„Szukali talentów” w Tomaszowie – Są kandydaci z Elbląga i Giżycka

Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim odbywają się pod hasłem „Szukamy talentów”. Wśród uczestników imprezy na torze w Tomaszowie Mazowieckim znaleźli się młodzi panczeniści z Elbląga i Giżycka, których coraz częściej oglądamy na czołowych miejscach. To znaczy, że zdolnych zawodniczek i zawodników nie brakuje i gwiazdy tej dyscypliny: Luiza Złotowska i Konrad Niedźwiedzki o następców martwić się chyba nie muszą. Łyżwiarze Vikinga Elbląg zdominowali kategorię open, gdzie w komplecie znaleźli się na podium.

Wyniki wieloboju i na dystansach

Dziewczęta do 11 lat (300 m 100 m 500 m)

1 JABRZYK Natalia SP12 IUKS „9” Tomaszów Maz 36.30 (1) 13.20 (1) 56.10 (1) 105,600

2 TEJCHMAN Izabela SP12 IUKS „9” Tomaszów Maz 36.50 (2) 13.90 (5) 57.90 (2) 108,300

3 BARAN Martyna ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 36.50 (2) 13.40 (2) 59.10 (3) 109,000

4 DARMOROST Daria SP 12 KS ORZEŁ Elbląg 38.70 (5) 13.80 (4) 1:00.60 (4) 113,100

5 ROMAŃSKA Oliwia SP 14 KS ORZEŁ Elbląg 38.50 (4) 14.30 (10) 1:01.20 (5) 114,000

6 CHRYCIUK Urszula ZSG3 UKS 3 Milanówek 39.10 (7) 14.00 (7) 1:02.30 (6) 115,400

Chłopcy do 11 lat (300 m 100 m 500 m)

1 NAŁĘCKI Piotr SP 1 SKŁ GÓRNIK Sanok 32.70 (1) 12.40 (1) 50.70 (1) 95,800

2 KONIECZKI Jakub SP 12 UKS Viking Elblag 35.90 (3) 12.50 (2) 55.10 (2) 103,500

3 PARZYCH Mateusz SP 12 UKS Viking Elbląg 35.80 (2) 13.40 (6) 57.10 (3) 106,300

4 GRZYBEK Wiktor SP12 IUKS „9” Tomaszów Maz 36.50 (4) 12.90 (3) 58.20 (4) 107,600

5 OSTROWSKI Paweł SP 12 UKS Viking   Elblag36.70 (5) 13.30 (4) 59.80 (5) 109,800

6 KARASIEWICZ Dominik ZSG3 UKS 3 Milanówek 37.60 (6) 13.30 (4) 1:00.00 (6) 110,900

………………………………………………………………………

16 LECZYCKI Maksymilian SP 7 UKS Giżycko 38.00 (8) 18.60 (25) 1:13.00 (17) 129,600

Dziewczęta 12 lat (500 m 500 m 500 m 500 m)

1 BOSIEK Karolina SP12 KS PILICA Tomaszów 53.20 (1) 52.90 (1) 51.00 (1) 51.90 (1) 209,000

2 KAPRUZIAK Iga SP12 IUKS „9” Tomaszów Maz 54.67 (2) 54.40 (2) 54.70 (4) 53.90 (2) 217,670

3 SZCZEPAŃSKA Joanna ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 55.10 (3) 55.00 (3) 53.80 (2) 56.20 (6) 220,100

4 BEDNARCZYK Honorata SP 12 UKS Viking Elbląg 57.10 (5) 57.10 (8) 55.90 (7) 56.10 (4) 226,200

5 GĄSECKA Karolina SP 14 IUKS „9” Tomaszów Maz 58.00 (8) 56.00 (5) 55.40 (6) 56.90 (7) 226,300

6 WOJTASIK Iga SP 12 UKS Viking Elbląg 59.40 (9) 55.90 (4) 55.30 (5) 56.10 (4) 226,700

…………………………………………………………………………………………………………

7 STEMPLEWSKA Patrycja SP 12 UKS Viking Elbląg 57.13 (6) 56.90 (6) 57.70 (10) 59.10 (8) 230,830

12 ORŁOWSKA Alicja SP 12 UKS Viking Elbląg 1:04.60 (12) 1:03.40 (11) 1:03.60 (12) 1:05.20 (12) 256,800

13 WIŚNIEWSKA Paulina SP 16 KS ORZEŁ Elbląg 1:06.40 (13) 1:21.00 (14) 1:06.90 (13) 1:06.10 (13) 280,400

Chłopcy 13 lat (500 m 500 m 500 m 1000 m)

1 OFICJALSKI Gaweł G 12 UKS ZRYW Słomczyn 45.00 (1) 44.80 (1) 44.60 (1) 1:33.70 (1) 181,250

2 ŚWIĄTEK Jan ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 46.00 (2) 45.90 (2) 45.60 (2) 1:36.10 (2) 185,550

3 MATYSIAK Marcin ZSG3 UKS 3 Milanówek 49.10 (3) 48.00 (3) 48.50 (3) 1:41.90 (3) 196,550

4 KANIA Marek ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 50.00 (4) 48.20 (4) 48.70 (4) 1:46.00 (4) 199,900

5 DĄBKOWSKI Konrad ZSG3 UKS 3 Milanówek 51.70 (6) 51.80 (5) 52.60 (5) 1:46.90 (5) 209,550

6 WAGNER Piotr ZS 4 UKS ZRYW Słomczyn 50.30 (5) 51.90 (6) 52.70 (6) 1:51.00 (7) 210,400

……………………………………………………………………………………………

17 KULIK Kacper SP 7 UKS Giżycko 1:05.60 (19) 1:06.30 (17) 1:05.60 (16) 2:14.80 (17) 264,900

Dziewczęta 14 lat (500 m 1000 m 500 m 1000 m)

1 ZIEMIAŃSKA Nikola ZSS MKS CUPRUM Lubin 50.30 (1) 1:46.20 (1) 49.90 (1) 1:51.10 (1) 208,850

2 BUŚ Klaudia ZSS MKS CUPRUM Lubin 54.70 (2) 1:52.50 (2) 54.10 (3) 1:53.90 (2) 222,000

3 KOSIŃSKA Sara ZSS MKS CUPRUM Lubin 55.50 (3) 1:59.30 (3) 53.70 (2) 2:02.60 (4) 230,150

4 EJSYMONT Zuzanna G WIL UKS Giżycko 55.80 (4) 2:02.60 (5) 56.10 (4) 2:05.70 (5) 236,050

5 LECZYCKA Karina G 2 UKS Giżycko 56.90 (5) 2:08.10 (8) 58.00 (6) 2:01.90 (3) 239,900

6 BIEGA Aleksandra G 4 SKŁ GÓRNIK Sanok 1:00.90 (7) 2:05.00 (7) 58.70 (7) 2:08.80 (7) 246,500

………………………………………………………………………………………………….

8 53 DUMALSKA Kinga G 2 KS ORZEŁ Elbląg 58.10 (6) 2:03.20 (6) 1:11.60 (10) 2:07.40 (6) 255,000

Dziewczęta Open (500 m 1000 m 500 m 1000 m)

1 DZIANACH Aleksandra G 6 IUKS „9” Tomaszów Mazo 51.60 (1) 1:49.00 (1) 50.90 (1) 1:51.40 (2) 212,700

2 BEDNAREK Magdalena G 6 IUKS „9” Tomaszów Mazo 53.60 (2) 1:49.70 (2) 52.50 (2) 1:48.80 (1) 215,350

3 DĘBIEC Karina G 6 IUKS „9” Tomaszów Mazo 54.80 (3) 1:55.10 (3) 53.40 (3) 1:53.80 (3) 222,650

4 KOWALSKA Natalia G 6 IUKS „9” Tomaszów Mazo 55.70 (4) 2:00.50 (5) 55.70 (4) 2:02.60 (6) 232,950

5 TULKIEWICZ Aleksandra G 1 UKS Giżycko 56.10 (5) 2:01.70 (6) 55.70 (4) 2:02.30 (5) 233,800

6 KLIMEK Natasza G 6 KS PILICA Tomaszów 58.50 (6) 2:07.30 (7) 58.60 (6) 2:01.90 (4) 241,700

Chłopcy Open (500 m 1000 m 500 m 1000 m)

1 BRYDZIŃSKI Mateusz ZSH UKS Viking 45.70 (2) 1:39.20 (2) 44.50 (2) 1:33.60 (1) 186,600

2 MAZUREK Łukasz 5 G UKS Viking 45.60 (1) 1:35.10 (1) 44.40 (1) 1:43.30 (3) 189,200

3 BACHANEK Marcin 3 G UKS Viking 47.20 (3) 1:39.70 (3) 46.40 (4) 1:45.90 (4) 196,400

4 RADEK Michał ZS UKS ZRYW Słomczyn 48.70 (4) 1:45.10 (4) 46.20 (3) 1:48.80 (5) 201,850

5 STRUPIŃSKI Mateusz G 2 UKS Giżycko 50.70 (6) 1:45.80 (5) 49.10 (5) 1:43.10 (2) 204,250

6 18 DUDZIAK Patryk ZSS MKS CUPRUM Lubin 50.30 (5) 1:49.50 (7) 49.80 (6) 1:49.70 (6) 209,700

Sztafeta dziewcząt (11-12 lat) 1600 m

1 UKS VIKING Elblag  (STEMPLEWSKA Patrycja WOJTASIK Iga BEDNARCZYK Honorata SZCZEPAŃSKA Patrycja ) 2:58.40

2 IUKS 9 41 JABRZYK Natalia IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 3:02.50 4.10

3 UKS ZRYW SŁOMCZYN I 59 OSUCH Paula UKS ZRYW Słomczyn 3:03.40 5.00

……………………………………………………

5 KS ORZEŁ (ROMAŃSKA Oliwia  WIŚNIEWSKA Paulina  DARMOROST Daria  KONDRAK Joanna ) 3:45.00 46

Klasyfikacja klubowa

Dziewczęta

1 MKS CUPRUM Lubin 57

2 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 41

3 UKS ZRYW Słomczyn 21

4 UKS Viking Elbląg 20

5 UKS 3 Milanówek 17

6 KS PILICA Tomaszów 15

7 KS ORZEŁ Elbląg 12

8 SKŁ GÓRNIK Sanok 8

9 UKS Giżycko 7

10 WTŁ Stegny Warszawa 3

Chłopcy

1 UKS 3 Milanówek 68

2 UKS ZRYW Słomczyn 42

3 IUKS „9” Tomaszów Mazowiecki 36

4 MKS CUPRUM Lubin 26

5 UKS Viking 15

6 SKŁ GÓRNIK Sanok 14

7 KS PILICA Tomaszów 8

8 WTŁ Stegny Warszawa 1

Punktacja szkół

Dziewczęta

1 Lubin ZSS 57

2 Tomaszów Maz. SP12 42,25

3 Elbląg SP 12 24,75

4 Słomczyn ZS 4 21

5 Milanówek ZSG3 17

6 Tomaszów Maz. SP 1 7

7 Sanok SP 1 5

8 Tomaszów Maz. SP 14 4,75

9 Giżycko G WIL 4

10 Elbląg SP 14 3,75

11 Giżycko G 2 3

Sanok G 4 3

13 Elbląg G 2 2

Tomaszów Maz. G 6 2

Warszawa SP 15 2

16 Warszawa SP 33 1

17 Elbląg SP 16 0,75

Elbląg SP 6 0,75

Chłopcy

1 Milanówek ZSG3 68

2 Słomczyn ZS 4 30,75

3 Tomaszów Maz. SP12 26,75

4 Lubin ZSS 26

5 Elbląg SP 12 15

6 Sanok SP 1 14

7 Słomczyn G 12 11,25

8 Tomaszów Maz. G 6 6

9 Tomaszów Maz. SP13 5,75

10 Tomaszów Maz. SP 1 5,5

11 Warszawa SP 300 1

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x