WAMA-SPORT Historia – Mamed Chalidow (2012) to MMA z innej planety – Czas najwyższy za wielką wodę

Fot. lowking.pl
Mamed Chalidow stał się niepodważalną ikoną polskiego MMA. Każdy jego występ umacnia to przekonanie. Fantastyczny, jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, a przede wszystkim perfekcyjny. W sobotę  (12 maja) podczas gali KSW 19 pokonał błyskawicznie  Rodneya Wallace'a. Olsztynianin z klubu Arrachion znokautował rywala już w pierwszej rundzie pojedynku niesamowitym ciosem. Poprzednie walki wygrywał dzięki finezyjnych technikom, teraz zaprezentował siłę połączona z niezwykłą wprost precyzją. Ludzie kochają Mameda. Owacji nie było końca!

Wallace to były zawodnik organizacji UFC. Do tej pory nie przegrał jeszcze przez nokaut.. Według opinii ekspertów Amerykanin miał być jednym z najtrudniejszych rywali Mameda Chalidowa. Ten jednak w każdym spotkaniu potrafi sobie ułożyć odpowiedni scenariusz. Jest tak wszechstronny, że żaden przeciwnik nie stanowi problemu. Piękny puchar za zwycięstwo otrzymał z rąk Marcina Gortata – polskiego jedynaka z NBA.

W wywiadzie tuż po walce Mamed wyraził chęć stoczenia walki za oceanem w jaskini lwa.. Chce tam godnie reprezentować Polskę. Brawo Mamed! Jak to dobrze, że mieszkasz w Olsztynie!

Informacja ukazała się na portalu WAMA-SPORT 12 maja 2012 r.

Arrachion Olsztyn historia Olsztyn sport seniorski

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x