Ogólnopolskie Zawody dzieci „Szukamy Talentów” – W Lubinie popis elblążan

Drugie w tym sezonie Ogólnopolskie Zawody Dzieci pod hasłem „Szukamy Talentów” odbyły się w Lubinie i przyniosły wiele sukcesów łyżwiarzom z Elbląga (kluby Viking i Orzeł). W klasyfikacjach wielobojowych zdobyli łącznie 7 medali ( 3-2-2), a do tego złoty w sztafecie chłopców. Indywidualnie wygrali: Maciej Jank (Viking SP12), Oliwia Romańska (Orzeł SP 18) i Mateusz Parzych (Viking SP 12).

 

Wyniki – wieloboje

Dziewczęta 11 lat (300 m 300 m 500 m)

1 KOPACZ Daria SP12 KS PILICA Tomaszów M 29.1 (1) 29.2 (1) 56.7 (1) 115,000

2 DOBOSZ Maria ZSG3 UKS 3 Milanówek 31.7 (2) 30.9 (2) 1:00.6 (2)) 123,200

3 KAWA Zuzanna ZSG3 UKS 3 Milanówek 32.6 (3) 35.1 (6) 1:10.8 (5) 138,500

4 WOLNY Wiktoria ZSG3 UKS 3 Milanówek 34.6 (6) 34.6 (5) 1:10.0 (4) 139,200

5 KLIMASZEWSKA Natalia ZSS MKS CUPRUM Lubin 33.9 (4) 32.5 (3) 1:12.9 (8) 139,300

6 KONKEL Nina SP 1 KS ORZEŁ Elbląg 34.6 (6) 35.4 (7) 1:10.9 (6) 140,900

Chłopcy 11 lat (300 m 300 m 500 m)

1 JANK Maciej SP 12 UKS Viking Elbląg 29.4 (1) 29.2 (1) 58.3 (1) 116,900

2 SŁOWIK Marcin ZSG3 UKS 3 Milanówek 30.2 (3) 30.5 (3) 59.0 (2)) 119,700

3 MASALSKI Igor ZSG3 UKS 3 Milanówek 29.8 (2) 29.4 (2) 1:05.3 (6) 124,500

4 BRZOSTOWICZ Jakub SP12 KS PILICA Tomaszów M 32.0 (4) 32.8 (6) 1:02.8 (3) 127,600

5 MACIEJEWSKI Patryk ZSG3 UKS 3 Milanówek 32.0 (4) 31.8 (5) 1:04.7 (5) 128,500

6 DOBOSZ Mateusz ZSG3 UKS 3 Milanówek 33.5 (8) 31.6 (4) 1:07.5 (8) 132,600

……………………………………………………………………

15 BEDNARCZUK Jakub SP 1 KS ORZEŁ Elbląg 35.1 (10) 50.2 (18) 1:10.0 (10) 155,300

Dziewczęta 12 lat (500 m 500 m 500 m 500 m)

1 ROMAŃSKA Oliwia SP 18 KS ORZEŁ Elbląg 53.7 (1) 54.2 (1) 1:02.3 (5) 54.3 (1) 224,500

2 FADEREWSKA Alicja ZSG3 UKS 3 Milanówek 54.6 (2) 56.7 (2) 56.8 (1) 57.4 (2) 225,500

3 WAGNER Wiktoria ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 59.1 (4) 59.8 (3) 59.9 (2) 1:00.5 (3) 239,300

4 DELA Katarzyna SP 1 KS PILICA Tomaszów M 58.7 (3) 1:00.1 (4) 1:01.8 (4) 1:00.7 (4) 241,300

5 GŁOWACKA Natalia SP 1 IUKS 9 Tomaszów Mazo 1:12.7 (7) 1:04.1 (6) 1:01.1 (3) 1:00.9 (5) 258,800

6 MILEWSKA Alicja ZSS MKS CUPRUM Lubin 1:04.8 (5) 1:04.0 (5) 1:05.3 (6) 1:06.1 (7) 260,200

Chłopcy 12 lat (500 m 500 m 500 m 500 m)

1 PARZYCH Mateusz SP 12 UKS Viking Elbląg 50.5 (1) 51.2 (1) 51.5 (1) 52.4 (2) 205,600

2 KACPEREK Patryk SP12 IUKS 9 Tomaszów Mazo 52.3 (2) 51.9 (2) 53.4 (2) 53.0 (3) 210,600

3 ŚLUSARSKI Oskar SP 1 IUKS 9 Tomaszów Mazo 54.7 (4) 54.3 (3) 54.2 (3) 52.0 (1) 215,200

4 DYMKOWSKI Jakub SP 1 IUKS 9 Tomaszów Mazo 54.2 (3) 54.8 (4) 55.3 (5) 54.1 (4) 218,400

5 KARASIEWICZ Dominik ZSG3 UKS 3 Milanówek 54.9 (5) 55.3 (5) 55.2 (4) 54.8 (5) 220,200

6 STASZKIEWICZ Michał ZSG3 UKS 3 Milanówek 57.8 (6) 58.6 (6) 58.1 (6) 57.9 (6) 232,400

Dziewczęta 13 lat (500 m 500 m 500 m 1000 m)

1 TEJCHMAN Izabela SP12 IUKS 9 Tomaszów Mazo 51.5 (1) 51.7 (1) 51.6 (1) 1:50.3 (2) 209,950

2 JABRZYK Natalia SP12 IUKS 9 Tomaszów Mazo 52.3 (2) 52.7 (2) 51.7 (2) 1:48.9 (1) 211,150

3 DARMOROST Daria SP 12 UKS Viking Elbląg 54.6 (4) 53.1 (3) 54.2 (3) 1:51.0 (3) 217,400

4 BARAN Martyna ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 54.4 (3) 54.8 (4) 55.0 (4) 1:57.3 (4) 222,850

5 DUDZIAK Nikola ZSS MKS CUPRUM Lubin 58.2 (5) 59.1 (5) 59.1 (6) 2:00.6 (5) 236,700

6 JUŹKO Julia ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 1:02.8 (8) 1:00.5 (7) 1:00.5 (9) 2:01.7 (6) 244,650

Chłopcy 13 lat (500 m 500 m 500 m 1000 m)

1 NAŁĘCKI Piotr G 1 SKŁ GÓRNIK Sanok 45.4 (1) 46.1 (1) 46.7 (1) 1:34.8 (1) 185,600

2 KONIECZKI Jakub G 4 UKS Viking Elbląg 50.3 (2) 50.4 (2) 50.4 (3) 1:46.1 (2) 204,150

3 GRZYBEK Wiktor G 6 IUKS 9 Tomaszów Mazo 50.3 (2) 50.8 (3) 49.6 (2) 1:47.4 (3) 204,400

4 OSTROWSKI Paweł SP 12 UKS Viking Elbląg 50.5 (4) 51.0 (4) 50.9 (4) 1:55.8 (7) 210,300

5 PŁAZA Krystian ZSS MKS CUPRUM Lubin 52.1 (5) 52.9 (5) 52.5 (5) 1:49.7 (5) 212,350

6 TUTKA Michał ZSS MKS CUPRUM Lubin 54.8 (7) 54.5 (7) 53.9 (6) 1:48.1 (4) 217,250

…………………………………………………………………

8 SOLECKI Mikołaj SP 12 UKS Viking Elbląg 54.7 (6) 55.4 (8) 55.1 (8) 1:56.4 (8) 223,400

Dziewczęta 14 lat (500 m 1000 m 500 m 1000 m)

1 SZYMAŃSKA Klaudia ZSG3 UKS 3 Milanówek 51.5 (2) 1:48.0 (2) 50.8 (1) 1:46.7 (1) 209,650

2 BEDNARCZYK Honorata G 8 UKS Viking Elbląg 53.7 (3) 1:51.1 (3) 52.4 (3) 1:48.3 (2) 215,800

3 WOJTASIK Iga 3 G UKS Viking Elbląg 51.2 (1) 1:47.7 (1) 50.8 (1) 2:04.5 (6) 218,100

4 OSUCH Paula ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 56.1 (4) 1:55.7 (4) 54.3 (4) 1:56.7 (3) 226,600

5 LUTEK Patrycja ZSS MKS CUPRUM Lubin 57.8 (5) 2:01.0 (6) 56.8 (5) 1:59.4 (4) 234,800

6 SOLECKA Paulina ZSS MKS CUPRUM Lubin 59.1 (6) 1:59.6 (5) 58.3 (6) 2:04.3 (5) 239,350

2000m – chłopcy, sztafeta 13-14 lat

1 UKS VIKING Elbląg (PARZYCH Mateusz KONIECZKI Jakub UKS Viking ElblągOSTROWSKI Paweł UKS Viking ElblągSOLECKI Mikołaj UKS Viking Elbląg) 3:15.1

2 IUKS 9 Tomaszów Mazowiecki 3:16.3

3 MKS CUPRUM Lubin 3:28.3

{AdmirorGallery}viking4{/AdmirorGallery}

Punktacja klubów

Dziewczęta

1 UKS 3 Milanówek 36

2 MKS CUPRUM Lubin 27

3 IUKS 9 Tomaszów Mazowiecki 21

4 UKS ZRYW Słomczyn 20

5 KS PILICA Tomaszów Mazowiecki 17

5 UKS Viking Elbląg 17

7 KS ORZEŁ Elbląg 12

8 SNPTT 1907 Zakopane 1

Chłopcy

1 IUKS 9 Tomaszów Mazowiecki 37

2 UKS 3 Milanówek 32

3 UKS Viking Elbląg 31

4 MKS CUPRUM Lubin 28

5 SKŁ GÓRNIK Sanok 16

6 KS PILICA Tomaszów Mazowiecki 6

7 UKS ZRYW Słomczyn 1

Punktacja szkół

Dziewczęta

1 ZSG 3 Milanówek 36

2 SP 12 Tomaszów Mazowiecki 29

3 ZSS Lubin 27

4 ZS 4 Słomczyn 19

5 SP 18 Elbląg 9

5 SP 1 Tomaszów Mazowiecki 9

7 G 8 Elbląg 7

8 G 3 Elbląg 5

8 SP 12 Elbląg 5

10 SP 1 Elbląg 3

11 ZS 4 Słomczyn 1

11 SP 3 Zakopane 1

Chłopcy

1 ZSC 3 Milanówek 32

2 ZSS Lubin 28

3 SP 12 Elbląg 24

4 G 1 Sanok 16

5 G 6 Tomaszów Maz. 14

6 SP 12 Tomaszów Mazowiecki 13

7 SP 1 Tomaszów Mazowiecki 9

8 G 4 Elbląg 7

8 SP 13 Tomaszów Mazowiecki 7

10 ZS 4 Słomczyn 1

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg łyżwiarstwo szybkie Orzeł Elbląg Viking Elbląg

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x