Ogólnopolskie Zawody „Szukamy talentów” – Nie jesteśmy już maruderami

W Warszawie odbyły się ogólnopolskie zawody dzieci w łyżwiarstwie szybkim pod hasłem „Szukamy talentów”. Na torze w Stegnach startowali bardzo młodzi panczeniści, w tym reprezentanci dwóch klubów naszego województwa: UKS Viking SP 12 Elbląg i UKS Giżycko. Jeszcze niedawno występowaliśmy w tej imprezie w roli outsiderów, tym razem walczyliśmy o czołowe pozycje, a wielobój w kategorii open wygrał Mateusz Brydziński z Vikinga Elbląg. Rośną więc nowe pokolenia łyżwiarzy w Elblągu, a powstanie hali lodowej w Giżycku wyraźnie zmobilizowało łyżwiarzy tego miasta.

 

Wielobój

Dziewczęta

11 lat (dystanse: 300 m, 100 m, 500 m , 500 m)

1 TEJCHMAN Izabela SP12 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 35.22 (1) 14.21 (2) 55.26 (1) 00.0 (1) 104,690

2 CHRYCIUK Urszula ZSG3 UKS 3 Milanówek 36.35 (2) 14.80 (6) 58.56 (2) 00.0 (1) 109,710

3 PŁOŃCZYK Maja SP 33 WTŁ Stegny Warszawa 36.82 (3) 14.20 (1) 1:00.04 (4) 00.0 (1) 111,060

4 BARAN Martyna ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 37.44 (4) 14.49 (3) 59.14 (3) 00.0 (1) 111,070

5 WAGNER Wiktoria ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 39.10 (7) 15.09 (9) 1:03.22 (6) 00.0 (1) 117,410

6 JABRZYK Natalia SP12 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 43.60 (14) 14.56 (4) 1:01.22 (5) 00.0 (1) 119,380

………………………………………………………………………………

9 SZCZEPAŃSKA Patrycja SP 12 UKS Viking Elbląg  39.69 (8) 14.98 (7) 1:06.55 (10) 00.0 (1) 121,220

Dziewczęta

12 lat (dystanse ( dystanse: 500 m, 500 m , 500 m, 500 m)

1 BOSIEK Karolina SP12 KS PILICA Tomaszów 53.89 (1) 53.78 (1) 53.99 (1) 53.27 (1) 214,930

2 SZYMAŃSKA Klaudia ZSG3 UKS 3 Milanówek 54.10 (2) 55.88 (3) 55.91 (4) 55.21 (3) 221,100

3 OSUCH Paula ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 56.55 (5) 56.96 (5) 55.70 (3) 56.09 (6) 225,300

4 STEMPLEWSKA Patrycja SP 12 UKS Viking Elbląg 57.32 (6) 56.95 (4) 56.37 (5) 57.41 (8) 228,050

5 WOJTASIK Iga SP 12 UKS Viking Elbląg 59.97 (7) 58.27 (7) 58.01 (7) 57.23 (7) 233,480

6 KAPRUZIAK Iga SP12 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 55.79 (4) 55.42 (2) 1:08.19 (11) 55.29 (4) 234,690

……………………………………………………………………………………….

10 25 KORECKA Magda SP 7 UKS Giżycko 1:18.37 (10) 1:09.17 (10) 1:06.90 (10) 1:07.42 (11) 281,860

Dziewczęta

14 lat ( dystanse: 500 m, 1000 m, 500 m, 1000 m)

1 ZIEMIAŃSKA Nikola ZSS MKS CUPRUM Lubin 52.32 (1) 1:48.19 (1) 52.65 (1) 1:47.63 (1) 212,880

2 KUBIN Wiktoria ZSMS SNPTT 1907 Zakopane 54.80 (4) 1:51.07 (2) 54.30 (3) 1:49.66 (2) 219,465

3 BUŚ Klaudia ZSS MKS CUPRUM Lubin 54.73 (2) 1:52.78 (3) 56.93 (5) 1:51.69 (3) 223,895

4 LECZYCKA Karina G 2 UKS Giżycko 54.75 (3) 2:05.49 (5) 53.79 (2) 1:56.75 (4) 229,660

5 EJSYMONT Zuzanna G WIL UKS Giżycko 55.65 (5) 2:02.68 (4) 55.10 (4) 1:58.22 (5) 231,200

6 RZADKOSZ Aneta ZSMS SNPTT 1907 Zakopane 1:08.06 (7) 2:17.63 (7) 1:07.07 (8) 2:13.42 (6) 270,655

Dziewczęta

Open (dystanse: 500 m, 1000 m, 500 m, 1000 m)

1 OFICJALSKA Martyna UKS ZRYW Słomczyn 46.60 (1) 1:36.81 (1) 47.34 (1) 1:37.72 (1) 191,205

2 PAWLICKA Karolina G 8 WTŁ Stegny Warszawa 52.17 (2) 1:51.22 (3) 50.58 (2) 1:57.80 (4) 217,260

3 DĘBIEC Karina G 6 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki  54.06 (3) 1:49.47 (2) 55.09 (5) 1:55.41 (3) 221,590

4 BEDNAREK Magdalena G 6 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 55.38 (4) 1:52.83 (4) 55.05 (4) 1:53.29 (2) 223,490

5 TULKIEWICZ Aleksandra G 1 UKS Giżycko 56.19 (5) 1:59.38 (5) 53.28 (3) 1:58.83 (5) 228,575

6 KOWALSKA Natalia G 6 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki  56.36 (6) 2:06.55 (6) 55.97 (6) 2:03.39 (6) 237,300

Chłopcy

11 lat: (dystanse: 300 m, 100 m, 500 m, 500 m)

1 NAŁĘCKI Piotr SP 1 SKŁ GÓRNIK Sanok 32.86 (1) 13.52 (1) 52.78 (1) 00.0 (1) 99,160

2 KONIECZKI Jakub SP 12 UKS Viking Elbląg  37.10 (2) 13.67 (2) 55.73 (2) 00.0 (1) 106,500

3 OSTROWSKI Paweł SP 12 UKS Viking Elbląg  39.40 (9) 14.44 (6) 58.15 (3) 00.0 (1) 111,990

4 PARZYCH Mateusz SP 12 UKS Viking Elbląg  37.10 (2) 14.00 (3) 1:01.72 (5) 00.0 (1) 112,820

5 KACPEREK Patryk SP12 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki  39.27 (8) 14.64 (9) 1:01.28 (4) 00.0 (1) 115,190

6 LECZYCKI Maksymilian SP 7 UKS Giżycko 38.17 (6) 14.42 (5) 1:03.36 (7) 00.0 (1) 115,950

Chłopcy 13 lat ( dystanse: 500 m, 500 m, 500 m, 1000 m)

1 OFICJALSKI Gaweł ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 45.27 (1) 45.51 (1) 45.76 (1) 1:33.68 (1) 183,380

2 ŚWIĄTEK Jan ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 46.15 (2) 47.02 (2) 46.68 (2) 1:34.37 (2) 187,035

3 MATYSIAK Marcin ZSG3 UKS 3 Milanówek 49.53 (3) 49.49 (3) 51.01 (3) 1:42.96 (3) 201,510

4 KANIA Marek ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 49.59 (4) 51.74 (4) 51.07 (4) 1:44.32 (4) 204,560

5 WAGNER Piotr ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 51.52 (5) 53.37 (7) 52.06 (5) 1:50.43 (5) 212,165

6 DĄBKOWSKI Konrad ZSG3 UKS 3 Milanówek 52.45 (6) 52.36 (5) 52.20 (6) 1:50.43 (5) 212,225

…………………………………………………………….

15 KULIK Kacper SP 7 UKS Giżycko 1:04.58 (15) 1:07.42 (15) 1:07.47 (15) 2:12.95 (15) 265,945

Chłopcy

Open (dystanse: 500 m, 1000 m, 500 m, 1000 m)

1 BRYDZIŃSKI Mateusz SP 12 UKS Viking Elbląg  45.72 (1) 1:33.08 (1) 45.64 (2) 1:33.75 (2) 184,775

2 MAZUREK Łukasz SP 12 UKS Viking 47.19 (2) 1:34.20 (2) 45.63 (1) 1:33.30 (1) 186,570

3 RADEK Michał ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 48.48 (4) 1:44.12 (5) 47.23 (3) 1:41.52 (5) 198,530

4 STRUPIŃSKI Mateusz G 2 UKS Giżycko 50.26 (5) 1:41.32 (4) 50.34 (5) 1:39.46 (4) 200,990

5 BACHANEK Marcin SP 12 UKS Viking Elbląg 47.36 (3) 1:36.32 (3) 1:02.94 (6) 1:37.11 (3) 207,015

6 MRÓZ Dariusz G 86 WTŁ Stegny Warszawa 1:09.59 (6) 1:45.20 (6) 48.28 (4) 1:44.36 (6) 222,650

Klasyfikacje zespołowe

Punktacja klubowa

dziewczęta

1 UKS ZRYW Słomczyn 41

2 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 39

3 MKS CUPRUM Lubin 33

4 UKS 3 Milanówek 29

5 SNPTT 1907 Zakopane 24

6 KS PILICA Tomaszów 17

7 WTŁ Stegny Warszawa 14

8 UKS Giżycko 11

9 UKS Viking 8

10 SKŁ GÓRNIK Sanok 4

Chłopcy

1 UKS 3 Milanówek 64

2 UKS ZRYW Słomczyn 42

3 UKS Viking 35

4 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 26

5 SNPTT 1907 Zakopane 18

6 SKŁ GÓRNIK Sanok 16

7 UKS Giżycko 7

8 MKS CUPRUM Lubin 6

WTŁ Stegny Warszawa 6

10 KS PILICA Tomaszów 1

Punktacja szkół

Dziewczęta

1 Tomaszów Maz. SP12 39

2 Lubin ZSS 33

3 Słomczyn ZS 4 32

4 Milanówek ZSG3 29

5 Zakopane ZSMS 24

6 Tomaszów Maz. G 6 13

7 Słomczyn 9

8 Elbląg SP 12 8

9 Warszawa G 8 7

10 Warszawa SP 33 5

11 Giżycko G 2 4

Tomaszów Maz. SP 1 4

Sanok SP 1 4

14 Giżycko G 1 3

Giżycko G WIL 3

16 Warszawa SP 15 2

17 Giżycko SP 7 1

Chłopcy

1 Milanówek ZSG3 64

2 Słomczyn ZS 4 42

3 Elbląg SP 12 35

4 Tomaszów Maz. SP12 19,25

5 Zakopane ZSMS 18

6 Sanok SP 1 16

7 Tomaszów Maz. SP 1 7,75

8 Lubin ZSS 6

9 Giżycko G 2 4

10 Giżycko SP 7 3

Warszawa G 86 3

12 Warszawa G11 2

13 Warszawa SP 300 1

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x