MP w wieloboju sprinterskim i na 10 km Zakopane 2015 – Złoto i srebro Adriana Wielgata, srebro drużyny

W Zakopanem zakończyły się Mistrzostwa Polski w wieloboju sprinterskim.  Sebastian Klosiński (Orzeł) zajął piąte, Michał Domański (Orzeł) siódme, a Marcin Bachanek ósme miejsce. Panczeniści Orła zdobyli srebrny medal w drużynowym sprincie (1200 m). W wyścigu na 10 km o Mistrzostwo Polski Adrian Wielgat (Orzeł) wywalczył srebro wśród seniorów i złoto wśród mlodzieżowców.

Mistrzostwa Polski

Dystans 10 km

1. CIEŚLAK Roland KS PILICA Tomaszów 14:30.47

2. WIELGAT Adrian KS ORZEŁ Elbląg 14:54.30

3. OSTASZEWSKI Michał WTŁ Stegny Warszawa 15:04.91

4. SUT Wojciech UKS Błyskawica Domaniewice 15:38.69

Młodziezowe Mistrzostwa Polski

Dystans 10 km

1. WIELGAT Adrian KS ORZEŁ Elbląg 14:54.30

2. OSTASZEWSKI Michał WTŁ Stegny Warszawa 15:04.91

3. SUT Wojciech UKS Błyskawica Domaniewice 15:38.69

Sprint drużynowy mężczyzn

1. GÓRNIK Sanok 01:26:07

2. ORZEŁ Elbląg (Sebastian Klosiński, Miachał Domański, Piotr Sowa) 01:26:34

3. PILICA Tomaszów 01:28:40

4. BŁYSKAWICA Domaszewice 01:30:70

5. SNPTT Zakopane 01:31:14

6. VIKING Elbląg Marcin Bachanek, Mateusz Brydziński, Łukasz Mazurek) 01:31:51

Wyniki MP w wieloboju sprinterskim po 4 konkurencjach

1. NOGAL Artur Fundacja Legia Warszawa 35.910 (1) 36.435 (3) 36.110 (1) 36.475 (2) 144.930

2. BRÓDKA Zbigniew UKS Błyskawica Domaniewice 36.980 (3) 35.845 (1) 37.120 (3) 36.020 (1) 145.965

3. MICHALSKI Piotr SKŁ GÓRNIK Sanok 36.480 (2) 36.870 (4) 36.780 (2) 37.010 (4) 147.140

4. PUSZKARSKI Piotr Stoczniowiec Gdańsk 37.570 (5) 37.085 (6) 37.470 (4) 37.220 (5) 149.345

5. KŁOSIŃSKI Sebastian KS ORZEŁ Elbląg 37.790 (8) 37.455 (7) 37.580 (5) 36.725 (3) 149.550

6. PUSZKARSKI Aleksander WTŁ Stegny Warszawa 37.750 (7) 37.795 (10) 37.960 (6) 37.940 (7) 151.445

7. DOMAŃSKI Michał KS ORZEŁ Elbląg 38.650 (10) 37.655 (9) 38.430 (7) 37.835 (6) 152.570

8. BACHANEK Marcin UKS Viking Elbląg 38.260 (9) 37.540 (8) 39.110 (10) 38.020 (8) 152.930

9. DRWIĘGA Marcel SKŁ GÓRNIK Sanok 38.700 (11) 38.295 (12) 38.930 (8) 39.225 (9) 155.150

10. WSZOŁEK Kamil SNPTT 1907 Zakopane 39.100 (13) 39.685 (17) 38.940 (9) 40.135 (11) 157.860

……………………………………………………………………………………….

13. 30 MAZUREK Łukasz UKS Viking Elbląg 41.230 (22) 41.115 (21) 41.190 (18) 41.500 (13) 165.035

14. 29 BRYDZIŃSKI Mateusz UKS Viking Elbląg 41.230 (22) 41.080 (19) 40.820 (14) 42.245 (15) 165.375

16. 26 SOWA Piotr KS ORZEŁ Elbląg 41.360 (23) 41.955 (25) 41.080 (16) 42.635 (16) 167.030

18. 25 TORUŃ Paweł KS ORZEŁ Elbląg 40.250 (19) 43.805 (27) 40.070 (13) 43.415 (19) 167.540

Wyścigi

500 metrów (I)

1. NOGAL Artur Fundacja Legia Warszawa 00:35.91

2. MICHALSKI Piotr SKŁ GÓRNIK Sanok 00:36.48

3. BRÓDKA Zbigniew UKS Błyskawica Domaniewice 00:36.98

4. SZYMAŃSKI Jan AZS AWF Poznań 00:37.23

5. PUSZKARSKI Piotr Stoczniowiec Gdańsk 00:37.57

6. BIEGA Maciej SKŁ GÓRNIK Sanok 00:37.60

……………………………………………………………….

8. KŁOSIŃSKI Sebastian KS ORZEŁ Elbląg 00:37.79

9. BACHANEK Marcin UKS Viking Elbląg 00:38.26

10.DOMAŃSKI Michał KS ORZEŁ Elbląg 00:38.65

19 TORUŃ Paweł KS ORZEŁ Elbląg 00:40.25

22.BRYDZIŃSKI Mateusz UKS Viking Elbląg 00:41.23

23.MAZUREK Łukasz UKS Viking Elbląg 00:41.23

24.SOWA Piotr KS ORZEŁ Elbląg 00:41.36

1000 metrów (I)

1. BRÓDKA Zbigniew UKS Błyskawica Domaniewice 01:11.69

2. SZYMAŃSKI Jan AZS AWF Poznań 01:12.08

3. NOGAL Artur Fundacja Legia Warszawa 01:12.87

4. MICHALSKI Piotr SKŁ GÓRNIK Sanok 01:13.74

5. BIEGA Maciej SKŁ GÓRNIK Sanok 01:14.13

6. PUSZKARSKI Piotr Stoczniowiec Gdańsk 01:14.17

……………………………………………………………………………………………..

7. KŁOSIŃSKI Sebastian KS ORZEŁ Elbląg 01:14.91

8. BACHANEK Marcin UKS Viking Elbląg 01:15.08

9. DOMAŃSKI Michał KS ORZEŁ Elbląg 01:15.31

19. BRYDZIŃSKI Mateusz UKS Viking Elbląg 01:22.16

21. MAZUREK Łukasz UKS Viking Elbląg 01:22.23

25. SOWA Piotr KS ORZEŁ Elbląg 01:23.91

27. TORUŃ Paweł KS ORZEŁ Elbląg 01:27.61

500 metrów (II)

1. NOGAL Artur Fundacja Legia Warszawa 00:36.11

2. MICHALSKI Piotr SKŁ GÓRNIK Sanok 00:36.78

3. BRÓDKA Zbigniew UKS Błyskawica Domaniewice 00:37.12

4. PUSZKARSKI Piotr Stoczniowiec Gdańsk 00:37.47

5. KŁOSIŃSKI Sebastian KS ORZEŁ Elbląg 00:37.58

6. PUSZKARSKI Aleksander WTŁ Stegny Warszawa 00:37.96

………………………………………………………….

7. DOMAŃSKI Michał KS ORZEŁ Elbląg 00:38.43

10. BACHANEK Marcin UKS Viking Elbląg 00:39.11

13. TORUŃ Paweł KS ORZEŁ Elbląg 00:40.07

14. BRYDZIŃSKI Mateusz UKS Viking Elbląg 00:40.82

16. SOWA Piotr KS ORZEŁ Elbląg 00:41.08

18. MAZUREK Łukasz UKS Viking Elbląg 00:41.19

1000 metrów (II)

1. BRÓDKA Zbigniew UKS Błyskawica Domaniewice 01:12.04

2. NOGAL Artur Fundacja Legia Warszawa 01:12.95

3. KŁOSIŃSKI Sebastian KS ORZEŁ Elbląg 01:13.45

4. MICHALSKI Piotr SKŁ GÓRNIK Sanok 01:14.02

5. PUSZKARSKI Piotr Stoczniowiec Gdańsk 01:14.44

6. DOMAŃSKI Michał KS ORZEŁ Elbląg 01:15.67

………………………………………………………………………………

8. BACHANEK Marcin UKS Viking Elbląg 01:16.04

13.MAZUREK Łukasz UKS Viking Elbląg 01:23.00

15 BRYDZIŃSKI Mateusz UKS Viking Elbląg 01:24.49

16.SOWA Piotr KS ORZEŁ Elbląg 01:25.27

19.TORUŃ Paweł KS ORZEŁ Elbląg 01:26.83

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg łyżwiarstwo szybkie Orzeł Elbląg Viking Elbląg

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x