Bracia Kondratowicz w Puma Store – Giganci szybkości do dyspozycji

W najbliższą sobotę (18 lutego) o godz.18:00 w sklepie sportowym Puma Store w C.H. Alfa w Olsztynie odbędzie się spotkanie z Zespołowymi Mistrzami Polski w klasie Superstock 2012, braćmi Mariuszem i Marcinem Kondratowicz. W trakcie spotkania zawodnicy opowiedzą o planach na nowy sezon, przygotowaniach, a także rozdadzą prawie 500 kalendarzy opatrzonych autografami. Przewidziane są również interesujące konkursy  dla kibiców. Wyjątkowe nagrody ufundują bracia Kondratowicz oraz sklepy sportowe Adrenaline.

 

Mariusz Kondratowicz

Kierowca wyścigowy. Urodził się (1982) i mieszka w Olsztynie. W 1997r. rozpoczął swoją karierę w sporcie motocyklowym. Najpierw w motocrossie. Talent Mariusza był zauważony przez szkoleniowców, w 1997r. w klasie 80 cm w pierwszym sezonie znalazł się w ścisłej czołówce kierowców tej klasy kończąc sezon na 3 miejscu w Mistrzostwach Strefy Północnej. Te doskonale wyniki piętnastolatka dostrzegł szkoleniowiec były Mistrz Europy w rajdach Enduro Stanisław Olszewski. Jeszcze w sezonie ’98 Mariusz zadebiutował w klasie 125 cm3 za kierownicą nowego motocykla Honda CR 125 zdobywając 4 miejsce w Mistrzostwach Polski i Mistrza Okręgu. Sezon 2000 był również bardzo pomyślny dla Mariusza w tym roku zdobył Mistrzostwo Okręgu W sezonie 2001 i 2002 Mariusz niestety nie brał udziału z powodu kontuzji. W 2004 roku Mariusza zainteresowanie wzrosło do wyścigów motocyklowych, gdzie wystartował w swoich pierwszych zawodach zajmując II miejsce w wyścigach na 1/4 mili w klasie 600 cm3 i II miejsce w Mistrzostwach Okręgu w motocrossie. W 2005 roku podjął decyzje o startach tylko w wyścigach motocyklowych zajął l miejsce w wyścigach na 1/4 mili w klasie 600 cm3  2006r. zatęsknił za motocrossem postanowił powrócić do motocrossu zajął II miejsce w Pucharze PZM. Pasmo sukcesów zamknął w 2011 roku. Został wicemistrzem Polski klasy Superstock 1000. O innych laurach z pewnościa opowie na spotkaniu. 

{gallery}bracia16{/gallery}

Marcin Kondratowicz

Urodził się w 1980 i  mieszka w Olsztynie. Ukończył studia magisterskie i podyplomowe na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim. Motocykle interesowały go od zawsze. Karierę sportową rozpoczął w 1997 roku zapisując się do Motoklubu Olsztyn jako kierowca motocrossowy. Rok później zdobył mistrza okręgu i vice mistrza strefy północnej w klasie 125 cm junior. Dalej przeszedł do wyższej klasy senior, a następnie już do najcięższej klasy otwartej. W 2000 roku był vice mistrzem Pucharu Polski. Rok później potwierdził wynik.W 2005 roku zdobył 8 miejsce w Mistrzostwach Polski. Dalszy rozwój w motocrossie był już niemożliwy z powodu poważnej kontuzji kolana. Jeżdżąc w tak bardzo twardym i wymagającym sporcie zaszczepił w sobie ciągłą rywalizacje i dążenie do sukcesu, dlatego po dwuletnim leczeniu i rehabilitacjach w 2008 roku powrócił na tor „Tor Poznań”, gdzie rozgrywane są wyścigi motocyklowe. W debiutanckim roku zajął 9 miejsce w Pucharze Polski, a już w następnym roku na nowym i prawdziwie przygotowanym do ścigania motocyklu wystartował w dwóch klasach, zdobywając 1 miejsce w Pucharze Suzuki i główną nagrodę: Wyjazd na uliczne Mistrzostwa świata w Macau. W drugiej klasie zdobył Vice Mistrzostwo Pucharu Polski (klasa Rookie 600). Wyniki, które do tej pory zdobył na arenie wyścigów motocyklowych pokazują, że jego kariera zapowiada się bardzo obiecująco. Potwierdzeniem jest w minionym sezonie tytuł Mistrza BMW AC-Schnitzer RR Cup

Wizytówki naszych gigantów szybkości ze strony: Team-Kondratowicz.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x