1.1)

31 MĘTEL Zuzanna 29.01.2008 LUKS Orneta WN 14.30 (-0.5)

32 NOSEK Maja 14.07.2008 UKS Atos Woźnice WN 14.35 (-0.8)

33 BIAŁCZAK Maja 26.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.43 (421) (-2.2)

33 SASIN Weronika 26.09.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.43 (429) (-2.2)

35 OBIDOSKA Wiktoria 30.03.2006 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 14.48 (+2.0)

36 GÓRNA Dorota 21.03.2006 GUKS Asy Dywity WN 14.50 (+1.8)

37 BANACKA Maja 01.07.2007 LKS Lubawa WN 14.57 PB (+1.8)

38 BACZEWSKA Kornelia 05.09.2007 UKS Gimpas Pasłęk WN 14.60 (+1.8)

38 KĘDZIOR Aniela 27.03.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 14.60 (-0.8)

40 JASZCZUR Amelia 14.01.2008 UKS Atos Woźnice WN 14.65 (-0.1)

41 AUDA Aleksandra 19.04.2007 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 14.67 (-2.2)

42 JÓŹWICKA Roksana 13.03.2007 LKS Masuria Jęcznik WN 14.68 PB (+1.8)

43 RADŁOWSKA Joanna 02.02.2009 GUKS Asy Dywity WN 14.86 PB (+1.4)

44 MASTALERCZUK Zuzanna 02.08.2007 GUKS Asy Dywity WN 14.88 (-2.2)

45 ZYGIEL Oliwia 18.03.2007 KS Jelonki Dobre Miasto WN 14.91 PB (+1.8)

46 LITWINOWICZ Natalia 01.12.2008 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 14.96 (+0.1)

47 NAGAJEWSKA Aleksandra 14.04.2009 KS Jelonki Dobre Miasto WN 14.97 (-0.8)

48 SPASZEWSKA Katarzyna 08.12.2005 GUKS Asy Dywity WN 15.05 PB (+0.1)

49 RADŁOWSKA Magdalena 06.11.2010 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 15.12 (-0.1)

50 LABICKA Oliwia 24.08.2008 LKS Lubawa WN 15.19 PB (+1.4)

50 RYNKUN Dominika 29.01.2007 LUKS Orneta WN 15.19 (+0.2)

50 PIETRZYK Ewa 09.12.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 15.19 (-0.8)

53 STEYKA Alicja 11.04.2007 UKS MOSiR Działdowo WN 15.21 (-2.2)

54 KOSTYRA Julia 11.01.2009 KS Jelonki Dobre Miasto WN 15.22 (-0.8)

54 KANICZ Maja 09.04.2010 LKS Lubawa WN 15.22 (-1.1)

55 KALISZ Julia 07.02.2005 MLKS Ostróda WN 15.23 (-0.5)

56 JACKOWSKA Kinga 11.03.2009 GUKS Asy Dywity WN 15.36 PB (-1.1)

57 KROTOWSKA Nikola 12.01.2007 LKS Lubawa WN 15.41 (+1.4)

58 SADOWSKA Maja 26.07.2007 LKS Lubawa WN 15.49 (-0.8)

59 WIĘCKOWSKA Emilia 01.01.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 15.49 (-0.8)

60 MIŁKOWSKA Anna 28.01.2008 LKS Masuria Jęcznik WN 15.50 (-0.8)

60 KOŻUSZEK Dominika 02.04.2009 KS Jelonki Dobre Miasto WN 15.50 PB (+1.4)

60 JAKUBOWSKA Jowita 22.07.2008 LKS Lubawa WN 15.50 (-0.5)

63 WIERCIŃSKA Nadia 08.06.2008 LKS Masuria Jęcznik WN 15.54 (+0.2)

64 NARWOJSZ Magdalena 16.11.2008 UKS Atos Woźnice WN 15.55 (-0.8)

65 BIGAJ Nikola 13.09.2008 KS Jelonki Dobre Miasto WN 15.58 (-0.1)

66 POLAK Zuzanna 31.08.2008 KS Jelonki Dobre Miasto WN 15.59 (-0.8)

67 BISKUPSKA Helena 22.03.2008 CSiR Susz WN 15.60 (+1.8)

68 SUCHODOLSKA Natalia 10.01.2010 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 15.63 (-1.1)

69 DANELCZYK Weronika 04.02.2010 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 15.64 (-0.1)

70 GIZULEWSKA Julia 03.02.2007 LUKS Orneta WN 15.66 (-1.1)

70 BIEŃKOWSKA Aleksandra 09.06.2006 GUKS Asy Dywity WN 15.66 (+0.2)

72 ŻEBROWSKA Weronika 30.06.2009 LKS Masuria Jęcznik WN 15.69 (+0.2)

73 SIECIŃSKA Zuzanna 11.01.2009 CSiR Susz WN 15.73 PB (+0.2)

74 KRZYKOWSKA Martyna 11.06.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 15.75 (-0.8)

75 KAMIŃSKA Laura 29.10.2008 LKS Lubawa WN 15.77 PB (+1.4)

76 FRYDRYCH Martyna 05.08.2005 LKS Masuria Jęcznik WN 15.81 (-0.8)

77 CHODKIEWICZ Amelia 09.11.2006 LUKS Orneta WN 15.88 PB (+1.4)

78 SAFIEJKO Hanna 22.09.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 15.93 (-0.8)

79 KANICZ Aleksandra 17.02.2008 LKS Lubawa WN 15.98 (-0.8)

80 WACHUŁA Julia 14.05.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 16.09 (+0.2)

81 BARTKOWSKA Maja 22.08.2009 LKS Lubawa WN 16.14 (+0.1)

82 HISZPAŃSKA Elżbieta 28.10.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 16.16 (-0.1)

83 KOWALKOWSKA Maja 08.11.2008 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 16.45 PB (+0.1)

84 MARCINIAK Julia 12.03.2009 KS Jelonki Dobre Miasto WN 16.55 (+0.1)

85 NAKIELSKA Aleksandra 16.07.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 16.60 (-1.1)

86 KOZŁOWSKA Aleksandra 10.06.2007 KS Jelonki Dobre Miasto WN 16.69 (-0.5)

87 KOWARA Faustyna 15.02.2009 KS Jelonki Dobre Miasto WN 16.88 (-0.1)

88 KOCHALSKA Julia 10.07.2009 CSiR Susz WN 16.91 PB (+1.4)

89 PARCIAK Hanna 26.10.2010 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 16.99 (+0.1)

90 RYKACZEWSKA Nicole 30.12.2007 LKS Lubawa WN 17.89 (+0.1)

91 KOCHALSKA Zuzanna 10.07.2009 CSiR Susz WN 18.09 PB (-1.1)

200 metrów kobiet

1 ŻUK Natalia 23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.38 (+0.5)

2 RUTKOWSKA Wiktoria 23.01.2001 LUKS Orneta WN 26.82 (+0.5)

3 TWARDOWSKA Julia 19.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.00 PB (+0.5)

4 CELLMER Karolina 04.11.2006 MUKL Brodnica KP 27.01 PB (+0.5)

5 PRUSIŃSKA Małgorzata 25.07.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.02 (+0.5)

6 PIECHOCKA Alicja 16.02.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.03 (+0.5)

7 WRÓBEL Patrycja 22.01.2004 UKS Gimpas Pasłęk WN 28.07 (+0.5)

8 CHOMIK Marta 06.10.2005 GUKS Asy Dywity WN 28.25 PB (+0.5)

9 ZDROJEWSKA Wiktoria 07.10.2004 LKS Lubawa WN 28.29 PB (+0.5)

10 KOPKO Zuzanna 08.02.2005 UKS Sokół Węgorzewo WN 28.39 (+0.5)

11 ORZECHOWSKA Dorota 27.09.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.73 PB (+0.1)

12 TARGOŃSKA Zuzanna 28.06.2006 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 28.76 (+0.5)

13 PESTA Natalia 12.08.2006 MUKL Brodnica KP 28.77 (+0.1)

14 SZAUER Anna 26.03.2005 LKS Lubawa WN 28.82 (+0.5)

15 KUCIŃSKA Amelia 06.06.2002 MUKL Brodnica KP 28.93 (+0.5)

16 HULANICKA Patrycja 07.05.2004 MKS Truso Elbląg WN 28.97 (+0.5)

17 MALESZKA Patrycja 29.09.2008 GUKS Asy Dywity WN 29.00 PB (+0.3)

18 FALĘCKA Pola 18.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 29.23 (+0.1)

19 SOSNOWSKA Hanna 16.09.2006 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 30.04 (+0.1)

20 MĘTEL Zuzanna 29.01.2008 LUKS Orneta WN 30.06 PB (+0.3)

21 ŁASZENKOW Amelia 06.11.2006 KS Jelonki Dobre Miasto WN 30.40 =PB (+0.1)

22 TROKOWSKA Amelia 03.05.2009 KS Jelonki Dobre Miasto WN 30.57 (-0.1)

23 KĘDZIOR Aniela 27.03.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 30.80 (+0.4)

24 MASTALERCZUK Zuzanna 02.08.2007 GUKS Asy Dywity WN 30.90 (+0.1)

25 NAGAJEWSKA Aleksandra 14.04.2009 KS Jelonki Dobre Miasto WN 31.00 (+1.0)

26 PACZKOWSKA Aleksandra 03.07.2007 KS Jelonki Dobre Miasto WN 31.62 (-0.1)

27 RADŁOWSKA Joanna 02.02.2009 GUKS Asy Dywity WN 31.69 (+0.1)

28 CYTLAŁ Maria 15.03.2009 UKS MOSiR Działdowo WN 31.81 (+0.1)

29 LITWINOWICZ Natalia 01.12.2008 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 32.18 (+1.0)

30 SPASZEWSKA Katarzyna 08.12.2005 GUKS Asy Dywity WN 32.25 (+0.4)

31 POLAK Zuzanna 31.08.2008 KS Jelonki Dobre Miasto WN 32.58 (+1.0)

32 RYNKUN Dominika 29.01.2007 LUKS Orneta WN 32.65 (+0.1)

33 KOSTYRA Julia 11.01.2009 KS Jelonki Dobre Miasto WN 32.72 (+1.0)

34 ŻEBROWSKA Weronika 30.06.2009 LKS Masuria Jęcznik WN 32.93 (+0.4)

35 JACKOWSKA Kinga 11.03.2009 GUKS Asy Dywity WN 32.96 (-0.1)

36 TOMASZEWSKA Lena 19.11.2008 KS Jelonki Dobre Miasto WN 33.05 (+0.4)

37 PIETRZYK Ewa 09.12.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 33.07 (-0.1)

38 JAKUBOWSKA Jowita 22.07.2008 LKS Lubawa WN 33.07 (+0.1

39 BIEŃKOWSKA Aleksandra 09.06.2006 GUKS Asy Dywity WN 33.32 (+1.0)

40 NARWOJSZ Magdalena 16.11.2008 UKS Atos Woźnice WN 33.48 (+0.4)

41 WIERCIŃSKA Nadia 08.06.2008 LKS Masuria Jęcznik WN 33.58 (+0.3)

42 KRZYKOWSKA Martyna 11.06.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 33.69 (+1.0)

43 BIGAJ Nikola 13.09.2008 KS Jelonki Dobre Miasto WN 33.89 (+0.4)

44 KANICZ Aleksandra 17.02.2008 LKS Lubawa WN 33.89 (+0.1)

45 WACHUŁA Julia 14.05.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 34.14 (-0.1)

46 SAFIEJKO Hanna 22.09.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 34.20 (-0.1)

47 DEPCZYŃSKA Wiktoria 28.08.2007 LKS Lubawa WN 34.27 (+0.3)

48 RANDZIO Oliwia 07.06.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 34.46 (+0.4)

49 KOZŁOWSKA Aleksandra 10.06.2007 KS Jelonki Dobre Miasto WN 37.57

50 NAKIELSKA Aleksandra 16.07.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 34.67 (+0.4)

51 WIĘCKOWSKA Emilia 01.01.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 35.11 (+0.1)

52 MARCINIAK Julia 12.03.2009 KS Jelonki Dobre Miasto WN 35.19(+1.0)

53 KOWARA Faustyna 15.02.2009 KS Jelonki Dobre Miasto WN 36.94 (+0.1)

300 metrów kobiet

1 LIS Aleksandra 20.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 41.40

2 PIECHOCKA Alicja 16.02.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 41.93 PB

3 KUŚ Anastazja 11.05.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.83 PB

4 BIELAKOW Katarzyna 22.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.31

5 LEMANOWICZ Maja 05.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.67

6 KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.81

7 SUGIER Laura 16.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.84 PB

8 WRÓBEL Patrycja 22.01.2004 UKS Gimpas Pasłęk WN 44.06

9 RUTKOWSKA Wiktoria 23.01.2001 LUKS Orneta WN 44.29

10 FUCZEK Alexandra 15.04.2003 MKL Jurand Szczytno WN 44.32 PB

11 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.2004 UKS Atos Woźnice WN 44.74

12 DUDZIEC Martyna 27.08.2004 MKL Jurand Szczytno WN 44.95 PB

13 BRZDONKIEWICZ Zuzanna 09.06.2004 LKS Masuria Jęcznik WN 45.15 PB

14 OSTROWSKA Dominika 14.01.2006 MLKS Ostróda WN 45.62 PB

15 DYMEK Iga 26.04.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.64 PB

16 CEBULA Aurelia 26.01.2005 UKS Gimpas Pasłęk WN 45.87

17 CHOMIK Marta 06.10.2005 GUKS Asy Dywity WN 46.02 PB

18 HULANICKA Patrycja 07.05.2004 MKS Truso Elbląg WN 46.03

19 WASILAK Julia 11.06.2005 MLKS Ostróda WN 46.08

20 LEŚNIEWSKA Wiktoria 06.12.2006 MUKL Brodnica KP 46.15 PB

21 JASZCZAK Weronika 11.02.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.29

22 NAGÓRSKA Daria 09.04.2008 LKS Masuria Jęcznik WN 46.48 PB

23 NOSEK Maja 14.07.2008 UKS Atos Woźnice WN 47.29

24 BACZEWSKA Kornelia 05.09.2007 UKS Gimpas Pasłęk WN 47.59 PB

25 SASIN Weronika 26.09.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.74

26 EJDYS Emilia 16.01.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.78

27 WARZYŃSKA Zuzanna 16.03.2005 MLKS Ostróda WN 47.82

28 JÓŹWICKA Roksana 13.03.2007 LKS Masuria Jęcznik WN 48.11 PB

29 ŁASZENKOW Amelia 06.11.2006 KS Jelonki Dobre Miasto WN 48.12 PB

30 STEYKA Alicja 11.04.2007 UKS MOSiR Działdowo WN 48.33 PB

31 PACZKOWSKA Aleksandra 03.07.2007 KS Jelonki Dobre Miasto WN 49.26 PB

32 KONOPKA Zofia 15.11.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 49.37 PB

33 MAŁKOWSKA Paulina 10.09.2004 LKS Lubawa WN 50.21 PB

34 KALISZ Julia 07.02.2005 MLKS Ostróda WN 50.83

35 JACKIEWICZ Emilia 06.03.2007 MLKS Ostróda WN 51.23(523) PB

36 MIŁKOWSKA Anna 28.01.2008 LKS Masuria Jęcznik WN 51.23(527) PB

37 FRYDRYCH Martyna 05.08.2005 LKS Masuria Jęcznik WN 51.83

38 KOŻUSZEK Dominika 02.04.2009 KS Jelonki Dobre Miasto WN 51.97

39 KANICZ Maja 09.04.2010 LKS Lubawa WN 52.02

40 SZYSZKO Wiktoria 10.05.2008 UKS Sokół Węgorzewo WN 52.20 PB

41 MICHALSKA Martyna 14.12.2009 GUKS Asy Dywity WN 54.64

42 WOJTALAK Maria 13.02.2008 CSiR Susz WN 54.85

33 RANDZIO Oliwia 07.06.2009 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 55.97

44 CZERNIAK Amelia 28.12.2007 UKS Jedynka BartoszyceWN 58.91

45 SZANCIŁO Aleksandra 20.12.2008 UKS Jedynka Bartoszyce WN 59.58

400 metrów kobiet

1 KORNACKA Karolina 07.05.2003 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 57.83

2 TWARDOWSKA Julia 19.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 59.30 PB

3 ŁUGIEWICZ Alina 10.09.2005 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 61.24

4 ORZECHOWSKA Dorota 27.09.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 62.99

600 metrów kobiet

1 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.2004 UKS Atos Woźnice WN 1:44.60

2 OSTROWSKA Dominika 14.01.2006 MLKS Ostróda WN 1:46.05 PB

3 SMOLICZ Pola 26.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:46.84

4 JELENIEWICZ Nikola 17.04.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:47.21

5 ŁUGIEWICZ Adrianna 11.11.2003 MUKL Brodnica KP 1:47.24

6 ZYGIEL Oliwia 18.03.2007 KS Jelonki Dobre Miasto WN 1:49.25 PB

7 WARZYŃSKA Zuzanna 16.03.2005 MLKS Ostróda WN 1:50.00 PB

8 WASILAK Julia 11.06.2005 MLKS Ostróda WN 1:52.55 PB

9 ZIENKIEWICZ Kinga 05.01.2006 UKS Gimpas Pasłęk WN 1:53.29

10 TROCHIMCZUK Milena 16.06.2007 MKS Truso Elbląg WN 1:54.33

11 ŁOJEWSKA Justyna 15.05.2009 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:59.27

12 JACKIEWICZ Emilia 06.03.2007 MLKS Ostróda WN 1:59.37 PB

13 SMOSARSKA Julia 05.03.2008 MLKS Ostróda WN 2:00.66 PB

14 LABICKA Oliwia 24.08.2008 LKS Lubawa WN 2:00.95

15 KAMOLA Michalina 14.05.2008 UKS Gimpas Pasłęk WN 2:02.06

16 SZAUER Julia 09.08.2007 LKS Lubawa WN 2:03.08

17 TOMASZEWSKA Lena 19.11.2008 KS Jelonki Dobre Miasto WN 2:03.32

18 OLSZEWSKA Julia 31.07.2007 GUKS Asy Dywity WN 2:03.76

19 DANELCZYK Weronika 04.02.2010 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 2:07.27

20 CZERNIEWSKA Hanna 18.09.2007 UKS Jedynka Bartoszyce WN 2:17.84

21 SADOWSKA Maja 26.07.2007 LKS Lubawa WN 2:20.65

22 SKWAREK Kornelia 24.09.2008 UKS Jedynka Bartoszyce WN 2:26.97

1000 metrów kobiet

1 DUDZIEC Kornelia 03.02.2006 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:10.16

2 ZIÓŁEK Weronika 23.04.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:12.25

3 HINC Julia 21.01.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:25.39 PB

4 WLIZŁO Anna 16.10.2005 MKS Truso Elbląg WN 3:40.16

300 metrów pł kobiet

1 KORNACKA Karolina 07.05.2003 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 44.53

2 ŁUGIEWICZ Alina 10.09.2005 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 47.80

3 FUCZEK Alexandra 15.04.2003 MKL Jurand Szczytno WN 48.50

4 DUDZIEC Martyna 27.08.2004 MKL Jurand Szczytno WN 48.75

5 BIAŁCZAK Maja 26.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 55.12 PB

4×100 metrów K

1 UKS Atos Woźnice WN(Maja NOSEK, Maja MURACH, Wiktoria WĄDOŁOWSKA , Kinga PIELKA) 53.59

2 LKS Lubawa WN (Paulina MAŁKOWSKA,Marta ZALEWSKA, Wiktoria ZDROJEWSKA, Anna SZAUER) 53.66

3 KS AZS UWM Olsztyn WN (Weronika SASIN, Pola FALĘCKA, Nikola JELENIEWICZ , Laura SUGIER) 53.85

4 KS Jelonki Dobre Miasto WN (Aleksandra PACZKOWSKA , Aleksandra NAGAJEWSKA , Amelia TROKOWSKA, Amelia ŁASZENKOW) 56.84

5 LUKS Orneta WN ( Amelia CHODKIEWICZ, Dominika RYNKUN, Julia GIZULEWSKA, Zuzanna MĘTEL) 57.96

6 LKS Lubawa IV WN (Nikola KROTOWSKA, Maja SADOWSKA, Julia SZAUER, Maja BANACKA) 58.14

7 GUKS Asy Dywity II (Paulina LEWANDOWSKA , Joanna RADŁOWSKA, Kinga JACKOWSKA, Patrycja MALESZKA) 58.50

8 GUKS Asy Dywity WN (Julia OLSZEWSKA, Dorota GÓRNA , Aleksandra BIEŃKOWSKA, Zuzanna MASTALERCZUK) 58.87

9 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn II (Weronika DANELCZYK, Natalia SUCHODOLSKA, Elżbieta HISZPAŃSKA, Natalia LITWINOWICZ) 60.13

10 KS Jelonki Dobre Miasto II(Dominika KOŻUSZEK, Oliwia ZYGIEL, Lena TOMASZEWSKA, Zuzanna POLAK) 60.23

11 LKS Lubawa II (Laura KAMIŃSKA, Oliwia LABICKA, Aleksandra KANICZ, Jowita JAKUBOWSKA) 60.28

12 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN (Hanna PARCIAK, Julia WACHUŁA, Ewa PIETRZYK, Martyna KRZYKOWSKA) 62.22

13 KS Jelonki Dobre Miasto III (Nikola BIGAJ, Julia KOSTYRA. Aleksandra KOZŁOWSKA, Julia MARCINIAK) 63.09

Pchnięcie kulą kobiet (4kg)

1 SIEMIŃSKA Daria 10.05.2002 LKS Lubawa WN 10.78

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1 KUCIŃSKA Klaudia 04.01.2006 LKS Lubawa WN 11.74

2 LIGMAN Patrycja 09.09.2006 LKS Lubawa WN 11.58 PB

3 BANASIEWICZ Magdalena 03.07.2005 OLA Warmińsko-mazurskie WN 10.23

4 KONOPKA Zofia 15.11.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 9.24 PB

5 PIELKA Kinga 20.07.2006 UKS Atos Woźnice WN 8.65

6 KROTOWSKA Nikola 12.01.2007 LKS Lubawa WN 7.88

7 KULAK Miłka 16.07.2007 MKL Jurand Szczytno WN 6.27

8 RYKACZEWSKA Nicole 30.12.2007 LKS Lubawa WN 5.50

Rzut oszczepem K U18 (500)

1 MOSZCZYŃSKA Patrycja 06.08.2004 MUKL Brodnica KP 38.45 PB

2 BANASIEWICZ Magdalena 03.07.2005 UKS Sokół Węgorzewo WN 28.59

3 GRZYWACZ Agata 06.04.2004 LKS Lubawa WN 27.64

4 MIESIKOWSKA Marta 31.07.2005 LKS Lubawa WN 25.53

Rzut oszczepem kobiet (600)

1 GRUCA Gabriela 27.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo WN 27.67

Rzut oszczepem K U14 (400)

1 KOŁODZIEJSKA Karolina 23.06.2008 LKS Lubawa WN 22.82

Rzut oszczepem K U16 (500)

1 KOŁODZIEJSKA Patrycja 21.02.2006 LKS Lubawa WN 34.75

2 NIEDZIELA Julia 01.01.2006 LKS Lubawa WN 25.55

3 RAMS Milena 10.08.2007 LKS Lubawa WN 20.02

Rzut dyskiem kobiet (1kg)

1 SIEMIŃSKA Daria 10.05.2002 LKS Lubawa WN 31.26

2 BANASIEWICZ Magdalena 03.07.2005 UKS Sokół Węgorzewo WN 25.27

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)

1 LIGMAN Patrycja 09.09.2006 LKS Lubawa WN 28.38

2 KOŁODZIEJSKA Patrycja 21.02.2006 LKS Lubawa WN 28.30 PB

3 KUCIŃSKA Klaudia 04.01.2006 LKS Lubawa WN 28.05

4 RAMS Milena 10.08.2007 LKS Lubawa WN 19.25 PB

5 KULAK Miłka 16.07.2007 MKL Jurand Szczytno WN 16.14

6 NOWICKA Natalia 08.06.2010 MKL Jurand Szczytno WN 14.88

Skok wzwyż kobiet

1 PIĘDZIAK Julia 11.02.2004 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 1.71 PB

2 PIELKA Kinga 20.07.2006 UKS Atos Woźnice WN 1.50 PB

3 AUDA Aleksandra 19.04.2007 NKS Nowe Miasto Lubawskie= WN 1.45 =PB

4 BARTKOWSKA Maja 22.08.2009 LKS Lubawa WN 1.25

5 KONOPKA Zofia 15.11.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 1.20

6 KOWALKOWSKA Maja 08.11.2008 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 1.20

Skok w dal kobiet

1 NAZAROWICZ Klaudia 09.03.2000 UKS Sokół Węgorzewo WN 5.58 SB (+0.9)

2 MURACH Maja 24.05.2006 UKS Atos Woźnice WN 4.93 PB (+1.2)

3 TARGOŃSKA Zuzanna 28.06.2006 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN 4.52 (+1.0)

4 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 12.08.2006 UKS Atos WoźniceWN 4.48 (+0.3)

5 SZYSZKO Wiktoria 10.05.2008 UKS Sokół Węgorzewo WN 4.17 PB (+1.1)

6 ŁASZENKOW Amelia 06.11.2006 KS Jelonki Dobre Miasto WN 4.09 (+0.4)

7 SOSNOWSKA Hanna 16.09.2006 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WN (3.84)

Pchnięcie kulą K U14 (2kg)

1 CYTLAŁ Maria 15.03.2009 UKS MOSiR Działdowo WN 8.63

2 NOWICKA Natalia 08.06.2010 MKL Jurand Szczytno WN 7.41

Wieloskok K U16

1 PIELKA Kinga 20.07.2006 UKS Atos Woźnice WN 10.25

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg lubawa nowe miasto lubawskie Olsztyn Ostróda sport młodzieżowy Szczytno Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x