Ciekawy motocross w Strykowie – Carstens przed Sawczukiem

Najlepsi motocrossowy spotkali się tym razem w Strykowie, gdzie odbyła się kolejna runda Mistrzostw Polski. Na torze ścigały się również panie, które rywalizują o Puchar Polski. Reprezentanci sekcji warmińsko-mazurskich dzielnie walczyli o punkty, najskuteczniej w klasie MX 2 junior, gdzie podwójne zwycięstwo odnieśli kierowcy Moto Klubu Olsztyn: Luis Carstens przed Bartoszem Sawczukiem. Ten ostatni nadal przewodzi w klasyfikacji generalnej.

 Wyniki

Puchar Polski (III runda)

Klasyfikacja kobiet

1 Joanna Miller Człuchowski AutoMoto Klub KTM WINDEX Chojnice 25 25 50

2 Żaneta Zacharewicz KM Cisy Nowogard Suzuki 22 22 44

3 Wiktoria Horodyńska ENDURO TEAM Kielce Honda 20 20 40

……………………………………………………………………..

4 Zofia Radziwiłowicz AMK Drwęca Ostróda Yamaha 18 16 34

14 Sylwia Siebielec Motoklub Olsztyn Honda 15 15

Mistrzostwa Polski (VII i VIII runda)

Klasa MX 65

1 Patryk Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub KTM 25 25 50

2 Kamil Osiedleniec KM Cross Lublin KTM 22 22 44

3 Filip Maleńczuk KM Cross Lublin KTM18 20 38

……………………………………………………….

6 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 15 15 30

13 Cezary Lasota KM WIRAŻ Bartoszyce KTM 7 11 18

Klasyfikacja generalna

1 Patryk Zdunek Człuchowski AutoMoto Klub 25 25 25 25 25 25 25 25 200

25  Dominik Olszowy LKS Jastrząb Lipno 22 22 22 22 22 22 20 16 168

3  Kamil Osiedleniec KM Cross Lublin 20 9 20 20 20 20 22 22 153

…………………………………………………………………………

6 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 12 11 16 11 13 12 15 15 105

13 Cezary Lasota KM WIRAŻ Bartoszyce 11 8 7 11  37

Klasa MX 85

1 Kamil Wawer KM Cross Lublin KTM 25 20 45

2 Gabriel Chętnicki LKS Jastrząb Lipno Suzuki 18 25 43

3 Maciej Więckowski KM Cross Lublin KTM 20 22 42

…………………………………………………………..

10 Marcin Sobieraj KM WIRAŻ Bartoszyce Yamaha 11 11 22

16 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce KTM 5 7 12

Klasyfikacja generalna

1 Maciej Więckowski KM Cross Lublin 22 25 22 22 25 25 20 22 183

2 Kamil Wawer KM Cross Lublin 20 18 25 25 22 22 25 20 177

3  Karol Kruszyński Motosport Castrol Team Toruń 18 16 15 6 18 20 22 18  133

……………………………………………………………………..

5 Michał Krech Motoklub Olsztyn ZEM Racing Team15 20 18 18 20 18 109

11  Szymon Staszkiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 16 15 16 16 63

12  Marcin Sobieraj KM WIRAŻ Bartoszyce 10 6 11 2 10 2 11 11 63

14  Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce 6 5 6 8 8 6 5 7 51

21  Alan Mendelewski Motoklub Orneta 7 4 7 3 21

25  Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 4 4 4 3 15

MX 2 junior

1 Luis Carstens Motoklub Olsztyn KTM ZEM Racing Team 25 25 50

2 Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn KTM 22 22 44

3 Adam Tomiczek UKS Wiraż Cieszyn Yamaha 20 18 38

………………………………………………………………..

6 Paweł Albin Motoklub Olsztyn Yamaha 14 16 30

9 Igor Dylak KM Giżycko Suzuki 12 13 25

10 Patryk Szyszko Moto Klub Lidzbark WarmińskiYamaha13 10 23

11 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamacha 9 11 20

16 Eliasz Dawidson Motoklub Olsztyn KTM 5 6 11

17 Michał Jońca Motoklub Olsztyn Suzuki 4NS4

Klasyfikacja generalna

1 Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn 25 25 25 25 25 25 22 22 194

2 Adam Tomiczek UKS Wiraż Cieszyn 22 22 16 22 20 22 20 18 162

3  Luis Carstens Motoklub Olsztyn ZEM Racing Team 20 18 22 16 18 16 25 25 160

…………………………………………………………………..

6 Paweł Albin  Motoklub Olsztyn 12 12 13 13 11 13 14 16 104

8  Igor Dylak KM Giżycko 10 11 14 8 13 12 12 13 93

10 Patryk Szyszko Moto Klub Lidzbark Warmiński 11 5 12 7 7 9 13 10 74

11 Michał Jońca Motoklub Olsztyn 13 13 0 14 14 15 4 73

15  Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 5 2 8 6 2 3 9 11 46

24  Eliasz Dawidson Motoklub Olsztyn 0 0 5 6 11

27 Oskar Pingot Moto Klub Lidzbark Warmiński 0 0 2 2 4

Klasa MX 2

1 Karol Kędzierski KM Cross LublinYamahaBros Racing18 20 38

2 Łukasz Wysocki Motosport Castrol Team Toruń Yamaha16 15 31

3 Oskar Barański Niezrzeszony Kavasaki 14 13 27

………………………………………………………….

Patryk Szyszko Moto Klub Lidzbark Warmiński,Filip Więckowski KM Cross Lublin, Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn  nie wystartowali

Klasyfikacja generalna

1 Karol Kędzierski KM Cross Lublin Bros Racing 18 18 20 18 18 18 18 20 148

2 Tomasz Wysocki Motosport Castrol Team Toruń 20 20 15 15 20 15 5 16 126

3  Łukasz Wysocki Motosport Castrol Team Toruń 14 15 14 14 14 14 16 15 116

…………………………………………………………………………

10 Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn 12 12

Klasa MX 1

1 Łukasz Lonka Automobilklub Głogów Honda 25 25 50

2 Maciej Zdunek Człuchowski AutoMoto Klub KTM WINDEX Chojnice22 22 44

3 Arkadiusz Mańk Człuchowski AutoMotoKlub Honda ZEM Racing Team 20 18 38

……………………………………………………………………..

7 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn KTM 8 2 10

Klasyfikacja generalna

1 Łukasz Lonka Automobilklub Głogów 22 22 25 25 22 22 25 25 188

2 Maciej Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub WINDEX Chojnice 22 22 25 25 22 22 138

3 Arkadiusz Mańk Człuchowski AutoMotoKlub ZEM Racing Team16 16 16 16 15 20 20 18 137

Klasa Open

1 Łukasz Lonka Automobilklub Głogów Honda 25 25 50

2 Maciej Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub KTM WINDEX Chojnice 22 22 44

3 Karol Kędzierski KM Cross LublinYamaha Bros Racing18 20 38

…………………………………………………………………

15 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn KTM 8 2 10

Patryk Szyszko Moto Klub Lidzbark Warmiński, Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn nie wystartowali

Klasyfikacja generalna

1 Łukasz Lonka Automobilklub Głogów 22 22 25 25 22 22 25 25 188

2 Karol Kędzierski KM Cross Lublin Bros Racing18 18 20 18 18 18 18 20 148

3 Maciej Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub WINDEX Chojnice 22 22 25 25 22 22 138

……………………………………………………………………..

10 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn 13 13 9 13 12 12 8 2 82

25  Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn 12 12

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x