Mamed Chalidow znów pokonany – Po walce w Gliwicach powiedział – to już koniec

Fot. ilustracja

W najważniejszej walce wieczoru (1 grudnia) gali KSW 46 w Gliwicach zawodnik olsztyńskiego Arrachionu Mamed Chalidow przegrał z Tomaszem Narkunem jednogłośnie na punkty. Jeszcze większym zaskoczeniem było jednak oświadczenie największej gwiazdy Federacji KSW o zakończeniu kariery. W ciągu 14 lat stoczył 42 pojedynki, z których 34 zwyciężył (w tym 30 przed czasem).

Czy decyzja Chalidowa jest ostateczna? Czy może wypowiedział słowa pod wpływem chwili, kiedy przegrał tak ważną walkę. Na zwycięstwie w tej potyczce zależało mu szczególnie, bowiem z Narkunem przegrał w Łodzi i miał to być rewanż, jednocześnie dowód, że tamta porażka była dziełem przypadku.

Okazało się, że wojownik ze Stargardu znalazł patent na Chalidowa. Sobotnia walka była bardzo emocjonująca, inicjatywa przechodziła na jedną i druga stronę. Jednak werdykt okazał się jednoznaczny. Ostateczne sędziowie punktowali ten pojedynek: 30-27, 29-28, 29-28 na korzyść Tomasza Narkuna, który po raz drugi okazał się lepszy od Mameda Chalidowa.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

mma Olsztyn sport senorski

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x