Zjechało całe województwo – Ostatki w Kortowie

Wrzesień to ostatni miesiąc startów lekkoatletów. Pogoda już nie ta, a i zmęczenie sezonem tez robi swoje. W miniony weekend na tartanie w Kortowie zjawiło się jednak wiele zawodniczek i zawodników z całego województwa. Ilość nie zawsze przechodziła w jakość, ale w tym przypadku ta wysoka frekwencja jest może nawet ważniejsza od rekordów. Widać, że królowa sportu w regionie nadal żyje, ale trzeba być cierpliwym, bowiem w tej dyscyplinie nic nie przychodzi łatwo.

Świadomie przedstawiamy komplet wyników, niektóre świadczą o niewielkich jeszcze umiejętnościach, ale gwarantuję, że za rok podczas tego samego mityngu zawodnicy poprawią się o wiele sekund, metrów i centymetrów. Pod warunkiem, że nie prześpią zimy i dobrze przygotują się do przyszłorocznych startów.

Z wyników uzyskanych w Kortowie zwracają oczywiście uwagę: występ Moniki Harasim na 1500 metrów, która niedawno zdobyła brąz na 800 metrów podczas Młodzieżowych MP, także ciekawa rywalizacja na 300 metrów Karola Zalewskiego (AZS UWM Olsztyn) z Patrykiem Grzymkowskim (MOSiR Działdowo). Nieźle zaprezentowała się sprinterka z Lubawy Aleksandra Maliszewska.

Wyniki:

Kobiety

100 metrów

1 seria

1 ZIELIŃSKA NATALIA 97 GUKS „ASY” DYWITY 14.36
2 SULIKOWSKA MARTYNA 98 GUKS „ASY” DYWITY 15.56
3 REMISZEWSKA KLAUDIA 97 UKS ATOS WOŹNICE 16.35
4 DĄBROWSKA MAGDALENA 99 AZS-UWM OLSZTYN 17.00
5 TERCJAK MAŁGORZATA 99 UKS ATOS WOŹNICE 18.02

2 seria

1 WICHERT PATRYCJA 98 GUKS „ASY” DYWITY 15.11
2 KUŹMA NATALIA 98 LUKS WARMIA LIDZBARK 15.56
3 POLEWACZ HANNA 98 AZS-UWM OLSZTYN 16.97
4 TERCJAK ZOFIA 99 UKS ATOS WOŹNICE 18.02

3 seria

1 JESIONOWSKA ADRIANNA 94 MKS „TRUSO” ELBLĄG 14.26
2 TATULINSKA MARTYNA 98 NKS DRWĘCA 1919 NML 14.86
3 BRZOZOWSKA AGNIESZKA 97 AZS-UWM OLSZTYN 14.88
4 OGRODOWCZYK NATALIA 96 MLKS OSTRÓDA 15.07
5 MAKOWSKA MARTA 96 AZS-UWM OLSZTYN 15.56

4 seria

1 SAMUL ANNA 91 AZS-UWM OLSZTYN 13.69
2 ŁĘGOWSKA EWELINA 95 AZS-UWM OLSZTYN 14.02
3 STANISZEWSKA ŻANETA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 14.39
4 ŻORANT KLAUDIA 96 MLKS OSTRÓDA 14.53
5 MALINOWSKA ELŻBIETA 95 GUKS „ASY” DYWITY 14.84
6 SŁOMIŃSKA DOMINIKA 97 AZS-UWM OLSZTYN 15.06

5 seria

1 MALISZEWSKA ALEKSANDRA 94 LKS LUBAWA 12.91
2 ŁUGOWSKA PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 13.12
3 BLAUTENBERG ANGELIKA 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 13.25
4 DZIADKO MAŁGORZATA 95 AZS-UWM OLSZTYN 13.72
5 GÓRECKA MARTA 91 AZS-UWM OLSZTYN 13.87
6 KOSSAKOWSKA NATALIA 92 AZS-UWM OLSZTYN 14.14

200 metrów

1 seria

1 KOSSAKOWSKA NATALIA 92 AZS-UWM OLSZTYN 28.55
2 ŁĘGOWSKA EWELINA 95 AZS-UWM OLSZTYN 28.72
3 ZIELIŃSKA NATALIA 97 GUKS „ASY” DYWITY 29.94
4 MALINOWSKA ELŻBIETA 95 GUKS „ASY” DYWITY 30.80

2 seria

1 MALISZEWSKA ALEKSANDRA 94 LKS LUBAWA 25.93
2 ŁUGOWSKA PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 26.54
3 BLAUTENBERG ANGELIKA 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 27.51
4 GÓRECKA MARTA 91 AZS-UWM OLSZTYN 27.80
5 SAMUL ANNA 91 AZS-UWM OLSZTYN 28.09

300 metrów

1 seria

1 WOJCIECHOWSKA ANNA 93 NKS DRWĘCA 1919 NML 49.88
2 OGRODOWCZYK NATALIA 96 MLKS OSTRÓDA 50.29
3 GRABOWSKA AGATA 96 KS JEZIORAK IŁAWA 50.99
4 SZULC MARTYNA 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 53.30

2 seria

1 OKRASZEWSKA OLIWIA 95 KS JEZIORAK IŁAWA 47.26
2 OLSZEWSKA MAGDALENA 99 SP BIAŁOBIEL 50.00
3 SZULIM JOANNA 97 AZS-UWM OLSZTYN 50.86
4 CIOSEK PATRYCJA 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 51.42

3 seria

1 MILANOWSKA BEATA 95 AZS-UWM OLSZTYN 45.88
2 JANKOWSKA JOANNA 95 NKS DRWĘCA 1919 NML 46.04
3 ŻORANT KLAUDIA 96 MLKS OSTRÓDA 46.33
4 PACHOLCZYK ADRIANNA 96 AZS-UWM OLSZTYN 46.38
5 MULKITYN PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 46.80

400 metrów

1 STRUCIŃSKA MARTYNA 95 AZS-UWM OLSZTYN 59.38
2 PŁUKARSKA KARINA 95 AZS-UWM OLSZTYN 61.63
3 BRZEZICKA JUSTYNA 94 AZS-UWM OLSZTYN 62.02
4 TRZECIAK MAGDALENA 95 AZS-UWM OLSZTYN 62.22
5 BARTCZAK MAGDALENA 96 MOS ZATOKA BRANIEWO 62.95

600 metrów

1 JANKOWSKA KATARZYNA 93 NKS DRWĘCA 1919 NML 1:46.17
2 KUTZA KINGA 98 NKS DRWĘCA 1919 NML 1:49.36
3 BEKISZ IZABELA 95 AZS-UWM OLSZTYN 1:49.39
4 KŁOSOWSKA ADRIANNA 99 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 1:55.41
5 ŁADA ALICJA 97 MKS „TRUSO” ELBLĄG 2:00.95
6 WANTOWSKA ALEKSANDRA 96 KS JEZIORAK IŁAWA 2:01.08
7 SŁOMKOWSKA KAMILA 99 AZS-UWM OLSZTYN 2:10.44

800 metrów

1 STRUCIŃSKA DARIA 94 AZS-UWM OLSZTYN 2:20.88
2 BIRYŁO URSZULA 95 MOS ZATOKA BRANIEWO 2:22.98
3 KULESA MONIKA 92 AZS-UWM OLSZTYN 2:23.62
4 TAPEK PAULINA 93 AZS-UWM OLSZTYN 2:24.43
5 WARDA MARTYNA 92 AZS-UWM OLSZTYN 2:24.61
6 JAREMKO NINA 94 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 2:25.79
7 JACKIEWICZ MONIKA 92 AZS-UWM OLSZTYN 2:27.51
8 KOPEĆ LUCYNA 93 AZS-UWM OLSZTYN 2:27.84
9 SZEWCZYK KINGA 95 AZS-UWM OLSZTYN 2:28.14
10 STAŃCZAK DOMINIKA 96 AZS-UWM OLSZTYN 2:33.57
11 LICZNERSKA ANETA 94 MKS „TRUSO” ELBLĄG 2:38.06

1500 metrów

1 HARASIM MONIKA 88 AZS-UWM OLSZTYN 4:15.18

300 metrów przez płotki

1 STANISZEWSKA ŻANETA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 47.18
2 MULKITYN PATRYCJA 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 49.63
3 RADZKA KAROLINA 95 AZS-UWM OLSZTYN 51.18
4 RZEPKA MAGDA 96 MKS „TRUSO” ELBLĄG 53.53
5 TARKA ANGELIKA 94 MKS „TRUSO” ELBLĄG 57.94

4 razy 100 metrów

1 MOSiR Działdowo (STANISZEWSKA ŻANETA BLAUTENBERG ANGELIKA MULKITYN PATRYCJA ŁUGOWSKA PATRYCJA) – 52.89
2 AZS UWM Olsztyn (DZIADKO MAŁGORZATA STRUCIŃSKA MARTYNA BEKISZ IZABELA MILANOWSKA BEATA) -53.51
3 GUKS Asy Dywity ( WICHERT PATRYCJA MALINOWSKA ELŻBIETA SULIKOWSKA MARTYNA ZIELIŃSKA NATALIA) – 57.08

Pchnięcie kulą (4 kg)

1 CZAJKA DOROTA 93 AZS-UWM OLSZTYN 8.52
2 MICHALSKA KATARZYNA 93 NKS DRWĘCA 1919 NML 8.18

Pchnięcie kulą (3 kg)

1 WIŚNIEWSKA SYLWIA 96 LKS LUBAWA 9.08
2 ŁUKSZO NATALIA 95 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 7.63

Rzut dyskiem (0,75 kg)

1 WIŚNIEWSKA SYLWIA 96 LKS LUBAWA 23.05

Rzut dyskiem K.

1 CZAJKA DOROTA 93 AZS-UWM OLSZTYN 24.88
2 ŻEJMO ALICJA 94 AZS-UWM OLSZTYN 16.93

Rzut oszczepem

1 RYNKOWSKA MAGDALENA 92 MKS „TRUSO” ELBLĄG 37.40
2 CZAJKA DOROTA 93 AZS-UWM OLSZTYN 26.34
3 ŻEJMO ALICJA 94 AZS-UWM OLSZTYN 13.02

Skok wzwyż

1 NOWOŚWIAT AGNIESZKA 95 MKS „TRUSO” ELBLĄG 1.40
2 OKSENIUK AGNIESZKA 96 MKS „TRUSO” ELBLĄG 1.40
3 NADACHEWICZ PATRYCJA 95 MKS „TRUSO” ELBLĄG 1.40
4 BAKALUK WIKTORIA 96 KS JEZIORAK IŁAWA 1.30

Skok w dal

1 BURAKIEWICZ KATARZYNA 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 4.53
2 NADACHEWICZ PATRYCJA 95 MKS „TRUSO” ELBLĄG 4.22
3 RZEPKA MAGDA 96 MKS „TRUSO” ELBLĄG 4.15
4 REMISZEWSKA KLAUDIA 97 UKS ATOS WOŹNICE 3.89
5 KUŹMA NATALIA 98 LUKS WARMIA LIDZBARK 3.88
6 REMISZEWSKA DOMINIKA 99 UKS ATOS WOŹNICE 3.51
7 KOŁODZIEJCZYK ALEKSANDRA 97 SP 29 OLSZTYN 3.39
8 TERCJAK ZOFIA 99 UKS ATOS WOŹNICE 3.20
9 TERCJAK MAŁGORZATA 99 UKS ATOS WOŹNICE 3.14

Mężczyźni

100 metrów

1 seria

1 OBUCHOWICZ KRYSTIAN 97 GUKS „ASY” DYWITY 13.79
2 NAKONIECZNY OSKAR 98 AZS-UWM OLSZTYN 14.76
3 KOREJWO DOMINIK 98 AZS-UWM OLSZTYN 15.08
4 JABŁOŃSKI KACPER 98 AZS-UWM OLSZTYN 15.46
5 IDZIAK MATEUSZ 97 AZS-UWM OLSZTYN 15.74
6 KIELAK MARTIN 97 AZS-UWM OLSZTYN 17.72

2 seria

1 KALICZYŃSKI MICHAŁ 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 13.33
2 ŁOPATA WIKTOR 97 NKS DRWĘCA 1919 NML 13.83
3 STRUCIŃSKI MACIEJ 97 AZS-UWM OLSZTYN 14.06
4 HUL ADAM 97 AZS-UWM OLSZTYN 14.55
5 OLSZEWSKI TOMASZ 96 AZS-UWM OLSZTYN 16.54
6 SOCIK TOMASZ 97 AZS-UWM OLSZTYN 17.67

3 seria

1 BARANOWSKI MICHAŁ 93 MKS „TRUSO” ELBLĄG 12.25
2 KĘSICKI MACIEJ 94 AZS-UWM OLSZTYN 12.56
3 CZUBKOWSKI DAMIAN 96 GUKS „ASY” DYWITY 13.14
4 KOREJWO DAWID 96 AZS-UWM OLSZTYN 13.24
5 MARCISZEWSKI PAWEŁ 94 AZS-UWM OLSZTYN 13.65
6 ZARZECZNY ŁUKASZ 96 AZS-UWM OLSZTYN 14.31

4 seria

1 RUDZIŃSKI KAROL 92 MKS „TRUSO” ELBLĄG 12.15
2 ŻURALSKI MICHAŁ 93 KS JEZIORAK IŁAWA 12.23
3 NAKONIECZNY ŁUKASZ 95 AZS-UWM OLSZTYN 12.48
4 GROCHECKI DANIEL 95 AZS-UWM OLSZTYN 12.72
5 ĆWIK WOJCIECH 94 AZS-UWM OLSZTYN 13.34
6 SURMA MATEUSZ 95 AZS-UWM OLSZTYN 14.37

5 seria

1 DUNIN BORKOWSKI HUBERT 92 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 11.59
2 OSTAPIUK MATEUSZ 93 AZS-UWM OLSZTYN 11.75
3 MARACHA SEBASTIAN 94 AZS-UWM OLSZTYN 11.76
4 OZDARSKI ŁUKASZ 94 AZS-UWM OLSZTYN 11.77
5 CZEKOŃSKI KAROL 93 AZS-UWM OLSZTYN 12.35

200 metrów

1 seria

1 ROGOWSKI ZBIGNIEW 92 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 24.72
2 BANACKI MARCIN 94 LKS LUBAWA 25.72
3 ZAWACKI SYLWESTER 93 NKS DRWĘCA 1919 NML 26.02
4 CZUBKOWSKI DAMIAN 96 GUKS „ASY” DYWITY 27.29
5 OBUCHOWICZ KRYSTIAN 97 GUKS „ASY” DYWITY 28.81

2 seria

1 DUNIN BORKOWSKI HUBERT 92 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 24.00
2 MULKITYN SYLWESTER 92 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 24.41
3 LEMIESZ MACIEJ 93 AZS-UWM OLSZTYN 25.91

300 metrów

1 seria

1 ŻURALSKI MICHAŁ 93 KS JEZIORAK IŁAWA 38.52
2 ŻURAWSKI KRYSTIAN 96 NKS DRWĘCA 1919 NML 40.28
3 DAWID BARTOSZ 96 AZS-UWM OLSZTYN 41.90
4 FAFIŃSKI PIOTR 96 KS JEZIORAK IŁAWA 42.86

2 seria

1 KALICZYŃSKI MICHAŁ 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 42.34
2 SKRZECZ REMIGIUSZ 95 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 43.14
3 GOŁĘBIOWSKI MATEUSZ 95 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 44.50
4 MATEUSIAK CEZARY 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 45.30
5 STRUCIŃSKI MACIEJ 97 AZS-UWM OLSZTYN 46.64

3 seria

1 STOŻYŃSKI JAKUB 95 UKS „GIMPAS” PASŁĘK 42.59
2 BOJANOWSKI RADOSŁAW 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 43.49
3 WODZYŃSKI ARTUR 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 43.71
4 KOWALSKI MICHAŁ 97 AZS-UWM OLSZTYN 44.86
5 AUGUSIEWICZ MARCIN 96 AZS-UWM OLSZTYN 45.43

4 seria

1 ZALEWSKI KAROL 93 AZS-UWM OLSZTYN 35.85
2 GRZYMKOWSKI PATRYK 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 36.13
3 GODLEWSKI DAMIAN 94 MKS „TRUSO” ELBLĄG 39.03
4 ŁABASZEWSKI MACIEJ 95 AZS-UWM OLSZTYN 40.04
5 GOLUCH BARTŁOMIEJ 95 UKS „GIMPAS” PASŁĘK 42.11

400 metrów

1 seria

1 GRZYMKOWSKI PATRYK 94 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 50.71
2 BACZEWSKI MATEUSZ 95 AZS-UWM OLSZTYN 52.07
3 ROGOWSKI ZBIGNIEW 92 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 52.27
4 SZABLEWSKI TOMASZ 93 AZS-UWM OLSZTYN 53.11
5 ADAMSKI KACPER 95 AZS-UWM OLSZTYN 53.65

2 seria

1 MISIEWICZ MICHAŁ 95 AZS-UWM OLSZTYN 56.13
2 ZAWACKI SYLWESTER 93 NKS DRWĘCA 1919 NML 56.51
3 FALKOWSKI JAKUB 94 AZS-UWM OLSZTYN 58.55
4 CHOMEJ DAWID 91 AZS-UWM OLSZTYN 59.72

600 metrów

1 GODLEWSKI DAMIAN 94 MKS „TRUSO” ELBLĄG 1:29.21
2 CHADER RAFAŁ 95 AZS-UWM OLSZTYN 1:29.78
3 CHMIELIŃSKI MATEUSZ 95 AZS-UWM OLSZTYN 1:31.08
4 NIECIECKI RAFAŁ 95 AZS-UWM OLSZTYN 1:32.97
5 ILSKI PIOTR 95 AZS-UWM OLSZTYN 1:33.05
6 ZŁOTUCHA ŁUKASZ 95 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:33.23
7 GOŁĘBIOWSKI MATEUSZ 95 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:38.43
8 SKRZECZ REMIGIUSZ 95 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:40.24
9 PIWOWAR CYPRIAN 96 KS JEZIORAK IŁAWA 1:40.48
10 OJRZYŃSKI PATRYK 95 MLKS OSTRÓDA 1:40.55
11 WODZYŃSKI ARTUR 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 1:40.71
12 MATEUSIAK CEZARY 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 1:43.17
13 RATUSZYŃSKI MICHAŁ 96 AZS-UWM OLSZTYN 1:51.69

800 metrów

1 seria

1 ŚWINIARSKI DAWID 89 AZS-UWM OLSZTYN 1:56.01
2 PIÓRKOWSKI RAFAŁ 92 AZS-UWM OLSZTYN 2:03.57
3 NAJMOWICZ SEBASTIAN 91 AZS-UWM OLSZTYN 2:04.45
4 NAJMOWICZ PAWEŁ 93 AZS-UWM OLSZTYN 2:04.66
5 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ 88 AZS-UWM OLSZTYN 2:04.80
6 MIEDZIŃSKI KRZYSZTOF 92 MKS „TRUSO” ELBLĄG 2:05.00
7 LIPIŃSKI SZYMON 94 AZS-UWM OLSZTYN 2:06.11
8 ŚWITAŁA KACPER 93 AZS-UWM OLSZTYN 2:10.83
9 BEKIER PIOTR 95 AZS-UWM OLSZTYN 2:11.34
10 ZABIELSKI MIŁOSZ 96 PG NOWA WIEŚ 2:29.98

1000 metrów

1 ZAWACKI PRZEMYSŁAW 92 NKS DRWĘCA 1919 NML 2:36.62
2 WOROBIEC DAWID 90 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 2:40.09
3 KONICZ ARKADIUSZ 93 NKS DRWĘCA 1919 NML 2:41.90
4 ZIELIŃSKI PAWEŁ 95 KS JEZIORAK IŁAWA 2:45.23
5 FEDAN DOMINIK 94 AZS-UWM OLSZTYN 2:51.74
6 CZERWIEŃ KAROL 95 MKS „TRUSO” ELBLĄG 2:54.46
7 GRABOWSKI MATEUSZ 97 PG NOWA WIEŚ 3:02.23
8 TAMBOR MICHAŁ 94 KS JEZIORAK IŁAWA 3:04.21
9 SKOCZYLAS DAWID 97 UKS „JEDYNKA” BARTOSZYCE 3:10.96
10 ZABIELSKI DAWID 96 PG NOWA WIEŚ 3:12.50
11 KOZŁOWSKI BARTOSZ 96 UKS „GIMPAS” PASŁĘK 3:17.64

300 metrów przez płotki

1 PRZYBYŁEK BARTOSZ 93 AZS-UWM OLSZTYN 41.01
2 BANACKI MARCIN 94 LKS LUBAWA 45.78
3 HUL ADAM 97 AZS-UWM OLSZTYN 51.39

4 razy 100 metrów

1 AZS UWM 1 Olsztyn (OSTAPIUK MATEUSZ ZALEWSKI KAROL OZDARSKI ŁUKASZ MARACHA SEBASTIAN)-43.65
2 AZS UWM 2 Olsztyn (MISIEWICZ MICHAŁ ŁABASZEWSKI MACIEJ NAKONIECZNY ŁUKASZ BACZEWSKI MATEUSZ)-47.57
3 AZS UWM 3 Olsztyn (CZEKOŃSKI KAROL SZABLEWSKI TOMASZ GROCHECKI DANIEL ĆWIK WOJCIECH)-48.10
4 AZS UWM 4 Olsztyn (JABŁOŃSKI KACPER STRUCIŃSKI MACIEJ NAKONIECZNY OSKAR AUGUSIEWICZ MARCIN)-56.41

Pchnięcie kulą (6 kg)

1 REGIN PAWEŁ 92 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 17.47
2 REGIN ANDRZEJ 94 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 15.95
3 ŚWIRSKI DAWID 92 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 15.46
4 PIAZDECKI BARTŁOMIEJ 93 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 14.08
5 LEWCZUK JAROSŁAW 92 KS JEZIORAK IŁAWA 12.72

Pchnięcie kulą (5 kg)

1 ŁUKSZO SEBASTIAN 94 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 15.85
2 MUCZYŃ PIOTR 93 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 15.13
3 KLEPACKI JACEK 94 AZS-UWM OLSZTYN 11.80
4 ŻYGIELEWICZ RAFAŁ 93 AZS-UWM OLSZTYN 11.37
5 MILEWSKI KONRAD 94 AZS-UWM OLSZTYN 10.74

Pchnięcie kulą (4 kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 11.92
2 SMIRNOW KACPER 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 10.06

Rzut dyskiem (1.75 kg)

1 PIAZDECKI BARTŁOMIEJ 93 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 43.26
2 REGIN PAWEŁ 92 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 40.42
3 MULKITYN SYLWESTER 92 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 34.52
4 BOROWICZ SKONECZNY SŁAWOMIR 92 AZS-UWM OLSZTYN 31.73

Rzut dyskiem (1.5 kg)

1 KLEPACKI JACEK 94 AZS-UWM OLSZTYN 43.80
2 MUCZYŃ PIOTR 93 CWKS VĘGORIA WĘGORZEWO 42.65
3 REGIN ANDRZEJ 94 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 40.54
4 ŻYGIELEWICZ RAFAŁ 93 AZS-UWM OLSZTYN 33.49
5 KISIEL MATEUSZ 93 AZS-UWM OLSZTYN 26.51
6 MILEWSKI KONRAD 94 AZS-UWM OLSZTYN 25.20
7 ŁUŻYŃSKI KAMIL 94 LKS LUBAWA 23.37

Rzut dyskiem (1 kg)

1 BUKOWIECKI KONRAD 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 39.54
2 SMIRNOW KACPER 97 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 24.08

Rzut oszczepem (800 g)

1 SZCZEBIOT KAROL 81 LUKS WARMIA LIDZBARK 56.34
2 RANT KAMIL 92 MOS ZATOKA BRANIEWO 45.56
3 MULKITYN SYLWESTER 92 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 45.47
4 PIĄTKOWSKI BARTŁOMIEJ 92 AZS-UWM OLSZTYN 39.48

Rzut oszczepem (700 g)

1 PIĄTKOWSKI RADOMIR 93 AZS-UWM OLSZTYN 43.85
2 ŁUŻYŃSKI KAMIL 94 LKS LUBAWA 41.13
3 KISIEL MATEUSZ 93 AZS-UWM OLSZTYN 33.56

Rzut oszczepem (600 g)

1 KRET BARTOSZ 98 LUKS WARMIA LIDZBARK 25.29

Skok wzwyż

1 RUDNICKI MARCIN 92 KS JEZIORAK IŁAWA 1.95
2 GABRYEL DORIAN 92 KS JEZIORAK IŁAWA 1.95
3 FRĄCZKOWSKI BARTOSZ 91 KS JEZIORAK IŁAWA 1.90
4 DYGAS RAFAŁ 89 KS JEZIORAK IŁAWA 1.85
5 PIETRUSZYŃSKI CEZARY 96 NKS DRWĘCA 1919 NML 1.85
6 GORGOL MAREK 94 KS JEZIORAK IŁAWA 1.80
7 PESTA JAKUB 95 KS JEZIORAK IŁAWA 1.70
8 CIEŚLIK MATEUSZ 92 AZS-UWM OLSZTYN 1.65
9 WIATROWSKI JAKUB 94 KS JEZIORAK IŁAWA 1.60
10 URBAN TOMASZ 93 AZS-UWM OLSZTYN 1.60
11 CHOJNOWSKI KAMIL 95 AZS-UWM OLSZTYN 1.50
12 CHECHŁOWSKI ADAM 92 AZS-UWM OLSZTYN 1.45

Skok w dal

1 BOGUSZ MARCIN 90 PKS „GWARDIA” SZCZYTNO 6.41
2 URBAN TOMASZ 93 AZS-UWM OLSZTYN 6.28
3 MULKITYN SYLWESTER 92 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 6.22
4 CZEKOŃSKI KAROL 93 AZS-UWM OLSZTYN 5.52
5 CHECHŁOWSKI ADAM 92 AZS-UWM OLSZTYN 5.28
6 CHOJNOWSKI KAMIL 95 AZS-UWM OLSZTYN 5.09
7 BOJANOWSKI RADOSŁAW 95 UKS „MOSIR” DZIAŁDOWO 5.05
8 KISIEL MATEUSZ 93 AZS-UWM OLSZTYN 5.02
9 PIETRZYK MICHAŁ 96 AZS-UWM OLSZTYN 3.78
10 OLSZEWSKI TOMASZ 96 AZS-UWM OLSZTYN 3.76
11 KRET BARTOSZ 98 LUKS WARMIA LIDZBARK 3.68

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x