Ogólnopolskie Zawody Dzieci – Nasi pod Giewontem

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim w Zakopanem miały tym razem międzynarodową obsadę. Pod Giewont przybyła gościnnie także ekipa z pobliskich Czech. Zwłaszcza dziewczęta naszych południowych sąsiadów zaprezentowały wysoki poziom. Startowali także reprezentanci Warmii i Mazur z Elbląga i Giżycka. Na razie jeszcze trochę odstają od najlepszych, ale najważniejsze, że na horyzoncie widać następców Luizy Złotkowskiej  i Konrada Niedźwiedzkiego.

 

Wyniki wieloboju (tłustym drukiem i na poszczególnych dystansach w nawiasie)

 

Dziewczęta do 11 lat (200 m, 500m, 300 m)

 

1 LUKASKOVA Natalie CZE 23.20 (1) 53.51 (1) 33.03 (2) 109,740

2 GĄSECKA Karolina SP12 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 24.70 (4) 54.03 (2) 32.68 (1) 111,410

3  STRAKOVA Monika CZE 24.71 (5) 56.55 (5) 33.72 (4)  114,980

4 KRUMLOVA Nikola CZE 26.91 (10) 55.22 (3) 33.17 (3)  115,300

5  SZYMAŃSKA Klaudia ZSG3 MKS MOS Pruszków-Mila 23.80 (3) 56.40 (4) 35.11 (5)  115,310

6 TEJCHMAN Izabela SP12 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 25.46 (7) 58.24 (6) 35.41 (6)  119,110

……………………………………………………………………….

15ROMAŃSKA Oliwia SP 14 KS ORZEŁ Elbląg 35.45 (22) 1:12.30 (15) 42.47 (15)  150,220

16 DARMOROST Daria SP 12 KS ORZEŁ Elbląg 29.97 (15) 1:10.74 (14) 51.66 (21)  152,370

17 KUCZURO Aleksandra SP 12 KS ORZEŁ Elbląg 31.30 (16) 1:16.73 (17) 45.06 (16)  153,090

 

Chłopcy 12 lat ( 500 m 500 m 500 m 500 m)

 

1 ŚWIĄTEK Jan ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 48.06 (1) 47.83 (1) 48.19 (2) 47.92 (1) 192,000

2 OFICJALSKI Gaweł SP339WUKS ZRYW Słomczyn 48.11 (2) 48.68 (2) 47.96 (1) 48.89 (2) 193,640

3 MATYSIAK Marcin ZSG3 MKS MOS Pruszków-Mila 49.70 (4) 49.48 (3) 48.47 (3) 49.39 (3) 197,040

4 KANIA Marek ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 49.62 (3) 49.51 (4) 50.29 (4) 50.30 (5) 199,720

5 DĄBKOWSKI Konrad ZSG3 MKS MOS Pruszków-Mila 51.64 (5) 50.99 (5) 50.45 (5) 49.59 (4) 202,670

6 DYMKOWSKI Adam SP 1 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 52.96 (6) 53.27 (6) 52.23 (6) 52.83 (6) 211,290

………………………………………………………………………………………………………….

15 CWALIŃSKI Jacek SP 12 KS ORZEŁ Elbląg 1:20.16 (17) 1:14.63 (15) 1:05.62 (15) 1:05.96 (15) 286,370

 

Dziewczęta ( 500 m 500 m 500 m 1000 m)

 

1 ZIOMEK Kaja ZSS MKS CUPRUM Lubin 45.11 (1) 44.41 (1) 44.73 (1) 1:31.89 (1) 180,195

2 DOLEZALOVA Ivana CZE 49.12 (2) 51.53 (2) 50.85 (2) 1:44.81 (2) 203,905

3 BUŚ Klaudia ZSS MKS CUPRUM Lubin 51.59 (4) 52.63 (3) 51.35 (4) 1:46.95 (4) 209,045

4 KUBIN Wiktoria GMS SNPTT 1907 Zakopane 54.57 (6) 53.64 (4) 53.17 (5) 1:48.01 (5) 215,385

5 ZIEMIAŃSKA Nikola ZSS MKS CUPRUM Lubin 50.71 (3) 1:04.52 (8) 51.14 (3) 1:45.14 (3) 218,940

6 KOSIŃSKA Sara ZSS MKS CUPRUM Lubin 55.59 (7) 55.44 (6) 54.52 (7) 1:55.00 (6) 223,050

……………………………………………………………………………………………………….

7 LECZYCKA Karina SP 7 UKS Giżycko 54.25 (5) 55.20 (5) 54.16 (6) 2:00.25 (7) 223,735

8 DUMALSKA Kinga SP 1 KS ORZEŁ Elbląg 1:01.53 (8) 1:04.14 (7) 59.64 (8) 2:07.11 (8) 248,865

 

Chłopcy 13 lat (500 m 500 m 500 m 1000 m)

 

1 BURZYKOWSKI Dawid GMS SNPTT 1907 Zakopane 45.91 (1) 45.74 (1) 46.04 (1) 1:34.39 (1) 184,885

2 WOŹNIAK Maciej ZSG3 MKS MOS Pruszków-Mila 46.48 (2) 46.32 (2) 48.03 (2) 1:38.39 (2) 190,025

3 MURAŃKA Krzysztof GMS SNPTT 1907 Zakopane 48.89 (3) 48.74 (4) 49.55 (4) 1:41.57 (3) 197,965

4 KUDYBA Aleksander ZSS MKS CUPRUM Lubin 49.40 (4) 48.40 (3) 49.49 (3) 1:42.47 (4) 198,525

5 KULĄG Damian G 6 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 51.43 (8) 50.79 (5) 51.36 (7) 1:43.38 (5) 205,270

6 OWCZAREK Mateusz G 6 KS PILICA Tomaszów 51.56 (9) 52.43 (9) 50.91 (5) 1:46.44 (7) 208,120

……………………………………………………………………………………………………………

14 KUSTROWSKI Daniel SP 12 KS ORZEŁ Elbląg 1:06.38 (14) 1:06.93 (15) 1:14.10 (15) 2:23.88 (14) 279,350

 

Dziewczęta 14 lat (500 m 1000 m 500 m 1000 m)

 

1 WÓJCIK Andżelika ZSS MKS CUPRUM Lubin 46.92 (1) 1:37.03 (1) 47.24 (1) 1:41.24 (1) 193,295

2 BIENIAS Katarzyna G72 WTŁ Stegny Warszawa 47.58 (2) 1:39.49 (4) 48.13 (2) 1:42.91 (5) 196,910

3 GRYNIEWICZ Kamila ZSS MKS CUPRUM Lubin 48.91 (3) 1:38.16 (2) 48.36 (3) 1:42.21 (2) 197,455

4 KACZMAREK Amanda G 6 KS PILICA Tomaszów 49.37 (4) 1:39.31 (3) 49.48 (5) 1:43.73 (6) 200,370

5 ANDREASIK Aleksandra ZSS MKS CUPRUM Lubin 50.48 (6) 1:44.50 (6) 49.38 (4) 1:42.65 (3) 203,435

6 DĘBIEC Karina G 6 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 50.04 (5) 1:45.47 (7) 50.82 (8) 1:42.89 (4) 205,040

……………………………………………………………………………………………………….

12 TULKIEWICZ Aleksandra G 1 UKS Giżycko 57.75 (14) 1:59.24 (12) 55.88 (13) 2:04.49 (16) 235,495

 

Chłopcy 14 lat ( 500 m 1000 m 500 m 1000 m)

 

1 IWANISZYN Artur SNPTT 1907 Zakopane 41.20 (2) 1:22.43 (1) 40.89 (1) 1:22.27 (1) 164,440

2 DRWIĘGA Marcel G 2 SKŁ GÓRNIK Sanok 40.51 (1) 1:24.29 (2) 41.26 (2) 1:23.63 (2) 165,730

3 RADWAŃSKI Konrad G 2 SKŁ GÓRNIK Sanok 43.27 (3) 1:28.40 (3) 43.85 (3) 1:32.08 (3) 177,360

4 AFTYKA Mateusz G 6 KS PILICA Tomaszów 45.87 (4) 1:34.50 (4) 46.22 (4) 1:37.59 (4) 188,135

5 KOŁODZIEJCZYK Albert G 6 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 47.12 (6) 1:36.82 (6) 46.72 (5) 1:38.10 (5) 191,300

6 21 JAKUBSKI Radosław ZSS MKS CUPRUM Lubin 48.30 (8) 1:35.99 (5) 47.44 (7) 1:38.31 (6) 192,890

…………………………………………………………………………………………………

10 19 STRUPIŃSKI Mateusz G 2 UKS Giżycko 50.95 (11) 1:46.02 (9) 51.36 (11) 1:44.93 (9) 207,785

 

Chłopcy Open (500 m 1000 m 500 m 1000 m)

 

1 KRÓL Mateusz G 6 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 46.80 (1) 1:39.74 (1) 46.22 (1) 1:37.49 (1) 191,635

2 PALKA Albert GIM 1 SNPTT 1907 Zakopane 48.92 (2) 1:41.37 (2) 49.29 (2) 1:38.73 (2) 198,260

3 KACPEREK Mariusz G 6 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 50.95 (4) 1:47.70 (4) 49.55 (3) 1:50.00 (5) 209,350

4 EJSYMONT Michał G WIL UKS Giżycko 1:01.60 (8) 1:47.00 (3) 50.21 (4) 1:42.71 (3) 216,665

5 BORCZYK Artur WTŁ Stegny Warszawa 52.80 (5) 2:06.26 (7) 53.11 (5) 1:52.31 (6) 225,195

6 POWROŹNIK Krystian ZSS MKS CUPRUM Lubin 50.80 (3) 1:57.41 (5) 1:02.74 (8) 1:48.57 (4) 226,530

 

Punktacja klubów

 

Dziewczęta

 1 MKS CUPRUM Lubin 52

2 CZECHY  26

3 IUKS „9” Tomaszów Mazowie 17

4 SNPTT 1907 Zakopane 16

5 KS PILICA Tomaszów 12

6 MKS MOS Pruszków-Milanówe 10

7 WTŁ Stegny Warszawa 9

8 SKŁ GÓRNIK Sanok 5

9 UKS Giżycko 3

10 KS ORZEŁ Elbląg 2

11 UKS ZRYW Słomczyn 1

 

Chłopcy

 1 MKS MOS Pruszków-Milanówe 29

2 UKS ZRYW Słomczyn 28

3 SKŁ GÓRNIK Sanok 27

4 SNPTT 1907 Zakopane 25

5 IUKS „9” Tomaszów Mazowie 21

6 MKS CUPRUM Lubin 11

7 KS PILICA Tomaszów 10

8 UKS Giżycko 2

WTŁ Stegny Warszawa 2

10 CZECHY  1

 

Punktacja szkół

 

Dziewczęta

 1 Lubin ZSS 52

2 CZECHY  26

3 Tomaszów Maz. SP12 21

4 Zakopane SP 1 10

Milanówek ZSG3 10

6 Tomaszów Maz. G 6 8

7 Warszawa G72 7

8 Sanok SP 1 5

9 Zakopane GMS 4

10 Elbląg SP 1 2

Giżycko SP 7 2

Warszawa SP 33 2

Zakopane SP 4 2

14 Giżycko G 1 1

 

Chłopcy

1 Milanówek ZSG3 29

2 Słomczyn ZS 4 21

3 Zakopane GMS 15

4 Tomaszów Maz. G 6 14

5 Sanok G 2 12

6 Lubin ZSS 11

7 Sanok SP 1 9

Tomaszów Maz. SP12 9

Zakopane 9

10 Słomczyn SP339W 7

11 Tomaszów Maz. SP 1 5

12 Tomaszów Maz. SP13 3

13 Sanok G 1 2

Sanok G STRA 2

15 CZECHY 1

Giżycko G 2 1

Giżycko SP 7 1

Sanok SP 4 1

Sanok SP 6 1

Warszawa SP 300 1

Warszawa SP 321 1

Zakopane SP 1 1

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x