Eliminacja MP w motocrossie Lipno – Bartek dwa razy pierwszy

W kolejnej eliminacji Mistrzostw Polski w motocrossie, tym razem w Lipnie doskonałą dyspozycje potwierdził Bartosz Sawczuk. Zawodnik Moto Klubu Olsztyn wygrał zdecydowanie oba wyścigi i z coraz większą przewagą prowadzi w klasyfikacji generalnej. Za nim jest Luis Carstens, mimo nieudanego drugiego biegu. Warto pochwalić Oskara Wojciechowicza, który w rywalizacji w klasach MX 1 i Open  przyjechał w ścisłej czołówce i nie zrezygnował z walki o „pudło”.

Wyniki

Klasa MX 65

1 Dominik Olszowy LKS Jastrząb Lipno KTM  22 25 47

2 Patryk Zdunek CzłuchowskiAutoMotoKlub KTM 25 22 47

3 Kamil Osiedleniec KM Cross Lublin KTM 20 20 40

………………………………………………………………

8 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 10 15 25

9 Cezary Lasota KM WIRAŻ Bartoszyce KTM 14 10 24

Klasyfikacja generalna

1 Patryk Zdunek Człuchowski AutoMoto Klub 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 25 22 297

2 Dominik Olszowy LKS Jastrząb Lipno 22 22 22 22 22 22 20 16 22 22 22 25 259

3  Kamil Osiedleniec KM Cross Lublin 20 9 20 20 20 20 22 22 20 12 20 20 225

…………………………………………………………………..

6 Jakub Baranowski MK Lidzbark Warmiński 12 11 16 11 13 12 15 15 14 18 10 15 162

12 Cezary Lasota KM WIRAŻ Bartoszyce 11 8 7 11 9 8 14 10 78

Klasa MX 85

1 Maciej Więckowski KM Cross Lublin KTM 22 25 47

2 Kamil Wawer KM Cross Lublin KTM 25 15 40

3 Gabriel Chętnicki LKS Jastrząb Lipno Suzuki 20 20 40

………………………………………………………………..

11 Alan Mendelewski Motoklub Orneta Suzuki 10 8 18

13 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce KTM 7 10 17

Klasyfikacja generalna

1 Maciej Więckowski KM Cross Lublin 22 25 22 22 25 25 20 22 25 25 22 25 280

2 Kamil Wawer KM Cross Lublin 20 18 25 25 22 22 25 20 22 20 25 15 259

3 Gabriel Chętnicki LKS Jastrząb Lipno 25 22 20 20 18 25 18 22 20 20 210

………………………………………………………………………….

9 Michał Krech Motoklub Olsztyn ZEM Racing Team15 20 18 18 20 18 109

12 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce 6 5 6 8 8 6 5 7 8 7 7 10 83

13 Marcin Sobieraj KM WIRAŻ Bartoszyce 10 6 11 2 10 2 11 11 10 8 81

16 Szymon Staszkiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 16 15 16 16 63

19  Alan Mendelewski Motoklub Orneta 7 4 7 3 7 6 10 8 52

25  Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 4 4 4 3 15

Klasa MX 2 junior

1 Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn KTM 25 25 50

2 Szymon Mohylewski KM Wisła Chełmno Yamacha 22 22 44

3 Adam TomiczekUKS Wiraż Cieszyn Yamaha16 20 36

……………………………………………………………………

6 Luis Carstens Motoklub Olsztyn KTM ZEM Racing Team 20 7 27

8 Paweł Albin Motoklub Olsztyn Yamaha 14 13 27

10 Igor Dylak KM Giżycko Suzuki 13 11 24

12 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamacha 10 10 20

15 Eliasz Dawidson Motoklub Olsztyn KTM 5 6 11

16 Marcin Sobieraj KM WIRAŻ Bartoszyce Yamacha 6 6

Klasyfikacja generalna

1  Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn 25 25 25 25 25 25 22 22 4 25 25 25 273

2  Luis Carstens Motoklub Olsztyn ZEM Racing 20 18 22 16 18 16 25 25 25 22 20 7 234

3  Adam Tomiczek UKS Wiraż Cieszyn 22 22 16 22 20 22 20 18 22 10 16 20  230

……………………………………………………………………………………

7 Paweł Albin Motoklub Olsztyn 12 12 13 13 11 13 14 16 13 15 14 13 159

9 Igor Dylak KM Giżycko 10 11 14 8 13 12 12 13 5 1311 122

10 Patryk Szyszko Moto Klub Lidzbark Warmiński 11 5 12 7 7 9 13 10 12 13  99

12 Michał Jońca Motoklub Olsztyn 13 13 0 14 14 15 4 11 6 90

14 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński  5 2 8 6 2 3 9 11 8 11 10 10 85

22  Eliasz Dawidson Motoklub Olsztyn 0 0 5 6 5 6 22

25  Marcin Sobieraj KM WIRAŻ Bartoszyce 6 6

28  Oskar Pingot Moto Klub Lidzbark Warmiński 0 0 2 2 4

Klasa MX 2

1 Karol Kędzierski KM Cross LublinYamahaBros Racing18 20 38

2 Tomasz Wysocki Motosport Castrol Team Toruń Yamacha 20 16 36

3 Adrian Piłat KM TNT Motocross Kawasami 14 13 27

……………………………………………………………

17 Maciej Mękal Motoklub Olsztyn Honda 0 0 0

Klasyfikacja generalna

1 Karol Kędzierski KM Cross Lublin Bros Racing18 18 20 18 18 18 18 20 22 18 20 208

2 Tomasz Wysocki Motosport Castrol Team Toruń 20 20 15 15 20 15 5 16 20 20 16 182

3  Łukasz Wysocki Motosport Castrol Team Toruń 14 15 14 14 14 14 16 15 16 13 12 157

………………………………………………………………………………………..

10 Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn 12N12

Klasa MX 1

1 Łukasz Lonka Automobilklub Głogów Honda 25 25 50

2 Maciej Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub KTM WINDEX Chojnice 22 22 44

3 Łukasz Kędzierski KM Cross Lublin Yamacha 16 18 34

…………………………………………………………

4 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn KTM 12 15 27

6 Michał Jońca Motoklub Olsztyn Suzuki 7 11 18

Klasyfikacja generalna

1  Łukasz Lonka Automobilklub Głogów 22 22 25 25 22 22 25 25 25 25 25 263

2  Maciej Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub WINDEX 22 22 25 25 22 22 18 22 22  200

3  Arkadiusz MańkCzłuchowski AutoMotoKlub ZEM 16 16 16 15 20 20 18 15 0 14 166

………………………………………………………………

5 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn 13 13 9 13 12 12 8 2 11 12 15 120

16  Michał Jońca Motoklub Olsztyn 711 18

Klasa Open

1 Łukasz Lonka Automobilklub Głogów Honda 25 25 50

2 Maciej Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub KTM WINDEX Chojnice 22 22 44

3 Karol Kędzierski KM Cross Lublin Yamacha Bros Racine 18 20 38

……………………………………………………

6 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn KTM 12 15 27

11 Michał Jońca Motoklub Olsztyn Suzuki 7 11 18

34 Maciej Mękal Motoklub Olsztyn Honda 0 0 0

Klasyfikacja generalna

1 Łukasz Lonka Automobilklub Głogów 22 22 25 25 22 22 25 25 25 25 25 25 288

2 Karol Kędzierski KM Cross Lublin Bros Racing18 18 20 18 18 18 18 20 22 20 18 20 228

3 Maciej Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub WINDEX 22 22 25 25 22 22 18 22 22 22 222

………………………………………………………

7 Oskar Wojciechowicz Motoklub Olsztyn 13 13 9 13 12 12 8 21 11 5 12 15 135

25  Michał Jońca Motoklub Olsztyn 7 11 18

28  Bartosz Sawczuk Motoklub Olsztyn 12N12

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x