OOM i MP Juniorów Zakopane 2015 – Marcin Bachanek wygrał wszystko

W Zakopanem zakończyły się: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski juniorów w łyżwiarstwie szybkim. Startowało tylko dwoje elblążan: Aniela Dymiszkiewicz (Orzeł) i Marcin Bachanek (Viking), który  stał się prawdziwym dominatorem tej imprezy.  Sięgnął po komplet ( 6 złotych medali na dystansach i wieloboju) . . Aniela  zdobyła trzy brązowe medale. Skutecznośc skromnej ekipy godna podziwu

Wyniki

Juniorki B

500 metrów

1. ZIOMEK Kaja MKS CUPRUM Lubin 00:41.69

2. HAJDUK Joanna UKS 3 Milanówek 00:46.06

3. USTUPSKA Zofia SNPTT 1907 Zakopane 00:47.05

4. ULKOWSKA Katarzyna KS PILICA Tomaszów Mazowi 00:48.03

5. KUBIN Wiktoria SNPTT 1907 Zakopane 00:48.25

6. DYMISZKIEWICZ Aniela KS ORZEŁ Elblag 00:48.59

1000 metrów

1. ZIOMEK Kaja MKS CUPRUM Lubin 01:25.66

2. HAJDUK Joanna UKS 3 Milanówek 01:31.47 5.81

3. DYMISZKIEWICZ Aniela KS ORZEŁ Elbląg 01:33.99 8.33

4. KUBIN Wiktoria SNPTT 1907 Zakopane 01:34.17 8.51

5. USTUPSKA Zofia SNPTT 1907 Zakopane 01:34.23 8.57

6. SCECHURA Monika SNPTT 1907 Zakopane 01:36.38 10.72

1500 metrów

1. ZIOMEK Kaja MKS CUPRUM Lubin 02:18.44

2. HAJDUK Joanna UKS 3 Milanówek 02:26.39

3. KUBIN Wiktoria SNPTT 1907 Zakopane 02:26.69

4. DYMISZKIEWICZ Aniela KS ORZEŁ Elblag 02:27.20

5. SCECHURA Monika SNPTT 1907 Zakopane 02:31.32

6. USTUPSKA Zofia SNPTT 1907 Zakopane 02:31.85

3000 metrów

1. ZIOMEK Kaja MKS CUPRUM Lubin 05:04.64

2. HAJDUK Joanna UKS 3 Milanówek 05:13.88 9.24

3. DYMISZKIEWICZ Aniela KS ORZEŁ Elbląg 05:17.14 12.50

4. ULKOWSKA Katarzyna KS PILICA Tomaszów Mazowi 05:18.86 14.22

5. KUBIN Wiktoria SNPTT 1907 Zakopane 05:28.90 24.26

6. USTUPSKA Zofia SNPTT 1907 Zakopane 05:33.30 28.66

Wielobój po 4 konkurencjach

1. ZIOMEK Kaja MKS CUPRUM Lubin 41.690 (1) 46.146 (1) 42.830 (1) 50.773 (1) 181.439

2. HAJDUK Joanna UKS 3 Milanówek 46.060 (2) 48.796 (2) 45.735 (2) 52.313 (2) 192.904

3. DYMISZKIEWICZ Aniela KS ORZEŁ Elblag 48.590 (6) 49.066 (4) 46.995 (3) 52.856 (3) 197.507

4. KUBIN Wiktoria SNPTT 1907 Zakopane 48.250 (5) 48.896 (3) 47.085 (4) 54.816 (5) 199.047

5. ULKOWSKA Katarzyna KS PILICA Tomaszów Mazowiecki 48.030 (4) 50.836 (7) 48.225 (7) 53.143 (4) 200.234

6. 53 USTUPSKA Zofia SNPTT 1907 Zakopane 47.050 (3) 50.616 (6) 47.115 (5) 55.550 (6) 200.331

Juniorzy A

500 metrów

1. BACHANEK Marcin UKS Viking Elblag 00:38.25

2. DRWIEGA Marcel SKŁ GÓRNIK Sanok 00:38.49

3. RADWANSKI Konrad SKŁ GÓRNIK Sanok 00:40.48

4. PALKA Szymon SNPTT 1907 Zakopane 00:40.97

5. ZAŁACZKOWSKI Łukasz SKŁ GÓRNIK Sanok 00:41.05

6. WÓJCIK Adrian MKS CUPRUM Lubin 00:41.21

1500 metrów

1. BACHANEK Marcin UKS Viking Elbląg 01:55.68

2. DRWIĘGA Marcel SKŁ GÓRNIK Sanok 01:57.85 2.17

3. PALKA Szymon SNPTT 1907 Zakopane 02:04.47 8.79

4. WÓJCIK Adrian MKS CUPRUM Lubin 02:04.58 8.90

5. RADWAŃSKI Konrad SKŁ GÓRNIK Sanok 02:07.35 11.67

6. AFTYKA Mateusz KS PILICA Tomaszów Mazowi 02:10.07 14.39

3000 metrów

1. BACHANEK Marcin UKS Viking Elbląg 04:17.46

2. DRWIĘGA Marcel SKŁ GÓRNIK Sanok 04:22.02

3. WÓJCIK Adrian MKS CUPRUM Lubin 04:27.24

4. PALKA Szymon SNPTT 1907 Zakopane 04:29.68

5. JAKUBSKI Radosław MKS CUPRUM Lubin 04:43.19

6. STRUPIŃSKI Mateusz SNPTT 1907 Zakopane 04:51.35

5000 metrów

1. BACHANEK Marcin UKS Viking Elbląg 07:32.98

2. DRWIĘGA Marcel SKŁ GÓRNIK Sanok 07:35.25 2.27

3. PALKA Szymon SNPTT 1907 Zakopane 07:35.62 2.64

4. WÓJCIK Adrian MKS CUPRUM Lubin 07:38.43 5.45

5. JAKUBSKI Radosław MKS CUPRUM Lubin 07:56.25 23.27

6. AFTYKA Mateusz KS PILICA Tomaszów Mazowi 08:26.66 53.68

Wielobój po 4 konkurencjach

1. BACHANEK Marcin UKS Viking Elblag 38.250 (1) 42.910 (1) 38.560 (1) 45.298 (1) 165.018

2. DRWIEGA Marcel SKŁ GÓRNIK Sanok 38.490 (2) 43.669 (2) 39.283 (2) 45.525 (2) 166.967

3. PALKA Szymon SNPTT 1907 Zakopane 40.970 (4) 44.946 (4) 41.490 (3) 45.562 (3) 172.968

4. WÓJCIK Adrian MKS CUPRUM Lubin 41.210 (6) 44.540 (3) 41.526 (4) 45.843 (4) 173.119

5. JAKUBSKI Radosław MKS CUPRUM Lubin 41.790 (7) 47.198 (5) 44.520 (8) 47.625 (5) 181.133

6. AFTYKA MateuszKS PILICA Tomaszów Mazowiecki 42.060 (8) 48.983 (8) 43.356 (6) 50.666 (6) 185.065

1000 metrów

1. BACHANEK Marcin UKS Viking Elblag 01:15.21

2. DRWIEGA Marcel SKŁ GÓRNIK Sanok 01:18.62 

3. RADWANSKI Konrad SKŁ GÓRNIK Sanok 01:19.60

4. PALKA Szymon SNPTT 1907 Zakopane 01:21.31

5. WÓJCIK Adrian MKS CUPRUM Lubin 01:21.61

6. ZAŁACZKOWSKI Łukasz SKŁ GÓRNIK Sanok 01:23.09 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg łyżwiarstwo szybkie Orzeł Elbląg Viking Elbląg

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x