W OSW spotkanie z Joanną Jędrzejczyk – Jedyna taka mistrzyni…

Już w poniedziałek (18 maja) o godz. 13.00 zapraszamy wszystkich interesujących się sportem, a w szczególności mieszanymi sztukami walki na wyjątkowe spotkanie z utytułowaną absolwentką Olsztyńskiej Szkoły Wyższej, aktualną Mistrzynią Świata MMA federacji UFC JOANNĄ JĘDRZEJCZYK.

ASIA  to zawodniczka muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA). Sześciokrotna mistrzyni świata, czterokrotna Mistrzyni Europy oraz pięciokrotna mistrzyni Polski w muay thai. Pierwsza Polka w największej organizacji MMA na Świecie – UFC oraz mistrzyni tejże organizacji w wadze słomkowej.

 Właśnie tego ostatniego sukcesu pogratulują p. Joannie, absolwentce wydziału wychowania fizycznego władze Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego. Będzie to również okazja do rozmowy ze wspaniałą zawodniczką i zrobienia paru zdjęć.

To już w najbliższy poniedziałek 18 maja sala 224 – Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego – zabierz kogoś z rodziny, znajomych i poznaj tajniki treningu fizycznego  i mentalnego jedynej w historii tej dyscypliny Mistrzyni Świata z Polski. 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Joanna Jędrzejczyk mma Olsztyn sport seniorski

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x